Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Umístění akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Umístění akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:57 Muž matrix069 [79]
Podložka: Záleží od objemu nádrže. čím väčšia váha,tým hrubšia podložka(alebo kvalitnejší material). Používa sa polystyrén,penová podložka(klasická karimatka) alebo dostať kúpiť v akvaristikách špecialne podložky(zbytočne drahé).
Umiestnenie Akva:Hlavne aby Ti do neho cez deň nepražilo slnko!! Skoro ráno a na večer môže trochu naň svietiť,niektoré ryby majú potom väčšiu chuť k treniu. Ale skôr tmavšiu stranu v izbe ako presvetlenú.(kôli riasam a celkovo pohladu na akvárium-odrazy svetla od skla)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:55 Muž Yirka [9137] – Re: Yirka
Ještě dodá, jedno mé doporučení, dohledáš i s fotkou.
Vím, že jsem trochu "off date", ale nedá mi se nepodělit s velmi dobrou zkušeností s podložkou mirelon. jedná se o podložku pod plovoucí podlahy z lepšího materiálu než např. polystyren. nedrolí se, je velmi pevná, prodává se v deskách do tloušťky 6mm. lze na ni bez problému nažehlit-nalepit nábytkovou hranu a překrýt tak přechod na aq. pod svou 200ku jsem slepil 2 ks, ale vůbec se neprojevila žádná deformace, takže si myslím, že by stačila i 1 vrstva. cena je rovněž velmi přijatelná-deska 0,6 m2 kolem 50,- czk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:51 Muž Yirka [9137] – Re: Stenley
Odkaz Horáce je takřka vyčerpávající, spoustu "vychytávek" najdeš zde na fóru, když si zadáš do vhledávače potřebný výraz a trochu se tím prokoušeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:47 Andynka – Re: Stenley
Akvárko mám naproti zdi, protože až bude v létě pařit sluníčko, tak bych z akvárka mohla mít rybí polívku :-D A pod akvárkem mám koberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:47 Muž Horác [3942] – Re: Stenley
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 18:42 Stenley – Umístění akvaria
Dobrý den,chci se zeptat na umístění akvaria.
Jestli má být naproti oknu,zdi nebo,jak to řešíte?
a ještě bych se chtěl zeptat co dáváte pod akvarium za podložku,nebo jestli to necháváte položený na stole. ahoj

Díky za odpověď

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 7 ...... [8]

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 7204x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6452-umisteni-akvaria?od=351