Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   17.01.2011 22:30 Muž souky [592] - Rostliny – Re: vaclav
hmm tak to nic moc, mě i na Pankráci přijde taková komorní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 18:25 Usine – Re: souky
Dříve to byly rovnocenné burzy, dnes je Praha 8 zatím tak třetinová a to jsem asi ještě optimista. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 09:01 Muž souky [592] - Rostliny – Re: vaclav
a co v tý Pze 8 byl tam rozumný výběr, a tak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 23:11 Dejv
tak to jsem rad, ze jsem nesel ;-) a to jsem si rikal, ze minuly tyden to byl povanocni naval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 21:51 Muž chicko [124] – Re: vaclav
To sem nazažil...strašnej nával, lidi se strkaj...no ale něco se pořídit dalo, co se týče výběru je velmi dobrý :-) (mám na mysli Pankrác-Ryby a rybičky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:45 Muž souky [592] - Rostliny
no co já tam byl(na Pankráci) tak poslední dobou je to tam narvaný takhle pořád
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:27 Usine
Tak dneska jsem se byl podívat na obou burzách. Na Praze 8 skoro nikdo nebyl, zato na Pankráci narváno. Tam půjdu nejdřív tak za dva měsíce až ten povánoční blázinec opadne. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 17:42 Daveedek
Zdravím,
už dlouho jsem na burze nebyl (bojim se převážet živočichy v zimě) a chtěl bych se zeptat, jestli se na burze najde někdo, kdo tam prodává Razborky Galaxy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 17:39 Muž chicko [124]
Myslim, že je dobrý mít dopředu rozmyšleno co chci, třeba si to napsat, já nikdy problém s tlačenicí neměl a nejsem velekj (170cm) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 13:43 Muž Kníže Máz [42]
To je pravda že to tam je narvané, již několik let jen párkrát do roka navštívím burzu a je to pořád stejné. Zkoušeli jste tam jít hodinu po otevření? Když víte co chcete, není nic jednoduššího než si to dopředu s daným prodejcem domluvit a přijít tam později, zaplatit a jít. Nebo i mimo burzu, taky to občas jde.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 12:45 Žena JJaanca [67] – Re: Dejv
Naprosto s tebou souhlasím. Já se svými 160cm nemám absolutně šanci se někam protlačit. A nakonec stejně neseženu to co chci. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 05:42 Muž Kníže Máz [42] – Re: Dejv
Tady si můžeš sehnat kontakt a dohodnout se, seženou co bude v jejich silách.
www.rybyarybicky.cz ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2011 22:06 Dejv – Pankrác 9.1.
hm, tak jsem docela zklamán - prostory jsou naprosto nevyhovující , příliš malé nejen pro vystavovatele, ale hlavně pro zákazníky. Takovou mačkanici jsem nezažil ani v metru po skončení nějaké hromadné akce tone hrůza
chtěl jsem sehnat dno, bohužel nikdo nenabízel .. stejně tak obyčejné endlerky :-O
to si raději opravdu zajdu do akvaristiky, kde si v klidu vyberu co chci, netlačí se na mě 250 lidí a klidně si připlatím

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2011 17:45 Dejv – burza 9.1. Pankrác
doufám, že účast vystavovatelů bude hojná, těším se palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2010 15:36 Muž 2lizard [7] – Re: AlQuds
Otíky nevím, ale parvulu tam mají poměrně pravidelně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2010 13:18 Muž AlQuds [161] – predvanocni burza
Netusite nekdo, zda na burze o tomto vikendu bude nekdo prodavat otiky, otocinclus sp./affinis? Taky shanim kyticku eleocharis parvula. Bude ji tam nektery prodejce mit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2010 13:46 Muž 2lizard [7] – Re: Chalybda
Termíny nejen této burzy jsou zde:

www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 23:32 Žena Chalybda [55]
Nemáte prosím někdo informace o akvaburzách v Praze-Kobylisích?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 21:23 Žena Fisulka [0] – 12.12.
Pražácii, tak kdo byl dneska? :-) Já poprvé a musim říct, že jsem nanejvýš nadšená! Lidé hrozně milí, ochotní poradit do detailů a vůbec jim nevadí, že je tim otravuju :-D no, byla jsem tam jak v ráji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 18:11 Muž 2lizard [7] – Re: Muffy
Mívají je tam, ale spíše je mají na Pankráci (krom RED mají i jiné barevné varianty).
Byl jsem na obou burzách a musím říci, že na Pankráci je více prodejců.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 17:56 Žena Muffy [55] – nabídka krevetek
Sháním krevetky Red Cherry. Nevíte, jestli se dají na burze v Praze 8 sehnat? Vypravila bych se tam tuto neděli. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 21:56 Usine – Re: Pablo2
Burza je první 4 neděle v měsíci, pokud vyjde datum i na 5 neděli, tak se burza nekoná. Takže je až 7.11. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 12:23 Pablo2
Na minulé burze byla na stolku u prodeje vstupenek cedulka s informací, že příští burza se koná až 7.11..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 10:45 Muž rybyarybicky [20] – Rozpis burz 2010
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 18:32 Usine – Re: JuraS
Nevím co vedlo burzu na Pankráci že zavedla provoz 4x do měsíce. Funguje totiž i burza v Kobylisích a protože se prodejci rozdělili tak bylo poloprázdno na obou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 09:35 JuraS – Re: stetinka
já to tam včera objel 2x dokola, místa jsem našel za školou, naštěstí je to jen jak před benzinkou, většina vlítne na burzu, rychle koupí a rychle odjíždí...nicméně místo školní jídelny bych to viděl v tělocvičně, jen to vytápění by byl asi problém...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 08:43 Žena stetinka [270]
Chodím tam celkem často, i když tedy tentokrát jsem nebyla. Ty poloprázdné stoly bývali i dřív, podle mě je to náhoda, někdy je plnějc, někdy ne. Zaparkuju vždycky v pohodě, někdy dojdu třeba 50m, ale to mě nazabije smich Chodím ale hned na devátou. Ale sehnala jsem tam kdysi i pancíky pod jiným jménem, i když pán vypadal jako přímo chovatel. Bohužel od překupníka jsedm si odtud přitáhla i 50 hlavé stádo nemocných neonek (byly v karanténě měsíc, nemoc se bohužel projevila později a o všechy jsme přišla). Vím, tedy, že od něj už ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 07:35 JuraS – Re: Jarka
Tak nevím, já tam chodím s manželkou a ta nic neříkala. a to jsme tentokrát přijeli baj woko kolem 9:30 a museli se prodírat davy. Co bych vytknul-kdyby se mě někdo ptal a já se chvíli zamyslel- že je to furt byj woko stejné, že by to chtělo větší prostor (o kousek-přece jen na prahu a okolí je to dost malé) a že by v okolí mohlo být lepší parkování než myslet si, že v neděli ráno najdu na sídliště díru na pidi parkovišti.
co mi doma doteklo pozdě bylo to, že tam kdosi prodával "jeté" filtry a že jsem si měl pár za tu cenu vzít.. Šel jsem tam pro pudr ze spiruliny (ten jsem nesehnal) a pro terčovce san merah..nakonec jsem domů donesl 3 celoplošně blood prcky sotva 4 cm a 2 6 cm browny...a lžičku patentek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 06:54 Jarka – Burza
Také jsme byli. Sehnali jsme nítěnky i patentky. Asi to chce přijít vážně hned na začátek. Výběr pěkný, kytek i rybek. A a také krásně hustý zápach z mužů, kteří nepoužívají deodorant. To by jeden ****. Ale to je asi všude stejné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 22:30 Muž Maester [0]
Já jsem byl dnes taky na Pankráci na burze, byl jsem tam poprvé a nezdálo se mi to malé, ohledně výběru, kde jsem byl jinde... Ale zkušenosti jsou asi jiné, no...
Jako živou potravu jsem tam dnes sehnal jen bílé červy za 12 korun... Jinak jsem nic nenašel...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 19:11 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: zdendarybicka
Dnes jsem navštívil burzu v Praze Pankrác, moje překvapení bylo že polovina stolů zůstala prázdná,je to důsledek toho že tuto burzu pořádají každý týden ( dříve to bylo že 1x za 14 dní a bylo velice prospěšné ) Proto bych se přimlouval za navrácení ke starému systému burz. coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   29.09.2010 20:18 Žena stetinka [270] – Re: rybyarybicky
jestl tam nebude Aponogenon ulvaceus, tak tam nejdu a nejdu a nepudu ne ne
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.09.2010 20:17 Muž rybyarybicky [20] – Největší akvaristická burza v Praze Ryby a rybičky se koná každou neděli
Fotka k příspěvku Největší akvaristická burza v Praze Ryby a rybičky se koná každou neděli od 9:00 do 11:00 palec
rybyarybicky.cz
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2010 11:44 Usine – Re: budik
JISYKO = Jiří Sýkora. fytosel.cz/…

:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2010 11:28 budik – Re: vaclav
Nemáte někdo telefonní číslo na pořadatele? Nikde na internetu jsem nenašel že ta burza opravdu je a kdyby jsem tam přijel v neděli ráno a nebylo to, tak by mě doma asi ukamenovali. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.08.2010 20:30 Usine – Re: prchat1
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 12:32 Muž Gordon [22] – Re: fernety
Taky bych rád věděl zda je to jistě, protože se tam asi půjdu podívat. Budu potřebovat nějaké rostlinky a nechci tam nikde bloudit :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 11:56 budik – Re: fernety
Víte to jistě? Možná by to potom chtělo upravit v plánu akcí. Chystám se tam poprvé a mám to z Kladna trochu dále. Tak abych až na místě nehledal kam se to přesunulo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.08.2010 09:57 Muž fernety [11] - Cichlidy – Burza v Ďáblicích
Podle dostupných informací z jiných akva stránek se burza z Čumpelíkové ulice přesunuje o kousek vedle - do ulice Střelničné 1680/8.Koná se 5.9. a 19.9. a dále každou první a třetí neděli v měsíci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 22:45 Muž gonza [3] - Cichlidy
sustik napsal: To mi řikej,na benešovsku by taky něco mohli vymyslet,pro mě je trošku komfort jet do Prahy,a třeba si nic nekoupit. Myslim jen tam třeba jen na čumendu. :-(

No přesně mi sice máme kousek Hradec rozzureny , ale vstup 70 moc akvarek tam taky nemaj eště za vlak a když si něco koupim tak čekat s rybama bo rostliname na vlak nebo bus, se mi taky moc nechce. A navíc hradec nemám rád. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 11:54 tube – čumpelíkova Praha 8
Nevíte někdo náhodou jestli už,to funguje ?V akcích je na září normálně v plánu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 23:12 blackarrow – Re: Sewer
Také doufám. Jinak můžeš vyrazit na Ryby a rybičky na Pankrác. Ty jsou zase sudou neděli v měsíci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 22:50 Muž Sewer [99] – Re: blackarrow
To mě štve :-( ... snad se jim podaří něco najít!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 22:44 blackarrow – Re: Sewer
Je to v kalendáři na www.akvarista.cz
Já se tam chystala už tenhle víkend.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 22:13 Muž Sewer [99] – Re: RAP
Na kterém webu jsi to prosím našel? Abych mohl případně sledovat vývoj situace. Měl jsem v plánu se tam 20.6. je podívat :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 20:29 RAP
Tak jsem si na jiném webu všiml tohoto: " * Neděle 6.6.2010
* Čumpelíkova 8/1768 (garáže spol. sál)
* Praha - 8, 182 00
* AKVARISTICKÉ SRAZY se z důvodu prodeje objektu na této adrese ruší. Pokud do září podaří sehnat jiný objekt, budeme Vás zde informovat.
Omlouváme se, ale majitel nám nedal včas vědět." :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2010 23:55 Muž rybyarybicky [20] – Ryby a rybičky
Fotka k příspěvku "Ryby a rybičky" na Pankráci je největší akvaristickou burzou v Praze. Oficiální stránky jsou www.rybyarybicky.cz nebo na facebooku www.facebook.com/…

palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2010 23:49 Muž rybyarybicky [20]
Fotka k příspěvku "Vinohradské rybičky" jsou teď "Ryby a rybičky" na Pankráci. Za tu dobu se stali největší akvaristickou burzou v Praze. Oficiální stránky jsou www.rybyarybicky.cz nebo na facebooku www.facebook.com/…
palec
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 20:27 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: Orfeus
Zítra asi nebude -jsou svátky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 19:08 Orfeus
...schanim vrubozubce pavi...nevite,jestli budou zitra na burze k mani...?...
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-burza-praha-pankrac?od=501