Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k větším cichlidám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 9 Žádná další stránka   1  
Jaké ryby k větším cichlidám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 20:31 filip Re: Akar
Myslím že jo je to klidná ryba sám mám 3 kusy a jsou to supr ryby vůbec nejsou agresivní mám je mezi pavíma očkama a žádnej problém dokonce okolo nich plave potěr a oni si ho ani nevšimnou takže si je můžeš pořídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2006 11:50 Akar Re: Alka
Ahoj ta závojnatka je stará už 7 let poslední doubou se mi zdá unavená a nejí ani maso .Předtím ho měla tak ráda že mi začala žrát rybky .
Mohl bych dát do akvária Kančíka červenookého místo Cichlidy mnohotrnné díky za odpověd. :-):-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2006 11:32 Alka Re: Akar
ahoj,já mám kančíka červenohrdlého,je to moc pěkná ryba,určitě bys jí tam mohl mít, ale taky souhlasím ,že ta závojnatka se tam nehodí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2006 20:54 filip Re: Akar
Pokud vím tak by neměli okusovat rostliny takže je tam můžeš dát i rostliny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2006 18:07 Akar Re: filip
Ahoj myslíš si že ti kančíci a cichlida budou okusovat rostliny díky :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2006 11:44 filip Re: Akar
Kančíka zelenookého bys tam mohl dát ten je bezproblémový a taky je menší a ciclidu mnohotrnou bys tam mohla taky dát ;-) akorát nevím jak se budou chovat k té závojnatce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2006 10:57 Akar – Cichlidy
Ahoj mě to nějak nejde odeslat tak jestli by šlo o tom pokecat tady. Dneska jsem si koupil pár Kančíka červenohrdlého, závojnatce, 2 ancistrusům, 4 panceříčkům a tetře krvavé by nic udělat něměli.Mohl bych tam dokoupit Kančíka zelenookého a Cichlidu mnohotrnou. Akvárium je o objemu 168 l (70x40x60). Díky za odpověd :-) :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2006 16:20 kuli Re: nováček
ja mam u kanciku mecovky a dania a neni zadny problém i rostliny nechavaji na pokoji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2006 10:49 ivan Re: nováček
Mám 11ks a největší maj okolo 10cm,dal jsem k nim i ancistruse 4cm,SAE parmičky 5cm a nebyl problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2006 21:25 Lesánek Re: nováček
Ke kančíkům červenohrdlým se hodí téměř jakákoliv rybka, jsou mírumilovný. Snad jen ne příliš malé rybky, ty by možná mohly sežrat. Určitě by byli dobrý pancéřníčci, nebo nějaký menší až středně velký cichlidy, např. akary modré nebo hnědé, pestřenci, skaláry. Ale i ostatní rybky by s nima neměly mít problémy. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2006 21:20 nováček Re: langosh
Mam tam 2ks
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2006 08:05 langosh Re: nováček
Napište ještě kolik jich máte.
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2006 17:00 nováček – co ke kančíkovi
Nevíte někdo jaké rybičky by se hodily ke kančíkům červenohrdlím?(zatim maj 4cm) -120l akva

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 8 ...... [9]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 8714x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1635-jake-ryby-k-vetsim-cichlidam?od=401