Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 14:11 kreten Re: harpunar
No obávám, že změnilo o specializovaném teraristickém časopise nevím. A o smysluplnost obsahu časopisu Aquaristik se snažit budeme, ovšem, pokude někdo bude chtít přispět svou troškou do mlýna těm ostatním, co ještě nepíší, tak chutě do toho:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 14:06 harpunar Re: kreten
Nemám nic proti tomu,aby se třeba v létě napsalo něco smysluplného o pěstování některých druhů ryb v letním období v jezírkách.Ale psát celoročně elaboráty o leknínech-či chameleonu jemenském mi příjde nadbytečné.Vždyť zajímavých témat o akvaristice je snad dost!A vůbec-Aquaristik=časopis HLAVNĚ o akvaristice.A jestli vyšlo málo publikací o zahradních jezírkách,tak ať se propadnu do západního německa! Je pravda že časopis asi nevychází žádný,ale teraristé jej mají,tedy pokud se za pár let nic nezměnilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 12:03 Žena Danila [4489] - SumciRe: Harpunar
Při spatření přílohy o teráriu ji zhnuseně odhoďte do nejbližšího kontejneru. A bude to smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 11:19 kreten Re: harpunar
No inu ten časopis se jmenuje Aquaristik, to v úvodu:-). Jak už jsem předeslal teraristika je vkládaná, takže ten, koho obtěžuje ji prostě odloží a nemusíme se tudíž zabývat "zaplevelováním". O specializovaném časopise na teraristiku tedy nevím, proto se rád dovzdělám. Jsem rád, že moře a krevety vám nevadí, třeba se povede v roce 2011 tyto časopisy oddělit. Ovšem Zahradní jezírka mají pro mnoho akvaristů - vč.mně - velké kouzlo v tom, že mnoho akvarijních ryb "letníme" a to už se pak i tato příloha stává součástí časopisu o akvaristice snadno a má svůj smysl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 11:08 harpunar – Tedy pokud se nemýlím-
tak se časopis jmenuje Aquarium a tudíž si myslím že by v přílohách mělo být psáno o krevetkách či mořské akvaristice.O zahradních jezírkách či teraristice vycházejí specializované časopisy,tak proč akvaristiku zaplevelovat úplně jiným čtivem? Prosím,já nemám nic proti teraristům (sám jsem léta pěstoval a odchovával ter. zvířata),či zahradkářům kultivujícím jezírka,nicméně připadne mi to špatně.Už proto že témat a článků o mořské akva. či krevetách je jak šafránu a zaslouží si více publikování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 10:58 kreten Re: Miras
Samostatně vkládaná příloha bude Terárium, pod garancí zkušeného odborníka autora Michala Berece a dalších borců v branži znalých. To proto, že jsme chtěli dát teraristům samostatný časopis, když AT už nebude a v licenci Aquaristik není teraristika, proto bude vkládaná. To ostatní jsou i existující německé tituly a proto mohou být a budou součástí časopisu v roce 2010 a třeba rostoucí zájem některé přílohy vytáhne jako samostatné tituly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 09:16 Muž Miras [111] Re: Horác
Fotka k příspěvku a to já zas č.6 po ruce mám :-)
vždyť tam jasně píše, že samostatné přílohy nebudou ale budou součástí časopisu smich nic ve zlém ale tady nebude problém v tom časopisu...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 09:15 kreten Re: agent007
Já to tedy potvrzuji, Yirka to vystihl dokonale. Našlo se dost předplatitelů, kteří měli o časopis zájem, jen ne tolik, aby to finančně dalo na to, aby mohl vycházet samostatný časopis. Proto jsme rozšířili počet stran Aquaristiku a "zájmové rubriky" se stanou součástí časopisu většinou o minimálním rozsahu osmi stran. Ti kteří si Caridinu již předplatili o peníze nepřijdou, buď jim budou započítány do předplatného Aquaristiku a nebo vráceny. Toť vše bez jakéhokoli napadání.:-)Věřím, že je to minimálně alespoň nějaké řešení pro zájemce o krevety, než řešení žádné a titul nevydávat vůbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 07:46 Muž Horác [3942] Re: agent007
Já ten časák zrovna nemám po ruce, ale v tom úvodníku (šestého čísla) je jasně napsáno, že plánované "speciály" (o krevetkách, jezírkách a spol.) nebudou (pro malý zájem?) vycházet samostatně, ale jako součást časopisu Akvaristik. Ono to šlo pochopit i jinak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 06:37 Muž agent007 [47] Re: Tomas Enderson
Tady se bavíme o dost zásadní změně. Nestojím o dopis s omluvou, ale o zřetelné vysvětlení tak, aby člověk nemusel další dva měsíce přemýšlet jak to bylo myšleno. Stačila jedna věta. Časopis Caridina nebude vycházet samostatně, ale bude součástí Aquaristiku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.12.2009 22:25 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: agent007
Tak příště asi Libor bude muset poslat všem předplatitelům a potencionálním předplatitelům doporučený dopis s omluvou za mystifikaci. Nebo jak by jsi si to představoval, samostatný časopis s vysvětlením důvodů? smich Jinak ohánět se označením polointeligent, když máš vážný problém pochopit psaný text, je dost úsměvné.

Tomas Enderson
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.12.2009 22:21 Muž agent007 [47] Re: Tomas Enderson
Tak nevím, viditelné to je, ale šlo to napsat i jinak!!! Když se půl roku píše, že časopis bude vycházet 2x ročně bude nutné si jej předplatit, protože nebude lehce k sehnání....zamysli se ty nad sebou co jsi, polointeligente. Stačilo to všem jednoduše a zřetelně oznámit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.12.2009 22:13 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: agent007
Přečti si úvodník a stranu 66 tak asi 3x a zkus se zamyslet nad tím co jsi četl. To oznámení tam je fakt dost viditelné a logické. ahoj

Tomas Enderson
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:56 Muž agent007 [47] Re: Yirka
No dobře,ale to nikdo nepotvrdil. V posledních dvou číslech se psalo, že bude objednávkový formulář, pak šek a kdoví co a nakonec z ničeho nic, aniž by někdo něco řekl, to bude součást? A čtenář se toho má dovtípit jak chce? Samozřejmě, že by to bylo fajn, ale chtělo by to všem osvětlit, že došlo ke změně a bude to tak a tak. Ne všichni to tak pochopí a to si nemyslím, že bych byl nějaký blbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:50 Muž Yirka [9137] Re: Bak
Lépe by to určitě vysvětlil Libor, ale já jsem čteným textům rozuměl tak, že od nového roku bude navýšení počtu stran a zájmové sekce budou součástí tak jako v čísle 6/2009.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:45 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Yirka
Tak jak to bude s tím časopisem Caridina ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:45 Muž Yirka [9137] Re: agent007
To je potom těžké.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:44 Muž agent007 [47] Re: Yirka
Stále tomu nerozumím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:27 Muž Yirka [9137] Re: agent007
No, moc pozorně jsi časopis nečetl či neprohlížel. Nalistuj stranu 19 a máš tam část Caridina a přečteš-li si stranu 66 dozvíš se jak to bude dále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:25 jurek Re: agent007
A co by jste chtěl objednávat,když zatím vycházet nebude hmm ?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:10 Muž agent007 [47] Re: Fáster
No v předmluvě řeč o Caridině je, snad už si ji i někdo objednal, ale kde a jak objednat, tak o tom tu není ani ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:07 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy
já si nemohu stěžovat:-):-D .....opět super čteničko X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 18:47 Muž Fáster [9] Re: agent007
Myslím, že je o tom zmínka v předmluvě šéfredaktora......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 18:41 Muž agent007 [47]
Tak nevím. Ve čtvrtém a pátém čísle se psalo o tom, že v šestém si budeme moci předplatit časopis Caridina. A opět nic. Může někdo vysvětlit jak to tedy je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 20:35 kreten Re: Alena.sv
No než oběhne všechny Pačáky, to to trvá, tam je akvaristů sakra dost:-) a ještě než na poště seženou nový obal....Ale někdy se fakt stane, že jeden den podám a druhý den to adresát má:-) to je pak slávy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:45 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Alena.sv
Neboj jednoho dne snad dorazí navíc minule bylo uvedeno že vychází 15.12. a to je ještě jeden den. potlesk

Tomas Enderson
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:40 Žena Alena.sv [89]
No a já opět ještě čekám.. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:34 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Koupil jsem si ho také v Úvalech...Asi do toho předplatného půjdu ..Všechna čest zajimavé čtení a nádherné fotky.. ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:31 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: provokater
Tak to tady na severu měl teda dost zpoždění jelikož ve schránce jsem ho našel až dneska. No asi ho nikdo nečet jelikož byl v neporušeném obalu.

Tomas Enderson
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:31 Žena bluedream [245] – Re: provokater
No já nevím, jak jinde, ale já až dnes :-|
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:30 kreten – Re: Tomas Enderson
No já nevím jak u vás, ale jinde předplatitelé časopis měli včas :-), takže není co by se nepovedlo. Navíc se časopis v Úvalech prodával, takže už chybělo jen najít manžele Koblasovi:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 19:26 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: provokater
Libore jen jedna korekce. V testu krmení se zmiňujete, že bude možnost koupit krmení 12.12. v Úvalech, ale bohužel Vám nějak utekla uzávěrka, termín akvce a datum vydání. No nic vím, že je to kolektivní práce a čas od času se něco nepovede. Jinak docela změna oproti starším číslům doufám, že to bude ku prospěchu.

Tomas Enderson
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 18:28 kreten – Re: Kalupinka
V tom já už nejedu, to distributorská firma, vyřídím to:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 12:13 Žena Kalupinka [32]
Dnes mi došlo šesté číslo časopiu. Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 11:09 kreten – Re: Miras
Jak je psáno, tak je dáno - do konce letošního roku je roční předplatné v ČR na rok 2010 za 390,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 11:06 Muž Miras [111]
teď si přes Send.cz objednávám časopis, doufám že jsem zadal správně Roční 10 za 390,- od č.1
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 10:52 kreten Re: jirka.p
I Vietnamec už ví na čem se dá profitovat hop :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 10:49 Muž jirka.p [60] Re: Miras
V Plané u M.L. ho občas mají vzadu na náměstí v trafice u Vietnamce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 10:13 kreten Re: Miras
Je-li vaším bydlištěm některá ze západočeských Planých, nejsem schopen to říci zcela přesně. V podstatě nejsnadnější cesta je objednat si její zaslání přes firmu SEND (mají své stránky, pracují prro nás a pracují dobře a rychle:-)), protože je to poslední letošní číslo, nemusíte řešit předplatné ročníku 2009 a pokud se rozhodnete pro předplatné na rok 2010, tak do konce roku ještě stíháte to zvýhodněné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2009 05:45 Muž Miras [111]
kde tu šestku pak můžu koupit, krom někde na netu, předpokládám nějaký vetší novinové stánky(prodejny) nebo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2009 22:16 kreten Re: Bob66
Jsou tam, uzávěrka, je na dohled:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2009 21:45 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: kreten
Já se spíš nemůžu dočkat šestky a hlavně článku o terčovcích :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2009 21:41 kreten
Dnes odletěl pan doktor Zahrádka na Borneo, neprásknu všechno, ale dá se čekat, že novinek z rybího světa nebude málo....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2009 09:22 kreten Re: Kuba
Určitě to bude napsáno na poslední stránce čísla šest:-) letošního ročníku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2009 09:19 Kuba
Zdravim,
Kdy vyjde první číslo 2010? V lednu, nebo až v únoru ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2009 08:41 kreten Re: vladislav
Když se u mne přihlásíte, tak určitě ano:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2009 21:36 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: kreten
hlavni problém,jak jsem psal někdy kdysi ze začátku ''narozeni''(tady na webu) časopisu je doručeni do schránky,Sokolov a naši hodní obyvatelé nenechaj žádnou schránku bez povšimnuti...vim že se blíži konec roku a tim výhodné předplatné,ale takle sice o pár kaček navic,ale časopis v den vydáni(di
stribuce)mám skoro doma,bez jakýchkoliv problémů,psani do redakce že mi byl odcizen atd.atd,ale ještě je kus času X-);-)


to Yirka:tady celkem spolehlivě funguji doručovatelé,ale ještě lip zlodějičci ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2009 20:00 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Já na tento časopis u nás v Jindřichově Hradci zatím nenatrefil..Pokud by mě obsah zaujal..Tak by nebyl problém si předplatné objednat..Chystam se do Úval na burzu..Bude tam tento časopis k vidění?? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2009 19:58 Muž rudolf [4681] Re: Yirka
No, nevím, ale slušní vydavatelé většinou náhodně ztracený výtisk nahrazují... a 390 vs. 594 je docela zajímavý rozdíl, sice už to nejsou dva litry nitěnek jako za mého mládí, ale pár piv pořád jo... asi bych o tom ještě uvažoval ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2009 19:50 Muž Yirka [9137] Re: mch.sokolov
Jsem na tom úplně stejně. Zatím to nechám na trafikantovi, nevěřím totiž doručovatelům.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038?od=351