Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 16 Žádná další stránka   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 05:52 Mrakoplash Re: GAGAL
Fotky F.Bitter ale u článku není autor uveden a nebo jsem ho přehlédl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2009 20:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Mám prosbu, ti kdo ho už mají přeštený........kdo napsal ten článek o nothobranchiích. Klidně mi pošlete i sz. dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2009 20:11 R Muž Mrakoplash [1776] Re: David12188
První číslo vypadá slušně. Zatím nechci předbíhat, ale myslím že to bude dobrej časopis. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2009 13:50 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Aquaristik
Mám ho už přečtený a myslím si,že mezi akvaristickými časopisy na našem trhu bude mít své místo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.02.2009 10:09 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: Aquaristik
Zajímavé. Jsem zvědav, jestli je na trhu místo pro další akvaristický časopis, jestli budete mít lepší technickou úroveň než Akvárium Živě, aspoň tak dobrou odbornou a hlavně jestli bude časopis nějak normálně distribuován a ne k sehnání v jedné, dvou trafikách v celém Brně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2009 08:27 Aquaristik – Aquaristik - nový časopis
Dnes vychází nový časopis Aquaristik: www.aquaristik.cz

Z obsahu:

* Nejkrásnější zebry - L-sumci
* Systematika perlovek
* Barevné formy P.caudimaculatus, divoké živorodky
* Afričtí halančíci Nothobranchius
* Vytápění v akváriích
* Vodní rostliny - jak na ně, aby dobře rostly

Prodejní cena 89,-

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 15 ...... [16]

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038?od=751