Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výběr vhodného filtru

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 23 Žádná další stránka   1  
Výběr vhodného filtru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2007 12:50 Muž matlala [798] - Rostliny
filtr nevypínat!!!
a s tím kompletem jsi udělal chybu hlavně že od sery že? bude tam málo zářivek, filtr má velký průtok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2007 12:24 Gomez – tichy filtr s privzdusnovanim do 60l
Zdravim vsechy... jsem zacatecnik mam 60l akvarium v nem filtr sera F400 (byl to komplet filtr, topitko zarivka + akvarium s krytem) Na filtru je dodelane privzdusnovanim ze stareho filtru ktere tam pasovalo. Akvarium mam v pokoji kde spim a filtr je pomerne hlucny. Dopurucite nejaky jiny co nejmene hlucny s privzdusnovanim. Nemusi byt ani ponorny. Akvarium nemuzu nikam prestehovat a v soucasne dobe ho na noc vypinam i kdyz bych asi nemel. Zatim jsou tam jen 4 neonky a postupne dodavam rostliny, ale az to bude kompletni tak bych to asi vypinat nemel. Nebo by jsem mohl?? Pocitam asi 15ryb 6neonek 2x pancernicek 4x razbora klin. 1x ancistrus 2x nejaka plata. Zkratka obycejne rybky. Dekuji za tipy a rady. Gomez

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2005 16:14 Michal Re: dracisrdce
Na jakej nadavas? Mam tam dva odkazy: PRVNI-S tou molitanovou houbou a DRUHEJ-Ta plastova pruhledna krabicka. Kterej z nich jsi mela? A proc byl spatnej? A jakej mas ted? Diiiik, jsi moje slunicko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2005 16:12 xdis Re: Michal
Do 40l akvárka klidně stačí. Slyšíš jen bublání..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2005 16:12 dracisrdce Re: Michal
Tenhle pitomej filtr jsem měla! To je fakt ten nejhorší filtr na světě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2005 16:11 xdis Re: Michal
Je lepší nechat filtr zapnutý nonstop. Pod tim odkazem je obyč molit. filtr poháněný vzduchovým kompresorem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2005 16:10 Michal – Výběr filtru
Cau. Chtěl bych poradit s výběrem filtru. Mám nové asi 70l velké akvárko a nevím čím filtrovat. Slyšel jsem, že když "biologické filtry" vypnete, uzitecne bakterie chcipnou a zamorite si tim akvarko. Protoze vedle akvarka spim, to asi nechcu. Tak bych se chtel docela blbe zeptat, jestli toto je biofiltr: www.akarazoo.cz/… A jeste jestli nevite, co je zac toto: www.petcentreonline.co.uk/… - do tohoto se musi jeste davat nejaka (jaka) filtracni hmota? A muzou se teda biofiltry na noc vypinat?
Vim, ze mam asi docela blby dotazy, jsem zacatecnik Diky moc.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 22 ...... [23]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 26837x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15129-vyber-vhodneho-filtru?od=1101