Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2016 11:05 jurek Re: rudolf
Fotka k příspěvku Tak poslední bylo dvojčíslo 5-6.
Poprosím, kdyby měl někdo na prodej číslo 2012/3, velmi rád jej odkoupím.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 12:58 Muž Yirka [9126]
Pokud by byl zájem, mám všech 6 čísel ročníku 2009 a 5 čísel ročníku 2010.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 08:48 jurek Re: rudolf
Díky za info, myslel jsem si to.
Pokud by měl někdo na prodej 3/2012, rád odkoupím :).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2016 23:41 Muž rudolf [4681] Re: jurek
4/2012
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2016 21:19 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: jurek
Já mám 3/2012 ale nemám všechny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2016 20:34 jurek
Ví prosím někdo jaké bylo poslední číslo tohoto časopisu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 14:19 Muž LiborSprysl [9015] Re: Deathbull
Já mám skoro dojem, že je po smrti i vydavatel...od loňského tuším října o něm nevím... :-( a je mi to také dooost líto... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 13:50 jamajcan Re: Deathbull
Ještě,že jsem to ještě nezaplatil,a složenku mám doma ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 13:38 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: JoZef
Mohu potvrdit, dle vyjádření Sendu je po smrti a budou vracet předplatné, což teda zatím neudělali :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 13:21 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: joZef
Já bych už moc nepočítal s tím že někdy přijde.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 10:52 joZef – dostal nekdo aquaristik
Chodi vam predplaceny aqu. nebo jsem sam .Posledni cislo 5-6 2012 ,ani odpoved na e.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 21:33 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: vissena
Nějak nechodí... smich
Asi ho bolej nožičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 12:10 Žena Vissena [25] - Miniakvária
Takže, čistě teoreticky, když mělo vyjít číslo v červnu..tak teď v srpnu by měl někdy vyjít další??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 08:00 RAP Re: Tomas Enderson
Hmm, když si klikneš přímo na Aquaristik, tak je tam dnešní datum. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 22:14 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: RAP
Jo a když se podíváš na to co má zítra vyjít, tak tam Akvaristik není a je napsaný až v pátek 8.6.2012, tak doufám, že bude platit alespoň ten páteční termín. Je mi jasné, že jelikož se jedná o dvoučíslo s o něco vyšším počtem stránek (většina z nich bude jisto jistě obsahovat celostránkovou inzerci), než má klasické číslo, tak cena bude dvojnásobná. Jestli ne, tak to bude skutku milé a neočekávané překvapení.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 21:11 RAP Re: Tomas Enderson
Na stránkách Sendu je datum dvojčísla 7.6.2012
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 20:54 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: LiborSprysl
Libore možná to naposledy fungovalo za tvého vedení. Ale od jisté doby lidem z redakce termíny nic neříkají. Dokonce v některých libereckých trafikách ti řeknou, že tenhle časopis již zkrachoval. No jen doufám, že to nebude v nejbližší době pravda. Ono tedy jeho kvalita již dosahuje skoro bulváru (s konkurencí je to na stejno), ale furt je to něco co tu vychází akvaristického. No tak uvidíme jak dlouho to ještě bude platit, že je to měsíčník když už víc jak dva měsíce nevyšlo ani písmenko z tohoto občasného periodika. ano :-D

Martin Honzejk

PS: Libore neber to osobně jako útok na tvojí osobu. Je to jen pohled jednoho nezávislého čtenáře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 16:28 Muž LiborSprysl [9015] Re: Deathbull
Nevím jestli to byla výzva smich mám s tím časopisem přece jen méně společného, než tomu bylo dříve, ale doposud to fungovalo. Zatím ještě bych flintu do žita neházel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 16:17 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Tak jsem si to předplatil, první předplatné za život a nějak to zatím nepřišlo..jen mail ze Sendu, že prý bude dvojčíslo bo co :)

Třeba je napadne že udělají trojčíslo nebo čtyřčíslo a za celé předplatné na rok člověk dostane 3 časopisy plné fotek a reklam...no nebude to báječné? :-D

P. S. Taková taškařice je možná jen v ČR potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.11.2011 19:08 Muž LiborSprysl [9015] Re: PaDa
Inu je to volba...třeba se to zase zlomí... hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.11.2011 11:18 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: zstloukal
Mám to tak nějak podobně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.11.2011 08:07 zstloukal Re: LiborSprysl
Ja nekritizuju obsahovou stranku - casopis jsem sice nemel predplaceny, ale kupovaval jsem ho pravidelne. Az do momentu,nez se "zacal kydat hnuj". No a protoze ono kydani hnoje neprobihalo na soukromem dvorku - ale verejne, znechutila me cela situace natolik, ze uz BOHUZEL opravdu tento casopis nemusim.
Jinak - Libore - reakce byla opravdu myslena hlavne na konstatovani o "nejprodavanejsich casopisech, co vi vsechno... " - rozhodne v tom nebylo nic osobniho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2011 07:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: zstloukal
Názory se fakt různí Zdeňku smich jsou i kladné ohlasy smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2011 06:56 zstloukal Re: LiborSprysl
jen je třeba rozhrnout štosy "nejprodávanějších" časopisů co ví všechno, pochybného obsahu Tedy - netusim, jake casopisy pochybneho obsahu ctete Vy - ale ja ctu casopisy, ktere se alespon navenek tvari jako seriozni. Aquaristik mezi nimi po vsech tech "pruserech" uz neni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2011 04:49 Muž LiborSprysl [9015] Re: sarlii
Je mnoho obchodů do nichž je Aquaristik dodáván, jen je třeba rozhrnout štosy "nejprodávanějších" časopisů co ví všechno, pochybného obsahu, denní tisk a pak možná budete mít úspěch... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.11.2011 21:32 Muž Fáster [9] Re: sarlii
Na Barrandově, trafika v Kameře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.11.2011 17:47 Usine Re: sarlii
Na Kačerově u vchodu do metra. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2011 10:24 sarlii časopis
kde v Praze zakoupit casopis ? ptal jsem se asi v 7 trafikach a koukali na me jako na blazna :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.11.2011 17:43 Muž Yirka [9126] Re: LiborSprysl
Pane kolego, já bych byl opatrný. To všechno tu již jednou bylo. Jedna (i když třeba chvályhodná) vlaštovka jaro nedělá. ;-) Aby zase neodletěla někam na jih. (Nebo na východ?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2011 09:05 Muž LiborSprysl [9015] Re: Lukasson
Hodnotím odvahu se přiznat k tomu, že ne vždy ti kazatelé všelijakých mouder musí mít pravdu. Předám vaše ocenění i dalším, kteří tento web nesledují a na časopisu pracují. Snad vám tu kádrově neublíží ocenění časopisu Aquaristikpalec ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.11.2011 09:01 Muž Lukasson [40] – 6/2011
Fotka k příspěvku Nevím, jestli tady jsou i čtenáři, kteří po tolik diskutabilní změnně vzhledu a obsahu časopisu ještě tento časopis odebírá. Já jsem jeden z nich a včera se mě do rukou dostalo číslo 6/2011. musím uznat, že jsem mile překvapen. Časopis je obsahově velmi podařený obzvláště pak článek Surmovce vražedné mě hodně potěšil.
Za mě tedy dávám palec mírně nahoru a s očekáváním čekám na další čísla nového předplatného ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 20:01 blotchen Re: LiborSprysl
ne casopis si kupuji v trafice, ale videl jsem kalendar na nemeckych strankach a v CR bohuzel zadny nevychazi ... za komunistu vychazel aspon stolni kalendar :) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2011 10:16 Muž LiborSprysl [9015] Re: blotchen
Obávám se, že to je z německých zdrojů...od nás ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2011 15:16 blotchen – Kalendář - Aquaristik 2012
Ahoj, nevite jestli se nekde v CR prodava nadherny nasteny kalendar Aquaristik 2012 ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2011 08:23 Muž LiborSprysl [9015] Re: invalida
Obávám se, že vám nerozumím (můžeme podebatovat přes vzkazník...), já hovořím v odpovědích možnostech, zatímco kolega Novák hlásá pravdu jedinou a opravdu jsem to nebyl já, kdo debatu o meristémech vyvolal a možná by bylo dobré ji také už ukončit, protože pro běžného akvaristu to fakt není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   28.10.2011 08:14 S Muž invalida [3881] Re: LiborSprysl
Pane Šprysl...Vaše znalosti nemůžu hodnotit protože sem akorát obyčejnej chlap co má rybičky...myslím že o nich něco vím a stále studuju ale nikdy nebudu vědět vše jako Vy. Co jste objevil vy nevím..stále popisujete nové směry ale stylem...pan x napsal. Taky můžu psát o proutěných žlabech k odlovu siamských kaprů které používají Khmérové a klidně to můžu napsat třeba v portugalštině kterou celkem slušně umím ale...chtělo by to ubrat na Vašem božím slově...poslední dobou se tváříte jak ministr zemětřasu....trochu pokory a míň arogance...můžu se mýlit..Venca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2011 06:04 Muž LiborSprysl [9015] Re: harpunar
Jen poznámka - pravda je taková, že počet těch, kteří časopis měli objednaný před mým odchodem je pranticky stejný, jako nyní po mém příchodu. Ovšem je podstatně více těch, kteří časopis kupují na stáncích. A dost pochybuji o tom, že by se jim líbilo označení rovnající se opaku "chytří". To k panu Harpunářovi...
Petr Novák-Já se s nikým nehádám. Na přednášku v Rychnově přišli zájemci, zaplatili vstupné, profesionál v oboru buněčných kultur jim naservíroval informace i se zdůvodněním, nikdo nepochyboval. Tady jiní dostali informaci zadarmo, a pochybují, asi to nemělo být zadarmo. Kdo agaru věří, ať zkouší.
To je přece ten nejlepší závěr (jediný člověk, který pochyboval o německých zkušenostech a vyvolal tuto debatu jsi byl ty), polské zkušenosti prezentované v Rychnově, německé v časopisu Aquaristik, české z Aqua Daho a tvé pochybnosti. No pak přijde ten, který si chce vyzkoušet meristémové množení rostlin a vybere si z nabídky. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.10.2011 19:23 harpunar Re: LiborSprysl
Pane Šprysl,lidé jsou ovšem natolik chytří že si tenhle pro tone fláknutý časopis ve kterém vycházejí mnohdy bláboly už zkrátka neobjednají!!! Amen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   27.10.2011 13:59 PetrNovakBolid Re: LiborSprysl
Tak jo, klidně to zkoušejte na agaru. Tři stovky za kilo agaru není zase tolik peněz. Až vám to nepůjde, zeptejte se těch, kteří byli na přednášce v Rychnově, jak to s tím agarem opravdu je.
Já se s nikým nehádám. Na přednášku v Rychnově přišli zájemci, zaplatili vstupné, profesionál v oboru buněčných kultur jim naservíroval informace i se zdůvodněním, nikdo nepochyboval. Tady jiní dostali informaci zadarmo, a pochybují, asi to nemělo být zadarmo. Kdo agaru věří, ať zkouší. Mimochodem na doporučovaných odkazech na univerzitní pracoviště jsem našel chybu, kdy autor zaměňuje biochemické a komerční značení suroviny. To by být nemělo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.10.2011 11:53 host Re: PetrNovakBolid
svp.muni.cz/… , strana 8

snad odkaz bude fungovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2011 11:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: PetrNovakBolid
Zatímco ty přemýšlíš o nesmrtelnosti chrousta, vypadá to že Němci poslouchají otce:
Otcem myšlenky se stal profesor F. C. Steward z Cornellské univerzity. Názor, že jakákoli somatická buňka je schopná se regenerovat za vhodných podmínek v celou rostlinu, byl vysloven již v 19. století. V roce 1958 ho profesor Steward použil při tzv. meristémovém množení.
Předností tohoto způsobu množení je získání velkého množství rostlin, které bychom stěží získali přirozenou cestou, dceřiné rostliny si ponechávají vlastnosti jako rostliny mateční. Dále je tato metoda převratná v tom, že se jedná o jedinou metodu vegetativního množení, při níž nedochází k přenosu chorob, zejména virového původu a kdy můžeme během celého procesu rostliny ozdravit. A jak to celé probíhá?
zdroj: www.regalarflores.net
Nejprve dochází k odběru tzv. dělivého pletiva – meristému (odtud také název meristémové množení, se kterým se někdy můžete setkat). Zpravidla odebíráme část vzrůstného vrcholu o velikosti několika milimetrů. Dají se však použít i části naklíčených semen, listy či okvětní plátky.
zdroj: flickr.com
Získanou rostlinou část je nutné důkladně vydesinfikovat, protože ve sterilních podmínkách, ve kterých celá kultura probíhá, se daří nejen našim rostlinám, ale zejména patogenům.
Samotné množení probíhá v tzv. Erlenmayerových baňkách na médiu agar. Agar neboli agar-agar je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se získává z červených řas. Nejčastěji se používá v potravinářství (želatina, kanten) nebo v lékařství (krevní agar, čokoládový agar).
Sám o sobě neobsahuje agar žádné živiny, slouží pouze k převodu živného média (směs živin, cukrů, hormonů a destilované vody) do pevné podoby. Při práci se snažíme zajistit sterilní podmínky v tzv. flow-boxu, což je zástěna, za níž je vháněn sterilní filtrovaný vzduch. Části rostlin, případně semena, přeneseme na vychladlé kultivační médium a zajistíme podmínky řízené kultury. To znamená, že uměle regulujeme teplotu, délku a kvalitu osvětlení, koncentraci plynů a vzdušnou vlhkost.
Nikdo ti časopis necpe, protože tvé geniality ani není hoden, ale napřed si ověř fakta a pak se pouštěj do kritiky...
Agar se může používat na méně náročné krátkodobé aplikace, jako jsou drosofily, řasy, bakteriální kultury. Ale ne na meristémové kultury. Pokud budu brát jako relevantní zdroj informací pana ing. Hoška z firmy Aqua Daho, (asi málokdo mimo, pana Nováka, bude o této firmě pochybovat), pak tato firma agar používá zcela běžně dokonce i na meristémové kultury...Možná jej používají k pěstování rostlin a na dorty smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   27.10.2011 11:05 PetrNovakBolid
V časopisu Aquaristik č. 5/2011 je článek o pěstování rostlin in vitro. Evidentně se jedná o PR článek, neboli skrytou reklamu za peníze čtenáře, což se v tomto časopisu netýká jenom tohoto článku. V článku je trochu informací o tom, že kupovat rostliny z této kultury je vhodné, a jinak nic odborného, typicky propagační článek. Je zde ale jedna zásadní nepravdivá informace, a to je, že rostliny v meristémových kulturách se pěstují na agaru. To, že reklama má přesvědčit akvaristy, aby si kupovali rostliny z meristémových kultur, to beru. Ale že se tam objevila informace, že se pěstují na agaru, to považuji za krajně nevhodné. Pokud je to uvedeno v původním německém článku, tak je mi to jedno. Agar se může používat na méně náročné krátkodobé aplikace, jako jsou drosofily, řasy, bakteriální kultury. Ale ne na meristémové kultury.
Československo bylo zemí se silnou akvaristickou tradicí, kde vzájemné předávání kvalitních informací a solidní přístup k akvaristice jako takové vedlo k celkovému rozvoji akvaristiky, která se i dnes odráží v tom, že ČR je největším evropským vývozcem akvarijních ryb. Bohužel už i na mne se v poslední době občas někdo obrátil, že shání agar, aby si meristémy mohl vyzkoušet, protože ČR je země akvaristických pokusníků. Takže informace o tom, aby to akvaristé zkoušeli pěstovat na agaru je primárně zavádějící a poškozující českou akvaristiku.
Podivné reklamní praktiky, kdy se obézní celebrita pomocí počítače „zhubne“, vedly k tomu, že se sice v ČR zvýšil prodej karnitinu u všech firem asi desetinásobně, ovšem nikdo z něj nezhubnul, což ostatně již před tím potvrdily klinické výzkumy. Ale vydělala reklamní média a výrobci. A což takovéto praktiky zavést v reklamě v akvaristice?
Pokud někdo chce v časopisu, tvářícím se odborně, přetiskovat zahraniční informace takovéto kvality, tak pokud by to bylo přetištěno jako odborný článek, tak by měl být přizván někdo, kdo zamezí přetiskování nesmyslů, což je obvyklé. Pokud to má být jako inzerce, potom to má být u článku uvedeno, aby si každý dal pozor. Nikoho snad nenapadne, že když podle reklamy nějaký nápoj vám dá křídla, aby si stoupnul v pátém patře do okna vyzkoušel to. To, že reklama přehání je obvyklé. Ale zveřejňování zásadně nepravdivých informací, tvářících se odborně bez upozornění na reklamu z důvodů reklamního prospěchu je v akvaristice nepříliš obvyklé. Takovýchto časopisů v jiných oblastech zadarmo vychází dost, a ne, aby se za ně platilo. Osobně ve zveřejňování nepravdivých informací za účelem vlastního prospěchu v reklamě považuji v historii akvaristiky za průlomové datum začátek července 2011. Už se těším na inzeráty, kde jediné kritérium je zisk inzertního média, ve stylu: „Pro výtěr a odchov jihoamerických ryb z oblasti Rio Negro se nejvíce osvědčila trvalá filtrace před vápencové filtry, které vám dodá firma Josef Vopička.“ A také nezapomínat na připomínání předplatného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2011 10:13 Muž LiborSprysl [9015]
Jedním z hlavních témat letošní šestky bude surmovka vražedná...docela zajímavé čtení...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2011 05:59 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bob66
Již výše jsem se vás přesvědčovat nepokoušel, pouze jsem dal na vědomí, jak to nyní je. O svědomí to fakt není, protože se tu pokouší přežít dva časopisy, z nichž u jednoho jsem byl od jeho vzniku...myslím, že to je důvod pro to druhé namočení nohou... :-) a tak jako v mnoha jiných případech i u mne platilo "nikdy neříkej nikdy". Jenže do těchto stádií člověk dospívá až s věkem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2011 11:46 filipsi Re: Bob66
Souhlasim. Navic, pokud vim, problem nevznikl primarne u firmy send, ktera je pouhym distributorem. I kdyz se stala platbou predplatneho na jeji ucet pravne "dodavatelem", fakticky na cele deni, terminy a obsah dodavek vliv nemela.
Ode me bylo samozrejmosti neobnoveni predplatneho, na nejake dalsi reseni si prilis cenim sveho casu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 22:54 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: LiborSprysl
Tak tohle není otočení 100% ale spíš o 1000% hmm Vaše věc a vaše svědomí ale nepokoušejte se mě přesvědčit že firma Send se zachovala seriozně X-) Mám svůj rozum a svoji hrdost a nemusím se stydět za to že píšu každou chvíly něco jiného ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 16:18 Muž Yirka [9126] Re: LiborSprysl
OT-Franta zůstane zcela jistě fandou Slavie i nadále. Rozhodně to však správně pojmenuje. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 12:56 Muž LiborSprysl [9015] Re: Yirka
I k svému úžasu jsem zjistil, že po mém odchodu k žádnému čtenářskému u časopisu Aquaristik nedošlo, ba spíše je trend mírně opačný - stále čtenářů přibývá. Asi to dělá cena a přece jen nelze jen tak od boku vypálit, že všechno v tom časopise jsou "německé" nesmysly. Viz poslední číslo se zásadním rozborovým materiálem o hrbohlavcích, který je pro ctitele říční Afriky určitě velmi zajímavý.
Časopis je nezáživný pro Všeználky, to uznávám! ano palec potlesk
Apropo, Jiří o té řece jsem také uvažoval...myslíš, že Franta Ringo Čech se taky na Slavii vyprdne, když ji má Řebíček?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 09:40 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: LiborSprysl
Ono by možná stačilo pohledat, aby bylo krásně vidět jak se ty kabáty měnily. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 08:48 Muž Yirka [9126] Re: LiborSprysl
Říká se "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky". ;-)
Životní zkušenost pak u takových firem říká - zklamala jednou, zklame i za další. Tam, kdy jednou došlo u čtenářů k takovému propadu a zklamání, důvěra se již nikdy nevrátí.
Takový sportovní příklad: pokud bude Slavia patřit Řebíčkovi, pravověrní fandové zůstanou, permanentky si však nekoupí.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038