Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vivárium Mělník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Vivárium Mělník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   28.06.2021 18:37 Tomáš Kučera
Přátelé a kamarádi,
po 16 letech v Řípské ulici pod krásným klenutým stropem se budeme s obchodem stěhovat. V nové prodejně sice nebude klenba na stropě, ale počet prodejních akvárií zůstane stejný.

Takže od 3.7.2021 do 11.7.2021 budeme mít zavřeno !!

Pokud se nám podaří se přestěhovat včas, tak plánujeme znovu otevřít od pondělí 12.července 2021. Stát se může ale cokoliv, takže sledujte aktuální informace na našem Facebooku nebo na našich stránkách.

Najdete nás na nové adrese:
VIVARIUM
Chloumecká 3857
276 01 Mělník

Budeme se na Vás těšit v nové prodejně :-) . A držte nám palce ;-)

Zdraví Tomáš, Mirka, Roman, Lucka a Tomik

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.12.2020 20:44 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Silvie
Rybek maji velky výběr, jedna hezčí než druha a všechny vypadaji, ze jsou fit, akvaria cista atd.
Ano, v Mělníku standard ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.12.2020 14:27 Žena Silvie [18]
Tak jsem zpet a se mnou 12 pentazon a trojicka akarek zelenych :)

Rybek maji velky výběr, jedna hezčí než druha a všechny vypadaji, ze jsou fit, akvaria cista atd.

pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   15.12.2020 22:20 Muž Roger [1873] Re: Silvie
Já tam nakoupil ryby do všech akvárií a že už jich bylo ;-) vždy ok a bez vlastní karantény. Nikdy problém a to beru většinou import z Asie. Za jedno karanténu mají za sebou ještě než je p. Kučera přiveze a další mívají u něj. Vždy se s ním domluvím pokud jsou čerstvě přivezený, aby si je 2 týdny nechal pro mě zamluvené a pak, že si je odeberu, nikdy to není problém a vždy vyjde vstříc.
Naposledy když jsem tam chtěl koupit rasbora Borapetensis tak mě sám zastavil a doporučil je nechat 14 dní u něj jelikož byly ryby čerstvě přivezené. Takže, této akvaristice věřím, u ostatních jsem si prošel zklamáním a došel k názoru, že je pro mě lepší si zajet 80km tam a 80km zpět pro ryby i kdyby jich bo 5 než řešit průser (tím netvrdím že se to stát nemůže i zde), protože na Ústecku, Mostecku atd.. není lepší akvaristika než v Mělníku. Koneckonců jsou celkem vyhlášený a nedovolí si kazit si pověst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.12.2020 21:59 Muž jab63 [1462] - Borneo
Dvakrát jsem nakupoval ryby a vždy ve Vivárku. Je tam i na co koukat. Líbí se mi tam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.12.2020 20:27 Muž RAP [1557]
V sobotu jsem si přivezl akarky a po aklimatizaci šly rovnou do akva. Natolik Tomášovi věřím. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.12.2020 20:23 Muž Jarry [1437] Re: Silvie
Určitě by neprodali ryby, u kterých by měli podezření, že něco není v pořádku. U prázdného akvária bych karanténu neřešil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.12.2020 20:09 R Muž Anthrax [4787] Re: Silvie
Pokud mají a ty ryby jsou v pořádku, tak prodají. :-) Edit: Pokud ty ryby nemá někdo zamluvené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2020 20:06 Žena Silvie [18] Re: Anthrax
Aha!

Dobre, pockam. Super tip, diky!

Vivarium ma na strankach ze privezli nove ryby... Ty pentazony pred deseti dny a tetry bleherovy pred 14...tak mi doslo..prodaji mi je vubec? Nebo nejdriv aklimatizuji i oni?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.12.2020 19:53 R Muž Anthrax [4787] Re: Silvie
S otíkama bych počkal. Je u nich trochu složitější aklimatizace, takže to nejsou moc ryby do čerstvé nádrže.
Dávat medikamenty na slepo a tedy pravděpodobně zbytečně opravdu není to nejlepší. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2020 19:42 Žena Silvie [18] Re: Anthrax
Ted právě nemam, chci nejdřív koupit pentazony a mozna zaroven i otiky.

Je mi jasny, ze u prvnich ryb je to jedno.
Ale prijde mi celý zabihani nadrze tak slozity, ze jsem se tomu chtela vyhnout u te karantenni.

Preventivni preleceni asi taky neni idealni řešení co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2020 19:32 R Muž Anthrax [4787] Re: Silvie
Ryby jsem tam bral několikrát a bylo to vždy OK. Karanténa je ale vždy lepší. Člověk nikdy neví. :-) Edit: Teda podle prezentace nemáš v akva zatím jiné ryby. Je to tak? V takovém případě bych asi karanténu neřešil ale při dalších rybách už ano. Není to žádná nutnost ale je to bezpečnější. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2020 19:06 Žena Silvie [18] – Čerstvé zkušenosti
Ahoj, mate někdo nejake nové poznatky s kvalitou ryb na Melnice?

Kdyz jsem se tam byla dívat, přišlo mi to ok. Chci tam koupit první varku pentazon a přemýšlím ze kdybych brala ryby jenom odtam tak se vyhnu pouzivani karanteny. Slo by to? ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.05.2017 23:52 Jan Bísek
Nám poradili na začátku vždy dobře, co prodali, funguje, jak má. Výběr ryb je obrovský, nedá se od nich odtrhnout. Obchod nám našel Google maps, jinak nevím, nevím.... Po prvních zkušenostech a omylech pro nás nemá cenu jít jinam než do ZOO Braník a Vivária.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.05.2017 22:48 Muž Banung [28] – Vivárium
Dnes jsem byl ve Viváriu a za mě pěkné. Viděl jsem asi dvě ryby na cestě na druhý břeh, ale jinak akvária pěkná a čistá. Prodavač mi nalovil rybičky podle přání, a dokonce i jednu vyměnil z pytlíku, když jsem usoudil, že je moc malá. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2017 15:06 Muž Jarry [1437] Re: LiborSprysl
Tak ještě já. S hláškou o importech jsem se uznávám unáhlil, nečekal jsem, že to vyvolá takovou debatu a omlouvám se, pokud se to někoho dotklo. Nevidím na importech nic vyloženě špatného, bez toho by byla nabídka ryb značně omezená, ale pokud je ta možnost, dám přednost místnímu odchovu. Jeden místní obchod prodává jenom ryby od chovatelů a skončili tak, že mají v nabídce paví očka, neonky, závojnatky a hotovo. Rozhodně jsem neměl v úmyslu Vivarium nijak hanit, výběr ryb je opravdu veliký, ale po přečtení článků o Vivariu (před návštěvou) jsem opravdu čekal spíše ZOO, než klasickou, i když nadprůměrnou akvaristiku. Moje návštěva byla negativně poznamenána také obsluhou, pan majitel (osobně ho neznám, ale poznal jsem ho podle popisu) měl zrovna někoho na starosti a z chování mladíka, co se nás ujal, jsem byl hodně rozladěn. Nakonec jsem vzal pro co jsem přijel, zaplatil a šel. Jak už jsem psal, všechny ryby, co jsem tam koupil, jsou teď skoro po roce naživu a v dobré kondici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   20.05.2017 07:02 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Já bych si dovolil něco málo k těm mrtvolkám v prodejních nádržích.
Když přijdu do akvaristiky a vidím v prodejní nádrži rybí mrtvolku, neodradí mě to od nákupu. Přece jenom se tu pracuje s živým materiálem, který pochází z nejrůznějších zdrojů, transportem zažil určitý stres, je chován v jiných podmínkách než u původního chovatele a to občas nějaká rybka holt nevydrží. Personál prodejny má navíc na starost spoustu věcí a klidně se může stát, že tu mrtvolku prostě přehlídne. Něco jiného je, pokud je těch mrtvolek v jedné nádrži více, případně se tam ty mrtvolky rozkládají. Argument, že tu mrtvou ty ostatní stejně sežerou, je pro mě akorát potvrzení "kvality" obsluhujícího personálu a v takovém obchodě bych nekoupil ani suché krmení. A to zcela určitě ve Viváriu nehrozí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.05.2017 22:22 RAP Re: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: Za toto - Podle mě je všechno import, ... neznalost neomlouvá!
S tím souhasím, importy nikdy u Tomáše nebyly v převaze. Ono brát ryby z importu je sázka do loterie. Spoustu lidí na netu básní o nějakém druhu a když je Tomáš dovezl, tak najednu nebyl zájem a ryby zůstaly viset "na krámě". Proto se dnes hodně provozuje služba ryby na objednávku.
Co se týče mrtvých rybek v akváriích, záleží kdo zrovna slouží. Osobně vidím do provozování akvaristického obchodu jen částečně, ale dělat bych to nechtěl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.05.2017 15:26 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: LiborSprysl
Já tomu rozumím, ono je fajn mít tam supervzácné kusy, ale co z toho, když tu rybu chce jeden člověk v republice. Tady prostě ekonomika provozu musí zvítězit.

Ale tu vysokou laťku si nasadili oni sami :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.05.2017 20:29 Muž LiborSprysl [9015] Re: DavFM
To nejsou změny k horšímu... to jen Tomáš kopíruje situaci na trhu z hlediska zájmu akvaristů o některé druhy a počet ryb, které se v obchodě kupují ... ;-) ... Do zoologické zahrady se vstup platí, do krámu nee... je to celkem logický postup... ano ahoj
Jinak ty negativní palce u Jarryho jsou za toto Podle mě je všechno import. ... neznalost neomlouvá!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.05.2017 15:51 Muž DavFM [1371] - Corydoras&Apistogramma
Já se tam byl podívat dneska, byl jsem tam i zhruba před rokem,tak snad můžu malinko srovnávat.
Pořád je to jedna ze dvou nejlepších akvaristik v republice, ale Sklorex přeci jen vede.
Oproti minulé návštěvě pozoruji malé změny k horšímu.

Občas nějaké akvárko je zařasené, hlavně to vpravo hned za vstupem pred dveřmi zamrzelo, loni bylo plné severáků, letos do něho moc není vidět.

Pořád je tady vidět spousta druhů ryb, které jinde k vidění nejsou, ale i tady se mi zdá, že to bylo loni lepší. Taky některých druhů ryb bylo málo kusů, chtěl jsem hengelky, ale mají jenom 3.

Zdechlé ryby jsem neviděl.

Nicméně stále je to obchod, kam se zajdu podívat kdykoliv bude příležitost. V ČR stále nadprůměr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 15:43 Muž Jarry [1437] Re: drvi
:-) Mrtvé ryby mě popravdě mrzely, protože to zrovna bylo i v akváriu, odkud jsem něco chtěl, ale přes 3 mrtvolky jsem se neodvážil. Je pravda, že mají velký výběr a byl to jediný obchod v "okolí", kde měli ty hnědé akary, takže ve finále můžu být spokojen, ale nějak jsem čekal trochu víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 15:34 Žena drvi [2894] Re: Jarry
Nechapu za cos dostal ty negativni palce. Zes napsal, zes videl v akvech mrtvy ryby? To ja taky ano . Asi jsme se zrovna trefili do doby, kdy nebyl cas na udrzbu. Ale davat za to hned negativni palce? ne
Jo, taky jsem tam videla Ramirezky s dlouhymi bilymi vykaly... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.05.2017 14:31 Muž Jarry [1437] Re: drvi
Já jsem taky z návštěvy Vivária moc nadšenej nebyl. Podle toho, co jsem o nich přečetl jsem měl asi přehnaná očekávání. Podle mě je všechno import, v akváriích se povalovaly mrtvé ryby, ale jel jsem tam pro akary hnědé, ty jsem si odvezl a všechny jsou i teď skoro po roce ok :-) Vlastně ještě 2 lorikárie jsem tam kupoval, ty jsou taky ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 14:13 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: drvi
Musíš ukecat Františka aby je rozmnožil. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 13:53 R Muž ctibum [6926] Re: drvi
Pravda, ty ohnivky moje taky nebyly jak z katalogu na plavky, ale dal jsem jim šanci a spravily se... Bral jsem jich tuším 5, za pákr korun, tak jsem to neřešil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 13:50 Žena drvi [2894] Re: Banung
Neonky modre - padly jich 3/4 behem tri mesicu, byly hodne mizerne, malicke, podrazene. Brigittky totez, hodne mizerne, nevybarvene, ani ne 1 cm velke (moje chyba, ze jsem je koupila). Uz tam odtud ryby nechci. Ale mozna by to i od jinud dopadlo stejne, nevim. Je mi jasne, ze to jsou importy. Ale treba v Braniku jsem takhle nedotazene ryby nabizet k prodeji nikdy nevidela.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2017 13:09 R Muž ctibum [6926] Re: Banung
Otíci převážně do roka vymřeli, stejně jako Otíci z Hornbachu a z Bráníka). Dost možná moje vina.
Tetry ohnivé ok
Lorikarie Red ok.
Lorikarie Wolfeho mrtvé, zavražděné Labeem z Hornbachu.
Ampulárka ok.

Nikdy žádná choroba...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 16:59 Muž Banung [28] – Prohlídka Vivária
V sobotu se pojedu podívat do Vivaria. Z prahy 9.
Tak kdyby se chtěl někdo přidat, pošlete SZ. pivo

Upozorňuju ale, že pojedu stavební herkou, páč rodinný koráb fasuje tou dobou žena...

Nějaká aktuální zkušenost s rybama z Vivária?
V sobotu tam asi nakoupím parmičky z Oděsy...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   07.11.2016 12:30 R Muž Anthrax [4787] Re: LiborSprysl
Tak vzhledem k tomu, že jinde by člověk za prohlídku tolika ryb platil třeba i vstupné jsou ceny podle mě adekvátní. V České Lípě platíte za prohlídku 100 Kč.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2016 12:26 R Muž Anthrax [4787] Re: Semir89
Díky za tip. Jezdím hodně Praha - Liberec, takže to je celkem při cestě. Akorát nemůžu najít žádné stránky, nebo oficiální kontakt. Nechci ho doma moc otravovat. Jinak, o peníze mi zas tak nejde. Ale něco ušetřit se vždy hodí ;-) Jinak je asi logické, že prodejce bude mít přirážku a chovatel nebo pěstitel ne :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   07.11.2016 12:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: Semir89
A je to tu zase...zákazník trochu natvrdlý, nebo neochotný chápat, že cena u chovatele musí být logicky jiná než u obchodníka. U chovatele si koupíte jen omezený sortiment ryb, které množí. V obchodě si koupíte mimo nepřeberného množství druhů rybek také rostliny a další vybavení pro akvaristiku. Navíc obchod a jeho vybavení jsou náklady, které se musí promítnout do cen všeho, co obchod opouští jako koupené zboží. No a tak je to o volbě... Nákup v takovém obchodu jako je Vivárium je rovněž zpestřen také mnoha dalšími přidanými hodnotami...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   07.11.2016 12:02 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Semir89
Ono je to tim, ze ti chovatele-velkoobchodnici prodavaji za velkoobchodni ceny i lidem co si koupi 2 rybky.Za velkoobchodni ceny prodavaji i na burzach. A pak se tem lidem akvaristiky zdaji drahe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2016 11:28 Muž Semir89 [3] - Jižní AmerikaRe: Anthrax
Luxus až na ty ceny.... stydim

V porovnání napr Miklanek chovatel o cca 100% přirážka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.11.2016 07:09 Muž LiborSprysl [9015] Re: Anthrax
Modří vědí.... a přibývá jich... ;-) :-P ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2016 23:35 R Muž Anthrax [4787]
Jedním slovem luxus hop Příště tam musím zajet dřív. než hodinu před zavíračkou :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2016 18:58 Muž DaveLister [478]
Super akvaristika. Málem jsem si odnesl víc ryb než kolik muzu ubytovat :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.08.2015 21:05 Žena JanaS [138] Re: MonterMonty
Ono tam sezení je, taky bych si sedla, jenže dítě a chlap pořád chodili čůrat, k autu... hmm Já sama bych tam byla až do zavíračky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.08.2015 20:52 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: JanaS
Měli by tam mít sem tam po podlaze poházené nějaké podprdelníky , pač leckterej i neakvarista při návštěvě padne na prdel hop potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.08.2015 20:21 Žena JanaS [138] Re: JanaS
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku A ještě
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.08.2015 20:07 Žena JanaS [138] – Velká spokojenost
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku My navštívili dnes a VM předčilo naše očekávání. Pecka! Krásný rostliny, krásný, zdravý ryby - obrovský výběr. Prodejní nádrže hezčí než mnohé domácí. Ač venku asi dvaatřicet, v nádržích jsem neviděla jedinou mrtvou rybu. Nechápu. Sehnala jsem na jednom místě ryby, které nejsou až tak běžné za ceny velmi příznivé. Měla jsem nějaký plán, co chci, co nahradit čím, kdyby neměli, ale všechno bylo. Musela jsem tam nechat Cichlidky vysokoploutvé a v zápalu zapomněla na nějaké plže... Musím se vrátit smich
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.10.2014 20:34 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: Tomáš Kučera
Už to došlo, asi jsem byl netrpělivý :) domluvíme se přes SZ a mail.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.10.2014 22:09 TomášKučera Re: Kryštof
Dobrý večer, posílal jsem Vám odpověď na Váš email 29.9. Právě jsem Vám zprávu znovu přeposlal na Váš email. Ještě jsem Vám poslal zprávu přes rybicky.net. Případně nám můžete zavolat na telefon 315622028.
S pozdravem Tomáš Kučera, VIVARIUM Mělník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2014 18:03 Muž Kryštof [314] - Amerika – Vivárium
Prosím vás, chtěl bych se zeptat jestli máte stejnou zkušenost, již 2x jsem psal email do vivaria obledně dostupnosti ryb, ani jednou mi neodpovědeli, vždycky mi skočilo že to bylo zobrazeno.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.04.2013 20:43 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: lukasleibelt
Jen ty nejlepší, nemáš se čeho bát, s p.Kučerou se domluvíš bez problémů na čemkoliv ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2013 19:54 Muž lukasleibelt [84]
Dobrý den,
Máte někdo zkušenosti s posíláním ryb pomocí ČD od Vivarium Mělník.Z Karlových Varů to je velmi daleko.Chtěl bych gavúnky madagarský potlesk potlesk potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.02.2012 19:27 Muž scorpion075 [254] - AfrikaRe: Miesbi
Miesbi napsal:... Tod asi muj nazor... X-)
Nejen tvůj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.02.2012 19:24 Miesbi – Spokojenost
Zdravim, dneska sem si udelal vylet z Děčína do Vivaria pro Parmicky rhodesky a maximalni spokojenost. Vyber ohromnej jak ryb tak rostlin, ryby krasny, na pohled zdravy, nevypadalo ze by se jim tam nelibilo. Rostliny me prekvapily, ty byly super. Personal je ochotnej a prijemnej a ceny taky ok. Tod asi muj nazor... X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 22:13 misaK – reakce na vše
Za Vivarium bych chtěla říci, že mě mrzí reakce některých lidí. To že nejsou vždy všechny ryby v pohodě, je možné. Z takového množství ryb, je to pochopitelné. Většinou na ty špatné ryby dáváme karanténu a nějakou dobu je léčíme, pak jdou do prodeje. Pokud by ale u nás zakoupené ryby do druhého dne všechny uhynuly, asi není něco v pořádku! V tomto případě by bylo rozumné to řešit osobně s Vivariem.

Jinak děkuji těm, kteří se nás zastávají! :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.12.2011 08:40 RAP Re:
pro Deathbull : moje reakce byla hlavně na Jakuba
pro Stistko : Jakube, kdyby si to napsal v září max. říjnu, tak bych to chápal.
pro rriki : O těch nanaykách by ti mohl něco říct Romy ;-)
Dál už se nehodlám touto částí tématu zabývat.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4 5

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17200x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2975