Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 23:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: MonterMonty
Naběhl si snad každý, ale já dávám návod jak ten manipulační prostor těmto "odborníkům" zmenšit. Mimochodem, i já jsme se před pár léty napálil. Koupil jsem si panašovaný Anubias a teprve po delším zkoumání jsem přišel na to, že je to panašovaná forma Spatiphyllum walisii. A to jsem tu kytku koupil v kamenném obchodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.03.2015 23:12 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Pepan
nj , tak asi spousta z nás si nějak takto naběhla , to asi k tomu patří , osobně bych na burze jménem Ryby a rybičky - neakvarijní věci nehledal ale tak , každá korunka v kapse zahřeje at už se přikutálela odkudkoli , to už je trend téhle doby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.03.2015 23:06 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: MonterMonty
Já bych to vzal z jiné strany. Spousta lidí má mobily s připojením na internet. Tak bych se kouknul na jméno kytky, našel bych si ji na internetu a pak bych se teprve rozhodl.zda ji koupím. Chápu, že člověk nemůže znát všechno, ale i tohle je cesta jak se nenechat odrbat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 22:59 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: vaaclav
Už by to tam moh mít klidně i popsané co je do akva a co ne , pač už je tak provařenej , že je to snad skoro jedno :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 22:49 Muž RadekH1 [129]
Take jsem u nej koupil pokojovku, ikdyz tvrdil ze to je akvarijni. Vicekrat jsem u nej nekoupil nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 22:41 jamesbond Re: pokojové
Ahoj, když jsem začínal, taky jsem tam nakoupil ..... a nic nevydrželo. Docela drahá chyba.
Takže už tam u něj nikdy nic nekoupím. Každá zkušenost něco stojí.

rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 21:14 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: pokojové
Příště projdi do hlavního sálu pak doleva a na konci doprava. Tam určitě koupíš akvarijní rostliny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 19:17 stistko Re: pokojové
Je tam pravidelně a myslím, že na těch rostlinkách se to dá celkem dobře poznat, že to nejsou akvarijní rostliny. Vypadají sice moc pěkně...ale tak možná do paludária nebo terária :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2015 18:24 pokojové – Ryby a rybicky-prodejce
Dobrý den. Dnes jsem na burze v Praze zakoupil u pána s kytkama krásné rostlinky. Doma jsem zjistil že to vůbec nejsou akvarijneí rostliny, ale pokojovky a nějaké bahení.
Je to ten co prodává před vstupem do hlavního sálu. Takový starší pán(prodává se svou manželkou). Má moravský přízvuk. Už kdysi jsem si u něj koupil kytku a také nevydrželi.
Nevíte jak se jmenuje, a má někdo podobnou zkušenost?Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2015 20:16 Žena Katchi [13] - betta splendens, živorodky, krevetkyRe: Vrzy
Tak co, bylo dneska v Praze neco? Ja nasla nejake kontakty, takze uz mam neco domluveneho, kdyztak muzu preposlat...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2015 12:10 David1984 Danio GALAXY
Ahoj, chystám se na burzu v Praze - Pankrác . Nevíte jestli jsou k sehnání Danio GALAXY do nanoakvária ?

díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 10:59 Muž Vrzy [23]
také by mě to zajímalo. Sháním bornejky a galaxky a zatím jsem nikde neuspěl. Kdyby je tam měli, udělal bych si zítra výlet :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2015 01:53 Žena Katchi [13] - betta splendens, živorodky, krevetky
Zdravim, nahodou v nedeli na burze nevite, jestli nebudou k dispozici neonky modre a male druhy pancernicku? Pripadne shanim i bornejky a galaxky...Zatim jsme tam nikdy nebyli, tak zjistuji, jestli vubec jet...diky moc za info...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.11.2014 16:38 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: pokojové
Ja tedy ctu na webu, ze zrusena: www.akvatrhy.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2014 20:16 pokojové – akvatrhy praha
Ahoj.Ms někdo zkušenosti s akvatrhy praha poblíž Rajske zahrady.
jake je to v porovnání s rybyarybicky?Je to dobře zasobené :-)?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 09:24 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: toncek
Neni proc se omlouvat, aspon se ukazalo, odkud mam extra rostliny. Kdyz tu burzu clovek vidi v celku vcetne Tveho mista, neprijde mu az tolik, jak lvi podil na tom co vsechno je k mani mas ;-) .

BTW, budou uz u Tebe k mani Becephalandry? Ja uz tady "provalil", ze mas 54 druhu, moc se tesim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2014 23:20 toncek Re: Designer
Omlouvám se za svou nepřítomnost na včerejší burze,pokusím se aby se to nestalo tak často.Příště si již budete moci prohlédnout rostlinky z mé nabídky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2014 16:17 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Ryby a rybicky - Pankrac
Byl jsem vcera na Pankraci, bylo to tentokrate dost slabe. Nekolik stalych a dobrych obchodniku chybelo, a bylo to hodne znat, treba nepritomnost pana Slaminky s rostlinami tu burzu degradovalo z pohledu vyberu rostlin nejmene na polovinu, z pohledu nabidky Echinodoru jeste hur. Co se tyce ryb, i tam jsem postradal co obvykle, i kdyz tohle berte s rezervou, na ryby se rad podivam, ale na rozdil od rostlin koupim jen opravdu vyjimecne.
Holt asi bylo spatne datum.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2014 13:32 Žena Matdanny [0]
Taky jsem se těšila na burzu a kvůli Velikonocům nebyla :-( a podle mě je burza na Pankráci nejlepší, už aby byl víkend smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2014 17:52 Muž rriki [818] - Cichlidy
Ano o velikonocích tradičně burza není :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2014 16:17 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Ryby a rybicky - Pankrac
Jsem si rikal, ze zitra zabehnu na burzu... Podelane bezici Vexlikonoce, ona tenhle tyden nebezi, jak je to normalne zabehle, tak radeji prubezne mezi praci pisu sem, aby si nekdo zitra seredne nenabehl, jako bych si nabehl ja, kdybych se zbezne nemrknul, a rovnou tam bezel. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2014 15:53 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: fanysek
Stul 54:
www.rybyarybicky.cz/…

Mrkni sem co ma:
www.akvarista.cz/…

Ale rozhodne doporucuji se dohodnout predem, idelane e-mailem:
www.akvarista.cz/…
protoze je celkem jasne, ze na burzu nelze vzit uplne cely sortiment a v nekonecnem mnozstvi ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.03.2014 15:44 Muž kus [200] - RostlinyRe: fanysek
lze objednat tady www.akvarista.cz/… a vyzvednout hned za kasou u stánku majitele eshopu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2014 15:31 Muž fanysek [0] – burza na Pankráci
Zdravim, nevíte někdo zda bych na burze na Pankráci nesehnal výživný substrát pod akva písek?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 14:45 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: rastrot
Piš na ten mail mailto:obchod@akvarista.cz, případně tam máš i telefon nebo pokud jseš registrovaná na akvarista.cz, můžeš mu podobně jako to funguje tady poslat soukromý vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:39 Žena miguela [21] Re: Designer
zkus si prosím vzpomenout, kdo je tam měl :-)..napíšu jim email.. na Mělníku je jenom ten Gold k sehnání.. :-( už dávám popstupně pryč ryby ze dna a na vrchu AQ nic nemám, tak jsem si vyhlídla právě ty štikovce.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:36 rastrot Re: rastrot
Jenze tam na nej není spojeni jen nejaky on line obchod jeho jmeno tam je ale spojeni není nevis jeho email?dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:36 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: miguela
Stejne mam dojem, ze jsem je tam videl, mne se ty ryby taky libi, a co se mi libi si docela pamatuju. I kdyz tam chodim i kdyz nic nechci (stejne si vzdycky neco odnesu), tuhle nedeli to asi nestihnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:32 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: rastrot
Uz jsem na Rajske zahrade dele nebyl, takze ohledne korenu Ti nepovim.

Ale zkus se zeptat Pavla z akvarista.cz, jestli tam bude a jestli bere koreny s sebou, pripadne jaky bys chtel, on je velice ochotny a nosi nam veci i na setkani U Trojek: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:17 rastrot Re: Designer
diky jde o to ze ja mam nedele pracovni tak ze mi zbyva jen ta burza na Rajske zahrade ale nechci tam jet zbytecne mozna to zkusim tys tam nejake koreny na prodej videl?dekuju
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 10:01 Žena miguela [21] Re: Designer
psala jsem tam jednomu prodejci, od kterýho jsem ryby vždycky brala a paní mi psala, že je tam neviděla.. :-D ty tam v neděli půjdeš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 09:57 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: miguela
A vis ze jsem je tam minuly tyden zahledl? Ruku do ohne za to nedam, ale jak si to vybavuji, temer s jistotou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 09:54 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: rastrot
Vyraz radeji na Pankrac, tam je korenu mraky, od levnych a mnohdy opravdu povedenych (70Kc), pres vetsi kusy za 100Kc, az po velke a drahe, ruzne zajimavych tvaru, i za nekolik tisic.

Rajska zahrada je mala burza, take tam ledacos sezenes, nic proti ni, koupil jsem tam i malicke akvarecko 20x20x20cm za 99Kc a rovnou si ho odnesl, ale je proste vyrazne mensi. Plus je, ze jsou tam mensi tlacenice, takze je vetsi sance pri nakupu ryb si je lepe prohlednout, coz je na Pankraci, specialne u nekterych stolu, dost problematicke.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 09:50 Žena miguela [21]
neviděli jste na burze na Horáčkově ulici (každou neděli), jestli tam prodává nikdo štikovce pruhovaného?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 08:49 rastrot
Ahoj nevite někdo jaka ja Akva burza v Praze na Rajske zahrade?zda li se tam daji sehnat i koreny?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2014 10:56 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: Designer
Ano ano, já jsem taky u stánku akvarista.cz koupil jeden kořen a druhý jsem dostal s výraznou slevou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2014 09:29 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: MonterMonty
Ale jo, najdes tam treba cerpadlo za 300Kc, kdyz vis, ze lze nekde koupit i za 200Kc. Ale kdyz uz tam jsem, potrebuji to (at uz je to cokoli), a uvedomim si, ze jde o rozdil krabicky cigaret, nebo postovneho z e-shopu, neresim to a koupim. Pavel z Akvarista.cz mi tentokrate udelal opravdu radost. Mel tam mezi koreny nadherny kousek, a dal mi ho jen za 70Kc. Pri takovem nakupu pak vis, ze z burzy odchazis +/- tak, ze Te nemusi mrzet ani kacka ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 23:13 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Designer
taky jsem tam kouknul , no technika nic moc levného , potřebovaj jsem topítka 25-50W ,, nakonec jsem koupil jedno 100W značka RENA za 150 , doufám že aspon půl roku vydrží :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 17:54 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Ryby a rybicky - Pankrac
V nedeli jsem na burze z nadpisu videl rybicky.net/atlasryb/cichlidka_pestra , prodejce chtel 40Kc/kus, ryby mlade a jeste docela male, ale pekne a zdrave vypadajici. Bohuzel jsem se zapomel zeptat, zda bude i pristi nedeli, ale pokud je nekdo shani, za pokus se tam stavit stoji, necekal jsem ze se od nich nebudu moct odtrhnout az tak, ze se mnou budou muset jit domu smich . Druhy den po prineseni uz bastej, cekal jsem spis problem (ale at to nezakriknu).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 15:46 Muž LiborSprysl [9015] Re: RadekH1
Mají je i na Vršovické... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 10:17 Muž RadekH1 [129]
Ted jsem tam byl . Maji je tu. Pri odberu 10 ti a vice ks je cena 18 korun. Jen stale nevim jak velky hejno :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 10:12 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: RadekH1
Jo, "Gutovku" Ti taky doporučím - slušná akvaristika, slušné ceny a slušný výběr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 00:11 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: RadekH1
za velmi dobrou cenu je pravidelně mívají v rybicky.net/obchody/89
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 22:22 Muž RadekH1 [129]
nevíte náhodou prosím, zda se dá na burze na Pankráci koupit rybicky.net/atlasryb/tetra_cervenousta
Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 14:09 Žena Kytka [2146] Re: bali
Podívej se tady na profil uživatele Pruny a domluv si krevetky předem. Prodává na Pankráci a na Strahově.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 13:45 Muž Oggy [17] Re: bali
Jo krevetky "tiger" tam má pravidelně několik prodejců :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 12:24 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetky – pankrác krevetky
dají se na pankráci koupit krevetky "tiger" ? prodává je tam někdo? dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2013 11:34 Muž kacercz [36]
Dobreho dne ve spolek,

nevyskytuje se nekdo z prodejcu kdo jezdi na pankrac a cerny most a mel by skladem nahradni vrtulku na fluval 405 ?

Miga nema, akvarista nema :( a fluval vrci a vrci a vypada ze dovrci :(

Dik moc

kacer

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 10:23 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Lucasio
Zkus napsat přímo na www.rybyarybicky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 10:18 Lucasio – Burza Pankrác
Dobrý den, sháním kontakt na prodejce na burze Pankrác, prý má na nich stoly 56-58 a prodává endlerku var.tiger
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-burza-praha-pankrac?od=151