Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Ústí nad Labem

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Ústí nad Labem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 21:28 Muž mmulcr [86] – Setkání akvaristů - Ústí nad Labem
Tak bando ;-)
Zítra touhle dobou již budeme vesele diskutovat nad radostmi všedních dní :-D
Ráno vám pro ty potvůrky uvařím mňamku a budete jim moc dát ochutnat ;-)
Tak nezapomeňte zítra od 18:30 na Hvězdě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 10:03 Muž mmulcr [86]
jasanek29 napsal: Ahoj Mááro,zítra bych dorazil do 19hodiny,pujdu rovnou z prace a vemu sebou Zdenku...
V pohodě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 09:14 jasanek29 – Re: mmulcr
Ahoj Mááro,zítra bych dorazil do 19hodiny,pujdu rovnou z prace a vemu sebou Zdenku,taky akvaristka z Ustí,švagrová. Pavel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 19:35 Muž mmulcr [86]
Vypadá to, že přinesu riccii. Snad někdo budete trochu chtít ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 12:29 jasanek29 – Re: Dashenka
Ahoj,kolik by si chtěla krevetek?? Asi vemu CLEA HELENY....pokud tam nějakou najdu, :) Pavel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 09:58 Dashenka – ...
ahoj pokud se mi podaří přemluvit drahou polovičku tak bych dorazila. Můžu vzít tentokrát pár piskořek. Neměl by někdo nějaké krevetky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 09:21 Muž mmulcr [86] – PMDD
Pokud budete chtít někdo na sraz přinést PMDD bez KNO3, piště cca do 12:00. Jedu nakupovat nějaké drobnosti, tak bych Vám to mohl na pátek vzít. Cena 60,-Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 04:59 Muž mmulcr [86]
V sobotu shodou okolností také akva-burza v Mostě. Pokud opravdu něco sháníš, nebo nechceš být venku za 5 minut - doporučuji ;-)
rybicky.net/akce/607

Jinak se už na všechny těším v pátek ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 01:13 Muž Barakainus [654] - Rostliny – Re: soptik
Super. Zrovna pred minutou jsem pozoroval, jak samec oplodnil vajicka me posledni samice, ktera se asi pred 5 hodinami svlekla. To se mi jeste nikdy nestalo abych to videl. Asi to delaj jen v noci, ale ja zrovna zapomel vypnout svetlo... Kdyby s pospisily o hodinku, stihly to jeste na Valentyna :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 00:48 Wanna – Re: kaasha
To je to v tom kulturáku opravdu tak hrozné? :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 23:02 kaasha – Re: popelnik
Nee, koná se to v pátek 18.2., tuším, že od 18:30. A sraz máme v restauraci Hvězda na Klíši. Ale v sobotu je v kulturáku opravdu burza, takže jestli se chceš pobavit "pestrou" nabídkou ryb a rostlin, tak se tam klidně jdi podívat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 22:41 popelnik
ahoj konečně mám volno abych se tam dostal, kde se to koná je to ted 19.2 v kulturaku ve velý hradební???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 22:10 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: jasanek29
valisnérek bude dost, o piskořky se budete muset bratrsky podělit podle toho kolik jich najdu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 10:12 jasanek29 – Re: soptik
Ahoj Pavel,mohl bych se taky přidat s nějakou tou piskořkou a valisnerkou? Mohl bych tě taky o nějakou poprosit??? Pavel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:56 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: RAP
napadlo mě to, protože mám doma taky extra ruličku na akva účely, když daru, nebo vozim kytky do zveráče :-) odpaďákový jsou supr, spousta muziky za pár kaček :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:50 RAP – Re: soptik
ano přesně tak. Václav zase používá pytlíky do mrazáku. Obojí perfektně poslouží. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:49 Muž mmulcr [86]
soptik napsal: sice mi neni známo jako Markovi, ale troufám si to odhadnout na roličku odpaďáků v zásobě :-)
jj, odhaduješ správně :-D 2x jsem vzal na sraz u 3x3 ty pytlíky se "zipem", ale nebyly oceněny jako PaDovi odpadový pytlíky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:46 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: RAP
sice mi neni známo jako Markovi, ale troufám si to odhadnout na roličku odpaďáků v zásobě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:43 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: Barakainus
dobrá, přinesu co se povede chytit a extra si dám záležet aby tam byl i sameček, když se mi povedou vyhrabat, budou k tomu i ty piskořky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:43 RAP – Re: mmulcr
Marku nezapomeň, jak to řešil se sáčky PaDa. Tak mu jako organizátor neudělej ostudu. ;-) :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:29 Muž Barakainus [654] - Rostliny – Re: soptik
ja bych si nejake RCS jeste vzal. minule jsem dostal 4 od Pavla, ale jen jeden je samec, tak kdyby se mu neco stalo, kolonie skonci. I kdyz uz dve samice nosi vajicka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2011 21:02 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: mmulcr
s tebou počítám, tam už byl vidět zálusk předtim :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:00 Muž mmulcr [86]
soptik napsal: kdo by měl zájem o valisnérky
ahoj, valisnérky si určitě vezmu rád. Nějak mi zmizely pod hygrophilou. děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 20:57 Muž soptik [40] - Rostliny
přihoďte info, kdo by měl zájem o valisnérky, chci na to setkání vzít celej trs co mám v akva, tak ať mám představu do kolika sáčků to rozdělit. jinak při zájmu donesu nejakou tu krevetku red cherry a rostlinky Cryptocoryne affinis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 14:56 Muž Barakainus [654] - Rostliny – Piskorky
Nemohl by jste nekdo prinest na setkani Piskorky? rybicky.net/atlasostatnich/piskorka_vezovita
Tak 10-20. Diky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 20:52 losan – Re: mmulcr
Ahoj Marku....díky za pozvání.Tak zatím na ten termín nic nemám...kdyby byla změna dám vědět.Prima den Losan :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 10:57 Muž mmulcr [86]
tutamilan napsal: Ahoj,děkuji za pozvání na setkání,ale bohužel nemůžu.
Nic se neděje, jak už teď můžu říct: "Není to první, a určitě ne poslední setkání" ;-)
No a pro ostatní: "Zbývá již jen 7 dní." S největší pravděpodobností budu vařit gelové krmivo, které jsem "vyfasoval" v Praze, tak vezmu každému na zkoušku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 22:48 tutamilan – Re: mmulcr
Ahoj,děkuji za pozvání na setkání,ale bohužel nemůžu.Ale pokud bude nějaké příští a budu mít volno tak se určo rád zůčastním,i když nejsem buhví jak zkušenej akvarista,ale tím spíš bych se rád učastnil podobných akciček,jelikož těch je v okolí opravdu minimum. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 20:14 Muž mmulcr [86]
Tak za 14 dní to opět vypukne ;-) Věřím, že se sejdeme v hojném počtu, jako minule.
Rezervace zajištěna v restauraci Hvězda na 18.2. od 18:30hod.(viz.kalendář akcí).
Na všechny se těším. Mára

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 20:45 Muž mmulcr [86]
Baterka39 napsal: Já měl od Marka zprávu s pozvánkou na 20.1.2011, na kterou jsem reagoval....

Bylo to myšlený, jakože v tom vláknu najdeš další sraz :-D Tedy v únoru ;-) měl jsem spíš hodit odkaz na kalendář. Omlouvám se za mystifikaci :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 19:55 Muž Baterka39 [3] – Re: RAP
Já měl od Marka zprávu s pozvánkou na 20.1.2011, na kterou jsem reagoval.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 19:39 RAP
Baterka39 napsal: Ahoj Marku, přečetl jsem si zprávu pozdě .....
Do února je ještě čas. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 19:34 Muž Baterka39 [3] – Re: mmulcr
Ahoj Marku, přečetl jsem si zprávu pozdě, ale určitě bych dorazil, bydlím ve Všebořicích a tak to mám na Hvězdu kousek, ahoj Petr(baterka39).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.01.2011 10:40 Muž mmulcr [86] – Setkání akvaristů - Ústí nad Labem
Tímto bych rád pozval všechny akvaristy z Ústí nad Labem a přilehlého okolí na přátelské posezení.
Kdy?: pátek 18.2.2011 od 18:30
Kde?: Restaurace Hvězda ( hvezdaul.cz/… )
Náplň večera: seznámení, pokec, výměna přebytků rostlin či jiné havěti, volná zábava, dobré pití a jídlo, atd. (pořadí není pevně stanoveno )

Jsou vítáni všichni akvaristé jakékoli úrovně.
Ti, co byli minule již vědí, do čeho jdou. Kdo přijde nový, rychle pozná ;-)
Budu se na Vás těšit. M

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 23:27 pavel m – Re: kaasha
Ptal jsem se na ty B. albimarginata. Prodava je jen za $20 za par. To je o hodne min nez si pamatuju. Asi to uz nebude takova vzacnost jako driv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2011 19:40 popelnik
Já budu mít v budoucnu spoustu přebytků, jen musí ještě dosrůst. ale spíš to prodám do zveráků nebo zajemcům přes inzerat. Burza mi příjde moc naročná, ale zase je fakt že tam si ty lidi proto příjdou když chtěj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2011 16:38 Dashenka – burza
neměl by v budoucnu někdo zájem prodávat své přebytky at živočichů či rostlin na akva-tera burze v Ltm?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 10:00 stilo
Setkání opravdu super zážitek,největší zásluhu a veliké poděkování patří Markovi,v této době je potěšující,že se lidé dokáží takto sejít a krásně popovídat,pokud je člověk akvarista,je téma nevyčerpatelné,už se těším na další posezení,to už snad něco donesu.Pozdrav všem.Jarda. potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 23:08 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: mmulcr
myslím že témata jsou nevyčerpatelná, v dobrý společnosti se vždy nějaký najde!
přesně tak, sice protrhávám po dlouhý době, ale za to hodně razantně :-) tak doufám že mi přiští sraz neunikne..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 14:46 Muž mmulcr [86]
soptik napsal: stále bylo o čem mluvit a těžko se končilo

Doufám, že jste si nechali něco na příště :-D

Jestli budeš protrhávat tu svojí 6-tistovku, tak to s prázdnou určitě nepřijdeš :-D

PaDa napsal: No doufám, že tě občas uvidíme i u nás, když se vám to tak rozjelo

Neboj, dokud to půjde, budete mě mít na krku taky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 14:34 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: mmulcr
No doufám, že tě občas uvidíme i u nás, když se vám to tak rozjelo :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 12:24 Muž soptik [40] - Rostliny – Re: mmulcr
soptik nekecal a dorazil :-) děkuji ti za technickou podporu a předávání info o stavu setkání, dorazil jsem chvilinku po tvém odchodu a s děvčatama jsme potom nasadili laťku hodně vysoko co se rozpuštění akce týče, stále bylo o čem mluvit a těžko se končilo :-) bylo to fajné setkání a příště se snad zůčastním od začátku a rozhodně nepřijdu s prázdnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 11:46 Muž mmulcr [86] – Re: pavel m
smich smich já to tušil smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 11:31 pavel m – nove akva
Diky za super setkani. Aniz jsem chtel, skoncilo to tak, ze mam nove akva s krevetkami :) To je tak, kdyz nekdo prijde do spolecnosti skupiny akvaristu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 09:52 RAP – Re: jasanek29
Deset na první setkání je super. Nynější setkání U tří trojek začínalo ve dvou -Pada a Václav. Ikdyž prapůvod to má ve srazech co dělal Pavel z Akvaristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2011 08:52 jasanek29 – setkání akvaristů
Setkání bylo super,moc děkuji za kytky,jsou nádherný a opravdu to stálo za to. Přístě nás tam snad bude víc..........at to roste a plave ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2011 07:31 Muž mmulcr [86]
Abych nezapomněl... zvěřenu měl tentokrát "na starosti" jasanek29 - děkuji ;-)
Krmení o které jsem se podělil věnoval pro toto setkání (a ani o tom nevěděl) Pavel Mžourek z akvarista.cz Děkujeme palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.01.2011 22:54 Muž mmulcr [86]
RAP napsal: Marku a nezapomeň na report,...
Bohužel jsem dnes neměl možnost soukromého odvozu, musel jsem setkání opustit poněkud dříve, než jsem zvyklý. Všem zúčastněným děkuji za účast, bylo to krásné uvolněné odpoledne, rostliny, stejně tak i ostatní havěť se rozdala, a myslím, že i témata rozhovorů byla zajímavá.

Na prvním setkání se nás postupně sešlo 10? ;-)
Za mé účasti jsem tam byl já (MMULCR), Míra (táta), Venca, Jarda (Stilo), Pavel (jasanek29),Pavel (Pavel m.), Dáša (kassha) a Uniorn se sestrou. A pokud nekecal soptik, tak dorazil chvíli po mém odchodu ;-)

Věřím, že rostlinstvo, které jsem donesl bude růst i ostatním a zvěřinec, který jsem si odnesl bude u mě prosperovat - soudě podle toho, že po vpuštění do nádrže ihned ožíraly, co se dalo :-D.

Těším se na další setkání. Doufám, že se nám společně povede rozjet něco, co dle mého názoru v severních čechách chybí.

Všem přeji šťastný návrat domů a ať nám plavou ;-) Marek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 21:39 RAP
Marku a nezapomeň na report, jako hlavní organizátor to máš nastarost. ;-)
Doufám, že jste se dobře bavili(aktuálně třeba ještě bavíte)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 17:14 jasanek29 – Re: mmulcr
Ahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] 9 10

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 10993x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16144-setkani-akvaristu--usti-nad-labem?od=301