Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vločkové krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Vločkové krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.10.2014 09:47 radim Re: mirlun
tlusté přibližně stejně jen jsou ty vločky větší. Schopen budeš určitě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2014 08:25 Muž mirlun [48] - Rostliny – xl flakes tetra min jak tlusté jsou kusy ?
Dobrý den, prosím vás jak tlusté jsou kusy v krmivu tetra min xl flakes? dosud jsem používal běžné tetra min, chci přejít na velké kusy krmiva(a koupit kbelíkové balení), ale zároveň vědět, že budu schopen v prstech rozmělnit krmivo i pro živorodky a neonky. Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 15:16 Muž zervan [1123] - RostlinyRe: Designer
Designer napsal: Ryby vubec zive krmeni nepotrebuji, potrebuji slusnou vyzivu, a kdyz se vyporadaji s reflexy, ze se da zrat i co se nehybe, a dokazi tu vyzivu do sebe doatat, zive netreba ;-) . Ja mám zase takú jednu špeciálnu rybku - Tetru čiernu, ktorá sa mi akosi objavila v akváriu s malými ancíkmi - zrejme som pri prenose nejakej rastliny z hlavného akvária preniesol i nejakú ikru. Ona sa akosi vyliahla, dokázala nejako záhadne prejsť prvotným štádiom a objavil som ju až dosť neskoro. Sranda je, že v tom akváriu som ju vôbec nijako nekŕmil (pochopiteľne, keďže som o nej ani nevedel) - dával som tam len tablety pre prísavníkov. Ale podľa jej pohybov - nehybné číhanie a potom výpady som usúdil, že niečo malé živé tam dokáže nájsť a loviť. Teraz je už dorastenkyňou a stále jej to zostalo, správa sa úplne inak ako jej predkovia v hlavnom akváriu - je z nej taký lovec, všíma si len to, čo sa hýbe. Ale naučil som ju na sušené vločky v pohode, lebo sa točia na hladine vďaka filtru, to je tiež pohyb :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 01:10 Muž Mislow [304] Re: Designer
Ja vim co myslis. Osobne pri krmeni vsech nasich ryb se snazim dodrzovat pravidlo jim dodat, to co je jejich hlavni slozkou v prirozenych podminkach. Nehledim moc na znacku, ridim se slozenim a cenou. Samo vyzkousim, jestli to rybam jede nebo ne. Pokud ne, tak zkusim jine. Ted uz moc nezkousim, uz tak nejak vim, co ryby akceptuji vcelku slusne a co ne. Ve spolecenskem akvarku je to samo kombinace ruznych krmiv podle druhu ryb, kdyz tam mas krunyrovce, skalary, papouchy, mrenky apod., tak nemuzes krmit jen jednim pro vsechny, ze? :-D Taky ne vsechny ryby sezerou cokoliv. Ale to si kazdy musi vyzkouset a nakombinovat sam. Vetsina nasich ryb sezere temer cokoliv, ale ono take zalezi, jak jsou ryby nauceny a cim byly krmeny driv atd. atd. I klasicka hladovka muze pomoci. :-) Ja treba pred par tydny poridil 10 gavunku a koukam, co a jak s jejich prijmem. Samo jsem si precetl inf. na netu, co je pro ne vhodne. Vlockove jim treba moc nejede, i kdyz z hladu i to sezerou, teoreticky je pro ne nejlepsi zive ci mrazene ..... Zivy mam jen mikry a to je pro ne moc male, mrazeny krevetky, maso skebli zerou bez problemu a moc jim chutnaj i suseny artemie nebo nitenky ...... Ale to je jen priklad. Jako treba granulovanyho si zatim ani nevsimnou .... taky jsou to ryby z divokyho odlovu, ...... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 00:43 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Mislow
Nejsem profik, aby mi slo o kazdy kus, ale tahle ryba rybicky.net/fotogalerie.php… zere co nasla v akvariu a nebo rozdrcene Sera pro tercovce a nebo Hikari. Pravda po rozplavani tekute JBL, dodavane strikackou, kde ty ryby byly. Nepoznala jine zive krmeni nez grindal. Ma to byt placha ryba, tedy podle druhu a sefuje akvariu. No radost z toho samce mam, to nezapru. Vis co si myslim? Ryby vubec zive krmeni nepotrebuji, potrebuji slusnou vyzivu, a kdyz se vyporadaji s reflexy, ze se da zrat i co se nehybe, a dokazi tu vyzivu do sebe doatat, zive netreba ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 00:21 Muž Mislow [304]
A jeste musim dodat pro dalsi pripadne ctenare teto diskuse, ze vlockove krmivo je v mem pripade spise doplnkove, pouze u razborek tvori polovinu jejich jidelnicku ve spojeni s mikrami. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 00:11 Muž Mislow [304] Re: Designer
I kdyz s tou suchosti by to mozna byla otazka do diskuse, asi zalezi na vyrobci a co do toho pridava, ja mam lokalne zkusenost, ze pro goldfish je sussi, takze ideal pro malinky rybky, naopak, pro velky je to trochu nevyhoda, pokud tam nejsou i mensi zrouti. Ale netvrdim, ze je to obecne pravidlo o te suchosti .... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 00:05 Muž Mislow [304] Re: Designer
Jj, pro par cudlicek je to jedno, razborky v malym akvu maji spotrebu, ze jim rozmelnene vlockove vydrzi veky (mimochodem, pouzivam pro ne to pro gold fish, ne ani tak, ze by bylo levnejsi, ale je sussi a lepe se rozmelni pro jejich maly tlamicky), ale ve velkym pro ryby, ktery celkove v hmotnosti maji par kilo uz se na cenu ohlidnu, pokud jim to chutna stejne a jejich kondice je stejna ..... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 23:48 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Mislow
Kdyz uz se pletu do vseho, ma cenu tech par cudlicek krmit necim horsim, nez tim nejlepsim? Kdyz si spocitam, co stoji muj obed, cigara a chlast, a co ryby sezerou za rok, maji zrat neco co neni top? Hikari dela pro NASA, asi ne jen tak, Sera vi co dela, na svete je malo radosti, mam krmit sve ryby necim horsim, i kdyz dojde k tomu, ze to je to jedine, v cem jsem top?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 23:27 Muž Mislow [304] Re: Amanda
Ja kupuju to nejlevnejsi, pro tropicke ryby pouzivam i to, co je urceno pro gold fish, pac je to levnejsi a prakticky stejne slozeni a taky jsem spokojeny. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 20:32 Amanda
Já používám TROPICA BASIC, TetraMin a pro bety DAJANA BETTA. A zatím jsem s tím spokojená. :-) ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2014 22:22 Codim – LON MIX
Chovám velké americké cichlidy v deseti velkých akva. Krmím převážně živou resp. mraženou potravou. Dávám jim i červy, žížaly a granule, ale pokud nestíhám, sáhnu po Lonu. Je to jen výjimečně, ale docela jim chutná. Tohle krmení rybám neublíží, ale pokud chcete mít krásně vybarvené a zdravé ryby, je pestrá potrva nutnost.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.07.2013 13:28 R Muž romant [27981] Re: Tomiino
Vločky, granule, mražák a když je možnost tak živou(od jara do podzimu), to používám já, značku mám oblíbenou tetru, patentky Aquamaster.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 13:23 Muž Tomiino [43]
jasny hosi :-) takze vlockove krmivo jen jako doplnkove :-) nejlepsi je teda pouzivat ktere druhy?je toho hodne....jako doplnkove staci tetra min :-) ma nekod zkusenost s sera tubifex (susene patentky?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.07.2013 13:03 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: Tomiino
Tak na co se vlastně ptáš? :) Krmit s tím normálně můžeš a já bych tohle vůbec neřešil. Samozřejmě uchovávat co nejlíp, ale chvíle na parapetu s tím neudělá nic.Navíc stejně nevíš kde a jak dlouho to leželo než si to koupil. A z hlediska vitamínů a podobně, stejně nevidíš co v těch vločkách je a na živé, popřípadě mražené to stejně nemá. Já z vloček a sušeného ustoupil skoro uplně, jen sem tam granule na zpestření a mít je doma, pro případ nouze (třeba kdyby se porouchal mrazák).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 13:00 R Muž romant [27981] Re: Tomiino
Tak to klidně vyhoď. když se jednou pytlík, piksla otevřou tak už to krmivo začne ztrácet, jak píšeš, ale to bys musel krmit vždycky jenom nově otevřenou dávku a že bylo několik dní na parapetu? Mám ve škole u akvária dětma neustále odložený krmení na parapetu a rybám to nevadí, normálka prosperují, což mě připomnělo, že se tam možná válí i teď, musím se až ponesu dafnie a komáry příležitostně podívat. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 12:55 Muž Tomiino [43] Re: romant
na stankach sery jsem cetl ze ztraci vlockove krmivo sve hodnoty potom...vitaminy atd
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 12:49 R Muž romant [27981] Re: Tomiino
Ano i s tím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 12:47 Muž Tomiino [43] Re: romant
romane pises normalne krmit..i s tim zradlem co jsem presypal do pruhledne nadoby od bramboroveho salatu ktera byla nejakou dobu na parapetu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 12:40 R Muž romant [27981] Re: Tomiino
Normálně s tím krm, sera a tetra je srovnatelná.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 12:35 Muž Tomiino [43]
poradi mi nekdo?muzu rybam pritizit?je lepsi radeji koupit nove baleni zradla v origos krabicce?je sou lepsi vlocky od sery nebo tetry?mam v akva skalary a tetry cervouste...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 10:40 Muž Tomiino [43] Re: LiborSprysl
uzavrene a pruhledne..no nejaky den jsem je nechal na parapetu a pralo to vlocky slunce..takze je muzu vyhodit?bylo to jbl vlocky,muze to byt po sviceni slunce i jedovate??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 05:49 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tomiino
Tomiino napsal: Ahoj lidicky,chtel bych se zaptat na vlockove krmeni v pruhlednych dozach nebo saccich.Kdyz presypu napr.krmeni od sery do pruhledne dozy ztrati tim sve vitaminy a chut kdyz je doza napr.na akvariu a ne na tmavem miste?nebo krmeni koupene v saccich?muze se s takto uskaldnenych krmenim neco stat??dekuji
Asi dobře uzavřené nádoby krmivům toho mnoho neudělají, pokud na ně třeba celý den nepere slunce. S těmi sáčky je to trochu složitější...Ty neprodyšné nejsou...cesta pro aflatoxiny je celkem jednoduchá. Také záleží, jak je prodávající skladuje...Lépe je skladovat krmiva v uzavřených nádobách. Takže sáčky u rozvažovaných krmiv ano, ale přesypat do nádoby. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 00:05 Muž Tomiino [43]
Ahoj lidicky,chtel bych se zaptat na vlockove krmeni v pruhlednych dozach nebo saccich.Kdyz presypu napr.krmeni od sery do pruhledne dozy ztrati tim sve vitaminy a chut kdyz je doza napr.na akvariu a ne na tmavem miste?nebo krmeni koupene v saccich?muze se s takto uskaldnenych krmenim neco stat??dekuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2013 15:58 Muž rriki [818] - CichlidyRe: DeNNI85
V Praze na burze jsou toho kila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2013 08:53 Muž DeNNI85 [16] - Amerika – KDE KOUPIT KRMIVO V PRAZE?
Zdravím, sháním pro naše tlamovce v práci nějaké větší balení krmiva za rozumný peníz. Kde se dá v Praze pořídit? Buď vločkové nebo granule. když jsem bydlel v Chomutově, kupoval jsem v akvaristice krmivo na váhu, tady jsem nic takového nenašel.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 20:05 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Vlnkar
Vlnkar napsal: Jen mi dopadlo na dno par vlocek(5). Vetsinou je pozbiraji.
Vlnkar napsal No to je jine. Ty rozhodne nesplesniveji.Mam radost, ze rybky konecne jedi.
Tak jednou píšeš že vysbírají i ze dna a pak že jseš rád že konečně žerou. Neprotiřečíš si tak trochu?

Vlnkar napsal Zato me trapi me silne LED osviceni. Kytky bublaji a mam srach, ze je to zase moc silne svetlo. Jak to poznet, ze je ci neni silne. Dekuji MN
Zkus témata týkající se osvětlení rybicky.net/forum/p30 , je tu i téma o LED osvětleních. Tady je to určené k debatě o vločkovém krmení ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 19:54 Muž Vlnkar [15]
Zdravim a dekuji za odpovedi. To ja ty rybky krmim stridme. Jen mi dopadlo na dno par vlocek(5). Vetsinou je pozbiraji. Ale tyhle se do 24h obalily oblackem plisne. To me prekvapilo. Zato dnes jsem jim koupil mrazene asi nitenky(cervene zizalky).No to je jine. Ty rozhodne nesplesniveji.Mam radost, ze rybky konecne jedi.
Zato me trapi me silne LED osviceni. Kytky bublaji a mam srach, ze je to zase moc silne svetlo. Jak to poznet, ze je ci neni silne. Dekuji MN
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 15:04 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Dufi
Ne to chce jen krmit střídmě aby to ryby sežraly do několika minut, nebo než so dostane na dno.
Na úklid jsou pak lepší některé druhy šneků. Okružáci nebo Piskořky atp.
Ale romant to jinak už napsal dobře ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 12:46 Muž Dufi [3]
A hlavně nějakýho pancéřníčka na dno a nemá ti co plesnivět.. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.03.2013 22:23 R Muž romant [27981] Re: Vlnkar
To vodu denně měň(1/3) a nekrm nikoho ničím tak týden. To akvo je čerstváček a nefunguje ještě tak jak má a až po tom týdnu výměn a nekrmení najedeš na normálný interval výměny vody jednou týdně, tak ryby nepřekrmuj a krm jenom takovou dávku kterou jsou do 20 vteřin schopny skonzumovat, aby na dno nic, nebo skoro nic nedopadalo.
Edit: To kvantum vloček ze dna lehce stáhni odkalovačem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 22:14 Muž Vlnkar [15] – Rychle plesnivejici vlocky na dne.
Zdravim, mam rychlo zalozene akvarko 60x30x30.Voda ostala tri dni a uz jsem tam dal rostlinky a cca po 3 dnech tri gupky.
Mel jsem nedostatecne svetlo(11W) a tak jeden druh rostlinky pomerne dostal zabrat za tech cca 9dni. Vcera jsem akvarko cely poradne vycistil a dal jsem tam poradne LED osvetleni vlastni vyroby. Rostlinky bublaji jak divy(asi ho mam zase moc presvetlene).
Ale k veci. Vlocky(Sera)na dne do max.24h zplesnivěli? Je to normalni? Nebo mam vodu nabito nejakou hnilobou?
Dekuji za odpoved MN

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2011 19:39 Žena Lolianka [16] Re: eRo
Zkus je nechat trochu vyhladovět, to většinou zabere. :)
Nicméně každá ryba má své oblíbené a méně oblíbené krmení, stejně jako lidi. Já osobně bych jim to moc nenutila, živočichové jednají instinktivně, třeba vědí, proč to nežerou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2011 18:19 Muž eRo [3] - Cichlidy
Zdravím,
Neviete mi prosím Vás poradiť ako mám prinútiť svoje ryby (pseudotropheus saulosi coral red) o veľkosti cca 1-4 cm naučiť jesť vločky? Dávam im Sera Vipan, Sera Flora, no oni sa asi boja ísť ku hladine stále sú iba pri dne, maximálne si dovolia ísť ku stredu nádrže. Keď im dám tabletku tropical spirutabin tak tú zjedia raz-dva (samozrejme iba keď padne ku dnu, zo skla nechcú. Ale chcel by som ich naučit jesť vločky a neviem ako... Tie vločky už aj spadli ku dnu a niektoré tam už asi aj splesniveli (lebo som videl ako sa na dne spravil nejaký biely mach či čo to je typujem že je to nejaká pleseň)
Ďakujem za rady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 12:13 Muž kortezhugo [983] Re: MajQulinQa
www.tetra.de/…

...toto skus
idealna velkost granul pre neonky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 11:58 Muž leontin [46] - Cichlidy
Mě ryby šílí za Artemia Royal mix od Rataje.Jinak v Hornbachu vychází velká piksle Tertraminu velmi levně. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 11:30 R Muž Silent [5949] Re: MajQulinQa
Rybky opravdu vydrží hladovět nějakou dobu. Osobně mám nejlepší zkušenost s krmivy od Tetry a Sera. Velmi dobrá jsou i krmiva od JBL nebo levnější a česká krmiva Dajana.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 11:27 Muž Poweres [59] - Živorodky
Ahoj,.mam taky neonky a LON MIX patri take mezi jedno z tech krmiv,ktere davam rybickam.Popravde je to jedno z jejich nejmene oblibenych krmiv.Tak jako neonky,tak tetry a endlerky ho chteji nejmene.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 11:26 Žena Tris [21] Re: MajQulinQa
Rybičky neumřou,to vydrží i déle.A Lon mix opravdu nic moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 10:57 Žena MajQulinQa [0] – Lon mix
Ahoj,
v pátek jsem si koupila do mýho akvárka 6 neonek. Jako krmivo jsem koupila Lon mix. Když jsem jim tam potom trošičku nasypala, přijela jedna rybka trošku si zobla a jinak se ho ani nedotkly. Myslela jsem, že jsou ještě vystresovaný z cesty, tak jsem jim tam včera zase trošku dala a zas se stalo to stejný. Dneska jsem tu četla, že toto krmivo je největší hnus :) . Chci se zeptat, jestli máte nějaký zkušenosti s tímto krmivem a jestli mi rybky neumřou, když jim nové krmivo,(chtěla bych zkusit Tatramin), stihnu koupit až někdy v týdnu. A nebo je možné, že se ještě pořádně nevzpamatovaly ? Vypadají už ale v pohodě. Spokojeně si proplouvají akvarkem.
Děkuju za odpověď :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2011 11:14 mah0ny – TETRA 10L pro více lidí
Nechce někdo část krmení? Ideálně tetra rubin 10l? Cenově se to vyplatí a mě by stačila tak třetina. Rozdělilo by se to dle hmotnosti a poslalo třeba poštou nebo osobně v královehradeckém kraji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2010 11:09 kreten – Re: Moucha
Měl bys vědět, že mečovka sežere i to svoje vlastní h....o
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2010 08:14 Muž kalfos [5]
moje ryby mají nejraději jbl novobel

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 16:48 Muž bezoadam [6] - Labyrintky
ja pouzivam z vlociek dajana tropica, nutrafin max
z tablet pouzivam tropical super tabin
a mrazene artemie, mrazene patentky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:46 defisa – Re: provokater
nemyslela jsem žádnou s krmením zeleninou nemám skušenosti a salát skusím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:42 kreten – Re: defisa
Jestli myslíte třeba brambory, tak to vám moc nepoděkují, jestli myslíte třeba list salátu, tak klidně:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:36 defisa – zeleninka
Vím že to sem nepatří ale mohu dálat zeleninu pavím očkům??? Kolik a jaké???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:33 kreten – Re: protein007
ale to už je o slepici a vejci - hovořím o krmivech, která prostě vykazují výsledky nejlepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:28 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vod – Re: provokater
A existuje vobec taky zivocich, co dokaze dokonale stravit vsetku stravu, ak ta strava obsahuje len latky nim stravitelne? Bakterie a ostatne jednoduche organizmy vynechajme... A druha vec je, ze pravdepodobne neexistuje dokonale krmivo, lebo jeho vyroba by bola extremne draha (nehovoriac o tom, ze este ani dnes nevieme, co vsetko sa deje po chemickej stranke v zivocichoch a co vsetko pre to potrebuju prijimat).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 13:53 kreten – Re: technik
To si špatně rozumíme, ideální jsou krmiva, která neobsahují látky, jež rybou projdou bez toho, že by je ona pro sebe zpracovala v něco užitečného. Takový odpad se v akváriu hůře přeměňuje a s sebou přináší především dostatek živných látek pro růst řas. Tudíž jsou to krmiva především zpracovávaná těmi nejmodernějšími technologiemi s recepturou, která zajistí navození výše popisovaného stavu. Pokud to chcete zkonkretizovat - pak tedy jsou to nové Tetraminy, myslím že s něčím novým vybíhá Sera a Hikari, dobrá je červená a zelená vločka od Easy fish

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 6 7

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 8604x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/796-vlockove-krmivo?od=101