Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 12:44 kreten Re: agent007
netuším jak to chodí technicky:-), ale ještě že je to právo:-) Já vím lid musí být ostražitý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 12:24 Muž agent007 [47] Re: kreten
Když byl včera ve vydavatelství, pak nechápu proč není dnes u mě doma? Tešil jsem se že si uvařím kafe, vyhodím nožky na sluníčko, budu louskat časopis...tak tu mám v záloze pouze RUDÉ PRÁVO
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 11:58 kreten Re: agent007
Pak tedy netuším, ale ve vydavatelství byl časopis už včera, takže si myslím, že paní asi jen "nevěděla".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 11:43 Muž agent007 [47] Re: kreten
Ta paní nevypadala v telefonu, že by chtěla něco distribuoovat...a už vůbec ne přes víkend.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 11:38 kreten Re: agent007
Jejej, nějak jsem v době svého nemocničního pobytu nezavnímal ten frmol tu. Ono to tedy je napsáno v editorialu, ale pro ty kříčící nedočkavce to předsunu. Změna distributora znamenala více technických potíží než se ve skutečnosti zdálo. Ale časopis by měl být v pondělí nejpozději ve schránkách, neb předpokládám, že SEND jej dneska rozdistribuuje. Takže žádnou paniku, to jsou jen "organizační změny".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 11:03 Muž agent007 [47]
Takže, dnes má poštovní schránka skýtala pouze letáky. Volal jsem tedy do firmy SEND a dostalo se mi vyjádření, že byla posunuta expedice časopisu na...někdy příští týden. Jako předplatile mě to už začíná s.át, protože já jsem zaplatil a firma nakládá s mýma financema, které jsem jim za časopis dal až do konce tohoto roku.
Takže pane redaktore, tímto chci po tom, kdo je za toto zodpovědný, aby s tím udělal pořádek. Za své peníze chci to, do čeho jsem investoval!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 10:47 HaF Re: Karlo
aha, no tak super, počkám tedy do konce týdne :-) díky za info...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:55 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: Yirka
JO, ale kdyz se podivas na posledni stranku cisla 1/2010 tak je jsou tam čichavci a v prodeji 8.4.2010...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:51 Muž Yirka [9137]
Časopis vždy vycházel kolem 15. v měsíci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:50 Karlo Re: HaF
Taky už jsem pátral. Na stránkách vydavatelství mají napsáno, že další díl vychází 16.4.2010, takže někde se asi stala menší chybka. Už jsem celý nedočkavý :-)
(viz: www.send.cz/…)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:46 Muž Fáster [9]
Mám jej předplacený, ale zatím ve schránce nebyl....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:45 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: HaF
ha, sorry jsem se přehlédl a hned dedukoval (Maňas) no jo no tady taky nikdo neví jestli je, není nebo jak to je - zkusím se dnes cestou do práce zastavit v jedné celkem slušné trafice a normálně si ho objednat...uvidíme, jak to dopadne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:39 HaF Re: Gabro
tak nevim, buď už ho všude hned vyprodali během prvního dne, nebo mají zpoždění :-) provokater by se mohl vyjádřit :) trafikantka včera nevěděla, jestli bylo už vyprodáno, nebo ještě nedošlo. díky za odkaz, to bylo myšleno asi to minulé číslo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:21 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky
A propos, nevíte někdo jestli se dá zaručeně koupit někde na Vsetíně nebo blízkém okolí?

Díky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:20 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: HaF
Tak taky jsem nesehnal - podle informací v posledním čísle by mělo vyjít 8.4., ale tady jsem našel jiné datum... www.akvariumamater.cz/…, tak taky nevím a na ofi stránkách se samo nic nedozvíš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 08:55 HaF – Nove cislo
Ahoj, nevite jestli uz je v prodejni posledni cislo? Nikde ho zatim nemaji... diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2010 08:34 kreten Re: vejvar
V každém časopise je sekce krevetám věnovaná - v jedničce jsou to čtyři strany a dále stejně rakům
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2010 21:53 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
psalo se tu ze by tento časopis měl mit sekci věnovanou krevetam,
zajímalo by mě ve kterých číslech se něco o krevetách vyskytuje,
jaky je obsah teto sekce a jak je rozsahla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2010 17:12 kreten Re: bobik0cz
No tak ovace se čtou se dobře. Uvidíme, jaký to bude mít ohlas celorepublikový. Přece jen internetové šílenství tičtěným časopisům moc nepřeje, ale bylo by to hezké, kdyby po padesátileté historii AT nastala doba Aquaristiku...My se snažit budeme, ale osvětářů zjevně musí být více po celé republice, aby i příznivci internetu na to začali více slyšet:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 21:31 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)
Tak hlasim, že mě dnes přítelkyně překvapila a donesla mi ho z města u nas v Havl. Brodě.
Sice jsem ho malem utopil ve vaně :) , ale fakt jsem nadšen krásné počteníčko a příloha pro mě laika v teraristice velmi zajímavá palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 18:14 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: provokater
:) pošlu jeden pochvalnej mail, ke 3. bodu - jen ať píšou a klidně se schvátěji smich , čím víc napíšou tím líp
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 09:35 kreten Re: Jammes
Kolego, věřte mi, že rozměry mohou být neomezené:-) Chce to:
1) asi tak o tisíc čtenářů více
2) získat více inzerentů, kteří budou mít zájem o propagaci svých výrobků
3) mít dostatek autorů, aby se stávající "neschvátili"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 23:28 Žena darka [520] Re: obok
V Havířově v trafice v Elánu ;-) , v Karviné nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 23:11 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: kreten
jsem pro větší obsah vkládané tera přílohy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 22:50 obok
V karviné jsem se ptal asi ve všech trafikách a nikde ho nemůžu sehnat. Nevíte někdo kde ho můžou mít?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 21:56 kreten Re: bobik0cz
Upřímně řečeno nevím, tam si většinou lidé předplatili, takže jsem to moc neřešil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 21:54 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)
jste mě tak navnadily, že se zitra snad musim jit podivat po trafikách zda se to u nás také prodává smich

Pane provokater nevite jestli to naka trafika v Havličkově Brodě nebo aspon Jihlavě odebírá?
Děkuji :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 09:05 kreten Re: MatroneK
Bude-li více teraristů, kterým se bude líbit a budou ho kupovat, bude mít příloha Terárium i více stránek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 20:39 Hencin
Časopis mi také přišel a v naprostém pořádku. Rychle jsem ho prolistoval a je v něm spoustu zajímavých věcí. Gratuluji k dobře odvedené práci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 20:16 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: MatroneK
Jednoduše koupíš hada nebo ještěrku veškeré vybavení a buď si doma zvyknou nebo se odstěhují. :) X-) smich

Martin Honzejk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 20:14 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Tak jsem ho taky právě našel ve schránce. Ještě jsem neměl čas ho ani prolistovat ale doufám že to nebude jen propagační číslo jako bylo to Vánoční (Samé nakousnutí a nic pořádně rozebráno do morku kosti).

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 20:13 MatroneK
s tou Tararistickou přílohou se vám to nepovedlo, jak já doma budu vysvětlovat že akvária nestačí a chce to ještě terárium... smich X-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 18:13 R Muž Silent [5949] Re: provokater
Chraň bůh. Vůbec mě ta příloha nepobuřuje. Právě oceňuji to, že je vložená a ne "napevno". A né že bych do ní ani nenahlédl. Jen to není můj šálek čaje :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 15:36 provokater Re: Ajllyn
Slovenští předplatitelé časopis by měli mít časopis během dvou dnů. Po drobných obstrukcích, kdy vzhledem k nerovnovážným ekonomickým vztahům (bohužel už nejsme spolu, ale zahraničí, takže jsme si nějak neladili v daních) nechtěli slovenští distributoři převzít časopis, do konce týdne by měl být časopis v distribuci,
Ještě poradím fintu, jak časopis získávají slovenští kolegové:-) Objednají si u firmy Rataj vodní rostliny a časopis:-) Přijde jim oboje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 14:48 Žena Amy01 [39]
kupuje to niekto aj v SR - BA? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 14:44 provokater Re: Silent
No není každý akvarista odpůrce ještěrek a hadů, brouků a podobné havěti:-). Mezi akvaristy je překvapivě velmi mnoho teraristů, v menším či větším rozměru. Proto je příloha proti Akváriu teráriu vkládací, aby pokud vás tolik pobuřuje :-), jste ji mohl odložit. Jinak děkujeme za obsahové superhodnocení, dvojka bude ještě lepší!:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 14:00 R Muž Silent [5949]
Tak časopis dnes dorazil. I s pro mně zbytečnou přílohou terárium :-D . Ale jinak obsahově super a od skvělých autorů. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 13:42 provokater Re: bluedream
No tak to je při pondělku dobrá zpráva :-). Myslím, že jsou předplatitelé na tom lépe, protože trafiky časopis asi ještě nemají. Mají ho jen akvaristika Nuselká a Vivárium Mělník. Pokud někde v republice objevíte akvaristiku, která by chtěla mít časopis v sortimentu pravidelně a nikoli, když zrovna jedu kolem, dejte vědět s kontaktem, zařídím:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 13:40 Žena bluedream [245]
Hlásím, že sem časopis také dorazil. A zase bylo dítko v prohlížení rychlejší hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 13:00 provokater Re: Rebbie
Obávám se, že s ohledem na rozbitou baličku to tohle číslo nebude - právě jsem se vrátil z porady - ale slíbený dárek bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 22:49 Žena Rebbie [71]
Taky ho očekávam a chtěla sem se zeptat esli tohle číslo bude s tim slibovanym dárkem za předplatný do nějakýho termínu? Už si to přesně nepamatuju, mam dojem že když se to předplatilo do posledního října tak měl bejt nějakej dárek, tak ten mam na mysli :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 22:46 Žena bluedream [245] Re: agent007
Já ještě časopis také nemám, ráno budu netrpělivě vyhlížet pošťáka ano
Je pravda, že pokud jsem měla předplacený nějaký časopis, vždy chodil dříve, než do trafiky hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:33 Muž agent007 [47]
Myslel jsem, že předplatilé ho dostávají dřív jako předplatitelé, a nakonec přijde později než do trafik. To jsem si ho nemus předplácet.A to nevím jestli dojde. Je to moje 1. předplacené číslo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:06 provokater Re: Bob66
Moc tomu nerozumím, ale někde ho již mají...:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:01 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: provokater
Jj je napsáno 15.2. v prodeji, myslel jsem že předplatitelé ho budou mít dřív :) Už se těšim hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 20:45 provokater Re: Bob66
Jejej, nějak jsem přehlédl dotazovnu:-) No časopis je venku, v Hradci byl v sobotu k mání, možná i v neděli u Koblasů. Nevím, kde bylo napsáno 14.2., viděl jsem 15.2., ale to je jedno, každopádně do distribuce předplatitelům bezpochyby přišel víkend:-). Pražáci v akvaristice Nuselská s jistotou, Vivárium má také balík časopisů.
Je to skutečně 5v1 čtyři části "akvaristické" + 16 stran Terárium vkládaná příloha.
Ochutnávka - :-) Růžové tetry (aby v tom byl konečně pořádek:-) J.Hofmann Psychologická příprava na revoluci v názvosloví a systematice cichlid, která se chystá v letošním roce - J.Novák. Něco málo krevetek od J.Patoky, trochu moře od H.Dařbujana - no a samozřejmě Karel Zahrádka na Borneu - arowany, jaké jste asi neviděli:-) - i dvouhlavé:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:09 Muž Miras [111] Re: Bob66
taky mám předplatné, tak jsem zvědav v pondělí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 18:31 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Nějak to tu utichlo :) Jak to vypadá s novým číslem?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 14:29 kreten Re: harpunar
No sláva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 14:20 harpunar Re: kreten
Tak to se omlouvám,uniklo mi to! Jen aby nedošlo k mýlce-mi se Aquaristik líbí,psal jsem to před nedávnem.No a pokud se mi třeba podaří rozmnožit nějaký L sumec,či vypěstovat zajímavá barevná varieta krevetky,rád něco písnu,proč ne? ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038?od=301