Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zelená a hnědá řasa

 

NápovědaFórum » Řasy » Zelené řasy 

Přejít na předchozí stránku 10 Žádná další stránka   1  
Zelená a hnědá řasa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2006 09:48 vojta – řasa
osram lumilux 865,jsou dobrý a podporujou růst rostlinek,což je pro potlačení řasy důležité,jinak zkus pokud tam máš místo ještě nějaké přikoupit,osvědčila se egenria densa,limphophyla sesiliflora,hydrophyla polysperma,prostě ty co rychleji rostou,jinak doufám že pravidelně odkaluješ,ale to beru jako samozřejmost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2006 09:44 zuza – zelená řasa
Jakou zářivku doporučuješ, mám koupený komplet, a stáří zářivky je půl roku,ale nebráním se si koupit něco jiného, předpokládám, že v kompletech bývá kvalita max. standartní.
Jinak paví očka mám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2006 13:47 vojta – řasa
jaké používáš zářivky a jaký odstín
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.05.2006 20:09 Tonda – řasy
máš paví očka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2006 18:42 zuza – zelená řasa
ahoj, prosím poraďte, jak zlikvidovat zelenou řasu. Přípravky kt. jsem koupila,zdá se že jen dočasně rozšíření potlačují, ale zbavit se jí úplně se mi nedaří.Díky rozzureny

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 9 ...... [10]

Zpět na obsah sekce Řasy • Zobrazeno 5564x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8538-zelena-a-hneda-rasa?od=451