Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak krmit?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Jak krmit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2015 11:03 Muž TRULY [164] Re: romant
Tak celkom som nepochopil to 2-3 dni. Teda krmiť klaicky každý den alebo každý druhý bude stačiť jemne zvýšená dávka oproti každodennemu krmeniu?

Chcem sa ešte spýtať preložil som cca 70ks antikov o velkosti 3cm do 54l ako som písal.
Mám tam rastilny ako anubias barteri, valisneria spiralis, crypthocoryny, myslíte že sa môžu do nich pustiť? Ako bežne im nerobia nič pokial viem a echinodorus mam tam jeden ale ten je už tak ožratý starou samicou, že mi je jedno či ho zožeru. Vdaka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.10.2015 08:19 R Muž romant [27982] Re: TRULY
Pokud bude švagor krmit, tak doporučuji udělat přímo dávky na jednotlivý dny a ty mu dát k dispozici a ostatní krmení někam schovat, aby to nesvádělo rybičkám přilepšit a důrazně upozornit, že ten jeden(třeba sáček) je určen opravdu jenom na jeden den a krmil bych tak co 2-3 dny. Hlavně pozor na ty dávky, žádný přehánění, už to není potěr a neměl by být problém s umíráním hlady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2015 08:16 R Muž Silent [5949] Re: TRULY
Společenské akvárium, které je dostatečně zaběhlé a ryby v dobré kondici, bez krmení vydrží nějakých 14 dní bez problémů. U prcků je třeba krmit většinou každý den. Švagrovy nadávkuj jednotlivé denní dávky (pokud není akvarista) aby nepřekrmoval, dej instrukce a směle na dovolenou. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2015 07:58 Muž TRULY [164]
Ahojte. Dneska odchadzam na dovolenku na 10 dni.
Chcem sa spytat ci bude nutne krmut jazdy den.
V 60l mam momentalne uz druhy den presunute 3cm ancistrusy asi 60ks a 3 male mecovky a v 120l je spolocenske akva (parmicky, mecovky, ancistrusy, neonky, pancierniky).
Je potrebne krmit kazdy den?
Mam doma klasicke vlockove krmivo a pre antikov sera wel chips. Vdaka. Ako viem si to zariadit aby svagor a kamarat dobehli aj kazdy den ale ak by ri nebolo nutne tak by som ich nerad nadramec otravoval a automaticke krmitko nemma zial.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2014 17:10 Žena 77Dasa [1] - společenské akváriumRe: radim
Voda je ok,mě se hlavně jednalo o pestrost,zda stačí ty sušené nitěnky.A jinak krmím méně, (2x)to co sní ryby během dvaceti sekund,cca.... většinou ráno a večer,kdy přidávám tabletu po zhasnutí pro ancistruse. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2014 05:32 radim Re: 77Dasa
Je to dostatečné.
Nesmíš překrmovat, pak ti vodu nic kazit nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2014 00:46 Žena 77Dasa [1] - společenské akvárium – pestrost stravy
V akváriu mám tetry černé,krvavé,královské a po dva ancíky + panceřníčky.Myslíte si,že je mé krmení dostatečné? Krmím vločkovým krmivem,granulátem,dafniema,tabletama na dno a SUŠENÝMA nitěnkama. Kdysi jsem krmila i jednou týdně živýma nitěnkama,ale krom toho,že k nim mám odpor,jak vypadají a smrdí,tak mi přišlo,že i po propláchnutí mi kazily vodu. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 22:00 Muž bigbob [0] Re: zervan
Diky zervan, romant
Po zhasnuti zkusim..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.08.2014 21:37 Muž zervan [1123] - RostlinyRe: bigbob
Ja to riešim tak, že tablety dávam po zhasnutí. Vtedy už tetry zaspávajú a nezaujímajú sa o krmivo. Prísavníci a krevetky sú aktívni aj v noci, takže majú nerušenú hostinu, do rána nezostane nič.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.08.2014 21:35 R Muž romant [27982] Re: bigbob
Na noc, ideál po zhasnutí světla.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 21:24 Muž bigbob [0] – krmeni pandiku
Ahoj, mate prosim nekdo nejaky figl jak nakrmit tabletkama ryby na dne aniz by jim to ostatni dravejsi ryby nesezrali? Mam dost rychly cichavce a tetry I kdyz je zabavim vlockama na hladine, tak stihnou I to dno:(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2014 10:15 Muž LiborSprysl [9015] Re: Yirka
Yirka napsal: Když už jsem napsal takovou kravinu, kterou jsi musel omínusovat, sděl také, kde jsem psal o "dodávání nějakým masem"?
To vůbec není o frustraci, ale o tvé poznámce...Tyto ryby ani zdaleka nejsou pouze býložravé. Potřebují i bílkovinovou složku....Ta je prostě trochu dost mimo. Protože jsou-li bílkoviny rostlinné, a ty kážeš, že ty ryby nejsou pouze býložravé a potřebují i bílkovinovou složku, pak logicky z toho vyplývá, že postrádáš bílkoviny živočišné, a ty se prostě z nějakého "masa" musí získat... tedy proto o "dodávání masem"smich ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2014 08:03 Muž Yirka [9118] Re: LiborSprysl
Když už jsem napsal takovou kravinu, kterou jsi musel omínusovat, sděl také, kde jsem psal o "dodávání nějakým masem"?
Na druhou stranu chápu tvou mírnou frustraci z toho, že jsem ti včera (jako zkušenější v určitých záležitostech)oponoval....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2014 05:50 Muž LiborSprysl [9015] Re: Yirka
Yirka napsal: Tyto ryby ani zdaleka nejsou pouze býložravé. Potřebují i bílkovinovou složku. Takže odpověď je jasná. Je potřeba je přiměřeně přikrmit.
To že ryby nejsou pouze býložravé ale zcela jistě neznamená, že jim chybí bílkoviny, které je jim nutné dodávat nějakým "masem". Rostlinných bílkovin je docela dost velké množství, dokonce i v kvalitním rostlinném krmení pro akvarijní ryby ...pro zajímavost třeba tento text k nastudování ... www.vlastnihlavou.cz/… ...rostliny obsahují proteinů docela dost...ono jde spíše o působení živočišných bílkovin, doplňování se s dalšími složkami potravy a konečně zpracování... I když věda je tak daleko, že v případě lidí vůbec nežehrá na to, že by lidé mohli vysadit maso, nebo jej výrazně omezit. Přece jen pro rybu je nejlepší potrava zase ryba ;-) A my jsme vlastně ryby. Takže v akváriích chybí maso jen skutečným predátorům... :-P Že by někteří lidé byli také jen dravci? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2014 12:42 Muž Yirka [9118] Re: Štefan
Tyto ryby ani zdaleka nejsou pouze býložravé. Potřebují i bílkovinovou složku. Takže odpověď je jasná. Je potřeba je přiměřeně přikrmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2014 12:39 Muž ŠtefanT [206] - Živorodky – přikrmovat, nebo ne?
mám takový dotaz, nebo spíš by mě zajímal váš názor. V nádrži mi po prodeji živorodek zůstaly pouze dvě Parmičky černopruhé a jeden ancistrus sp. A asi to tak zůstane tak 2-3 měsíce. Mám je přikrmovat vločkovou stravou a patentkami, jak byly zvyklé, nebo ať koukaj chroupat řasu a občas zeleninku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.06.2014 22:01 R Muž romant [27982] Re: bigbob
Lítost v tomto případě rozhodně není na místě. Nikoho ničím nepověřovat, nakrmit zcela normálně a odjet, zdravá ryba vydrží bez našeho podstrojování i tři týdny(což je trošku hrana), takže no problem. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2014 21:53 Muž bigbob [0] Re: romant
No slysel sem, ze by meli nekdy drzet malou hladovku, ale je mi jich proste nejak lito:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.06.2014 21:29 R Muž romant [27982] Re: bigbob
A jak jim to prospějě. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2014 21:28 Muž bigbob [0]
Ahoj, nevim jestli to sem zrovna patri, ale chtel bych se zeptat jestli me rybky vydrzi cca 3 dny bez krmeni (viz prezentace).Zitra odjizdime a vracime se v nedeli vecer.. diky predem za rady
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 11:02 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: michalt
No, chce to co nejdál od sebe, krmím do protilehlých rohů. Kolik, to je těžko popsat, mám tam skoro 40 ryb, tak nějak přiměřeně, od každého trošičku, ať si vyberou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 10:46 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: Kaira
Děkuji. Nějak podobně jsem to taky zkoušel, popracuji na tom. Asi jsem obě ty místa měl příliš blízko u sebe.

Mimochodem, kolik asi tak dáváš tetrám, jestli se to množství dá nějak popsat? A čím je pravidelně krmíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 10:38 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: michalt
Vždycky jsem nasypala žrádlo, počkala, až betty vyplavou k hladině a nasypala jim přímo nad hlavu, ideálně na jiné místo než tetrám. Betty se časem naučily, že dostanou jinde, stranou od těch tetřích poděsů, a už tam pak čekaly. Takže betty se krmily v jednom koutě a většina ostatních ryb v druhém. Dělám to i kvůli jiným slabším rybám, třeba čichavcům, aby se nažral i nedominantní samec a holky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 10:20 Yuyana Re: michalt
Pootvory :-). No, na mě by musela vyskočit metr vysoko, já mám akvárko na zemi :-D. Možná by se vyčerpala a zpomalila :-).

U mě je to zas tak, že když to padne na dno, tak už to nikoho nezajímá. Tim míň toho mýho žrouta, kterej každou chvíli visí u hladiny a hlídkuje (dřív jsem měla strach, že se třeba dusí, nebo že má nějaký zdravotní problémy, ale neni to tak, je prostě jen nenažranej a línej šmejdit po akvárku).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 08:59 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: Yuyana
To by u mě neprošlo. Jedna betta si ráda skákne vždycky, když má k tomu sebemenší důvod týkající se krmení - třeba když se nahnu nad nádrž. Možná mě chce sežrat. Nahnul bych se nad akvárium a hned bych dostal facku ocasní ploutví :-). Ty tetry jsou tak rychlé, že ať jsou granulky jakkoliv daleko od sebe, vždycky to všechno vyžerou dřív.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 08:54 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: sonyangel
Děkuji. Nějak jsem to pobral :-). Zkusím se po nějaké tabletě poohlédnout. Případně zkusím nějaké krmivo, které nezůstává na hladině, ale hned klesá, aby si jej tetry našly v jiné hloubce než jsou betty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 08:40 Yuyana Re: michalt
Ano, mám ten samej problém :-D. Vždycky přijdu s krmenim, nahnu se nad akvárko, počkám, až ryby zaujmou startovní pozice a pak rozhodim žrádlo tak, aby byly granulky co nejdál od sebe, aby si to nemohla jedna ryba narvat do tlamky všechno :-p.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 08:35 Žena DeathTheKid [0] - AsieRe: michalt
Joo.. s timhle mam taky problem... xD ale vyresila jsem to tak, ze dam tabletku ba dno a takovy ty vecne nenazrany ryby jdou za tim.. pak opatrne zvednu viko - zaznamenaji to jen ty rybky co jsou nahoře - a dam jim vlocky xDD neonky se zabivaji tabletkou a bettky bastej xDD snad jsi to pochopil/a xD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 07:24 Muž michalt [737] - Miniakvária – Tetry sežerou všechno
Ahoj. V akváriu 128 litrů máme spolu dvě betí samičky a (zatím) 12 teter měděných. Máme problém s krmením a jestli to jde nějak řešit, byl bych vděčný za jakoukoliv radu.

Samozřejmě, tetry plavou rychleji a cokoliv hodím na hladinu, najdou to dřív než betty, které se ještě nestihnou ani nevzpamatovat a začít proces otáčení správným směrem :-). Takže tetry jsou už překrmené a betty ještě ani nezačaly žrát.

Typicky krmím Hikari Betta Bio Gold, co jsou dost velké granulky. Když si každá tetra nějakou odnese, už se o žrádlo nezajímají a betty se můžou v klidu nasnídat. Jenže to už je dost pozdě, protože to už je překrmeno (tetry ty granulky někdy vyplivnou, protože jsou velké, nevím, kam dopadnou, rozkládají se tam...). Když krmím Hikari Micropellets, tetry sežerou všechno mnohem snadněji a překrmí se, než se k tomu betty dostanou.

Měl jsem v posledních dnech problém s náhlým vytvořením slepé hladiny. Když jsem jeden den nenakrmil a vyměnil část vody, slepá hladina zmizela. Tak bych to snad nějak částečně připisoval tomu překrmení, asi bych to měl nějak zkusit ukočírovat. Nemáte nějakou radu, prosím Vás, jak současně krmit ryby? Díky a hezký den.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 09:29 Muž Vstrom [82] - Malawi
Díky za vysvětlení;-) To si budu pamatovat. Ještě k tomu krmení. Začnou žrát ty filety nebo to akary a kanci nejedí. Je to nějaká treska. Většinou žerou vše kromě zeleniny. To hned vyplivnou. Nebo je nemám pár dní krmit a pak jim tam pár kousků hodit?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 09:15 Muž rudolf [4681] Re: Losky
Délka ryby se udává oběma uvedenými způsoby, u některých ryb dokonce ještě způsobem třetím ;-) Tzv. celková délka ryby (mezinárodně používaná zkratka TL - total length) je od špičky rypce po špičku ocasní ploutve. Tzv. standardní délka (zkratka SL) je délka těla, tj. od špičky rypce po konec ošupení kořene ocasu, neboli bez ocasní ploutve. U některých ryb se souměrně vykrojenou ocasní ploutví se ještě někdy používá tzv. Smittova délka (zkratka FL), což je délka od špičky rypce po okraj (konec) středních (nejkratších) paprsků ocasní ploutve. Ve vědecké literatuře např. při popisu druhů se používá standardní délka, ale hlavně se u údaje o délce vždy zkratkou uvádí, o kterou délku jde. V akvaristické literatuře se naopak málokdy uvádí, jakou délku má autor na mysli, ale zpravidla to bývá také standardní délka - právě proto, aby se předešlo extrémům, jaké naznačuje Libor s dvaceticentimetrovou mečovkou. Naopak sportovní rybáři uvádějí zásadně celkovou délku, kterou ještě u ryb s vykrojenou ocasní ploutví "nastavují" tak, že složí laloky ocasní ploutve k sobě a měří celkovou délku v této poloze smich
Jaroslav Hofmann
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 07:52 Muž Vstrom [82] - MalawiRe: LiborSprysl
tak to v tom případě jsou poloviční;-) Jinak jsem jim koupil rybí filety a to vůbec nechtějí. Hned to vyplivnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 23:34 Muž LiborSprysl [9015] Re: Legioix
Legioix napsal: Včetně ploutví.
V těle! To by mečovka měřila dvacet cm...pokud vezmu samce s mečem... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 13:36 Muž Vstrom [82] - Malawi
Začnu je futrovat více masitou stravou a uvidím palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 12:52 Muž Legioix [574] Re: Losky
Třeba ještě dorostou. Ta Akara a ten Kančík nikaraguiský by taky měli ještě povyrůst.
Já krmím podobné ryby skoro jen živou a mraženou potravou (žížaly, kusy filet z pangase atd.) Rostou potom jak z vody :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 12:19 Muž Vstrom [82] - Malawi
Jen mi není jasný, proč tři červenohrdlý jsou skoro poloviční...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 11:14 Muž Legioix [574] Re: Losky
Včetně ploutví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2014 09:24 Muž Vstrom [82] - Malawi
Mám kančíky a akary. Krmím Sakem (dva druhy), pak Tetrou pro cichlidy a tak 2x týdně jim dávám mražené. Ale co mě zaráží, že akara potoční vyrostla celkově za 1,5 roku na délku asi 15 cm včetně ploutví, kančík nikaragujský taky tak a červenohrdlý mají sotva 10 cm:( Včera jsem byl v akvaristice, kde měli červenáče velké taky tak 15 cm a byli to krásní mackové.
Jak se udává délka ryb, počítá se i s ploutví nebo jen tělo?
Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.04.2014 14:54 Žena Kytka [2146] Re: DANMAZUR
A co takhle zakázat hodnocení nebo komentáře? Nám by těch pár info a fotek totiž ušetřilo dost času a práce se zjišťováním aktuálního stavu věcí a věčným vyptáváním v každým vlákně, kde máš nějaký dotazy.
Ono totiž než to podle tvýho názoru napravíš, nasekáš spoustu dalších chyb a budem se tu točit furt dokola jak pes za vlastním vocasem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 14:24 Muž DANMAZUR [20] Re: Legioix
Ja si tu prezentaci udělám akorát chci dát akva dokupy(napravit chyby)momentálně sháním rostlinky a potom rybky a potom prezentace.Prezentace až potom protože stejně predelavam akva a měl bych samé komentáře ze to mám předělat ze mám divně rybky a ja bych musel pořád vysvětlovat ze to predelavam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 14:20 Muž DANMAZUR [20]
No akva 54litru rybek (mimo pancernicku)1bojovnice a nějaký malý druh hejnovek pravděpodobně 8kusů axelrodie kolumbijských .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 14:18 Muž Legioix [574] Re: DANMAZUR
Nechceš si konečně udělat tu prezentaci? Docela bych na to byl zvědavej.

Ke krmení. Ryby krmím i 4x denně, ale po malých dávkách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   04.04.2014 13:39 Žena Kytka [2146] Re: DANMAZUR
Chtělo by to se trochu zamyslet a pak specifikovat otázku.
U lidí má taky jiný požadavky miminko, anorektička a chlap s dvouma metrákama. Nebo bys je krmil všechny stejně? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 13:27 Muž DANMAZUR [20]
Ahoj nevím jak mám krmit.Každý tvrdí něco jiného i na tomto fóru jak jsem se díval jsi nejste moc zajednou tak by mě zajímalo kolikrát týdně a jak dlouho krmite?Někdo krmí jednou týdne někdo šestkrát týdně někdo krmí pět minut někdo jen jednou nasype tak nevím co si mám myslet.
EDIT:Tato otázka měla být v diskusi jak krmit.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 15:38 Lenicka92 – Re: romant
Oki ;-) 1x denně krmit a 1x týdně nekrmit. Jinak k tomu krmit pestře to je právě jak jsem psala můj problém :-O Rybičky jsou vybíraví :-D Čím krmíš ty, že bych se inspirovala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 15:26 R Muž romant [27982] Re: Lenicka92
Pokud se nerozkrmuje omladina, tak postačuje jedna denní dávka a to v množství do 20 vteřin konzumovatelná, tak aby na dno skoro nic nepadalo, jsou-li tam ryby dna, jim odpovídající krmení, taky to nepřehánět a jeden den v týdnu nikomu nic. Krmit pestře, střídat různý druhy, ale nebláznit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 15:17 Lenicka92
Ahojky, chtěla jsem se zeptat. Jak často krmíte a čím? Já krmím ve velké akváriu 2x denně vipanem od Sery a na noc dávám spirulinové tablety a střídám to s s vipachipsem. Zkoušela jsem i vipagram, ale na ten se mi vyprdli :-O . Taky jsem zkoušela i salát, jelikož jsem někde četla i viděla na fotkách, že jde taky tím krmit, ale opět to nežrali. Jsou děsně vybíraví :-D Jednou týdně dostávají mražený krmivo a to jim děsně šmakuje, ale bojím se, aby nebyli nemocný, pač zase někdo tvrdí, že to způsobuje nemoci :-O , ale to samé píšou i o živých :-D Tak jsem z toho už kapánek zmatená, čím víc študuji tím víc mám v tom bordílek :-D .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2014 21:17 Žena Horry [0] Re: cezarmilan
Ok, díky za typ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2014 21:15 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: Horry
Záleží od kapacity filtra. Vzduchovať nemusíš, stačí ak vývod z filtra (rampa napr.) jemne čerí hladinu.
Rovnako záleží od frekvencie výmeny vody. Kúp si aspoň test na NO2 a pomeraj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2014 21:04 Žena Horry [0] Re: cezarmilan
Mám Tetra testy 6v1. Už jsem slyšela že nejsou úplně nejlepší, ale dle odstínu barviček se to nikde nepřibližuje k rizikovým oblastem. Ještě mě napadlo, jestli by nemohl být problém vzduchování? Ještě jsem totiž nevybrala vyhovující vzduchovadlo, ale pracuju na tom.
Plus filtr jede naplno, tak to by snad hygieně v akva mělo alespoň trochu pomoci, ne? Když se jedná o ten externí..

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 11

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 11662x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11182-jak-krmit-?od=151