Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak krmit?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Jak krmit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2017 08:09 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: Já teda ne že bych ve své kariéře nikdy občas nekrmil granulemi pro jiná zvířata... v rámci úspor...Netýkalo se to samozřejmě chovných ryb... ale rozhodně to bylo z nízké kategorie, takže ne tak "nabušené", ale jen pro nacpání bachoru...
Škudlile. Já ty svoje rozmazluju a Ty takhle? Prosím O.T.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2017 07:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: lacewings
Já teda ne že bych ve své kariéře nikdy občas nekrmil granulemi pro jiná zvířata... v rámci úspor...Netýkalo se to samozřejmě chovných ryb... ale rozhodně to bylo z nízké kategorie, takže ne tak "nabušené", ale jen pro nacpání bachoru...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2017 11:47 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: LiborSprysl
- ty "peletky" jsem již částečně probíral s Jirkou, pouze v jiném vláknu
- má reakce byla obdobná
- rybicky.net/forum/7552…
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.07.2017 09:30 Muž LiborSprysl [9015] Re: JirkaŠčobák
Pelety pro osmáky cca 10mg mědi na 1 kg??? Zinek 70mg/kg???.... mangan 75mg/kg .... Není to moc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2017 17:17 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: Ella
Další krmení, tentokrát xenotok a peletami pro osmáky degu: www.facebook.com/…
Zase jsem dal trochu víc, než normálně (koukal se víc do fotoaparátu, než na ruku), ale ony ty vyzbírají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2017 12:21 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: Ella
Tady: rybicky.net/nadrze/24926-vaza-pod-stolem Video s názvem "Krmení" (pod fotkami).
Pokusil jsem se natočit, jak krmím. Třeba říci, že jsem toho dal víc, než obvykle a skoro něco dopadlo na dno. Ryby jsou navíc posledné dny dobře vykrmované, neprojevovaly až takový apetit. Dnes jim dám asi ještě špetku zelených vloček a možná pro potěr na špičku prstu mikry. Vyzkoušeno, že ideální je krmit v malých dávkách 2-3x denně. Podotýkám, že dávka, co dostaly teď, je větší, než malá :).
Při takovémhle krmení budu mít hodně mladých v nádrži a ryby v dobré kondici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2017 08:38 Jan Bísek – krmná dávka pro Bettu
Prý máme vyžrané rybičky, přitom neonky krmíme 2x denně tak 40s, na dno nedopadne nic. Je to moc? A jak krmit Bettu? Ta je schopná sežrat ihned cokoliv. Dáváme 2x denně tak 2-3 vločky, 10 mikrogranulek, nebo 5 rozmražených patentek. Je to moc? Vhledem k tomu, že včera sežral malého šneka, kterého jsme hodili do akvária. Vykousl ho z ulity, nikdy jsme to neviděli.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2017 18:56 R Muž romant [27981] Re: Magda
Tak hlavně pestře, jednou denně dávku co stačí do půl minutky zpucovat, aby toho moc nebo nic nepadalo na dno, tu krmnou dávku je klidně možné rozdělit a krmit třeba 2x denně, jednou za týden půst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2017 18:49 Magda – Krmení betty
Ahoj, chtěla bych se zeptat, četla jsem si zde několik příspěvků. A chtěla bych vědět, jak správně krmit bettaka. Někdo tvrdí, že pokaždé, když jdu kolem aq, někdo jednou za týden. Díky za radu...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2016 18:12 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: Irbis191
Fotka k příspěvku Drcená spirulina. Lékárna, pro lidi, spirulina na jemno, bio. Na špičku párátka. Plave, rozprostře se po hladině, každý si najde.

Připadne mi mnoho to "do hodiny". Krm tak, aby to ryby sežraly rychle. Přesněji - aby nic nezapadalo do dna.

P.S. Obr.: Dal jsem si do takovéto flaštičky, když si vzpomenu, dám na hladinu trochu. Vydrží dlouho :).

K věci: Mám spirulinové tabletky z lékárny, drobné spirulinové granule pro ryby i jemnou práškovou formu. V akváriu se Skiffia francesae jsem řešil jednak slabší jedince a jednak potěr. Proto často, když krmím drobnými granulemi, použiju současně trochu jemné práškové spiruliny. Velké ryby jdou po malých granulích, ty klesají ke dnu a menší ryby a outsideři se zatím mohou nakrmit u hladiny.
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2016 17:51 Žena Irbis191 [13] – 1 nebo 2 tablety?
Ahoj mám tablety se spirulinou a jsou skvělé. Problém je ten, že se na ni vrhnou hned všechny rybky a do hodiny je po ní. Připadá mi že jim jedna nestačí - nenažerou se slabší jedinci. Neměla bych jim dávat tablety 2? Děkuju předem za rady hop stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 14:17 Pule
Díky za tipy. Ten živý grindal se mi líbí, určitě vyzkouším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 13:45 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: Pule
Zažil jsem. Občas není snadné rybky "rozkrmit". Krok číslo 1: Zjisti, co jim chutná. Mě někdy živorodky zafungovaly až na živí grindal (od té doby si ho stále pěstuju) a ostatní krmiva začaly brát až s odstupem. Důležitá je pestrost, dávat jim to fakt po malých dávkách, co nesežerou, okamžitě odkalit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 13:07 jirkazez Re: Pule
Špetku vloček mezi dva prsty, strčit pod hladinu a jemně rozemnout. Budou padat hned. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 13:01 Muž Yirka [9118] Re: Pule
Hlad je nejlepší kuchař. Nech jim třeba týden hladovku a uvidíš.
A jinak vločky, když za chvíli nasáknou, klesají samy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 12:51 Pule – krmení sušenými vločkami - jak na to?
Pěkné pondělí všem, chci se zeptat, jestli máte někdo nějaký zaběhnutý tip, jak donutit rybky jíst sušené vločky? V prodejně akvaristiky jsem viděl, jak se při krmení rybky vrhnou k hladině konzumovat nasypané vločky, nicméně mé rybky ne a ne k hladině pro vločky dostat. To jako, že na to nejsou zvyklé? Dají se na to nějak naučit?
Všimnou si toho vždycky, až když jim to ručně našťouchám pod hladinu a vločky začnou klesat, ale jinak ne.
Ke krmení jinak používám granule, tablety a mražené: špenát, patentka, dafnie, nítěnka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2016 23:39 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: Fazol
Krmil bych jednou, dvakrat denne. Mnozstvim, ktere bude hned pozreno, aby nic nehnilo. Soucasne tak, aby nebylo prekrmeno. V neposledni rade pokud mozno krmit pestre. Casteji v mensich davkach bych krmil, pokud se objevi poter, a to poteru vyhovujicim zradlem. A v kazdem pripade bych jednou za tyden nekrmil vubec. Proste hladovka, pri ktere rybky vyzobou zbytky vsude mozne. Prospeje jim to. Mene je nekdy vice. Vse uvedene se tu da dohledat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.10.2016 22:54 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Fazol
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2016 19:07 Fazol – Kolikrat denne krmit?
Zdravim mam 25 rybek a chci se zeptat kolikrat dene je krmit mam 3 druhy krmiva jedno pro ancitusy a pak asi to vlockove a takove male granulky cervene,krmim 1 denne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 21:33 - Re: pepisanek
Skaláre aspoň u mňa sú jedny z naj žrútov. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 21:13 Žena pepisanek [5] Re: romant
Takže se poperou?to jsem rada
Myslela jsem že jsou pomalý
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 21:08 R Muž romant [27981] Re: pepisanek
Krm úplně normálně tím čím krmíš, tedy samozřejmě to chce pestře. Jak jsem to pochopil jsou to nově lehce vystresnutý příchozí, tak jim dej několik dní na aklimatizaci a oni se otrkají i u krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 20:58 Žena pepisanek [5] – skaláry
Ahoj,pořídila jsem si skalary,největší má výšku těla bez ploutví asi 6cm.Do teď jsem měla jen malé ryby neonky,betty...
O kolik víc by to měla skalára sníst?trojnasobne?A problém je že než se holky rozhoupou,gavunci vše sežerou,nějaký tip na větší krmení,aby to gavunek nespolk,ale maximálně se zakousl?a holky se najedly?

Díky všem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 23:37 Muž hellmut [144] - Cichlidy
No jsem si říkal po objevení těchto stránek že to asi přeháním :-)
Tak jim tedy dám dietu ještě větší :-D
A ještě ušetřím smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 23:29 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: hellmut
Taky krmím i několikrát denně. Ideálně, aby nic nepadlo ke dnu. Pak nemusím uvažovat nad pokaženou vodou.

P.S. Pancéřníčka a ancistruse bych krmil separátně.
P.P.S. Používám živý grindal, živé mikry, spirulinu v prášku i tabletkách, vločky mixované i s chlorellou, nějaké granule, pelety pro osmáky degu, mražené danie, černý komár, patentky, nějaký mořský krill, mražené srdce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 23:18 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: hellmut
Kolik mililitrů má jedna kostka (nebo kolik kostek je v jednom čoko balení) a jak velké je to akvárium?
Ale já když dám za den 2 kostky (cca 7ml každá) do 450l akvária, tak už mám výčitky svědomí, že moc krmím a tím kazím vodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 23:14 Muž hellmut [144] - Cichlidy
Ahoj,dotaz, kolik tak myslíte kostek mraženého pro cca 30 Mol,10 Plat, 5 Xif, 15 neonek, 5 pancéřníčků,1Thorkát 3 Ancistrus aby nebyli překrmené?
Nejsem začátečník ale říkam si jestli je moc nekrmím,chci aby rostli ale nevim abych zbytečně nekazil vodu.
Dával jsem 5-6 teď jsem radeji ubral.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 22:21 Kitty Re: afc1886
Díky, beťák bývá živý i v noci, už jsem ho párkrát nachytala, ale zkusím to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.07.2016 20:26 R Muž afc1886 [14655] Re: Kitty
Vyzkoušej hodit tabletu pro pandy až po zhasnutí světel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2016 20:05 Kitty Re: Kitty
Nikdo nemá podobně praštěnou rybičku? Případně, jak hodně je to pro beťáka nebezpečné a můžou být v důsledku pandíci podvyživení?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 19:26 Kitty – Beťák dělá problémy
Dokud jsme měli jen pandíky, bylo to v pohodě, dostávali dvakrát týdně tabletku pro pancéřníčky a jinak pořád něco uždibávali po akváriu. K beťákovi mi v obchodě dali sáček s minigranulkami, mám mu dávat každý den jednu.
Beťákovi jsou migranulky šumák, připlave k nim, chvíli na ně blbě kouká a pak plave pryč. Ve chvíli, kdy dostanou tabletku pandíci, se na ni vrhne a žere k prasknutí, pandíky odhání od jídla a klofá do nich. Nejdřív jsem si myslela, že je vyhládlý, ale opakovalo se to. Pak jsem začala tabletky půlit, aby mohli na jiném místě jíst zároveň pandíci. Nepomohlo to dostatečně, beťák se napucne a jde zase honit pandíky a užírat jim. Obvykle něco zhltne a vypustí zpátky do vody droboští. Bříško má pak hrozně vyvalené. Občas zkusí sežrat i šneka nebo kamínek hmm
Je nějaká možnost, jak nepřekrmit beťáka a nevyhladovět pandíky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 13:55 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
Jasně, já jen že známe některé místní polointeligenty, kteří pak napíšou, že se dočetli "jak krmit"... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   29.04.2016 13:06 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: dieu
Jako kluk jsem měl já a brácha akvária, já krmil jednou, max 2x denně, množství od ruky(vždy jistě na všechny zbýt nemuselo), někdy byl den, že jsem se ke krmení nedostal vůbec. Brácha krmil 3x denně, 7 dní v týdnu, občas navíc machroval před návštěvou, kdy jim přidal... Oba jsme krmili totožnými krmivy. Moje ryby byly stejně velké, stejně vybarvené a pořád stejně žadonili o nakrmení.... Rozdíly byly v údržbě, já neměl tolik řas, nemusel jsem tak často zasahovat do filtru a obměňovat vodu... neutrácel jsem tolik za krmení... Držím se toho dodnes. Není to jenom o žrádle, ta akvaristika a akvárium není volná příroda. Dobrá krmiva pro mbuna, které máte vyrábí Sera, Tetra, JBL, Tropical, O.S.I., Ocean Nutrition, New Life Spectrum... Výrobců je celá řada, záleží na Vás, jakou značku preferujete... Volte ta, která obsahují vyšší podíl řas, rostlinné složky, vlákniny a nízký podíl tuku. Bez mraženého, nebo živého se bez problému obejdete, tyto ryby se množí jako na běžícím páse, kdy ten potěr je dostačující přilepšení ;-) Ony budou žadonit pořád, ve volné přírodě se za potravou honí neustále(víc honí, než žerou), klidně se užerou k smrti, klidně sežerou vše, i to, co jim nesvědčí, ony nepřemýšlí, žene je pud, který jim našeptává "ber, dokud je, dlouho zase nemusí být", ale to se v akváriu nestává....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 10:26 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: LiborSprysl
Jsem to asi nejasně napsal. Dám těch malých dávek 3-5 jedenkrát denně. A v jinou dobu ob den dávám mražené. Mám ryby co dlouho "žvýkají". A co spadne na dno sežerou sumci.

Přijde mi nesmyslné dávat celou denní dávku najednou. To se pak spousta krmení rozvíří po akváriu a v mém případě se sumci přežerou tak, že mají problémy s plaváním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 09:47 Žena dieu [18] - malawiRe: LiborSprysl
Děkuji za informaci, to jsem netušila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.04.2016 09:45 Muž LiborSprysl [9015] Re: dieu
To je sice pravda, ale tuční, protože tuky zpracovávají špatně a budou hynout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 09:33 Žena dieu [18] - malawiRe: Wendy2
To jsem zapomněla dodat, že každou neděli mají hladovku, děkuji za radu :)
A nevím, nemám zkušenost, ale upřímně se ty moje ryby můžou utlouct, když dostanou koretry a nedej bože patentky, to ta voda začne vřít smich
Ale jinak samozřejmě dostávají vločkové a sem tam nějakou tu zeleninku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.04.2016 09:31 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: dieu
mladé ryby bych krmila 2x denně, dospělé 1x, s převahou řas, zeleného, tlamky jsou děsní žebráci, moje by taky žraly od nevidím do nevidím, ale jak jsou u nich poznat plnější bříška, vím, že mají dost a můžou loudit jak chtějí, 1x týdně mají hladovku, 1x týdně jim dopřeju trochu kyklopa nebo patentky, předtím ale největší hlad zaženou vločkami a teprve pak dokrmím masem, ony ty mbuny jsou sice vegetariáni, ale v přírodě v mechu a řasách taky občas najdou nějakého toho červíka, takže čistě na zelenině bych je nedržela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 09:19 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
NHKG napsal: ... krmím tak, aby nic nespadlo na dno, více menších dávkách co pár minut.
... a když takhle budete krmit celý den, tak můžete jednou do roka zcela jistě dělat zabijačku... :-P hop ahoj ... Stačí krmit jednou, dvakrát denně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 09:11 Žena dieu [18] - malawiRe: NHKG
Děkuji, mrknu se po tom na netu, u nás to stoprocentně neseženu.
Ze začátku jsem krmila 3x denně, že vše sežrali cca do minuty, ale to mi přišlo že je krmím moc. Ono upřímně i kdybych je krmila snad 10x denně, vždycky všechno zlikvidují, proto se tu ptám, aby se mi dobře udržovala rovnováha a ryby nestrádaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 08:45 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: dieu
Doporučuju Hikari exel. Sice mám jiné ryby, ale krmím tak, aby nic nespadlo na dno, více menších dávkách co pár minut. Sušená krmiva je dobré předem namočit ať nabobtnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 08:32 Žena dieu [18] - malawiRe: pavelbartek
Děkuji za odpověď, ty tablety mám pro krunýřovce, ryby je nežerou. U těch koreter se jedná o maličké kostičky. Krmivy se inspiruji u tebe a upravím to žrádlo jak jen to bude možné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 08:26 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: dieu
Ahoj, vzhledem k tomu, že se jedná o mbuna, krmil bych krmivy pro ně vhodnými, tedy s vysokým rostlinným podílem a určené pro tlamovce. To mražené jen minimálně. Tu jednu kostku mraženého dávám 50ti velkým rybám... V prezentaci máš třeba Tetra Pleco Tablets, je to spíš krmivo vhodné pro ryby dna, obsahuje málo řasy, moc tuků...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2016 07:48 Žena dieu [18] - malawi – Jaké množství
Ahoj všem, jsem tu opět s dotazem :-D
Mám akvárium 250 l, 10x tlamovec saulosův + 4 anticitrus obyč. (viz prezentace), jaká by byla pro tyto ryby "optimální" krmná dávka? Např, když krmím mraženými koretrami(Happy Zoo) jsou to takové malé kostičky, abych se mohla od toho odpíchnout dál...nechci překrmovat a vzhledem k tomu, že ryby žebrají pořád tak jako začátečník opravdu nevím.
Děkuju moc všem za rady hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2016 20:13 Ladis67 Re: romant
Nítěnky byly koupené živé a po důkladném proprání jsme je zamrazili. Vím, že čichavci je nesmí, ale neonky se po nich můžou utlouct, tak jsem jim chtěl dopřát :-) Ale asi bude lepší to radši nepokoušet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.04.2016 19:45 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Ladis67
Já to, aby se nežraly všechny druhy ryb co mám a přitom se některé nepřežraly k prasknutí řeším furt. smich
Zkoušel jsi krmit najednou na více místech (ideálně protilehlé rohy akvária)?
Ale ideální řešení bych viděl vykašlat se na nitěnky. Je to jedno z nejrizikovějších krmiv. Zkus cyclop, dafnie a podobné drobnější krmivo. To nemají šanci čichavci všechno vysbírat a zbude i na ostatní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2016 19:44 R Muž romant [27981] Re: Ladis67
Nijak, to je cesta do pekel, nepoužívej rozhodně mražený a to pro nikoho, živý jenom v top kvalitě, tedy vyčištěný a bez známek hniloby, ale to se netýká čichavců, ty nítěnkama nekrm nikdy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2016 19:38 Ladis67 – Krmení čichavců
Ahoj, můžu mít hloupý dotaz? Jak můžu krmit nítěnkami aby se k nim nedostali čichavci? Mám mražené a sušené nítěnky, které chci "propašovat" neonkám a parmičkám, ale aby je nežrali čichavci. Čichavci jsou při krmení velmi akční a nítěnky by mít neměli. Neřešil jste to někdo náhodou? coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2015 11:41 Muž TRULY [164] Re: romant
Okej super vdaka. Akva pripravene na dovolenku mozno este stihnem akvaterra vystavu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.10.2015 11:09 R Muž romant [27981] Re: TRULY
Normální dávku a to co 2-3 dny, takže po dobu nepřítomnosti švagrovi připrav 3-4 sáčky s krmením a hotovo. Nemyslím si, že ti sjedou ty kytky co tam máš a pokud je ti echináč jedno, tak to neřeš.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 11

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 11662x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11182-jak-krmit-?od=101