Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 15 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 16:20 kreten Re: agent007
Zatím ji musí překousat tiskárna:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 15:00 Žena Imii [45]
Kde bude k dostání v Čáslavi nebo Kutné hoře ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 14:57 Muž agent007 [47] Re: kreten
Sem s ní. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 10:04 kreten
:) tak jsem zvědav, snažil jsem si vzít poučení, včera jsem podepsal dvojku. Zdravím Libor Šprysl

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 14:08 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy
aby to nebylo jen ve vzkazech,časopis jsem tady vážně zakoupil když mi L.Š(prokater)napsal kde ho tady všude seženu:-)nebo kde by měl být k dostáni,tam kde jsem tipoval,nebyl,ale rovnou u baráku ano.
takže mám hned ve stánku svoje desky,kam mi bude majitel trafiky ukládat všechny čisla,abych ho prostě vždy měl:-D(předplatné bohužel nelze z jistých důvodů,páč schránky věčně vykradený)týden po vydáni tam byly posledni dva kusy,proto to opatřeni!
K časopisu...jsem velmi spokojen,vic neni co psátX-) a věřim že dalši a dalši čisla budou jen a jen lepši ke vši spokojenosti akvaristů,ještě co bych uvital,vic článků+foto od Českých autorů,ale to už snad bude ve dvojce ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 12:26 pe25tr Re: kreten
fidel, provokater: Diky za info. Nene, to nemela byt poplasna zprava... Kdyz se tu obevila zpravicka o novem casopise, tak jsem mrknul do par trafik v Koline: nadrazi, bila u nadrazi, tesco, kaufland a nic... tak jsem ho objednal na dobirku. Mozna jsem byl jen nedockavy a mel jsem par dni pockat, nez to vybalej a/nebo meli jen par kousku, nevim... Kazdopadne diky ;-) . Jinak je fajn, ze se datum vydani nekryje s vydanim ostatnich akva-dvoumesicniku, takze nejsou tak velke mezery mezi ctivem palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 10:33 kreten Re: Eff
Ve Sklorexu by ještě mohlo být deset kusů - pokud se už po nich nezaprášilo, prověřím to. Jinak ale v brněnských trafikách je jich také požehnaně
Edit: Tak není , jsou tam poslední dva, ale příští várka přijde ve čtvrtek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 10:13 Muž Eff [417] - Rostliny
Pěkný časopis, až včera se mi dostal poprvé do ruky. Chtěl jsem se k němu dostat na brněnské burze, ale tam se po nějakých 10ti kusech hned zaprášilo, takže příště aspoň 80 kusů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 10:09 kreten Re: Syky1
V Plzni je na 64 místech, takže pokud mi dáte vědět, kde konkrétně chcete časopis koupit, tak vás navedu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 10:07 kreten Re: pe25tr
To mi připadá jako šíření poplašné zprávy:-) - mají ho na Kutnohorské,Na louži, Na Karlově náměstí, v Benešově ulici,Kmochově,Legerově, Žižkově v trafice na Jateční a to jsem ještě jeden krám vynechal. Takže sice děkuji za vaši oběť, ale chyba není na naší straně. Doufám, že si poznačíte, kde seženete číslo 2. :-)Libor Šprysl
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 09:00 fidel Re: pe25tr
V Klíně jsem ho koupil vedle katoláku.Tam mají zatím všechny akva časopisy.A ještě na proti bezovce,ale dlouho jsem tam nekupoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 08:42 Zdenek58 Re: pe25tr
njn, Česká pošta... Já už se taky zatraceně rozmýšlím, co si na netu objednat, protože s poštovným se to drsně prodraží. Minulý týden jsem objednal topnou rohož za 280,- Kč a poštovné stálo 143 rozzureny .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 08:28 pe25tr
Tak v Kolíně jsem na něj nenarazil, tak jsem si ho objednal na dobírku. Ve středu odpoledne objednávka, hned v pátek už čekal na poště, ale ta cena tone 209 už za něj příště nedám... 89 bych dal ;-) , kdyby byl normálně k sehnání :-( .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2009 21:23 Muž Syky1 [0]
Narazil na něj někdo v Plzni???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 11:54 Muž agent007 [47]
Jen první postřeh. Opravdu je tam spousta volného místa, které by se mělo zaplnit, případně malinko zmenšit text. Další hodnocení bude až to přečtu. Jinak koupil jsem ve Zlíně. Ale jak kde. Trefil jsem na kvalitni ověřenou trafiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:59 Muž Olda68 [1] - Afrika
časopis jsem zrovna předplatil na rok, ohledně toho prvního čísla se zdá , že by alespoŇ pro mě mělo užitnou hodnotu, takže chválím X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:10 kreten Re: Silent
Díky. A co teprve to druhé číslo, které se již připravuje...:-) doufám že bude ještě lepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:04 R Muž Silent [5949]
Tak jsem si časopis koupil taky a musím uznat je "čtivej" a poměrně dobře udělaný. Takže v Českých Budějovicích je k mání taky, ale předplatný bude asi lepší ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 06:15 kreten Re: aquafish
Obracejte se na mgr.Pavola Sedláka - Staré grunty 36, 842 25, Bratislava, během několika dní by měl být naší slovenskou spojkou - email:sedlak@vev.sk,vev@vev.sk. Bude obstarávat distribuci po Slovensku, protože jsem netušil, kterak to tam máte teď zařízené...Inu jsem zvědav, jak bude - bude-li - někdy cvičit euro s předpisy v Čechách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 22:14 aquafish
Je možné kúpiť časopis aj na Slovensku, resp. ako je to s predplatným na Slovensku?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 20:18 václav
Časopis jsem zakoupil v první den vydání v Prachaticích zcela bez problémů. V trafice bylo cca ještě 3 kusy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 19:37 kreten Re: Jostom
Čím více spokojených bude, tím větší bude motivace, aby jich ještě kousek přibylo. Děkuji a věřím že po Brně získáme taolik příznivců i v dalších městech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 19:15 Jostom
Blahopřeji ke krásnému časopisu. Prezentační stánek časopisu Aquaristik bude i v sobotu na brněnské akvaburze.
Zdraví Pepa z Brna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 18:49 kreten Re: Kuca
Už se po jihoamerických cichlidách shánělo hodně lidí, slibuji, budou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 18:47 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Budou se v některých dílech objevovat i články o perleťovkách a jiné podobné jihoamerické havěti?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 17:39 kreten Re: David12188
Aquaristik má pro krevetkáře speciální časopis, určitě se v české verzi věnované rybám obejví i krevetky. Naštěstí máme již dostatek velmi dobrých chovatelů, takže se nemusíme spoléhat jen na "zahraniční konkurenci".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 17:36 kreten Re: bunda
Grafika se v prvním čísle trochu více podřizovala německému originálu, připomínku beru a chci také do příštího čísla dostat více čtení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 17:31 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetky
Na diskuzi na akvaristovi jsem cetl, ze se v pristim dile objevi sumci a americke cichlidy. Budou se nektere z dalsich vydani zabyvat i krevetami?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 16:55 Muž bunda [28]
Také jsem ho dnes koupil. Je tam dobré počtení a velmi pěkné fotky. Jen mi připadá že je tam hodně nevyužitého místa. Ještě by se tam nějaké články vešly. Já mám raději měnší fotky a více textu. Ake hodnotím velmi kladně a přeji mnoho zdaru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 08:53 kreten Re: oldkiwinka
samozřejmě že ano, jsou tam články i o kytkách či ekonomice v provozu akvária.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 06:49 oldkiwinka
Obsahuje to ještě něco než uvedený "obsah" na www stránkách časopisu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2009 06:11 kreten Re: agent007
MVDr. Framtišek Csefay,bc.Radek Blaško,Kersten Opitz,Václav Podhrázský,MUDr.Karel Zahrádka a můj zesnulý předchůdce, pan Sklenár in memoriam.
V prvním čísle mimo německých autorů přispívají RNDr.Roman Slaboch o divokých živorodkách a výše zmíněný Jiří Patoka o cheraxech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:54 Muž agent007 [47] Re: kreten
Uvidíme, uvidíme. Kritika bude ostrá a nebudu jí šetřit. Kdo tvoří redakční radu, přispěvatele...???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:35 kreten Re: agent007
:-)no já si myslím, že na první nástřel to nedopadlo nejhůř, alespoň reakce okolí jsou docela příjemné. Ještě aby bylo dost odběratelů a bude to dobré
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:32 Muž agent007 [47] Re: kreten
Zítra koupím, prolistuju, napíšu. Na 68 stranách musí být něco, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:30 kreten Re: agent007
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:24 Muž agent007 [47] Re: provokater
Ty jsi autorem časopisu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:16 kreten Re: agent007
68 - mám mail námětům otevřený ;-)
Jinak koupit se dá snad v normální distribuční síti + v některých akvaristikách. Nejideálnější se asi jeví předplatné, i když s ohledem i na vlastní zkušenost s krachem ATF, věřím, že přepdplatitelé musí získat nějakou důveru. Na letošní rok peníze jsou, takže se žádná lumpárna opakovat nebude. Předplatné lze objednat dle zájmu - na akvarista.cz, chrast@le-andre.com, exo-eko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 21:14 kreten Aquaristik
pro Gagal - autor textu je autorem foto, jméno se někam zatoulalo
pro brněnské - od zítřka bude časopis prodávt také ing.Šmerda ve Sklorexu, bude i na burze
pro kritiky - pročetl jsem a myslím, že číslo dvě bude co obsažnosti záběru ryb opravdu pro všechny. Mimochodem, ne všichni čtenáři jsou profíci a proto i jim je třeba někdy dát ty základní informace. Jako byste to neznali z netu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:51 Muž agent007 [47] Re: PentueR
Kolik má teda stran?
Myslím, že náměty vydavateli časopisu jen pomůžou co zlepšit. Sami čtenáři by si měli říct co za 89 Kč chtějí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:47 Muž PentueR [256] Re: agent007
Obávám se, že tento by ti vydržel jen na opravdu malý čajíček ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:46 Muž PentueR [256] Re: filipsi
Jasný, já to hodnotím jen ze svého pohledu. Ale uznej - (jestli jsi ho viděl) - písmenka jak ve slabikáři, díky tomu je článek o minimální informační hodnotě roztahaný po třech stranách...nějak mi to nesedlo. Třeba "Akvárium" klubu akva.sk hltám a vychutnám si ho. Tento papírový mám za 10 minut pročtený/prohlídnutý a obávám se, že další asi nekoupím.

EDIT: rozhodně neodsuzuju počin vydávat akva časopis - naopak - jen houšť. To jen abych nevypadal jak kverulant, jen jsem se nechal navnadit a zjistil, že pro mne zajímavý není (alespoň teď).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:20 Muž agent007 [47] souhlas s filipsi
Lehnu si přikryju, uvařím čaj, něco na chuť a listuju a pročítám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:17 Muž filipsi [1296] Re: PentueR
Ale my jsme "zmlsani" informacni hodnotou netu.
Kdyz si kupuju casopisy (akva nekupuju), malokdy to delam kvuli informacim, vetsinou se chci jen pokochat, v posteli polistovat necim s peknymi obrazky a ctivym textem, a v neposledni rade z poloviny prostoru venovaneho v podobnych casopisech reklamam zkusit zachytit nejake ty novinky a zajimavosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2009 20:05 Muž PentueR [256]
Dnes jsem koupil, nadšený zas nijak nejsem. Jo, je to první číslo, ale je toho tam málo. Trochu mi to připomíná časopis "Počítač pro celou rodinu" nebo jak se jmenuje - plno hodně obecných a někdy dost neurčitých informací a jen málo zajímavého.

Jen můj pohled..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 14:32 Luciferda Re: Aquaristik
V Pardubicích, v trafice na drážce měli včera pár výtisků. ano :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 14:18 Muž Yirka [9137] Re: Aquaristik
Potvrzuji, pro regionálná krajany, ve Svitavách v trafice na náměstí je k dostání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 09:53 langosh Re: GAGAL
Zkuste napsat Liboru Špryslovi (aka Provokater na akvarista.cz). Určitě vám odpoví.
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 09:28 Aquaristik Re: agent007
Časopis je distibuován přes Mediapress - měl by být ve všech lepších "trafikách" po celé ČR, distribuce se bude rozvíjet i do akvaristik, obchodů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2009 08:59 Muž agent007 [47]
Kde se dá koupit. Nebo je to jen na objednání z aquaristiku?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [15] 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038?od=701