Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

EPOXY 1200

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno  

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
EPOXY 1200
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 08:36 Muž romi [7] Re: filipsi
pri inych nateroch ako je epoxy je potrebne vyskusat ako reaguje s polystyrenom. az potom kupovat.
epoxy s polystyrenom nespravi nic, epoxidovy lak ho rozlepta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 08:22 Muž filipsi [1295] Re: Jammes
Tak abych to uvedl trosku na pravou miru.
Silna zasada je tvrdidlo, ktere se pouziva pro vytvrzeni epoxy 1200. Ne samotna pryskyrice.
Neutralizuji se zbytky tvrdidla, ktere zustanou na povrchu po vytvrdnuti.
Kdyby se neneutralizovaly, take by se prd stalo. V objemu akva by se to uplne ztratilo. Ale to predpoklada pouziti presne davky tvrdidla, ktere je potreba k vytvrzeni. U epoxy 1200 se v mensich mnozstvich blbe odmeruje, vetsinou ho tam daji lide trochu vic. Takze samozrejme hlasuju pro neutralizaci.
Dalsi bod, na ktery si lide stezuji i v tomto tematu. Nanaseni. E1200 je pomerne dost viskozni (je to lepidlo, ne nater) a nanasi se stetcem blbe. Proto ho mnoho lidi redi lihem. Pozor, pokud lih obsahuje trochu vic vody (a nejakou obsahuje vzdy), muze epoxy belat, spatne tuhnout ... Radeji doporucuju nahrivat pri nanaseni fenem. Nikdy ale nezahrivat celou namichanou davku, mohlo by to najednou udelat sup a vytvrdnout, za uvolneni dost dalsiho tepla (moznost popaleni).
Ale co doporucuju uplne nejvic, je pouzit neco jineho, jinou pryskyrici, jiny lak. Dnes existuje spousta ruznych, nechapu, proc se lide stale drzi e1200 (leda ze maji doma zasoby). Vynikajici jsou ruzne nizkoviskozni laminovaci pryskyrice, pripadne laky. Cena vyssi, vyvazi daleko nizsi spotreba a komfort prace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 08:17 Muž romi [7] Re: karolO
neviem ci ti to v 250-ke nezaberie prilis vela miesta. je to dost tluste. ono sa to nezda, ale ked ho tam vlozis, naraz sa to priestranne akva strati...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 00:14 karolO Re: Danila
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku tu su dake fotky ako sa mi zatial dari z pozadim.nic moc ale snazim sa
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 00:08 Žena Danila [4489] - SumciRe: karolO
Pozadí z Epoxy 1200 mám v akva (Danilí akva) rok a naprosto bez potíží.Ale trochu obavy jsem měla. Je pravda, že jsem ho neutralizovala několikrát a to roztoky octa(s různou koncentrací kvůli flekům) a nakonec ještě kyselinou citronovou. Oplachovala jsem to hodně a pečlivě a po zasazení do akva jsem to celé vypláchla, napustila na dva dny, pak vypustila a až pak dala vodu pro ryby. Žádné potíže nebyly, nejsou a myslím, že nebudou.Ventilace v koupelě ten puch zvládla:-). Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 23:40 Muž PrincPrincessen [19] - CichlidyRe: karolO
Taky mám z Epoxi pozadí a pohoda je pravda ale že jsem ho neutralizoval 2x (pro jistotu) octem, k tomu bych dodal jednu radu NIKDY doopravdy NIKDY to nestříkejte octem v koupelně hmm manželka mě málem zabila jak to tam několik dní páchlo octem po mé zkušenosti to příště budu neutralizovat na balkoně nebo venku, nikdy více v KOUPELNĚ nebo BYTĚ :-D ahoj
Jo abych nezapoměl při nátěru Epoxi je taky dobrý si vzít latexové rukavice bo to jde taky na h...o z rukou dolů X-)
eště dodám jednu mojí zkušenost: na mém pozadí je hafo moc výstupků. Špatně se to na to nanášelo. Takže až to budeš vyrábět, snaž se tvarovat pozadí tak, aby bylo jakoby hladké. Nevim jak to přesně popsat. Prostě co nejmíň takových minivýstupků. Bude se ti to pak líp nanášet ;-)
Hodně zdaru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 23:31 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Dinamit
EPOXY je silná zásada, pokud ho nezneutralizuješ bude ti to ovlivňovat Ph
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 22:58 Žena Dinamit [68] Re: karolO
Určitě není toxické. Octem se neutralizuje hlavně kvůli kytkám. Rybám by to nemělo škodit ani když nezneutralizuješ. Já pozadí s Epoxy mám a ryby si vůbec nestěžujou. Lepila jsem tím i keramickou mísu, co se mámě povedlo rozbít a normálně z ní jíme a nikdo se ještě neotrávil. Takže klidně lep a nemusíš se ničeho obávat.
PS: kde si to četl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:16 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: karolO
když to pozadí zneutralizuješ octovou vodou (EPOXY)tak ho můžeš dát do akvárka, mám ho v akva už skoro rok a je bez problémů, kdyby bylo toxický tak mám už dávno po rybách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:11 Wotan Re: karolO
zdravim delal jsem 3d pozadi a myslim si ze neni epoxy toxicky pro ryby tedy pokud ho rozprasovacem postrikas naredenym octem nebo kyselinou citronovou(potravinarska) a zase nechas den dva vyschnout a po te poradne oplachnes vodou palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:09 karolO – epoxi 1200 je vraj toxicka??!!
narazil som na jednej stranke na tvrdenie ze epoxi 1200 je pre ryby toxicka!!!! prave robim 3D pozadie a chcel som ju pouzit ale teraz neviem. mate s tym dake skusenosti?!!!?????

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 20:05 erdo Re: novakmates
No, nejlepší způsob je asi přilepit pozadí zvlášť k tabuli skla (stačí menší síla, než je na akva)a potom celé uchytit např. svorkama k horní straně akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 02:58 novakmates Re: Hog-o
a dalo by se to teby přilepyt nějak jinak aby se to dalo později demontovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2008 06:10 Hog-o Re: novakmates
no o tom sem taky premejslel co se bude dit az ho jednou budu chtit sundat myslim ze to mocc nepude jelikoz ten silikon tam drzi hodne dobre...takze asi poskrabani skla se asi nevyhnes
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:55 novakmates Re: Hog-o
dík palec
a pokud budu klasicky potom lepit silikonem da se to později demontovat aby nebyli vytět třeba stopy silikonu nebo tak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:49 Hog-o Re: novakmates
Ahoj v koline v obi tenhle pripravek maj....pozadi sem delal a a uplne v p ohde vytrdlo to ze to bylo jak kamen :-) ale pak sem mel problemy kdyz sem ho instaloval tak mi odesli skalary a mrenky...nerikam ze to bylo tim mohl to byt jiny problem ale vse se urovnalo a je to vcajku takze bych se toho moc nebal :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:33 Muž filipsi [1295] Re: novakmates
Obavam se, ze ti nikdo neporadi, a je jen na tobe to zkusit. Polyuretan sam o sobe neni problem. Ale je treba opravdu dukladne procist slozeni, urcite tam budou nejake modifikatory, na barvostalost, tvrdost ...., a vyhledat si je.
Osobni nazor - zkusil bych to. Nejdriv na malem kousku a o vytvrzeni nechal tyden namocene, abych videl co dela pod vodou (muze belat). Jestli to je male akva, zkusil bych to, jestli velke, vahal bych, jestli riskovat hodne prace necim nevyzkousenym, nebo koupit neco v co budu mit duveru bezmeznou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:28 Muž jiricek.cz [3] Re: novakmates
neboj se toho. neutralizovat nemusíš není co.pro zpomalení tuhnutí do toho nalej díl lihu a je vše v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 19:09 novakmates – lak
da se použít lak na parkety?? je to 100% polyuretan. zkoušel jsem to dát na polyš a písek na tom krasně drže ale neim jestli to nebude vadit rybkám.
Musi se to neutralizovat?
Nam to zbylo takže bych to měl zadara a nemusel bych nic kupovat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2008 06:11 ferasusa Re: hanz
Souhlas s Hansem. Někteří dokonce nechávají EPOX zaschnout, pak po pár dnech dají vodu, další den vymění, toto zopákne ještě 2X a pak teprve zprovozní akva. Mě tyto starosti odpadly, protože jsem použil břidlici a silikon. A druhý den bylo opět akva v provozu.... ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 23:44 Muž hanz [27] Re: Hog-o
Epoxy schne 48hodin a kompletně vytvrzené je do 7 dnů. Ale problém vidím spíše v tom, že hned po napuštění akvária byli vpuštěny ihned ryby, což je velká chyba..
Ještě k tomu epoxy = kdyby nebylo dotvrzené, tak by na hladině byl bílý povlak a po pohnutí hladinou by malinko klesl (něco jako emulze)..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 16:07 Hog-o Re: achyles73
no tak ted opravdu nevim co mam delat....mam odlovenej parek ocelatu fakt moc peknej ale bojim se je tam dat zpet aby se snima nestalo to samy jako se skalarama sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 13:17 Muž achyles73 [12] - ŽivorodkyRe: Hog-o
No pokud si napustil vodu a hned druhý den si tam dal ryby tak sis zadělal na pěkné problémy, nejdřív si to měl nechat minimálně 14 dni zaběhnout. Nemusí to mít žádnou souvislost s pozadím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 13:16 Muž Walker [66] - CichlidyRe: Hog-o
Mozna se mylim, ale neni to spis rychlym nasazenim velkeho mnozstvi ryb najednou? Pred par mesici jsem takto menil vnitrni filtr za vnejsi a odnesly to prave tyto druhy ryb, zatimco sumci a cichavci zustali v pohode. Narazovy vzestup hladiny dusitanu ve vode. Ale mohu se samozrejme mylit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 13:09 Hog-o – problemy s pozadim
zdravim
delal sem si pozadi do akva podle navodu...pouzival sem epoxid 1200 a dalsi veci ktere byli zapotrebi..cele pozadi sem neutralizoval kyselinou citronovou... je tomu asi den seo sem napustil nadrz dneska a dneska rano sem zjistil ze mi umreli 4skalary a 2mrenky...pote sem si jeste vsimnul ze mi nekdo pres noc vypnul filtr kterej nebezel asi 12hodin..v akvariu mam dalsi ryby :pancernicky,krunyrovce,cichavce,sekavce a ty jsou v pohode a normalne plavou...prosim poradte nekdo predem dekuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 23:01 Muž JeeL [1] Re: filipsi
Áno, pracovalo sa s tým úplne super, výborne sa to roztiera a na jedno natretie pozadia s rozmermi 130x55 cm som minul len 1,5 dcl hmoty. Pretrel som to už 3 krát a stále mi z litrovej fľaši ostala ešte polovica :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 21:56 Muž filipsi [1295] Re: JeeL
Myslim, ze ne, ze neni ani silne alkalicke, ani kysele. Jen horlave? Ale fakt nevim, nejlepe zeptat se p. Havla z Havelkompozits, jiste vi. Ovsem dukladnym omytim, slabou kyselinou a zasadou (treba soda a redeny ocet) nic nezkazis.
Jak se ti s tim pracovalo, oproti chs1200 parada, vid?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 21:22 Muž JeeL [1]
Použil som na pozadie epoxidovú živicu LH210. Je to potrebné po vytvrdnutí ešte nejak zneutralizovať?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 21:56 grose Re: filipsi
ten epolex se zdá fajn tak díky za radu,sem ti zavázán:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 21:28 Muž filipsi [1295] Re: grose
Pro inspiraci treba tady: www.havel-composites.com , dobre zkusenosti mam s L205, LH210, ale jiste se najde i neco jineho (treba nejaky letoxit). S laky v posledni dobe zkusenosti nemam, ale verim, ze i tam se neco vhodneho najde (za chvilku se podivam).
Tyto pryskyrice jsou sice o neco drazsi nez 1200(371), ale spotreba je diky nizke viskozite znacne nizsi (samozrejme zalezi co s tim delame, mluvim o natirani pozadi) a prace mnohem prijemnejsi (jednodussi michani, a temer neni co zkazit - obvykla temata "epoxy mi neztvrdl", pripadne "zbelal mi").
Z laku asi nejvyzkousenejsi S1300 EPOLEX, ale tam je sortiment jeste sirsi, a asi bych se nebranil i jinym znackam a typum, vcetne vodou reditelnych epoxy emulzi.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 17:38 grose Re: filipsi
dobře a když je i něco jiného tak co například?mylím typ začka či název,díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 16:16 Muž filipsi [1295] Re: hanz
To lomitko je stary nazev/novy nazev, protoze lidi jsou stale zvykli na 1200, a v obchodech ji vyzaduji a ptaji se. 371 by si vnutit jen tak misto ni nedali ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 16:14 Muž filipsi [1295] Re: grose
371 je novy nazev pro chs epoxy 1200, ano, je to ono. O skodlivosti to uz uvedli na pravou miru ostatni.
Jen bych jeste dodal, ze treba natirat je vhodnejsi jinymi produkty, existuji nizkoviskozni laminovaci pryskyrice, pripadne ruzne epoxidove laky, s kterymi se pracuje mnohem lepe. Neni tak treba redeni lihem, ktere bych uplne nedoporucoval, ani nahrivani.
Osobne nevim, proc se v akvaristice na upravy pozadi ujala zrovna tahle pryskyrice, myslim, ze za to mohou modelari akvaristi, pripadne kanoisti akvaristi, co nelaminovali polyesterem, a meli doma zasoby a napsali prvni publikovane postupy na netu.
(Ja to taky pouzil pod posyp pozadi, mel jsem doma zasoby)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 16:09 Muž hanz [27] Re: grose
Mě se na zahradě válí zhruba něco okolo 50 litru, ale s tužidlem to mam horší :-D ...Na plechovkách s barvou je napsáno že to jde použít v potravinářství a na dětský hračky, takže asi no probléma. Akorát na té tvé fotce je to něčím asi modifikováno (to lomítko)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 15:55 Žena sharon [126] Re: grose
je v prodeji i v kdejakém Tescu v regálu, kde jsou barvy. Je ale zhruba o třetinu dražší, než v hobbymarketech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 15:53 Štěpán Re: grose
Na mé plechovce (Kittfort Praha, "exkluzivně v řetězci Dům barev" )
je napsáno, že "pokud se kompozice po vytvrzení opakovaně omyje teplou vodou a potom 3% roztokem kyseliny citronové, vyhovuje podmínkám pro přímý styk s potravinami a pitnou vodou".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 15:53 Muž Killer88 [39] - CichlidyRe: grose
Byl jsem tenkrát stejně zděšen,jako ty. Ale opravdu se nemusíš vůbec bát. Jedovaté je především tvrtidlo,myslím že P10,nebo jak se jmenuje. Ale po reakci a následném vytvrdnutí,už není nebezpečné. Tehdá jsem kvůli tomu volal přímo generálnímu řediteli SPOLCHEMIE,který je mimo jiné výrobcem. Ujistil mne,že není třeba se obávat. Pouze zdůraznil,že je potřeba použité místo zneutralizovat nějakou jemnou kyselinou(citronová např.) Epoxy je totiž zásadité. Dá se koupit třeba v OBI,nebo v Globusu,čus X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 15:41 grose – EPOXY 1200
Fotka k příspěvku ahoj sháním tento přípravek je to prakticky skoro nemožné,na netu vyprodaný v zahradních a hoby marketech(obi,jornbach,baumax,baumarkt-globus) neni nebo je to tato varianta,je to ono či ne?slečna u obsluhy mi řekla že je to na lepení lodě,a na kelímklu je psáno toxické pro vodní živočichy,pro životní prostředí,nevhodne v potravináství tak já envím,díky za radu
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 19:57 Muž filipsi [1295] Re: caromplay
Nee, prece nechat ho napriste, pripadne na lepeni neceho jineho. Vydrzi bez problemu nekolik let, pri peclivem uzavreni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 15:52 caromplay Re: filipsi
Takže je to jasné na plechovce uvádí varování při neztvrdnutém epoxy. Takže zbytek krabičky s nezaschlým epoxy pěkně odnést do škodlivého nebezpečného odpadu ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 12:46 Muž filipsi [1295] Re: mch.sokolov
"Zneutralizovani" je pouze omyti zbytku tvrdidla, ktere se na reakci nepodilelo. A protoze je silne alkalicke, je dobre to provest slabou kyselinou, aby to co pripadne neomyjeme, zreagovalo na nejakou sul.
Vlastnosti vytvrzene pryskyrice tim nijak neovlivnujeme.
Neskodny je po vytvrzeni a omyti zbytku tvrdidla. Dobre, dodam, k tomu omyti rozhodne neskodi pridat trochu octa ci citronove stavy ci trochu hcl nebo h2so4 .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 12:39 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: filipsi
neškodný to je po zneuralizováni ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 12:04 Muž filipsi [1295] Re: jirka
Jedovate je to PRED vytvrzenim. PO vytvrzeni zpusobile pro styk s potravinami.
Stejne jako mnoho dalsich veci, treba PUR pena (ta nevim, zda ma vytvrzena "potravinovy atest"), a zt nechodime tak daleko, treba vec co ma ve filtru vetsina z nas - "biomolitany". Pred vytvrzenim velmi nebezpecne, po vytvrzeni by snad nikoho nenapadlo uvazovat o skodlivosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 11:59 jirka Re: caromplay
přesně,všichni natíraj a přitom píšou na obalu že je to jedovaté...tak jak to je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 11:55 Muž filipsi [1295] Re: caromplay
Nic neboj, toxicke a jedovate je na nem hlavne silne alkalicke tvrdidlo. Potom, co zaschne, a poradne ho omyjes, odolava slabym kyselinam a zasadam, nic se z nej neuvolnuje.
Pasaz o vytvrzovani je opravdu zvlastni. Po 24 hodinach by mel byt tvrdy, nelepivy, za dva dny v maximalni pevnosti. Na pasaz o IR a 60 stupnich jsem take dosud nikde nenarazil. Ale urcite se ti pri spravnem namichani vytvrdi i bez toho.
Trochu pozor na redeni lihem. Pro ty, co to nedelali mnohokrat, bych mozna spis doporucil zahrivani treba fenem, pak se natira stejne dobre. Je ale potreba michat mensi mnozstvi, aby po zahrati cele neztvrdlo. U lihu je vyssi riziko delsi doby vytvrzovani, pripadne nevytvrdnuti (spatny lih - mnoho vody) a snizena pevnost (ale to nas netrapi).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 11:37 Muž hanz [27] Re: caromplay
Zřejmě máš modifikovaný druh epoxidu...
Běžně tam je nápis že se může používat pro dětské a potravinářské výrobky (ne jídlo :-) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 11:28 forepa Re: caromplay
A kde to presne natířáš?pokud to natíráš uvnitř akvária tak to je špatné podle mě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2008 11:03 caromplay – epoxi
ne natírám právě pozadí do kvária EPOXI1200 ale po přečtení štítku se vás ptám čím to jiným to mám natříz. Všichni pozadí natírají epoxi 1200 ale je tam napsano:
Zasychá po dvou dnech při teplotě 15-20 °C, potom tři dny infra zářením 60 °C.
Vysoce toxický pro vodní organismy. Může poškodit plod v těle matky.
Toxický/jedovatý
Nevhodné pro životní prostředí

Tak teda nevím co si o tom mám myslet buď mám nějakou jinou verzi nebo todle bych asi do akvárka nedal :-|

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 00:54 Muž zikyc [79] - SumciRe: Danila
Použil jsem taky Epox 1200 , nepřidal jsem líh a nenatíralo se to špatně a zatvrdlo to do druhého dne smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 00:31 Žena Danila [4489] - SumciRe: čahoun
Nevím, jestli si rozumíme. Použila jsem epoxy 1200 - epoxydovou pryskyřici. Prodává se to v balení prskyřice + tvrdidlo, a to v půl kile, takže jsem to rozmíchala všechno. Šlo to strašně blbě a tak jsem to naředila technickým lihem - a to tak, že dost.Ignorovala jsem upozornění na obalu, že se to nesmí. Opět se to hrozně blbě míchalo, ale pak už natírání byla sranda. Vůbec si neumím představit, že bych to nezředila, protože je to tak husté, že se to nedá.. Tvrdlo to asi dva až tři dny a stačila jedna vrstva.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [6] 7

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 12271x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6769-epoxy-1200?od=251