Rozhodli jsme se s kamarády z Českého cichlid klubu navštívit burzu v Třeboni. Když jsme dojeli do Třeboně, tak jsme začali zjišťovat, kde to vůbec je. :-) Otázka, víte někdo, kde to je? Jasně, je to někde naproti lázním Aurora, po zaparkování a následném telefonátu Mílovi, který byl už na místě, jsme zjistili, že jsme na druhém konci města. :))) Následovalo půl hodinové bloudění po celém městě, ale nakonec jsme sice se zpožděním, ale zdárně dorazili. :) Potkali jsme spoustu známých tváří, dobře pokecali a dostali i pozvání na návštěvu u p. Moce a p. Haidingera. Velmi povedená akce a byl jsem docela rád, že musím řídit. Na některých fotkách je vidět, že akvaristika je někdy pěkná dřina. :)))
Že by zkoumali kvalitu vody? :)
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 18x • Nelíbilo se: 1x • Zveřejněno: 01.04.2012 • Upraveno: 01.04.2012 • Přečteno: 399x
Schválili: alpaka ![]()
![]()
14.01.13
| 01.04.2014 | Výstava akvarijních ryb v HK 2014 | 789x | |
| 15.11.2009 | Setkání akvaristů v Praze | 2978x | |
| 30.12.2011 | Výlet do ZOO Braník | 815x | |
| 11.06.2014 | Muzeum mušlí Vieste - Itálie | 244x | |
| 03.05.2009 | První návštěva výstavy a burzy Tropic v Ostravě | 1214x | |
| 03.03.2011 | V srdci dažďového pralesa (Brno) | 1150x | |
| 02.07.2015 | Výstava AKVA Praha 2015 | 456x | |
| 13.09.2018 | Oceanária v Dánsku: Hirtshals a Kodaň | 189x | |
| 25.01.2019 | Palma de Mallorca - Sea life 2018 | 138x | |
| 27.06.2012 | London Aquarium - Sea Life | 554x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele