Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Terčovci - rozmnožování, odchov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Terčovci - rozmnožování, odchov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 17:50 Muž Jammes [72] - Afrika – .
to nigule: psal jsem u mé nádrže odpověď, držím palce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:38 GAGAL – -
Tak neonky jsou v poho. Ale ti krunýřovci to bude problém hlavně v noci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:34 nigule – diiiky
pytel: diskus uz procitam - i vsechny knihy, co mam, vzdycky sem si myslela, ze takovy stesti, abyse mi treli ryby mit nebudu, tak sem se o to po pravde nijak extremne nezajimala...
bohuzel prave - nemam kam odlovit zbytek...ale mam tam jen neonky - ty se tercovcu bojej, pak 2 pancernicky a 3 krunyrovce - z tech mam trochu strach, ale uvidime. ta samice (ted uz vim, ktera to je, hehe) je pomerne dost dominantni a tvrdohlava :-)) ..a taky si rikam, ze v nejhorsim, i kdyz to tentokrat nedopadne, tak aspon vim, ze mam par a ze jim "to" jde :-)) a pripadne bych pro priste pripravila lepsi podminky...:-) kazdoapdne dekuju a pripadne dalsi pripominky vitam!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:28 GAGAL – -
Terčovce nechovám ,ale co jsem viděl na přednáškách tak v asijských pěstírnách terčovci lepí jikry přímo na sklo. A oni si našli vhodné místo sami. U filtru jsou kvůli dobrému prokysličení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:24 GAGAL – ryby
Pokud to pro tebe není velký problém tak já bych ty ostatní ryby odlovil. Jinak nechal ostatní tak jak je, protože ryby si to zvolili jako „dobré místo“. No a pokud o jikry přijdeš tak nezoufej máš dobré podmínky a ony se určitě znovu vytřou. Gratuluji je to pěkný úspěch.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:24 pytel – stránky
můžu ti doporučit jen diskus.cz pak mozna akvarista.cz já osobně terčovce nechovám. takže ti víc poradit nemůžu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 17:18 nigule – diky
diky diky! uz sem byla i zvereaci, kde mi taky rekli, at filtr nevypinam...tak jsem na kos aspon natahla kus silonky, jikry sou fakt tesne nad nasavanim :-( uz hledam a ctu...tak i kdyby jsi (nebo kdokoliv jinej) vedel o nejaky dobrym clanku, posli)poslete pls odkaz...
pokud se to nezdari, poridim jim nejakej ten vytiraci kuzel ,at jim zajdou choutky na filtr :-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2006 17:10 pytel – filrt
filtr rozhodně nevypínej. nech ho jet. ryby by se mohly otravit. počkej pár dní až se vylíhnou mladé a uvidíš co se budě dít. zatím si nastuduj co máš dělat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 16:43 nigule – zase ja
sem uplne nervozni, musim dens odjet a vratim se az v ne vecer, nebo v po rano...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 16:42 nigule – neco docetla
tak ted jsem se na discusu docetla, ze zrejme v tuto chvili vajicka ovivaji...pindourek do spicky je samec, tak aspon v tomhle mam jasno. porad ale nevim, jestli muzu vypnout na par dni filtr a jestli muzu ryby nechat ve stavajicicm akva...???
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 16:16 nigule – tření terčovců
ahoj, ted jsem prisla domu a 2 tercovci se nejak podezrele prdelej okolo filtru a koukam, na filtru (nad nasavacim kosem) sou jikry a jeden tercovec po druhym ty jikry prejizdej vytazenejma "pindourkama" jeden pindourek je vic do spicky a jeden je takovej "otevrenej"...nikdo uz jikry neklade, jen je oba na stridacku prejizdej tema pindourkama...co mam delat??? mam filtr na par dnu vypnout? kdyz toiz nejaka jikra nahodou spadne (jak je prejizdej, tak sem tam nejaka upadne), tak hnedka zajede do filtru...muzu je nechat ve stavajicicm akva, kde jsou i dalsi rybky??? je to poprve, co se mi trou rybky, tak bych nechtela nic zanedbat a kor u tecovcu!!! moooc diky za c¨veschny rady!!! n.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 19246x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7134?od=651