Po sobotní burze v Třeboni, které jsme se zúčastnili, jsme dostali pozvání na návštěvu pěstírny u Ing. J.Moce. Pepík Moc je chovatel převážně jihoamerických apistogramm, a tak jsme rádi přijali. Kvalitu některých fotek bohužel ovlivnila zelená řasa na skle, ale doufám, že se vám i tak budou líbit. :)))
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 28x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 01.04.2012 • Upraveno: 01.04.2012 • Přečteno: 669x
Schválili: alpaka ![]()
![]()
14.01.13
| 15.07.2016 | Botanická zahrada Liberec – akvária a něco málo navíc – červenec 2016 | 520x | |
| 10.11.2017 | AkvaEXPO 2017 RK | 385x | |
| 04.01.2012 | Návštěva Vivária Mělník II část | 511x | |
| 11.11.2015 | Pár kapek z Dánska | 359x | |
| 18.02.2008 | Mezinárodní soutěž v zařizování rostlinných akvárií | 4564x | |
| 31.07.2015 | Obří akvárium Hradec Králové | 488x | |
| 10.10.2008 | 1. akvaristický sraz v Liberci | 2335x | |
| 02.04.2012 | Návštěva u Jana Haidingera II.část | 682x | |
| 08.07.2014 | Mezinárodní výstava halančíků a akvarijních ryb Praha 2014 - část 2 | 139x | |
| 22.12.2019 | AkvaEXPO 2019 RK | 306x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele