Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak krmit?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 11 Žádná další stránka   1  
Jak krmit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2007 14:25 kuba – Jabko jak snim krmit
ja bych se chtěl zeptat jetli mužu krmit jabkem a jak!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 17:49 Muž Sprachys [48] – .
urcite ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 16:59 Rybous – haha
doře ale já to myslim vážně zdá se mi to takové víc přirozené, protože rybky si vlastně v přírodě shání potravu celý den,ne že se nažerou ráno a pak celý den nic nejedí, a navíc nic nepadá na dno kde to hnije.Myslíte že to tak půjde? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 16:43 blek – dalo by se
další varianta by mohla být 20x po 3 vteřinách. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 16:17 Muž mirlun [48] - Rostliny – dobrýý
tak to je humorný a chytrý dotaz!
logicky se přikláním k variantě 3x denně do 20 sekund. co je nad 20 s, spadne na dno a jinde a zkazí se(faktor ancistrus zanedbávám). ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 16:11 Rybous – 10s
Mám dotaz píše se že se má rybkám dávat tolik žrát aby to spotřebovali do 5minut 1xdenně.můžu jim dávat tolik 3x denně že to spotřebují do 20sekund? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 15:50 Rybous – kolik
a kolik tak krmit jako jaký množství? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2007 14:01 johanka – menej je niekedy viac
Tiež si myslím, že nič netreba preháňať. 1x denne úplne stačí ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2007 13:07 blek – kdy
stačí krmit 1x denně, jen tolik kolik do 5 minut ryby sežerou a neškodí 1-2x v týdnu vynechat krmení úplně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 13:06 Muž Horác [3942] – cože?
3x denně ??? spíš 3x týdně ... X-) (to je taky extrém, já vím ... ale určitě zdravější).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2007 13:03 Rybous – Způsob krmení
Chci se zeptat co je lepší.Jestli krmit 3xdenně ale kdy se zachce občas i krmnou dávku vynechat protože v přírodě ryby také nejedí v přesných intervalech, nebo krmit přesně v určitý čas a pořád stjně. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 22:14 ježek Re: Norton
pro ancistrusy a panceřníčky dávám tablety až v noci,kdy se nesvítí.Párkrát jsem to vyzkoušel-"denní" ryby už nejsou tak aktivní,a ti ze spodu tablety našli a pěkně si pochutnávali potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 22:08 ►MICUS◄ Rybous
Krmit tak, aby to sežraly za pár minut.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 21:57 Rybous Re: Norton
příští měsí až dostanu kapesný hodlám kupit další krmivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 21:39 Muž Norton [109] Re: Rybous
tak třeba zkus talety, já občas, tak ob den dám půl tablety tetra tabimin, to se parmičky můžou utlouct, nebo trochu granulí, tablety klenou ke dnu a tam si je rybky najdou, ty od tetry se rozpouší pomaleji, než tablety od DAJANA pet. Čím krmíš normálně, jen vločkami? je dorbé krmení střídat. Co jaká rybka obvykle dlabe zjisti třeba tady v atlasu ryb. To střídání je fakt potřeba, však Tobě by se také přejedl každý den řízek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 21:18 Rybous Re: katunka
jenomže dania který plavou na hladině to vždy sežerou a už se nedostane na parmičky,razbory,cichavce a ancistruse ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 19:59 Muž Norton [109] Re: Rybous
katunka má pravdu, raději méně víckrát! Doporučuji přečíst rubriky rad třeba tady na rybičkách. Ryby vypadají hladově skoro vždy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 19:37 Žena katunka [158] Re: Rybous
V lžičkách coze ? Já beru špetku vloček mezi prsty...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.12.2006 18:58 Rybous – Kolik krmení
prosím vás kolik mám krmit pro 23 ryb myslim v kávových žičkách ještě pište jestli mají být vrchovaté nebo ne mám pocit že mají pořád hlad ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2006 21:02 Gerrik – neonky
Neonek mám šest, víc si jích pořídit snad ani nemůžů, mám 50 l. čistý objem, navíc 2x ancistrus, 2x mečovka, a asi 5-6 pavích ok. navíc cca 6-7 mláďat který dorůstaji.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 16:36 Havel-st – Gerrik
Kolik je těch neonek? Já měl napřed pět, s tím, že je na jaře nechám vytřít a chovaly se stejně, tak jsem čtyři přikoupil a teď jsou to při krmení nejrychlejší rybky - jen se míhaj. Hejno holt asi začíná od devíti ks. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 16:32 Žena Marfi [10] – joo
a taky je dobrý vyzkoušet dát na dno (zatížit kamenem) plátek okurky. Moji ancíci ji mají strašně rádi. Dostali ji zatím 2x, ale vydrželi na ní v kuse několik hodiny, než vydlabali celý vnitřek (tu měkkou část se semínky) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 16:30 Žena Marfi [10] – rybky
nevím jak vám, ale moje ryby když se přiblížím k avkáriu, tak plavou v místě kde dostávají vločky všechny, a to včetně neonek. NOvé rybky vydrží mezi rostlinkama jen první dva dny a pak už se vrhnou na vločky společně s ostatníma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 16:25 Muž [] – kombinace
Pokud se neonky nedostanou přes větší rybky,tak doporučím buď vločky kombinivat s malinkýma potápivýma granulkama,nebo jako jápouřívat mražený cyclops,maina a jiné drobné krmivo,které se rozlítne po celém vodním sloupci vody.Takže každá rybka si vezme svoje sousto.Pozor nepřekrmit.Pokud máte málo rybek,které nejsou schopni zkonzumovat celou odlomenou část mraženky(čokoláda),tak je třeba malinkou částečku od seknout nožem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 11:58 Gerrik – jídlo
Tak to strach nemám, aspoň co se týče mečovek a pavích ok :-D Ty žerou jak protržený. Furt.
Ale ty chudinky neonky, jsou nějaký plachý bo co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 11:50 Žena Vesnach [56] – krmeni
Ja anci nekrmim vubec si v akvariu vzdycky neco najde a je to natur pur.
Trik se sypanim na ruznych mistech klidne vyzkousej a nikdy nemej strach, ze ti ryby pri pravidelnym krmeni pojdou hlady ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2006 11:27 Gerrik – jak krmit
Prosím o praktickou radu, jak nakrmit všechny rybky v aqua. Když sypu vločky, vrhnou se na ně mečouni a paví oka, na ancistruse a neonky nic nezbyde (nůj dojem). Pokud bych nasypal znovu, třeba po hodině, situace se opakuje. Když hodim tabletu, opět, mečouni a paví oka - hlavní role. Něco málo z tablety uzmou i neonky, ale t ancistrusy utřou.
Jsem myslel že bych sypal na obou místech současně, třeba se to povede. Jak krmíte vy? :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [11]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 11662x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11182-jak-krmit-?od=501