Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vločkové krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 7 Žádná další stránka   1  
Vločkové krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2006 20:15 Lesánek – vločky
Náhodou špenát není zase tak špatnej, ale vážně, to vločkový krmivo mám jako základ, pak krmím ještě hovězím srdcem a patentkama. Jen jsem chtěl vědět jestli máte s vločkovým krmivem nějaky zkušenosti, třeba který je nejlepší nebo který je špatný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2006 14:05 Vodník – .
Jo, nejsem blbec abych platil velký prachy za nějakou značku a to přímo žebrák zase nejsem. A tuším že to krmivo je lon, prostě v horbachu kouknu na pár krmiv, přepočtu na jednotku objemu a koupím nejlevnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2006 13:56 langosh – -
Tak to lituju vaše ryby ne . Máte stejný přístup, i když nakupujete pro sebe?
Roman:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2006 11:45 Vodník – .
Já kupuju to nejlevnější na co narazím, protože myslím že je to stejný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2006 23:18 Usine – vločky
A za trest budeš odedneška jíst jen špenát, dobrou chuť. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2006 23:06 Lesánek – Vločkový krmivo
Nazdárek, chtěl bych se zeptat jaký používáte vločkový krmivo, myslím tím od jakýho výrobce. Já používám LON mix už hodně dlouho a zatím jsem neměl důvod zkusit něco jinýho.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 6 ...... [7]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 8604x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/796-vlockove-krmivo?od=301