Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vivárium Mělník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Vivárium Mělník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 16:27 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: ondra08
bez problemu a to jsem je vezl z Melnika do Praglu linkovym busem!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 16:24 ondra08 – ryby z vivaria
Zdravím, mám otázku spíše na chovatele, kteří si brali ryby s Vivaria. Byli jste spokojeni? Nebyli úhyny? Mají tam ty ryby zdravé? Nemůžu totiž už dlouhodobě sehnat pár druhů ryb, které ve Viváriu mají. Ale přesto se bojím, že si něco dotáhnu s těma rybyma domů,přece jenom je to akvaristika a né chovatel, u kterého je menší pravděpodobnost nakázy. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 16:36 Muž Anderson [15] Re: agent007
Klikni na Zasílání ryb
a potom na
Nabídka ryb podle
českých názvů
latinských názvů
výskytu
řádů a čeledí
a můžeš vesele obědnávat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 01:15 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: agent007
Doporučuji zavolat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 21:17 kreten Re: agent007
Na stránkách Vivária je kontakt
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 21:17 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: agent007
Zavoláš tam nebo napíšeš email ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 21:15 Muž agent007 [47]
Jak objednávat ve Vivariu. Nenašel jsem žádný e-shop, ani formulář k objednání.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 15:46 Mrakoplash Re: kreten
Souhlas, není sranda takovouhle akci připravovat a ani pak "likvidovat". Na druhou stranu se musím přiznat, že se na tu letošní dřinu opět těším. (RK)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 15:28 kreten Re: Tomas
Některé jsou také v časoisu Aquaristik číslo 3, který je také na Mělníce k mání. Jinak, co se týká "úklidu nádrží", to nejsou pozůstatky výstavy, nýbrž prostě pozůstatky po výstavě, která svou cenu měla a některé rybky nechtěly spolupracovat a holt se prostě přihodilo, úklid po výstavě musel ustoupit běžným provozním ,pracovním povinnostem. Jinak snad nikdo nebude protestovat,že se patří uznat výkon, který k zorganizování takové akce je nutné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 14:19 HanzPrague – ....
Navštívil jsem Vivarium v pátek 19/6 - po výstavě zůstaly ještě pozůstatky - trošku smutné. Asi pět bet mrtvolek v různém stupni rokladu (nic moc pohled). Jinak prodejna je krásná, personál ochotný a kdo má akva zažrané pod kůží, ten bude nadšený. Původně jsem nechtěl nic kupovat, ale znáte to :) Nakonec z toho bylo pár rostlinek, PMDD a lávová drť do krevetkária. Určitě stojí za návštěvu!

...cesta jinak z Prahy naprosto v pohodě, nikde jsem nekufroval. Je pravda, že Mělník je město lehce nepřehledné, ale na první pokus jsem prodejnu našel podle popisu na stránkách. Stačí si pamatovat pár hlavních orientačních bodů - pumpa Shell a prodejce Renault (u ní doprava, nebo doleva, podle směru odkud přijíždíte), před nádražím doleva, otevře se Vám výhled a po pravé straně je vidět zelený Junkers, kolem něho projet a jste u areálu Mefritu.

Trochu jsem byl v rozpacích z parkoviště firmy Metalex ( naproti, "dvorní" úpravce aut pro policii ČR), které je přímo naproti... parkovalo tam odhadem padesát policejních aut. Při prvním příjezdu jsem si říkal jestli prodávající ve Vivariu nezmasakrovali nějakého akvaristu, který si chtěl třeba do čerstvě založeného akva pořídit terčovce :)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 19:54 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: 007
JJ ta modro/žlutá .... Mustard Gas HM

díky Tome za foto..... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 19:54 Tomas Re: 007
Fotka k příspěvku Výsledky jsou na stránkách www.vivarium.cz

Ano, byl to ten modrožlutý samec HM - č.21
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 19:51 Tomas Re: 007
Fotografie z výstavy jsou ve fotogalerii na www.splendenspower.cz
www.splendenspower.cz/…=
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 19:30 007 Re: petulevrtule
Fotky by byly fajn,já jsem foták zapomněl :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 18:58 petulevrtule Re: 007
Fotka k příspěvku My jsme tam byli v sobotu po třetí hodine, utratili nějaký ten peníz :-) Postupně sem můžu dát nějaké fotky :-) Výstava se nám moc líbíla, zajímaly by mě výsledky...Jestli třebas vyhrály ryby, kterým jsme dávali body. Některé kousky stály za to...Bohužel, ty které bych brala, nebyly určené k dražbě - a majitelům se vůbec nedivím...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 18:37 Muž rjulius [17] Re: 007
Byli jsme tam v sobotu odpoledne.
Lidí tak akorát, vystavené betty krásné.
Krásná prodejna, škoda že taková není v Plzni :-)
Koupil jsem neonky, pancéřníčky... a dvě betty, sice ne z výstavy, ale hezké.

Jo a vyhráli jsme poukaz na výběr zboží... teda manželka, ale čekám, že mi ho daruje ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 18:31 007 Re: Semtex
To byla ta modrožlutá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:34 Tomas Re: Joecz
Ano, 410 Kč (halfmoon)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:19 Joecz Re: Bob66
nejdražší šel asi přes 400 myslím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:04 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Semtex
To by mě docela zajímalo na kolik přijde takový výstavní kousek, jestli to teda není tajné :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 15:53 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: 007
Já tam byl v neděli od otevření až do konce aukce. Mě osobně se to líbilo. Byli tam bojovnice které jen tak v akvaristice neuvidíte, ani ve Vivariu mimo výstavu.
Já si v aukci vyhádal 2 a přítelkyně 1 bojovnici. Věřte, že nebyli levné. Jedna z nich je č. 21 která získala 3-tí místo :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 15:36 007 – výstava
Tak co?Byli jsete tam někdo?Ajaký to bylo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 14:54 Muž Zdenek113 [5] - Jezírkové rybyRe: MiHl
Myslím, že pokud někdo nechce kupovat přímo vystavované Bojovnice, tak si rozhodně vybere i v sobotu.. Byl jsem ve viváriu ve čtvrtek a myslím, že výběr je opravdu veliký.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 20:19 Vivarium Re: rjulius
Dobrý večer, prodejna po dobu výstavu bude fungovat normálně, takže je možné nakoupit jakékoliv jiné druhy ryb a další. Kromě 96 výstavních Betta splendens, které se budou dražit v neděli po obědě, tak budou od soboty ve volném prodeji i další bojovnice Betta splendens (samci i samice). Povedlo se dát dohromady i kolekci 12 druhů divokých bojovnic - Betta simorum, Betta dimidiata, Betta imbellis, Betta enisae, Betta coccina, Betta foerschi, Betta rubra, Betta picta, Betta sp. von Satun, Betta pugnax, Betta unimaculata. Těšíme se na Vaší návštěvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 17:12 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: MiHl
Prodej či dražba Bojovnic bude v neděli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 16:56 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Joecz
myslíte, že má cenu jet do vivária na nákup bojovnic v sobotu? V neděli se tam nedostanu a trávit celou dlouhou cestu se jen podívat, se mi taky nechce. Nerad bych tam ale v sobotu přijel, zjistil, že bojovnice se budou prodávat (resp. dražit až v neděli) a pak jel s prázdnou domů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 11:02 Joecz Re: rjulius
No mimo jiné tam budu v neděli k vidění i já a mých 7 statečných samců B. splendes a samozřejmě spousta dalšího.
Z informací, co mám, tak by se mělo normálně prodávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 11:02 petulevrtule Re: petulevrtule
Ještě kopíruju příspěvek pana Kučery z fora, kde je o této akci diskuze:

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:20 am Předmět: Citovat
Dobrý den, výstava se blíží a tak Vám mohu dát již trochu aktuální informace. Na výstavu je přihlášeno cca 100 ryb Betta splendens. Kromě Betta splendens bude ještě zásluhou několika chovatelů vystaveno asi 12-13 divokých druhů bojovnic. V sobotu bude otevřeno od 9:30 hodin do 18:00 hodin, souběžně s výstavou bude normálně fungovat i prodejna. V sobotu dopoledne bývá v prodejně často hodně lidí, takže pro klidnější prohlédnutí výstavy doporučuji sobotu odpoledne nebo neděli dopoledne. V neděli bude otevřeno také od 9:30 hodin i s normálním prodejem. V průběhu celé soboty můžou všichni návštěvníci pomocí hlasovacích lístků vybírat 5 svých favoritů. Hlasovací lístky jsou slosovatelné a v neděli proběhne losování 10 výherců, kteří obdrží dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Na losování v neděli není nutné být osobně přítomen, dárkové poukazy výhercům rozešleme. V neděli proběhne vyhlášení vítězů, předání pohárů a dražba bojovnic. V propozicích je uveden čas v 11:00 hodin, ale podle Vašich reakcí plánuje hodně lidí návštěvu výstavy až v neděli, tak přemýšlíme o tom, že vyhlášení vítězů, dražbu a losování tomboly přesuneme na odpoledne, navrhuji 13-14 hodinu. Zajímal by mě Váš názor na toto posunutí. Tomáš Kučera
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 10:55 petulevrtule Re: rjulius
V pozvánce je napsáno od 9:30 do 18:00 takže určitě mají otevřeno celý den,jak v sobotu, tak v neděli... pochybuji, že při téhle akci nebude možné nic zakoupit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 10:50 Muž rjulius [17] Re: Semtex
Myslíte že bude zítra prodejna normálně otevřená?
Že bude možnost koupit i jiné ryby než betty z výstavy?
Rád bych tam zajel, ale ne jen na výstavu, ale i na nákup...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 10:45 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: petulevrtule
Já tam musím. Nejen že chci uzmout nějaký pěkný kousky Bett, ale taky tam na mne čeká stádo Modrých Tygrů hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 10:08 petulevrtule
Zajímalo by mě, kdo se chystá tento víkend do Vivaria na Betta show??? Budete někdo dělat reportáž o této akci? Já tam totiž jedu potlesk potlesk Tak jestli se tam s někým náhodou nepotkáme :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2009 22:05 Žena Danila [4489] - Sumci
V Mělníku bylo jako vždy skvěle, opět jsme si přivezli zajímavé rybiškyyy smich a trávili tam jako vždy celé odpoledne:-). Bylo to super, děkujeme potlesk
Ziky, Roman a Dan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 20:08 petulevrtule Re: PaDa
Díky, je to on :-) Musím říct, že ten článek, který jsi mi odkázal přesně na pana Kučeru sedí. Je to moc fajnový chlapík - my jsme tam jeli hlavně kvůli modrým neonkám, právě byli v karanténě :-D Takže taky právě čekáme, až budou přeléčené... palec Takže namísto neonek sme si pořídili ráčky ano A pořád na ně civíme :-) Už s etěším na velké akvárium, pak všechny rybky, co tu do něj schovávme přesuneme a budu mít akvárko jen pro krevetky a tam si nějaké pořídim. Výběr tam mají obrovský
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 16:32 Tomas Re: rak
Kontakt na Akvaristika Nuselská 108
rybicky.net/obchody/378
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 14:49 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: tytor
V Praze je jeden obchod a to akvaristika v Nuslích , jak mam zjištěno tak jsou dosti schopní a zároveň mají dobré vztahy s Viváriem .Mají každou chvíli něco nového,a zároveň by byly schopni dovézt ryby i z Vivária,jen to chce domluvu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 14:26 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: petulevrtule
petulevrtule napsala: Mám pocit, že nás obsluhoval majitel Vivaria
Tady se můžeš přesvědčit ;-) www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 09:05 Muž Snofrev [54]
mně se ve Vivárku nejvíc líbí ta dvě akvárka s neonkama (v jendom bývají obecné a ve druhém červené)
naprosto černé dno o malé zrnitosti a k tomu modrá zářivka, vybarvení neonek je neskuečné a vypadají nádherně palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2009 00:12 tytor Re: petulevrtule
Musím souhlasit, realita je stejná jako fotky na internetu. V Praze jsem podobný obchod bohužel nenašel. Už se tam chystám brzy znovu. Seženou asi každou rybu co si budete přát, na mě tam teď čekají L018 hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2009 13:41 petulevrtule Re: 0
Fotka k příspěvku Když já sem se tak strašně těšila , že sem ten zpropadenej foťák nechala doma hmm hmm Ale děláme druhý akvárium, pojedem tam tak za měsíc znovu, tak fotky určitě pořídím!! hop Já jsem tak roztržitá, že sem ho nechala v obýváku na stole, i když sem si ho tu včera večer připravila, ale od fotek, které mají na jejich webu se to vůbec neliší! Pěkné, čisté a udržované, ryby vypadaly zdravě...My sme tam nakoupili kytky, nějaké to krmení a ráčky mexické, to fotku mám ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2009 13:31 0 Re: petulevrtule
A dokumentační fotku jsi nepořídila a nepřihodila žádnou !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2009 13:25 petulevrtule
Zdravím všechny, dnes jsme se byli podívat ve Vivariu a musím říct, že jsem se tam cítila jako ALenka v říši dívů!!!! Jelikož jsem začátečník akvarista, byla jsem opravdu úplně mimo, jak z výběru rostlin, tak z výběru ryb a množství krmení pro ryby, raky, krevety... A další věc, pro všechny, kteří to mají kousek!!! Mají tam velký výběr krevetek. Momentálně k dnešnímu dni mají red cherry, black a red crystal, "pinokia", japoniky, babaluti...Musím říct, že asi už nikam jinam nezavítáme :-) Jelikož tady u nás v Č. Lípě se dá sehnat maximálně 5 druhů rostlin a tím končíme. Pořídila sem si tam Utriculatu a Micranthemum, což byl pro mě velký sen tyto rostlinky sehnat. Mám pocit, že nás obsluhoval majitel Vivaria, bylo tam ještě několik dalších zaměstnaců, ale když sme přišli k pokladně, nemohl se nám věnovat nikdo jiný, než on. Je to velice milý pán a ochotně nám poradil a vše vysvětlil, odcházeli jsme spokojení a náležitě odlehčení smich smich Přijeli jsme před 11 a doteď jsem sázela a upravovala akvárko. Velká chvála palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 10:47 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Walker
ano, souhlasím s tebou, akvaristika je to nadprůměrně dobrá
Velký výběr ryb, které se jinde neseženou. palec
Ochotná obsluha.
Hezké rostliny.
Slušný výběr techniky.

Ale stále tam je jedno 'ale'... zatím jsem tam byl za poslední rok a půl jen čtyřikrát, tak nevím, jestli je to náhoda. Přesto pokaždé byl problém se štítky ryb u akvárií. Posledně jsem si tedy všiml, že byly štítky nastříhané na stole, takže to možná zrovna byla náhoda. Kvalita oštítkování nádrží byla vždy tak mezi 30 - 80 %, má to ale aspoň s časem zlepšující tendenci :-)

Asi to je tím, že nikdo nemůže být dokonalý :-D

Takže já bych vylepšil dvě věci:
1) odpovídající štítky - max. velikost, teplota vody a biotop jako bonus
2) systematičtější uspořádání ryb (možná tam sytém je, ale já ho nenašel) - buď abecedně či podle biotopu

a pak by to bylo ještě víc supr hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 08:06 Muž Walker [66] - Cichlidy – pochvala
Včera jsem s rodinou vyrazil po práci z Ústí nad Labem do Mělníka a navštívil (kromě pohledu na soutok) Vivarium. Asi tu budu opakovat mnoho názorů, ale přesto: obsluha perfektní, obchod úžasný, ryby nádherné, rostliny skvělé (hezky na ně svítí a sití CO2). Více než dobrý výběr techniky i krmení.

Možná to zní až příliš nadšeně, ale my severočeši nejsme na takový komfort zvyklí. O pořádné kytky v aglomeraci ÚL,TP,DC nezavadíte, jak je rok dlouhý, o rybách ani nemluvím (pokud nechcete paví oka nebo skaláry). Konečně jsem uviděl na vlastní oči techniku, kterou znám jen z obrázků na Internetu. Krmení od Hikari už testuji a rybám to moc jede (ale zase je toho málo, co jim nejede :-)). Mno, i přes fakt, že to mám od domu 67 kilometrů, asi si budu dělat nákupní lísteček a jednou za dva měsíce tam pořádně nakoupím. Lepší, než slepě a zoufale obrážet místní zverimexy. Prodejci v ÚL a okolí, vezměte si příklad! (malá omluva pro prodejnu v TP u kostela, ta se vivariu alespoň blíží)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2009 01:19 Žena Danila [4489] - Sumci
Bylo to tam fakt super ano palec A všechny ryby co jsme si přivezli jsou O.K. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:10 Žena Eliška [38] Re: RAP
Naopak - vyhrát ve Sportce a uvidět Vivárium :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 09:57 Muž Roman [100] - CichlidyRe: RAP
Tady vidíš jejich důvěru v mé navigační schopnosti, a byl jsem tam už asi 5x, takže trefím, i kdybych se měl brouzdat v ty strouze co s tím souběžně teče smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 09:28 RAP Re: Danila
Proč by jste měli bloudit, Roman tam se mnou už byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 09:26 RAP Re: PaDa
Uvidět Vivárium a vyhrát ve sportce smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 01:24 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Uvidět Vivárium a zemřít? ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [3] 4 5

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17200x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2975?od=101