Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení pro ancistruse

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Krmení pro ancistruse
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 12:19 S Muž invalida [3881] – Re: Dodin
Nejlíp rostou po filé ale nejlíp je to střídat papriku file okurku brambor atd ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 11:56 Dodin – Re: Sewer
jasne ze okurka je dobra.aleja septam ci vam po ni rostou rychleji nez po tabletach,tablety jim taky moc chunaji ale nerostou s ni.chapete me
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.07.2010 11:44 Muž Sewer [99]
Já krmím tabletkami od JBL a dou po nich jak diví. Okurkou jen občas přilepšuju a tak si na ní taky moc pochutnávaj ;-)

Pro potěr určitě zkus tu okurku, uvidíš, jak jim pojede ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.07.2010 11:39 Muž Jirka88 [6]
Mě stejně přijde, že tu okurku mají nejradši...aspoň ten muj...tabletky sežere jen když má fakt lad, za to okurku na tu se vrhne hned jak mu ji tam hodim :-D okurka bude pro malý ancistruse dobrá volba :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 11:36 Muž Sewer [99]
Okurka palec

Já sice mladé ancíky neodchovávám, ale od chovatelů zde na webu vím, že krmí třeba "jenom" okurkou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 11:35 Dodin – Rust ancistrusu
zdravim.chtel bych od vas poradit cim vy chovatele krmite mladata ancistrusu aby vyrostuli co nejrychleji,moji maji uz asi 2mesice a maji tak 2cm max.krmim jen tabletama tetra pleco min.doky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2010 14:01 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetky
uz sa naotm pracuje ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.06.2010 23:20 Muž kortezhugo [983] – Re: Kent
...skus X-)
...ale nebudes vediet co maju najradsej X-) ...najlepsie je to tam dat "vsetko" naraz - tak budes vediet co im najviac chuti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2010 18:42 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetky
tak dam tu tak co som ja mal v akvariu - paradajka , uhorka , paprika ( aj stiplava im chuti :-D ) spenat , salat , zemiaky(brambory) , kiwi , reďkovku , mrkva , kokos( este v nepomeltej forme ) , a z obedu rybie meso .D a este stale ziju! uz pol roka :-D a aj sa mi vytreli .. v lete skusim broskinu , ceresnu , jahodu , jablko , višnu , slivku , a mozno aj hrozno :d
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2010 15:52 sonia – Re: Kent
KIWI ??? potlesk tak to jim muzu rovnou seskrabnout z talire po mi zbyde po veceri :-D driv se zbytky davalo cunikum, hospodarstvi ubyvaji tak si vykrmime sumecka. jdu hledat co vsechno tem holotam muzu dat, tohle me zacina vazne bavit potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2010 09:09 Muž Yirka [9126] – Re: Kent
Budeš-li hledat dále, najdeš ohledně krmení krunýřovců nespočet odkazů ve fóru nebo tře¨ba v radách: rybicky.net/rady/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2010 23:18 Muž kortezhugo [983] – Re: Kent
...co vsetko zozeru tie moje neidem ani pisat X-) to bi bol strasne dlhy zoznam :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.06.2010 23:04 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetky – Potrava pre male prisavniki
Nic v tomto zmysle som nenasiel a tak zakladam toto tema:-D je jasne ze salat zeru .. ok . .aj paradajku( nedavno som skusil) no to co som dneska vecer skusil ma dorazilo coze kiwi - platok.. 20 z 34 prisavnikou bolo nanom do cca 5 min .. uvidim ako z toho budu rast .. zalozi lsom to tu preto , aby niekto ako napriklad ja nehladam po fore zradlo pre prisavnikou a neotravoval zbytocne ludi :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2010 11:47 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: bobor
ze jim das dostatecnou nahradu, moji to nedelaji. krm je rostlinnou slozkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 11:40 bobor
ako mam ancikom zabranit aby obzieraly rastliny?????
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.05.2010 10:26 Žena gaume [26] - Živorodky
ja jim delas spiz na spejli, banan, jablko a okurky, muzou se zblaznit. je to lepsi nez tablety a hlavne si treba tu okurku spolehnlive ochrani. moji antici slusne odhani ostatni ryby, hlavne samec, vsechno by mel nejradsi pro sebe. s tabletama nemeli nikdy moc sanci, ostatni ryby jim to sezraly, nez antici vubec prisli na to, ze tam nejaka tableta nekde je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 00:18 Muž Romy [1822] - Cichlidy
Ezcool napsal:Nevim kde se na to zeptat ale nevite proc se davaji do akvarii ty dubove listy i z vetvickama,ma to nakej ucel nebo je to jen na okrasu.

Je to sice trochu mimo téma,ale zkus si přečíst toto,a pochopíš... ;-)
www.akvarista.cz/… ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2010 00:00 Muž kortezhugo [983] – Re: Aleš
skus tak ako tu pisal Yirka...
ale daako extra to netreba riesit - teda "dávám ancíkům tablety speciálně pro ně"...
oni zozeru v podstate vsetko co najdu teda normalne krmiva - dobre su daake granulovane co spadnu na dno,hov.srdce,zeleninu,mrazene krmiva...
skusal som napriklad aj jahodu,banan...-a "nepreberali" teda fakt zhltnu asi vsetko co najdu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 22:46 Muž Ezcool [0]
je to pravda staci jim to hodit az vecer,ostatni ryby si toho nevsimnou.Nevim kde se na to zeptat ale nevite proc se davaji do akvarii ty dubove listy i z vetvickama,ma to nakej ucel nebo je to jen na okrasu.Vim ze se ptam na spatnem foru ale dekuji za odpoved..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 22:37 Aleš – krmítko pro ancistruse ?
Na to ostatní ryby nepřijdou? Už jsem to tak dělal, ale stejně jsem si myslel že jim to jí i tak...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.05.2010 22:34 Muž Yirka [9126] – Re: Aleš
Hoď jim to tam na noc po zhasnutí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 22:26 Aleš – krmítko pro ancistruse ?
Ahoj, dávám ancíkům tablety speciálně pro ně, jenomže jakmile je tam hodím, 2 čichavci se po chvíli na tabletu vrhniu a bez ohlednu na ancíka, kterého doslova odstrkají od tablety pryč se do ní pouští a "ďobou" ... nevíte o nějákém způsobu aby se ancistrus narkmil v klidu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 08:43 Muž roper [10] - Cichlidy
Přesně tak. Nejleoší řešení je neřešit to :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.03.2010 08:26 Muž melvilko [4]
ja krmim jednoducho zobereem vločky usipem a neriešim nič nevypinam ani nič oni si najdu ved v prirode im to tiež niekto neporcuje a po dalšie ja si prisavnikov prikrmujem salatikmy a uhorkami a takymi vecami ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 21:06 Žena Verča.D [3] – Krmení
Já mám v akva jednoho Ancíka a i když mám puštěný filtr, on si to najde :-) ;-) můj se naučil luxovat hlavně v noci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 20:08 Naruto1992
ja tiez vypinam filter ked krmim. nevidim v tom ziadny problem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 20:05 Bart Simpson – Re: Ninco
nn nemám ale když du krmit tak filtr vypnu než vyndám žrádlo ze skřínky ca.1 min nasypeš žrádlo tak půl minuty možná mín...neš schováš žrádlo tak 1 min. a filtr zapnu už to dělám automaticky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 20:02 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky – Re: Bart Simpson
Asi máš čas u akvárka stát celý den ... Uvidime jak te to bude bavit 20 let vypinat a zapinat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 18:05 Breaker – Re: Bart Simpson
Jo takhle jsem to taky dělal ale zapomínal jsem pak filtr zase zapínat.. hmm jednou mi nejel cca týden ,všiml jsem si toho když jsem šel odkalovat palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 13:08 Muž roper [10] - Cichlidy
Ahoj. Granule jsou nejlepší. Filtr ti to naháže i tam kam se ancík nedostane a pak lidi píšou že mají plné aqa šneků ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 12:39 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Jo najdou to zaručeně házím jednu tabletu do druhého rohu pro šneky a do 2 min je tam hejno ancíků. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 12:33 Bart Simpson
aleši já když krmím tak filtr vypnu(otázka 3-5 min.)takže to filtru neužkodí... a stihnou to sežrat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2010 10:05 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky – Re: Aleš
Co takhle ancistrusům podávat krmivo ve formě granulek či čoček, tabletek či jak to nazvat, které padají na dno a jsou pro ně určeny? Třeba Hikari Algae Waffers.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 09:55 Aleš – Ancistrus - krmení vs. filtr
ahoj, mám v akva 2 ancistruse a když jim dávám vločkové jídlo, filtr to doslova rozháže po celém akváriu a vločky jsou opravdu všude...najdou si to jidlo ti ancistrusi nebo musí mít pokud možno jídlo na jednom místě?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 15:46 ondra08
kup si mražené patentky(krm max. jednou týdně), nalíhni živou artemií. Dále bych jim přidával, jak je již zmíněno tabletky a vločky pro rostlinnožravé ryby(sera flora, tetra phyll, easyfish spirulina) no a pravidelně to střídej. a uvidíš porostou ti jak z vody:-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 14:37 Muž JendaVana [22] - Cichlidy
sežerou v podstatě vše aspoň ti moji :-D už bych tohle téma jednou provždy zavřel :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 14:20 obok – Re: gaume
tak to je celkem zajímavé... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.03.2010 11:43 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: obok
ja davam i banan a brokolici (tu ale predtim uvarim). vzdycky jim udelam takovy spiz, kazdy ancik si zere to svy oblibeny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.03.2010 11:30 Brand
Davam vse syrove. Nekdo to dava treba do pary (napr. salat, na ktery jsem zapomnel), ale ja si s upravou jidla moc nerozumim, takze to davam v puvodnim stavu a rybky nemaji problem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 10:22 Muž René73 [0] – Re: obok
já jesem ty tablety Dajana Tablets Bottom minulý týden kupoval malé balení a stálo 47 kč mají aji vetší a to stojí asi kolem 75 kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 09:05 blackarrow
Těm mým chutnají jablíčka. A ty se ani tak brzo nerozpadnou jako okurka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 08:28 Brand
Staci se podivat do fora, kde je stopadesat temat o ancikach... Muzes jim davat papriku, mrkev, brambory, nitenky, patentky, velke tablety (ktere rybky, pokud nemas vrubozubce ci jine velike potvory, rozhodne pred dopadem nesni) atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 08:10 Muž cusbus [37] - Tetry – Re: obok
Existují speciální tabletky pro ryby, které se zdržují na dně. Mají je v každé akvaristice. Já např. používám Dajana Tablets Bottom. Nestojí moc, je v tom spousta tablet a rybám to evidentně chutná. Občas si toho zobnou i ostatní ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 08:01 obok
No to ne ale mam pro ne jen granule ale nez to spadne na zem tak to sezerou rybky.tak co jim mám koupit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.03.2010 07:46 Brand – Re: obok
Nebud krkoun a koukej jim koupit take neco jineho, tobe by snad smakovalo jist porad to same ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2010 07:33 andrij97
Strava je lepší, když je pestrá. Myslím, že okurku jim můžeš dávat tak 3x týdně. Ono totiž i ancitrus se může přežrat :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 07:23 obok – Krmení ancistruse
Zdar. chtěl bych se zeptat jestly můžu ancistrusům dávat pořád okurku? když jí sní tak jestly mužu mu tam dát další? a tak to pořád opakovat? díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.03.2010 16:57 Muž Yirka [9126] Re: Yirka
Fotka k příspěvku A čerstvý potěr.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.03.2010 16:56 Muž Yirka [9126] Re: hf
Fotka k příspěvku Je to pochoutka pro ancistrusky a podívaná pro akvaristu. Listopadoví mladíci.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 13:38 Muž hf [54]
Já jednou týdně nakrájím na kolečka třetinu okurky (10 koleček) a přidám kousek nakrájené mrkve. Celé to povařím cca 10minut aby to změklo a hlavně aby to neplavalo. To hodím do akvárka a druhý den ráno tam zbývají jen drobné ožužlané kousky mrkve a prázdné slupky od okurky. Do večera zmizí i to.

Nejvíc po obojím jedou ancíci, otíci a samozřejmě krevety. (Piskořky nepočítám, ty to akorát dojedí)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [10] 11

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 10887x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3996-krmeni-pro-ancistruse?od=451