Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Ústí nad Labem

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Ústí nad Labem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 17:07 Muž mmulcr [86]
jasanek29 napsal:...nebo myslíš,že je to aktuální??
Vzhledem k tomu, že po mě momentálně žádné změny nechtěli, řekl bych, že jsou aktuální :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:59 jasanek29 – Re: mmulcr
Koukal jsem na jejich stránky a maji tam nějaký ceny z dřívějška,vid....to asi nebude aktualní ;-) ,nebo myslíš,že je to aktuální??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:51 Muž mmulcr [86] – Re: jasanek29
to je úplně optimál ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:49 jasanek29 – Re: mmulcr
Vemu ti tu zvěřinu do sklenic,nevadí??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:47 Muž mmulcr [86]
kaasha napsala: Tak jsem stihla dnešní zkoušku a už jsem zpátky v Ústí. Takže dorazím :-) Jak vás poznám? Že by podle množství pytlíků s rybama a kvítím?
Asi tak nějak :-D Popř.hledej stůl, pod kterým je největší loužička :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:44 kaasha – Re: mmulcr
Tak jsem stihla dnešní zkoušku a už jsem zpátky v Ústí. Takže dorazím :-) Jak vás poznám? Že by podle množství pytlíků s rybama a kvítím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 15:48 jasanek29 – Re: mmulcr
Uložil jsem si na tebe mobil,kdybych to náhodou nemohl najít :) smich smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 15:45 jasanek29 – Re: mmulcr
Už za chvíliiiiiiiiiiiiiiiii ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 15:41 Muž mmulcr [86]
pavel m napsal: uz se ale tesim.
To já taky :-D
jasanek29 napsal: Mám někomu ještě donést krevetky????? Nebo raka mramorového?? palec
Klidně něco do foroty vezmi. Vždycky se to udá ;-)
soptik napsal:všem zučastněním přeju hezkou zábavu!
Děkujeme ;-) Kdyby to přeci jen nevyšlo, tak se po srazu spojíme a domluvíme se na příštím termínu. Plno lidí dělá na pravidelné směny, tak by se to snad dalo skloubit ;-)

No a pro ostatní .... už za chvíli X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 13:36 pavel m
nejak zmizel muj posledni prispevek.
uz se ale tesim. byl jsem clenem podobnych setkanich v jinem meste a pristup k rostlinam od nejake 200 akvaristu je naprosto super. I kdyz po par setkanich uz se chce clovek kytek jen zbavovat, ne je dostavat :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 13:18 stilo
Ano,vzal bych si krevetky a helču,já bohužel zatím nic nemám,vše ve fázi potěru,tak příště,děkuji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 13:08 jasanek29
Mám někomu ještě donést krevetky????? Nebo raka mramorového?? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 13:07 jasanek29 – Re: mmulcr
Ahoj,už se pomalu chystá pro Mááááru 10 krevetek a ráček mramorový,nechcete někdo clea helenu,že bych donesl??? Pavel potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 12:59 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: mmulcr
tak tím se vše vysvětluje, jsem pryč 8 let :-) beru si na tebe to tel. číslo abych se večer poptal jak jste na tom, ale nepočítám s tim že se to protáhne do takovejch pozdních hodin, tak snad mi to příště vyjde líp. všem zučastněním přeju hezkou zábavu!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 10:41 Muž mmulcr [86]
RAP napsal: Pokud se podaří v Ústí udělat tato setkání pravidelně, pasujeme Marka na posla výměny rostlinek mezi městy. :-D

To by mohlo být dobrý - jakože bychom neměli zdegenerované rostlinstvo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 10:17 RAP – Re: PaDa
Pokud se podaří v Ústí udělat tato setkání pravidelně, pasujeme Marka na posla výměny rostlinek mezi městy. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2011 20:48 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Nenechte tam Marka samotnýho, ať mu není smutno ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 18:05 Muž mmulcr [86]
Tak jedno z posledních připomenutí:
Již zítra 1. setkání akvaristů v Ústí nad Labem (podrobnosti viz. 1.příspěvek)
Rostlinky už jsou přichystané v kyblíku - dnes jsem musel pročistit akvárko ;-) Zítra proběhne balení.
Všichni zváni, už se těším. Marek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 15:26 Muž mmulcr [86]
PaDa napsal: Tak se ti ta účast nakonec slušně rozjela,...
jj, vypadá to slibně ;-)
soptik napsal: a jakto že tebe já neznám,... rád bych vzal vstupenku hodnou týhle akce,...
tak to nech v klidu na příště, budeš lákadlem a zájemci se pohrnou :-D Proč mě neznáš??? Jsem se do Libouchce "přiženil" 3 roky zpátky ;-)
Dashenka napsala:dorazíme z Litoměřic uvidíme v jaké budeme kondici.
Budeme se těšit ;-)
RAP napsal: Držím palce ať vám to se srazem klapne. PS: Pozor na něj, občas tahá v náprsní kapse křečky. smich
Děkujeme, určitě to vyjde. PS: bez křečků ani ránu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 14:26 RAP
Já pocházím z kopců nad Liťákem. Nebydlet v Práglu, taky dorazím.
Držím palce ať vám to se srazem klapne. Marek absolvoval dostatečné školení u tří3. ;-)
PS: Pozor na něj, občas tahá v náprsní kapse křečky. smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 11:42 jasanek29 – Re: soptik
Ja myslím,žeje udáš............ ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 07:19 Dashenka – ...
ahojmožná dorazíme z Litoměřic uvidíme v jaké budeme kondici :OD vzala bych nějaké valisnerie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 23:46 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: mmulcr
a jakto že tebe já neznám, když bydlíš v mojí rodný vesnici? :-) nebo jen nepoznávám... nojo, ikdyž se to třeba protáhne do 22hod, tak bych sebou rád vzal vstupenku hodnou týhle akce, v podobě rostlinek a krevetek, ale mít je chudáky 10hod ve sklenici a pak už nemít komu udat je škoda..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 23:09 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: mmulcr
Tak se ti ta účast nakonec slušně rozjela, tak ať vám to napoprvé klapne ano
Zkušenosti máš :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 22:08 Muž mmulcr [86]
soptik napsal: do 22hod to asi nepotáhnete že ;-)
V mém profilu je na mě telefon. Kdyby náhodou, tak podej dotaz aktuálně ve středu. Kdyby to nevyšlo, tak domluvíme příští sraz tak, aby to vycházelo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 20:24 Muž soptik [40] - Rostliny
čus rybičkáři, tenhle sraz tady v UL je supr věc, po nějaký době jsem se sem zase kouknul a hned byl mile překvapan! ale v zápětí zklamán, to mi to muselo vyjít na odpolední šichtu? škoda, do 22hod to asi nepotáhnete že ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 19:00 jasanek29 – Re: jasanek29
Vem toho hodně,už pro tebe vybírám pěkný krevetky a jednoho raka palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:59 jasanek29 – Re: mmulcr
To je dobře,at roste. potlesk :-D potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:39 Muž mmulcr [86] – Re: uniorn
Pár nekontrolovatelně rostoucích kousků mohu také donést ;-) Tak už jen 3 dny ;-) Už aby to bylo - akvárko vypadá nechutně zarostle :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 14:35 Žena uniorn [21] - Rostliny
Ještě můžu donýst Limnobium laevigatum rybicky.net/atlasrostlin/limnobium_laevigatum
taky pěknej nezmar.. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 12:59 janmat – Re: mmulcr
Díky, jedná se přímo o komunitu na fb, takže bude fajn, když to bude mít přesah právě do tak skvělého nápadu jako je to setkání v UNL. Akvaburza v Praze je fajn, ale přeci jen je lepší, když je čas popovídat a sdílet zkušenosti a to, co se podařilo... Přeji všem příjemný víkend.... mt
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 09:30 Muž mmulcr [86] – Re: matty
V celku dobrý nápad, i když na FB nějak moc nejsem, určitě se tam ukáži. Jinak se tedy uvidíme příště. Pozdrav do LT ;-) Marek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 01:18 janmat – akvariste na fb
Žel se nemohu zúčastnit - antibiotika.
Chtěl bych ale všechny pozvat na stránky Facebooku, které se snažím zprovoznit.
Je to nekomerční FB komunita. Sám jsem z Litoměřic, kde jsou další uživatelé a začínáme si mezi sebou vyměňovat rostlinky, rybičky a tak... Budeme se tedy společně (když pro tentokrát ne osobně) těšit na pokec přes facebook.
tady je odkaz na fb: www.facebook.com/…
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 22:02 jasanek29 – Re: mmulcr
To bude něco.......... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 21:48 Muž mmulcr [86]
jasanek29 napsal: už za pět dní a bude AQ mazec...
Tady se už někdo těší :-D Stříhat to budu až ve středu odpoledne, aby to bylo co nejčerstvější ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.01.2011 11:38 jasanek29
Tak ryby,už za pět dní a bude AQ mazec......Pavel potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 08:38 Muž mmulcr [86]
Jirkounek napsal: Ahoj nevíte někdo o Ocelátech popř nabídněte.Dík George. (Vrubozubec Paví) :-)
Ahoj, spoj se se "Stilem" viz. níže. Doma se mu něco vykulilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 08:30 Žena uniorn [21] - Rostliny
:)uniorn možná vezme sestru ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 00:06 Jirkounek – Ocelát
Ahoj nevíte někdo o Ocelátech popř nabídněte.Dík George. (Vrubozubec Paví) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 22:42 Muž mmulcr [86]
invalida napsal: a holky vám tam choděj? ...

smich Zatím přislíbila účast "uniorn". Třeba s sebou vezme kamarádku :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 22:38 S Muž invalida [3881] – Re: mmulcr
Jasan s Tím počítám...a holky vám tam choděj? stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 22:33 Muž mmulcr [86]
RAP napsal: Je to hned první příspěvek od Marka

Díky za předání informace ;-)

invalida napsal: No zkusím ale neslibuju...musím zjistit mašinku domů...mám to daleko ne ano

Doufám, že to nebude naposled, tak kdyby to nevyšlo, určitě bude ještě srazů víc. ;-) Každopádně se už těším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 20:18 S Muž invalida [3881] – Re: RAP
No zkusím ale neslibuju...musím zjistit mašinku domů...mám to daleko ne ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 20:16 RAP – Re: invalida
1. setkání akvaristů v Ústí nad Labem
Několikrát jsem se zúčastnil pražského srazu u 3 trojek, kde jsem posbíral mnoho zkušeností, našel nové přátele a nespočetněkrát si užil spoustu legrace. Netrvalo proto moc dlouho a v hlavě se mi zrodila myšlenka začít s něčím podobným i u nás v Ústí nad Labem. Nenapadla mne vhodnější doba, kdy s přátelským srazem začít, než-li v Novém roce.

Tímto bych rád pozval všechny akvaristy z Ústí nad Labem a přilehlého okolí na přátelské posezení.
Kdy?: středa 19.1.2011 od 18:30
Kde?: Restaurace Hvězda ( hvezdaul.cz/… )
Náplň večera: seznámení, pokec, výměna přebytků rostlin či jiné havěti, volná zábava, dobré pití a jídlo, atd. (pořadí není pevně stanoveno ;-) )

Jsou vítáni všichni akvaristé jakékoli úrovně.
Pozvání na 1.setkání dávám s předstihem, aby si mohl každý, kdo bude mít zájem, udělat čas a přijít.
Budu se na Vás těšit. M"
Je to hned první příspěvek od Marka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 20:15 S Muž invalida [3881]
Kdy a kde je ten sraz? Možná bych se urval..teda když dovolí doktor...sem na neschopence ale třeba ho ukecám nebo uleju vínem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 19:56 jasanek29 – Re: uniorn
Ahoj,kdyby si měla piskořky,bylo by to super,vzal bych si je............opravdu přijd,já dorazííííím,Pavel potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 14:53 Muž mmulcr [86]
stilo napsal: beru celou rodinu
Dobrá, pro "Hujerovi" zabírám celou hospodu :-D
uniorn napsala: měl by jste někdo zájem o piskořky??
No jasně, "pivkořek" není nikdy dost ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 14:40 Žena uniorn [21] - Rostliny
Kdybych tedy přeci jen dorazila, měl by jste někdo zájem o piskořky?? Mám jich mraky :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 14:34 stilo
Ahoj,jen 10 míst,beru celou rodinu,cca 30 lidí,lekl ses,neboj sranda,už se těším. potlesk hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 13:32 Muž bonsator [1] - Jezírkové ryby
Díky,ještě o tom budu přemýšlet,zkusím i nějaké akce o víkendu,tak uvidím,jak dopadnu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [8] 9 10

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 10993x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16144-setkani-akvaristu--usti-nad-labem?od=351