Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 23:01 Muž petromas [10] – Pseudotropheus black acai
18.12.2016 jedu na burzu na Pankrác.Koupim pseudotropheus black acai mate nekdo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 21:46 Lishaack Re: RAP
OK, díky za tip, promyslim to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 21:16 RAP Re: Lishaack
Lishaack napsal: Jen me znervoznuje, ze neni info kolik a co tam bude..
Jezdí tam pár lidí, co na Pankrác + další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 20:19 Lishaack Re: RAP
Jen me znervoznuje, ze neni info kolik a co tam bude..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 13:56 Muž kuzmici [13] Re: RAP
Dobrý den, a kde v Úvalech to je? Na stránkách je pouze, že to je 18. ročním, ale kde a kdy (datum jsem se dozvěděl z data tady na stránkách), to tam není.
Edit, tak jsem to našel, tady jsou bližší informace o místě a čase konání: www.mestouvaly.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 13:10 RAP Re: Lishaack
A co zkusit v sobotu burzu v Úvalech? rybicky.net/akce/2012
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 10:28 Muž Suntour [4] Re: Bacoun
díky za informaci. Jsem laik. Na Pankrác se chystám koupit rostliny a další.
Určitě bych naletěl.
Komu se ještě na Pankráci vyhnout ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 23:21 Lishaack – Rybky
Je možné tam sehnat Tetru konžskou a Heros severus red spot? Jestli jste je tam posledně zahlidli třebas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 15:10 Lishaack Re: anonymní profík
Komunikovat umím zdatně a s touhle možností trochu počítám, protože na to nechci dojet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 15:10 Lishaack Re: vaaclav
Jasný, díky za odkazy. Chtěl jsem tam jít "na blind" ale jak to tak pročítám v tomto vlákně, tak na to někteří podfukáři spoléhají. Takže studovat, studovat, studovat ne
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.12.2016 11:30 anonymní profík – pro Lishaack
Požádejte přímo na burze někoho, kdo bude vypadat zkušeně, aby Vás vzal za ručičku a stůl od stolu ukázal a poučil, jak vypadá dobrá kvalita za přiměřenou cenu. Já tam, taky byl kdysi poprvé a neměl s tím problém. Mimo vlastních zkušeností, to obnáší umět komunikovat a nemít hluboko do kapsy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.12.2016 11:03 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Lishaack
Hlavně by jsi měl vědět co nekupovat, protože většina prodejců prodává neakvarijní rostliny. rybicky.net/atlasrostlin/neakvarijni/ rybicky.net/soubory/224.pdf :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 10:45 Lishaack – U koho nekupovat
Mohl by mi někdo napsat (třeba i do zpráv, anonymně), u koho nekupovat kytky na Pankráci na burze? V neděli tam chci jít poprvé, tak abych se nenachytal. To samé s rybkama. Díky!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2016 07:25 Muž BuldozerGT86 [45] - Prodám - Tlamovce
Nechodí náhodou někdo z vás na Pankráckou burzu prodávat? Více v SZ díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 12:49 Bacoun Re: vaaclav
Přesně tak.Známá firma vedle stánku s občerstvením.Tam jsem toho puškvorce koupil.No chybama se člověk učí.Od té doby kolem tohoto stánku už jen procházím.Už se u něj ani nezastavuji. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 11:09 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Bacoun
Tam je dobré vědět od koho koupit. Neakvarijní rostliny tam ale prodávají známé firmy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2016 10:54 Bacoun Re: quasimodo
Já jsem se jako začátečník bohužel asi před dvěma měsíci nechal nachytat u jednoho stánku,kde mě prodali Acorus gramineus 'Pusillus-puškvorec 'Pusillus'jako akvarijní rostlinu.Vím,že neznalost neomlouvá,ale šel jsem na burzu hlavně z očekáváním,že se vyhnu "zverimexu" a tomu,aby se mně něco podobného přihodilo. Dnes už tam chodím jen v podstatě ke třem stánkům, u kterých jsem byl spokojen.Víceméně to je,ale spíše z důvodu vyzvednutí předem objednaného zboží.
:-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 08:15 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: quasimodo
Chodím na burzu už hodně let byla na Vinohradech v Edenu a teď na Pankráci ale že by tam někdo prodával přebytky ze svého akvária jsem moc neviděl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2016 07:48 Muž BuldozerGT86 [45] - Prodám - TlamovceRe: quasimodo
No byl jsem tam asi už pětkrát a levá strana se moc nemění tam jsou jedni a ty samí. Hlavně ta rejže co tam prodává techniku to je opravdu vtip. Jinak v té uličce si myslím že se sem tam někdo objeví novej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.06.2016 23:49 Muž quasimodo [368] – Na Pankráci
Tak jsem se byl dvakrát podívat na akvaburzu a Pankráci. Lákalo mě, že to mají být drobní chovatelé a pěstitelé a ne velkochovy. Ani nevím proč, očekával jsem poctivý přístup nadšencú co si potřebují udělat trochu místa v akvárku, ale byla to, hlavně napodruhé, kapku studená sprcha.
Chtěl jsem dokoupit nějaké rostlinky. To, že jsem si napoprvé spolu s mechem přinesl domů taky zelenou vláknitou řasu, které se v něm nyní výborně daří, je něco, s čím se asi musí počítat. Co mě ale dostalo, byl rozhovor akvaristy s jiným prodejcem (prodavačkou) rostlinek při druhé návštěvě:
- Tohle přece není vodní rostlina!
- No... někomu to roste i v akváriu...
Sice jsem tu kytku nepoznal, ale mazal jsem od toho stánku okamžitě pryč.
Taky ti prodejci mi už napodruhé připadali nějací povědomí- Vzhledem k prodeji techniky, keramických nebo umělých dekorací, kořenů a hlavně druhů, které se moc odchovat nedaří (neritiny), mi tak nějak připadá, že to s těmi drobnými chovateli, co prodávají své přebytky, nebude až tak horký.
Je tam celkem výběr, takže se asi ještě někdy vrátím, když něco nebudu moct sehnat, ale iluze a důvěra, že by to mělo být spolehlivější než zverimex, jsou pryč.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2016 22:25 Muž BuldozerGT86 [45] - Prodám - Tlamovce – otázka
Chodí tu někdo na burzu jako prodejce? Vim tady v Praze jen o burze na Pankráci. Chtěl bych se zeptat na par věci. Dík vice v SZ

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2016 22:16 toncek Re: Elffka
Ahoj, Cryptocoryne wendtii a její varianty tam budou,Helanthium tenellum asi nebude,možná v kelímku in-vitro. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2016 17:48 Klababa – rostliny na burze
Ahoj, nemáte někdo tušení, jestli seženu na Pankráci Cryptocoryne wendtii a Helanthium tenellum (býv. Echinodorus tenellus)? Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2016 10:16 Žena Elffka [9] – Laetacara dorsigera
Ahoj, nevíte, jestli se dá na burze sehnat Laetacara dorsigera? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2016 22:14 Muž kuzmici [13] Re: deck
Ahoj, ano, tady www.akvajedlicka.eshop-zdarma.cz/…, koukni na www.rybyarybicky.cz/…, stoly 36-41, hned nalevo od vstupu do hlavní (největší) místnosti. Jestli to bude mít sebou netuším, ale nabízí to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2016 20:49 Muž deck [85] - Všeobecně akvaria
Ahoj, prodává někdo na Pankráci PMDD? Dík pivo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.02.2016 13:00 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lap
Marsilka vydrží leccos je to tuholisté jak mini anubias. Možná že na stole najdeš i další rostliny je to taková malá burza a má to výhodu že je to zadarmo. Určitě ti toho přinesu více než by jsi měl z jednoho košíčku. rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha- :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 12:28 nerf Re: vaaclav
To by jsi byl opravdu hodný pivo dva související dotazy - vydrží mi cca 4 dny např. v misce s vodou, kterou vložím do osvětleného akva? Druhý dotaz - jaké množství by jsi mohl mít? :-)

EDIT: Pro zbytek bych šel v neděli na burzu a akva v neděli odpoledne založil coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 12:02 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lap
Až na marsilku jsou to běžně prodávané rostliny. Tu ti ale můžu přinést na sraz kdyby jsi chtěl je ve čtvrtek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 10:34 nerf – rostliny z Pankráce
Zdravím, byl někdo včera na burze na Pankráci? Nevšimli jste si náhodou, zda tam byly k sehnání následující rostliny?

Marsilea hirsuta, anubias coffefolia, anubias barter petite, echinodorus quadricostatus (helanthium bolivianum), microsorium pteropus, valisneria asiatica, mechy.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2016 14:25 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: kuzmici
Nejsem pravidelnym navstevnikem, byl jsem parkrat, ale nevidel jsem je tam snad ani jednou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2016 12:33 Muž kuzmici [13] – Halančíky
Dobrý den všem, chci se zeptat, jestli na burze na Pankráci nabízí některý z prodejců i halančíky. V neděli se tam chystám (i kvůli jiným věcem) a mám zálusk na páreček pestrých. Ale nejsem si jistý, jestli je vůbec šance na tento druh na burze narazit. Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2016 09:51 nerf Re: vaaclav
Ahoj Václave, díky za dobrý tip. Hned jdu napsat do fóra ohledně srazů, zda by nějaká dobrá duše (možná více duší najednou) daly dohromady z přebytků to osazenstvo, které sháním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.01.2016 17:08 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lap
Mimo marsilky ostatní asi koupíš jen si nemysli že vše bude submerzní tak se rostliny nepěstují. Tam se většinou neprodávají přebytky z akvárií. Existují ale srazy každý měsíc a tam by jsi mohl uspět se sehnáním submezních rostlin.
rybicky.net/akce/1830
rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha- :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2016 15:19 nerf – burza Pankrác - rostliny
Zdravím vespolek,

chodíte někdo pravidelně na burzu na Pankráci? A pokud ano, bývá tam k sehnání následující?

Marsilea hirsuta, anubias coffefolia, anubias barter petite, helanthium bolivianum (isthmicus, quadricostatus atd.), valisneria asiatica, microsorium, mechy?

Rád bych pořídil vše najednou a rád bych, aby to vše již byli rostliny se submerzními listy. Je možné na Pankráci s těmito požadavky uspět?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2016 17:55 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Burza
Fotka k příspěvku Vstupné je dobrovolné, je to pouze příspěvek Čelákovickým chovatelům.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2015 21:32 Muž John [16] Re: Kulisek
já už mám právě pár koupených právě tyto macenauer.eu/… a chtěl jsem nějaké větší a více. Ale jinak díky za tip :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2015 21:24 Kulisek Re: John
Já bych se koukl po kamenech v Garden Stones v Louňovicích. Mají tam kameny z směšné ceny o proti akvaristikách atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2015 21:01 Muž John [16]
mockrát všem děkuji. Sháním nějaké pěkné kameny a myslel jsem, že bych je tam mohl koupit. Zatím je kupuji v hornbachu od macenauera ale tam mají vždy tak jen 10 ks po 1kg a chtěl jsem jich více a větší :) takže se budu muset porozhlédnout jinde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2015 16:24 Mejla82 Re: John
minimalne 2x do mesice jezdim...Nekdy i casteji....O co de? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2015 16:08 Muž Burik [727] - AquascapingRe: John
Byl jsem v neděli, kameny jsem neviděl, jen kořeny s kamenem jako zátěží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2015 16:04 Žena drvi [2894] Re: John
Obcas tam zajdu, ale kameny jsem tam nevidela :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2015 15:36 Muž John [16]
Je tady nekdo kdo navstivil tuto burzu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2015 07:57 Muž John [16]
ahoj, dají se koupit na pankráci také nějaké pěkné kameny?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 14:14 sachlj Re: Ajina
Díky, minulý týden jsem ho tam neviděl...tak snad tento.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 13:41 Neely Re: sachlj
Grindal jsem tam tak před 1-2 měsíci kupovala, měli ho cca u třech prodejců :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 12:10 sachlj
Nevíte jestli někdo na burze prodává násady roupic, grindalu, dafnie, moinu apod? Nítěnky a patentky jsou tam na několika místech. Koupit se to dá cestou netu ale ta cena za poštovné je děsivá. Nebo poraďte kde koupit tyhle násady v Praze. Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2015 05:02 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: sachlj

Jednoduše vše přenesu do rybárny na stojan, mám to v prezentaci, která se dá vyhledat přes moje odkazy, ale nové fotky nepřidávám, i když mám plno různých ryb, ještě jsem neřešil porouchaný foťák.

Chladnomilnější druhy umisťuji blíže podlahy, teplomilnější dávám pod strop, kde je teplota místnosti vyšší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2015 07:25 sachlj Re: 0
co dodat? paráda a vymakané. gratuluji. jak to děláš v zimě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   21.10.2015 01:01 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: sachlj
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Voda je s přírodními jednobuněčnými řasami ze zahradního rybníčku a je to v chovné vaně, která je umístěna ve skleníku. Ty řasy pomáhají odbourávat dusíkaté látky vyprodukované rybami, ale nelze to nechat příliš zkoncentrovat a výměna části vody je občas nutná a tou zelenou jsem krmil dafnie.

V takové vodě mi žábronožky a listonozi vždy normálka vyrůstaly-i.

Venku jsem v rybníčcích kvůli rozmnožení zooplanktonu, podpořil rozvoj mikroflóry rozpuštěným fosforečným hnojivem a výluhem z králičího hnoje, nesmí se to přehnat, raději dělat slabší koncentrace, jinak se voda otráví a citlivější organizmy vykapou a to i mnohem později vysazené ryby.

Doma by to šlo dělat ve více patrovém stojanu s holými nádržemi umístěnými nad sebou a při dobrém nasvícení s přihnojováním, nebo i pouhým chovem ryb bez rostlin, by se řasy namnožily, ale, jak jsem psal, je to spíš pro "zábavu".

Foto: 1.Skleník, po stranách jsou chovné vany.

2.Chovná vana ve skleníku v roce 2015.

3.Chovná vana s porodním košíkem. Ta "pěna" okolo je druh řasy, co na dně nabaluje a k hladině za slunečného dne vynáší detrit, který se odebráním těch chuchvalců postupně odstraňuje z nádrže.

4.Odebírání zelené vody přes síťku, aby se nenabral malý potěr ryb. Pak se dolévá voda čistá.

5. Chovné síťové sádky v zahradním rybníčku. V zelené vodě namnožený plankton proniká přes otvory do síťové sádky, kde se na něm vykrmují umístěné ryby.

V těch sádkách, co jsou na fotce vidět, byly různé druhy divokých plat a všechny se v slušném počtu rozmnožily.

Jemnější síťovina může být použita i na chov perlooček a žábronožek, avšak venku v nekrytých nádržích do sádek pronikají larvy vážek, které se musí odstraňovat, aby nevyžraly chovanou zvířenu.


 
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-burza-praha-pankrac?od=51