Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vločkové krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Vločkové krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2016 22:51 Muž Březka [10] – AMK
Ahoj, máte někdo zkušenosti s krmivem AMK.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2015 12:33 R Muž romant [27987] Re: marek21
Klidně můžeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2015 11:30 Muž marek21 [16]
Dobry den

Chcem sa spytat, mam doma este zvysne krmiva
- Tropical spirulina chips
- JBL spirulina premium / vlocky

Mozem to davat aj diskusom na striedacku s inymi krmivami ? alebo je to nevhodne pre tercovce ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2015 17:19 Muž Jifi [675] Re: Nikol Kratochvílová
Nikol Kratochvílová napsal: Dostala jsem přednášku o krmivech . A výsledek bylo že tedy nejlepší krmivo je od Sery zlatý střed je Dajana a pak tedy Tettra.
A kde je Hikari ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2015 16:48 Muž Xpe [132] - LoricariidaeRe: Nikol Kratochvílová
Mohu jen souhlasit, Sera San,Tetra Min a Dajana. Já koupil polské vločkové a hned na to prudili jak se jim nechtělo baštit. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.11.2015 16:47 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Nikol Kratochvílová
Nehanit Tetramin od Tetry! Používám ho už 30let a maximální spokojenost. Seru používám jen granulát a ten má špičkový. Dajanu bych rybám nikdy nenutil, když jsem ji zkoušel, moc jim nejela (ale asi bych je naučil).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2015 16:38 Nikol Kratochvílová – Krmivo.
Tak že měla sem stejný problém spíše sem nevěděla čím rybky krmit. Tak jsem zašla do akvaristiky, a nechnechala si tam tedy poradit palec .Dostala jsem přednášku o krmivech . A výsledek bylo že tedy nejlepší krmivo je od Sery zlatý střed je Dajana a pak tedy Tettra.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2015 21:59 Muž shotik [60] - Mořské ryby
Poradil by nekdo vlockove krmeni ktere pomalu klesa pod hladinu a nedroli se na prach. Mam ted nejaky zaklad co jsem koupil v petcenter za 30kc a desne to zadelava akvo. Je tam sedej nadech :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2014 21:46 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: kjura
chorôb sa nebojím, krmím kadečím, ale práve po tetramine nastala zmena, tu išlo len o to, že sa ostatné nezmenilo, len práve ten sak na tetru a bolo to poznať
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2014 21:04 Muž kjura [17] - ŽivorodkyRe: koikapor
Kromě mraženého a živého( pokud máš strach z nemocí, jako já, tak můžeš využít artemie, které si sám vypěstuješ, s nimi si do akva nic nežádoucího nezaneseš) ryby jistě uvítají i více druhů suchého krmení. I když se to nezdá, liší se od sebe složením, a např. látka, která je v jednom zastoupena v hojném množství nemusí být ve druhém vůbec, nebo jen minimálně. Dále jim můžeš nabídnout zeleninu(kterou mi samotnou jíst nechtějí, ale pokud jim ji rozmixuji s nějakým, pro ně voňavým krmením, tak ji sežerou). Hlavní je pestrost, tudíž to podle mě vůbec nemuselo souviset s rozdílem kvalit TetraMinu a SAKu, ale s tím, že se jim dostali nějaké "nedostatkové" látky. Klidně to mohlo být naopak (alespoň podle mého skromného názoru).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2014 21:59 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: vaaclav
mrazené som písal, že ním krmím, len ste to prehliadli :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2014 21:27 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: vaaclav
jojo, souhlas. Já si množení corydoras bez živých nitěnek ani nedovedu představit.
A když už tak tablety pro ryby dna a ne vločky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.12.2014 19:59 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: koikapor
Chtělo by to i mražené nebo ještě lépe živé krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2014 19:39 Muž koikapor [163] - divoké živorodky
Zdravím, napísal by som jedno moje pozorovanie, ohľadom krmiva. Krmil som prevažne sak (viac druhov) plus mrazené. Ryby boli v pohode, ale dačo tomu chýbalo. Množiť sa tiež veľmi nechceli. Potom som sak zmenil za tetramin a rozdiel je poznať. Rybky sú čosi živšie, farebnejšie, ale hlavne sa začali množiť (elegansky, corydorasy, dokonca aj drobnoústky beckfordove, čo som bol sám prekvapený......)Takže za mňa, sak nie je zlý, ale očividne mu chýba niečo z výživových hodnôt tetry, čo som čakal, avšak nie až s tak silným rozdielom.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 17:27 Muž LiborSprysl [9015] Re: visek
visek napsal: ja taky a pamatuji dafnie za 2 kcs
To bylo velké balení...kornoutek stával padíka... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 05:25 Muž visek [75] - Tetry
ja taky a pamatuji dafnie za 2 kcs
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2014 17:12 jamajcan Re: Malapa, LiborSprysl
Taky je dobře pamatuju :) Ustřihla se špička a už se sypalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.11.2014 17:00 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: LiborSprysl
Jo jehlánky byly super, pokud si dobře pamatuji za 5Kčs a několik druhů! A žádné problémy, rybky Lon baštily a žádné problémy se nekonaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.11.2014 15:42 Muž LiborSprysl [9015] Re: visek
Za to kalení mohou vstupní suroviny, svinstva prostě Tetra nepoužívá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2014 08:38 Muž visek [75] - Tetry
kazdy ma pravdu.zkusi jsem lon cerstvy a zakalilo mi to vodu.obevil jsem tetramin 2 mesice po zarucni dobe a je to vpohode.cena?znamy mi vozi tetramin z francie je 1 litr vlocek plus 25 procent zdarma za 150 kc.asi vite cim krmim
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.11.2014 04:25 Muž LiborSprysl [9015] Re: 77Dasa
Vy jste dámo hrozný Tatar... naše polemika byla o záručních dobách, datu spotřeby a ne kvalitě a srovnání. To co kjura sdělil akvaristickému národu je známé, a nevím proč by měl čekat až to budu číst. Zřejmě jste myslela, že využiji všech svých palců k jeho ocenění, což jsem tedy učinil... :-P
Už se smiřte s tím, že mne popudila vaše dedukce - Krmivo mi prislo se 4 mesicni lhutou trvanlivosti(znamka toho,ze se moc neprodava) - protože to krmivo se ještě do loňska prodávalo docela dost na to, aby bylo přítomno i v renomovaných skladech značkových velkoobchodů. Což nic nemění na tom, že k posledu to byla sračka unikátní. Ovšem my co pamatujeme jehlánky ze sedmdesátých let minulého století víme, že tenkrát tomu tak nebylo... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2014 23:04 Žena 77Dasa [1] - společenské akváriumRe: kjura
no počkej až tohle bude číst LiborSprysl smich
A teď vážně, příspěvek je poučný a jasně z něj vyplývá to, na co jsem se snažila poukázat i já o pár příspěvků níže.Jen jsem netušila,že pro některé rýpaly to bude muset být doslovně.Já LON vyzkoušela a víckrát ne. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.11.2014 21:58 Muž kjura [17] - Živorodky – kvalita LON Mix
Stále se říká, že krmiva LON jsou v porovnání s ostatními krmivy nesrovnatelně horší. Pokusím se tedy toto tvrzení potvrdit, či vyvrátit.
Vzhledem k tomu, že LON je svou nekvalitou proslulý, nemám s ním vlastní zkušenost, takže to, jak ho ryby baští, jesti padá ke dnu, či dělá mastný film na hladině musím přeskočit. Složení je ale lehce dohledatelné.
První,co člověka trkne je zoufale malý počet ingrediencí uvedených ve složení. Například Tetra se ve svém TetraMinu chlubí "více, než 40-ti pečlivě vybranými, vysoce kvalitními surovinami". To o LONu říci nemůžeme,zde jsem se dopočítal 5 (nejsou tam vypsány všechny, stejně, jako na TetraMinu není vypsáno všech 40 ingrediencí, ale silně pochybuji o tom, že jich skryli hodně).
Pokud se podíváme na nutriční hodnoty, tak tam LON velmi silně pokulhává, za světovými značkami a jich základními krmeními. LON MIX obsahuje 28% procent proteinů, TetraMin 47%, Vipan 46,2% a Dajana Tropica basic 47%. Vidíme, že rozdíl je opravdu propastný. Pokud se podíváme na další důležitou složku, vlákninun tak zjistíme, že: LON MIX obsahuje 1.1%, TetraMin 3.0%, Vipan 2.3%, a Dajana Tropica Basic 1.5%. Z toho plyne, že našim rybám stačí sníst méně, než polovina dávky TetraMinu a dostanou do sebe stejně vlákniny, jako by snědli normální porci LONu. Tudíž, kolik vlákniny zkonzumují jednou dávkou TetraMinu, či Vipanu, tolik do sebe dostanou 2 dávkami LONu. A s proteiny(bilkovinami) to je podobné.
O tom, že by měl LON MIX přidané vitamíny, či stopové jsem nikde na netu nenašel, tuďíž o tom silně pochybuji. Věřte, že TetraMin, Vipan, nebo Dajana Tropica jich málo nemají.
Suma sumárum, zjistili jsme, že LON je opravdu nekvalitní krmivo. Ryby do sebe sice dostávají "hmotu", ale její výživova hodnota je takřka rovna polovině u světových značek. Přidané vitamíny žádné, tudíž při častém podávání je více, než vhodné používat např. Sera fishtamin. Samozřejmě je důležitá pestrost stravy, ale osobně bych toto nevolil ani jako alternativu. Proč střídat kvalitní krmení s nekvalitním, když můžu střídat více kvalitních od jiných značek? Nehledě na používání živé a mražené potravy a občasně i zeleniny.
Od této (ne)kvality se také odvíjí cena, díky které si spousta akvaristu tuto značku kupuje. Ale přece nechceme kupovat krmení, o kterém víme, že je nekvalitní, jen proto, že je levné, ne? O to asi nikomu při pořizování 1. akvárka nešlo.
Koukám, že jsem se rozkecal, více, než je na fóru zdrávo, tak pokud jste to dočetli až sem, díky
kjura
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2014 12:18 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: UndeR
Pestrost stravy je určitě důležitá ano Různé ryby maj i různé nároky na to co jedi a co je pro ně přirozenější. Já používám víc druhů najednou při každém krmení. Občas krmit živim je dost prospěšné, rybky se jakoby probudí, jsou živější a aktivnější. No taky si musíš dát bacha na překrmování, to už tu ale zaznělo. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2014 07:45 Muž visek [75] - Tetry
ja to rybam menim zradlo posle casu.kdyz nejsem doma tak jim pani nasype i susene vsi.vlockove krmeni mam tropicu a tetramina zerou to.pak mam granule a hodne mrazeneho krmeni.chce to menit ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.11.2014 22:45 Žena Turbínka [2558] Re: UndeR
Problém je pořád stejný - málo pestrá strava, jen jeden druh (dle mě toho nejméně kvalitního vločkového krmiva). Co přidat více druhů živého, mraženého nebo sušeného (mám takhle třeba dafnie) a více značek (a kvalitnějších) vločkového krmiva - Hikari, JBL, Tetra, Sera, atd. A třeba i do znovuobnovy nějaké vitamíny, ryby ti dávají změnou barevnosti najevo, že je asi něco špatně X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2014 22:30 Muž UndeR [80] Re: Phil
Vločkové krmivo není jediné...tak dvakrát do týdne dávám nějakou změnu jídelníčku :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2014 22:08 Muž Phil [0] Re: UndeR
Tak LON tu většinou sklízí kritiku, ale já s ním vlastní zkušenost nemám, takže nehodnotím. Nicméně ať už je jeho kvalita jakákoli, tak je potřeba krmit pestře a krmiva střídat a nejlépe prokládat i něčím přírodnějším. Já obden dávám alespoň to mražené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2014 21:44 Muž Mislow [304] Re: UndeR
Ahoj, tak ono pokud krmis pouze vlockovym, tak jeho kvalita se projevi vyrazneji. Jinak to neni nejlepsi, pouzivat pouze vlockove krmeni. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2014 21:42 Muž zervan [1123] - RostlinyRe: UndeR
LON síce nepoznám, ale skôr si myslím, že rybky nie sú v poriadku kvôli tej "kaziacej sa" vode a nie kvôli krmivu. Čo je s vodou zlé a prečo, je otázka druhá. Možno stačí menej kŕmiť? Čo konkrétne je pokazené? Sú tam nejaké dusitany? Alebo privysoké dusičnany?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2014 21:38 Muž UndeR [80]
Krmím asi 4 měsíce krmivem LON mix a musím říct, že se mi zdá jako kdyby se rybám přestávalo dostávat vitamínů...beťák se docela odbarvil a celkově se zdá jako kdyby ryby neprospívaly tak jak by měly...asi budu muset přesedlat na jinou značku, tak uvidíme. Dříve jsem krmil Tetra minem a takovéto problémy jsem nezaznamenal. Dokonce začínám mít podezření, že problémy s rychleji se kazící vodou budou také spojeny s LON mixem... hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2014 00:53 Žena 77Dasa [1] - společenské akváriumRe: LiborSprysl
Tak tady oba žasneme. 1)Nikde jsem nepsala,že ryby krmím krmivem starým dva roky.Zase jen Vaše špatná dedukce.2)Netušila jsem,že to budu muset napsat doslova,aby to "NĚKDO" pochopil.Vločková krmiva mají vesměs všechny STEJNOU TRVANLIVOST.Zmiňovaný Lon s končící zárukou v lednu 2015 je nejspíš starý.A pokud máte stále potřebu rýpat,tak zmiňovaná Tetra či Sera s dlouhou zárukou do r. 2016/2017 byla vyrobena 7.2014
Když někdo nechce,tak nepochopí. Přijde mi to jako mrhání časem.Leda že byste byl spolumajitelem LONu. smich smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   05.11.2014 14:46 R Muž Silent [5949] Re: LiborSprysl
Ježíš, to ne :-D . Dva roky mi nikdy žádný krmivo nevydrželo. Já to pochopil tak, že SAK považuješ za "nekrmné" krmivo. Po dvou letech bych nezkrmoval ani oblíbenou Tetru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2014 14:42 Muž LiborSprysl [9015] Re: Heimdall
A to ti krmení vydrží dva roky? coze coze Já jsem nepsal, že bych měl se SAKem problém, ale že bych ho po dvou letech nekrmil... :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2014 10:29 R Muž Silent [5949] Re: LiborSprysl
Já se SAKem problémy nemám. Jen se musí krmit velmi opatrně co ryby hned zbaští protože dost kazí vodu. U mně jednoznačně vítězí Tetra a občas kupuji rybám JBL a Hikari. Ta opravdu levná krmiva (Lon, Dajana) se v důsledku prodraží ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2014 04:28 Muž LiborSprysl [9015] Re: 77Dasa
77Dasa napsala: Ale u žádného ze zmiňovaných se mi nestalo,aby tam byla tak krátká záruka.U většiny je to 2-3 roky.Takže mi přijde logické,že u dobře prodejného zboží nejsou končící záruky.Neleží někde rok v regále.
Nepoopravíte. Protože žasnu nad vaší logikou " u dobře prodejného zboží nejsou končící záruky"... smich Datum spotřeby u akvarijních krmiv je limit relativní a vlastně nic neříkající. Především záleží na způsobu skladování. Ovšem protože jsou složkami krmiva tuk a bílkoviny, těžko lze zastavit čas. Podle vaší logiky jsou dobře prodávatelná krmiva s tříletou zárukou, což je prostě kravina. Ani Seru, ani SAK bych rybám po dvou letech nedal, i kdyby mělo obé záruku ještě rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2014 01:14 Žena 77Dasa [1] - společenské akváriumRe: LiborSprysl
Tak teď zase poopravím trošku já Vás.
Mám krmivo i od SERY a SAK55. Jen bylo zbytečné ho tady vypisovat,srovnávala jsem LEVNÝ LON a Dajanu,která je taky z těch levnějších.Ale u žádného ze zmiňovaných se mi nestalo,aby tam byla tak krátká záruka.U většiny je to 2-3 roky.Takže mi přijde logické,že u dobře prodejného zboží nejsou končící záruky.Neleží někde rok v regále.A že jde taky o složení krmiva? Jistě! Proto sáhnu po něčem jiném ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2014 09:30 Muž visek [75] - Tetry
ja sem daval lon a ryby to moc nezraly.ale kdyz jim dam tetra min nebo tropicu to je cvrkot.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2014 05:10 Muž LiborSprysl [9015] Re: 77Dasa
77Dasa napsala: Ja zkusila po dlouhem vahani dva druhy krmiva znacky LON. Vlockove,ktere rybam nejelo,protoze jsou zvykle na TETRA krmivo popr. urcity druh od Dajany a pak patentky.Rikala jsem si,ze tam neni co pokazit.Vickrat to neudelam.Krmivo mi prislo se 4 mesicni lhutou trvanlivosti(znamka toho,ze se moc neprodava),patentky - tak ctvrtina z nich je skoro bila.Tolik z mych zkusenosti s touto znackou
LON sice k posledu byl hrozná sračka, ale musím vás trochu poopravit...Vaše představy o zárukách jsou podobné košíkovým závodnicím v marketu. Ono hodně záleží na složení krmiva, ale čtyři měsíce nejsou nic neběžného. A ve srovnání s Dajanou? No...Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20...Takže vyzkoušejte toho více a pak hodnoťte...(Tetra hodně dobrá!) ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2014 00:00 Muž MonterMonty [2431] - Amerika – krmivo
Naše ryby sežerou snad vše co jim nasypem , nemyslím si že je prospěšné krmit jen jedním , takže sřídáme asi 6-10 různých výrobků , občas živé nebo mražené, ale po čem se můžou umlátit jsou gramule , at už SAK 55 ,Novo Bits nebo Diskus granulát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2014 23:47 catfish – Re rriki
Používam JBL Novobel vločky a ryby sú spokojné, skúsil som pre zmenu Tetra Rubin a váľalo sa to po hladine pol hodiny. Je to individuálne. Mnohé firmy ako napr. Tropical používajú chuťové stimulátory, rybám to ohromne chutí, aj ked to nie je super kvalita. Pre prirovnanie je to taký fast food pre ryby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2014 22:41 Muž rriki [818] - CichlidyRe: romant
Romane od sery je dobrá Flora,ale vipan je bída ,prostě tera rubin nemá chybu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2014 20:08 Muž Malapa [494] - Afrika – Sera, Tetra min
Když tu tak každý hájí tu svojí značku, co takhle testovací vzorky? :-D Myslím spíš ve větším, někdo z Prahy kdo by se podělil o nějaké velké balení? Uživil bych tak 500g ať už Sery nebo Tetra minu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2014 19:56 Muž rriki [818] - CichlidyRe: fastlink
Myslíš,že Lesánek čekal 8 let na tvojí radu hop možná by stálo za to koukat na co reaguješ.Každý máme svojí značku, ty zkus Tetru a uvidíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2014 19:26 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: fastlink
zkus hikari a uvidíš rozdíl ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2014 18:09 fastlink Re: Lesánek
vyzkoušej Seru a nikdy už nebudeš chtít jiné krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2014 19:22 Muž Werty74 [5] - pancéřníčci, L-sumci,ancistrus sp.Re: krucyp
RÁD OZNÁMIL - to píšeš tak,že to vyznělo že z toho máš radost,že nás opustil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2014 17:55 Žena 77Dasa [1] - společenské akváriumRe: Malapa
Ja zkusila po dlouhem vahani dva druhy krmiva znacky LON. Vlockove,ktere rybam nejelo,protoze jsou zvykle na TETRA krmivo popr. urcity druh od Dajany a pak patentky.Rikala jsem si,ze tam neni co pokazit.Vickrat to neudelam.Krmivo mi prislo se 4 mesicni lhutou trvanlivosti(znamka toho,ze se moc neprodava),patentky - tak ctvrtina z nich je skoro bila.Tolik z mych zkusenosti s touto znackou ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2014 18:51 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: krucyp
Tak to je smutné a přeji panu Lonskému hezký pobyt tam nahoře. :-(
Ale LON už zdaleka není co býval, asi ekonomický tlak, či co. Ale třeba je to jen můj názor, každopádně už jej nekupuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2014 13:21 krucyp – LON
Všem příznívcům značky LON bych rád oznámil, že nás v minulých měsících opustil Josef Lonský, vášnivý rybář a dlouholetý výrobce krmiv LON. Výroba je v tuto chvíli pozastavena a řeší se, co bude dál. Většina receptů byla bohužel zřejmě jen v hlavě pana Lonského a je proto reálné ukončení výroby po téměř 30 letech :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 6 7

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 8604x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/796-vlockove-krmivo?od=51