Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 18:30 Muž Burik [727] - AquascapingRe: milos40
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 18:25 milos40 Re: Burik
O Úvalech jsem už tady četl,ale když najedu na jejich stránky,vidím tam zápisy z roku 2009 a tak,nic letošního.Možná jsem někde špatně,nemá někdo odkaz?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 18:09 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Burik
Úvaly jsou 14. prosince, viz příslušný vlákno, bohužel budou beze mě :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 18:09 Žena Kytka [2146] Re: Burik
Lysá je na podzim, Úvaly na jaře a před vánoci - viz. zdejší kalendář akcí a vlákna příslušných burz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 18:06 Muž Burik [727] - AquascapingRe: milos40
Nejblíže tomu bývá burza v Úvalech u Prahy,ale kdy nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 17:45 milos40 – Akvaristické burzy v okrese Praha-východ,nebo Nymburk
Ahoj,
neví někdo o nějaké akva burze v okolí Lysé nad Labem,Poděbrad,nebo Čelákovic?
Jezdím na Rajskou Zahradu,ale chtěl bych spíš něco v okolí uvedených měst. :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.11.2013 16:15 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Designer
Každopádně, ač jsi se seknul, tak litovat nemusíš, je to hezká kytka :-D
Já si ho koupila záměrně (H. repanda), časem ho chci vyndat z emerzátka... V květinářství bych ho asi nesehnala a když jo, tak rozhodně za docela jiný peníze ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 16:10 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: vaaclav
No ja ho fakt neznal, a bodejt by jo, kdyz se do vody nehodi a rajce za oknem, ci meloun na balkone, to taky neni :) . Ale podezrelej mi byl na prvni pohled, to jo, proto jsem se prodejce ptal.

Kez bych si srandu delal, ale nedelam, fakt jsem tentokrate havaroval jako skolacek ano .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 15:41 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Designer
Ty takovej zkušenej pětihvězdičkovej generál a ty si koupíš Hemigraphis, to si děláš prd... Krásný kytky vypadají v emerzu ošklivě a nejsou moc barevné, takže příště ty barevné nekupuj. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 14:32 finnnp Re: Designer
Tak pořiď Chameléona,aby měla ta kytka nějaké využití.Nejlépé na Bazoši nebo na Aukru.Tam jsou za 150 kč.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 14:09 Muž Designer [5695] - Cichlidy – Rostliny
Minulou nedeli jsem si z burzy na Pankraci donesl nadhernou rybicky.net/atlasrostlin/hemigraphis_alternata . Pri pohledu na rostlinu mi byla podezrela a tak jsem se ptal prodejce, zda patri trvale pod vodu. Rekl mi ze naprosto bez problemu. Takze mam zase o jednu kytku na okno vic. O nic nejde, rozhodne ne o ty drobne, jen jsem si celou cestu domu predstavoval, kam ji do akvarka dam aby vynikla, abych pred zasazenim zjistil, ze nejlepe kamkoli jinam nez do akvaria :-D . Ten pan byl mily, velice slusny, vypadalo to ze o rostlinach neco vi, ale tohle mne pak doma zarazilo.

Jde to vsechno nejak z kopce, at se clovek podiva na jakykoli obor, je to samy sebevedomy expert a vetsina umi naproste... slusne... prirodni hnojivo.

Zkratka nikomu neverte, specialne kupujete-li neco co neznate, tak jako jsem to udelal ja.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2013 12:27 Muž LiborSprysl [9015] Re: atzservis
atzservis napsal: Nikoliv, bohužel stejný řád jako akvariste musí předkládat i při trzích dobytka apod. a tam už to dáva smysl - bohužel úřad nerozlišuje. Na druhou stranu musím říct, že řád už nemusí schvalovat ministerstvo.

To není co bych nevěděl, ta poznámka směřovala k tomu kdo počítá ty čudly, které na burze plavou... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2013 09:15 atzservis Re: LiborSprysl
Nikoliv, bohužel stejný řád jako akvariste musí předkládat i při trzích dobytka apod. a tam už to dáva smysl - bohužel úřad nerozlišuje. Na druhou stranu musím říct, že řád už nemusí schvalovat ministerstvo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2013 05:11 Muž LiborSprysl [9015] Re: PaDa
PaDa napsal: Zaujal mě Řád na ochranu zvířat, s kterým musí souhlasit prodejci na burze:

(4) Akce se účastní maximálně 10000 ks akvarijních ryb a vodních živočichů.
smich kdo to počítá? :-P


Milý příteli...kdybych nebyl hlupákem, nemusel jsem být medvědem... smich Tento regulativ je použit zjevně z německého modelu, kde jaksi každý disciplinovaný prodejce přišedší na trh oznámí s jakým počtem druhů a kusů přichází. Stav je zapsán pokladníkem, a pak už stačí jen prosté sčítání, v horším případě za použití Kalkuliho přístroje. Je překvapivé, jak jsou němečtí prodejci disciplinovaní, což jsem pochopil z vyprávění zkušených českých prodejců tam zajíždějících a tomuto jevu se přizpůsojící, ...nějak tam nejsou kontroly třeba.....a přizpůsobí se tomu režimu všichni hned napoprvé...podruhé by je do trhu nejspíš nevzali ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2013 23:04 Žena Kytka [2146] Re: ondra 22
ondra 22 napsal: kolik stoji stul na burze ryby a rybicky na pankráci? DEKUJI
Nebylo by lepší dotázat se organizátora na jeho stránkách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   11.11.2013 21:49 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Zaujal mě Řád na ochranu zvířat, s kterým musí souhlasit prodejci na burze:

(4) Akce se účastní maximálně 10000 ks akvarijních ryb a vodních živočichů.
smich kdo to počítá? :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2013 19:44 ondra 22 – ryby a rybicky prosim odpoved
kolik stoji stul na burze ryby a rybicky na pankráci? DEKUJI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2013 18:48 Žena Kytka [2146] Re: RadekH1
Myslím že ne. Kdo by se s tím tahal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2013 18:01 Muž RadekH1 [129]
Ahoj. Chci se zeptat zda někdo neví jestli se dá na burze v Praze koupit kameny do akva. Myslím že se tomu říká zkamenělé dřevo. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 15:23 robo111 Re: finnnp
je pravda, ze tu to rozvijame trocha OT, zvacsa sa vsak ludia, ktori vlastnia predajne (vytazenost, nezaujem?) alebo produkuju (starsie rocniky?) na nete nepohybuju, takze info tohto druhu sa na net dostanu skor sprostredkovane z rozhovorov s dotknutymi skupinami.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 15:19 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
AKTUÁLNÍ TERMÍNY:
LISTOPAD 2013 : 9.11. ; 23.11.
PROSINEC 2013 : 7.12. ; 21.12. (ZMĚNA)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 14:06 finnnp Re: robo111
Chtělo by to asi založit nové forum.Něco jako Akvatrhy versus Kamené obchody.Třeba by jsme se něco dozvěděli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 13:04 robo111 Re: finnnp
4,-Kc!! coze - bolo by zaujimave vediet kolko predajcom davaju mostecki obchodnici, ked sa chovatelom na burze oplati stat a predavat "po jednom za dumpa", t.j. ak by boli tieto vztahy VZAJOMNE vyvazene a obchodnici by netlacili vykupne ceny neprimerane dole, asi by neexistoval ani dovod predajcov organizovat burzy(?) a predavajuci by burzami takuto nepriamo likvidacnu politiku voci kamennym obchodom nerobili (nemali zaujem robit)- my sa tu mozme len dohadovat a chcelo by to asi vidiet viac do zakulisia, ale logicky mi to tak vyplyva. Druhou moznostou je "prebytok" producentov, ktori nevedia umiestnit tovar a robia to aj za dumping, ale to by asi dlho neustali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 12:57 Muž sasula [274] Re: finnnp
taky jsem se s jedním chovatelem dohodl, ze od nej vezmu 100ks kdyz mi je da z 4 misto za 5... ale je fakt ze on ma tech neonek v jednom akvarku cca 3000ks a tech akvarek ma kolem 5 jen s neonkama. Takze ano, da se sehnat i za 4 i za 5Kc a ten clovek se tim uzivi. ucite bych se treba ja neuzivil pokud bych produkoval treba 100 neonek za mesic a prodaval je po 20KC/ks ale pokud jich udela 10000 a k tomu jeste dalsi druhy tak proc ne... na druhou stranu, kdyz mi dal neonky za 4 tak jsem tam stejne nechal 1500 za ryby celkem, a radeji zajedu par desitek km k nemu nez hledat nekoho jineho.

proste rozumna domluva -> temer jistota verneho zakaznika. A v mem/nasem pripade se mu to podarilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 12:27 finnnp Re: robo111
Známí co prodává na Burze jezdí někam pro Neonky za 4 Kč.Prý tam prodejců co prodávají po Burzách jezdí více.Já osobně jsi to nedovedu představit kdo to za ty peníze může dělat.......Jinak třeba Mostecké akvatrhy drtí většinu kamenných Akvaristik v okolí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 10:48 robo111 Re: acik
Acikov prispevok k cene ma zaujal. Nie som vobec profi-chovatel, vidim do velkoprodukcie v tejto oblasti len velmi matne, ale proste nechapem na akej hrane rentabilnosti pri 5,- Kc/ks, t.j. cca 20 centov musi chovatel predavat. Ked si len z mojho amaterskeho hladiska spocitam investicie do priestorov, nadrzi, vody, energie, techniky, kolony, chovneho materialu a mozno aj velmi lacneho krmiva (artemka tiez nie je lacna), ....kde je tam vobec zaplatene za pracu/cas chovatela? Rozumiem, ak si robi za taku sumu ryby pre seba a prebytky preda (vlastne len za zakladne vstupy), ale ak to ma ako prijem, tak to bud robi na tisice alebo robi zadarmo(?, resp. musi byt v strate.
Niekedy mi napada, zeby sa mal voci chovatelom zaviest daky fair trade - pocul som o roznych tlakoch maloobchodu na producentov ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 09:41 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Přijď se někdy na Pražskou burzu podívat, takový nával se jen tak nevidí. Ještě horší to je na terarijní, tam jsem stál v pěti stupu půl hodiny na vstup a to byla prodejní plocha velká jako házenkářské hřiště. Proč tam ti lidé tedy chodí, jen cenou ryb to asi nebude zvlášť když musí zaplatit i docela velké vstupné.
Podstatně více lidí si stěžuje na kamenné obchody než na burzy a ti fňukají mnohem více. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2013 08:37 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: acik
já se taky nebavil o nákupu v akvaristikách, když nějaké ryby chci, tak si najdu nejbližšího chovatele a vyrazím k němu, ryby si můžu prohlídnout, nabrat rozumy a tradá domů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 04:47 Muž LiborSprysl [9015] Re: vaaclav
vaaclav napsal: Na burzách se hlavně prodávají malé ryby. Kdyby to bylo tak hrozné tak by to tolik lidí nekupovalo. Projdi si nějaký obchoďák a i některé akvaristiky a zjistíš že to bývá podstatně horší než burza.

Recyklace produkce je nutná... smich ...jen chutě na burzy...a jak už napsal Roman ;-), když bude problém," tak se to napíše na inetrnet ať má prodejce z vostudy kabát, šizuňk jeden vypočítavej" :-D

Mně je to opravdu fuk. Chodím po obchodech dost, tak vím jaký je stav...ať si každý kupuje kde chce, ale ať pak nefňuká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2013 18:48 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Na burzách se hlavně prodávají malé ryby. Kdyby to bylo tak hrozné tak by to tolik lidí nekupovalo. Projdi si nějaký obchoďák a i některé akvaristiky a zjistíš že to bývá podstatně horší než burza. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2013 16:57 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
No a když to nepochopí, tak se to napíše na inetrnet ať má prodejce z vostudy kabát, šizuňk jeden vypočítavej. :-D
Edit: Krásně zkomolenej inetrnet a just to tam nechám. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 16:54 Muž LiborSprysl [9015] Re: acik
acik napsal: jasný chápu,to zas třeba můžou nadávat na všechny burzy a jejich prodejce majitelé kamených obchodů,protože prodejci na burzách zas kazí cenu kameným obchodům.


Oni se majitelé kamenných obchodů tváří stejně jako já...oni se ti nas...ní kupci z burz se nakonec v tom obchodě objeví, když pochopí o čem to je... smich ;-)
[/cite]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 16:50 Muž LiborSprysl [9015] Re: vaaclav
vaaclav napsal: Je to konkurence, takže se nedivím, že ji při každé příležitosti pomlouváš. Už tam chodím roky a tak vím od koho třeba zrovna neonky koupit, určitě bych je ale nekoupil za 5 kaček ale za 8–12kč a to už je skoro cena blížící se kamenným obchodům. Za 25kč by ji ale prodával jen blázen a tak ta úspora nebude až zas tak velká. :-)

Vendo... no už byl dlouho klíííd ;-) já nikoho nepmlouvám, konstatuji fakta, a ta jsou bohužel těžko zpochybnitelná...Mně je to úplně fuk, zda si někdo kupuje ryby na burze, jen mne fascinuje, kolik lidí se dovede zabývat tím, jestli je Jirka Šedivý gauner nebo ne. Je to skvělý akvarista, ale prostě to co jsem napsal o tom, jak povětšinou dopadají malé ryby po burzovních výletech, za tím si stojím. Pro mne burzy nejsou žádnou knkurencí, takže prosím tě nesnaž se zase být zajímavým, když nevíš o čem mluvíš... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2013 16:35 Muž acik [416] Re: romant
jasný chápu,to zas třeba můžou nadávat na všechny burzy a jejich prodejce majitelé kamených obchodů,protože prodejci na burzách zas kazí cenu kameným obchodům. Je to začarovaný kruh :)

jdu raději měnit vodu :)

romant napsal: Já taky neříkám ani popel, jenom dávám v plen názor tak trochu z druhý strany. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 16:32 R Muž romant [27987] Re: acik
Já taky neříkám ani popel, jenom dávám v plen názor tak trochu z druhý strany. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 16:30 Muž acik [416] Re: romant
s tím romane plně souhlasím,ale bohužel za to nakupující nemůžou,tak to prostě funguje všude a to nejen v akvaristice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2013 16:24 R Muž romant [27987] Re: acik
Špatný na tom je, že se slušně řečeno kazí cena, tedy nahlíženo pohledem prodejce. Ono je taky otázka čí ty tetry byly, jestli toho prodejce(chovatele), tak tomu nerozumím a nebo jestli jenom překup.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2013 16:05 Muž acik [416] Re: vaaclav
ve dvou akvaristikách je mají u nas za celých 25kč,klidně udělám fotky,takže úspora je taková jakou jsem psal,když je tedy koupíš za 8kč je úspora 510kč stále vynikající... tedy kdyby jsi byl ze Znojma ahoj


teď co bylo špatný na těch 5kč? umřely bohužel dvě,takže jich teď má 33,jsou nádherný a spokojený,bez nemocí a to musely ty ryby projít velkým stresem z burz,proto asi ty dvě umřely
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 16:03 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Je to konkurence, takže se nedivím, že ji při každé příležitosti pomlouváš. Už tam chodím roky a tak vím od koho třeba zrovna neonky koupit, určitě bych je ale nekoupil za 5 kaček ale za 8–12kč a to už je skoro cena blížící se kamenným obchodům. Za 25kč by ji ale prodával jen blázen a tak ta úspora nebude až zas tak velká. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2013 15:34 Muž acik [416] Re: LiborSprysl
jestli je to debil nebo ne,to mi je vážně jedno :-D a ohledně těch ryb a stresů máš pravdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 15:31 Muž LiborSprysl [9015] Re: acik
No jo, když je klika, tak to je skvělé...ale jak to tak sleduji, tak malé ryby většinou bývají problém...Je to logické. Malé ryby, malá nádržka, většinou dost chladno...odřené ryby v tom mumraji, kdy každý strká nos pokud možno až k nádrži, ryby šílí...Fakt by mne zajímala ta procenta, kdy to všechno projde, a zda je ta úspora opravdu tak výrazná...Červené neonky prodává na burze za pětikačku jen surovec sám na sebe, nebo debil (a to se výrazně omlouvám sponzorům kupujících :-))... ;-) Velmi náhodou člověk s nímž jste domluven...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 09:54 Muž acik [416] Re: grunda
to zas není pravda,že ušetří 30kč :)

v Brně na burze jsem kupoval známému neonky červené

neonka červená na burze 5kč x 30ks = 150.-
neonka červená v akvaristice ve Znojmě 25kč x 30 = 750.-

úspora 600.-

+ 5 jich dostal navíc,kdyby náhodou nějaká po cestě umřela.

umřely dvě

o rostlinkách ani nemluvím :)

grunda napsal: protože při koupi ušetří 30 kč na 30ti rybách :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.11.2013 09:28 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: LiborSprysl
protože při koupi ušetří 30 kč na 30ti rybách :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2013 09:16 Muž LiborSprysl [9015]
Já teda nevím proč ty burzy objíždíte, když v obchodě máte fůru času, většinou i dobře nasvícené akvárko, můžete rybky pozorovat rozhodně ve větších nádržích než na burze...Fakt nevím...Tyhle polemiky jsou k ničemu...Každý kdo si kupuje "putovní" ryby na burze má jedinečnou šanci si přinést s rybami cokoliv...Opravdu se můžete vztekat jen sami na sebe, jak píše kolega pode mnou... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.11.2013 14:06 Danik Re: haka
Teda musim uznat, ze sobotni popoledni cteni teto diskuze me dost pobavilo. Obvykle temata na foru jen z povzdali sleduju, ale tentokrat se vyjimecne pripojim. Od "Jirky" ryby kupujeme s manzelkou uz osm let. Zacali jsme v jeho akvaristice, kterou ma snad jeste dyl. Vite, kolikrat jsme nebyli spokojeni? Ani jednou. Ano, stalo se nam, ze jsme koupili treba "Zizku" (jednookou medenku), ale mezi jinymi dvaceti nam to prislo spis usmevny. Ryby byly vzdycky ok a kdyz jsme si koupili neco nachylnejsiho, dostalo se nam doporuceni na koupi Costapuru pro pouziti hned pri vypusteni do akvarka. A kdyz Costapur nebyl, nebali se nas poslat treba do Obi, kde je snad porad. Myslite, ze treba z takovyho pristupu maji penize? Jako ze by Obi dalo odmenu za to, ze nas tam poslali? To snad ne ;-) Myslim, ze se nekdy osocovanim jinych vztekame vlastne sami na sebe...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 15:21 haka Re: kacercz
Když se tím většina těch lidí živí,pro co jiného by to měli dělat než pro prachy ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 10:39 Muž kacercz [36] Re: Jája
Ja s Jajou souhlasim. Jsem si chtel "kliny" koupit taky, ted uz leda nekde jinde (pokud nekdo vite o chovateli praha a okoli, ci hradec kralove a okoli, budu rad za kontakt) ;) .. ale proste pokud prodavam neco ziveho, tak u toho snad rucim za to, ze to je zdrave. A branit to tim lecivem, to je ftip ne? Ze to je normlani pokud krmim zivym, ok, ale pokud to prodavam, tak se kua presvedcim, jestli je vse tak jak ma byt a pak se presvedcim jeste jednou.

Ja mam z poslednich burz, az na vyjimky, pocit, ze se to proste dela jenom pro prachy. Viz ti lide co si odnaseji od jednoho stolu, akvarko, rostlinky, pisek, nejaky filtr a pytlik s rybkama. Pripadne prodejci co s klidem prodaji lidem rybky na ktere ukazuje a hyka jejich decko, aniz by se zeptali kupujiciho jak velke ma akva a co tam ma .... nic, vyber/naber/zaplat ... dalsi .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 20:16 finnnp Re: Yirka
Já bych to tak drsně neviděl.Třeba já nemohu koupit rybu z Pražské vody aniž bych jí chemicky aklimatizoval na vodu z mého kohoutku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   30.10.2013 20:04 Muž Yirka [9123] Re: rriki
Tedy pro mě je poněkud úsměvné, když prodejce rybek posílá zákazníky při koupi ke kolegovi - prodejci léčiv. To mě pak hned napadne, že to asi funguje i obráceně. Prodejce léků posílá své zákazníky k prodejci rybek s tím, že si to hned může vyzkoušet... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:12 finnnp – Akvatrhy
Každopádně Akvatrhy směřují asi směrem jako Farmářské trhy.Nejhorší na tom je,že slušní prodejci to většinou odnesou i za ty neslušné.
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-burza-praha-pankrac?od=201