Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Z akvária se ztrácejí ryby

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 12 Žádná další stránka   1  
Z akvária se ztrácejí ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2006 10:33 kačka – dania
No ja si je do herbáře nedala, skončily ve vysavači ale ještě je můžu vyhrabat :-) :-) vypreparovaný už budou ;-) .
Někde tady jsem četla že někomu dania vlezly za bridlicovou stěnu. :-O :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2006 08:18 biginner Efik – hrobecek?
tak ze by mu kamaradi udelali hrobecek?:)) To je hezky.. ale ani by to nezvladli. ze by vazne buhvico?kouknu se pri cisteni..jestli tam nebude zacnu verit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2006 08:06 Muž [] – danio
Mě se na začátku chovu taky ztratili některé rybičky tak že jsem nebyl schopen je najít vůbec nikde, ale pak jsem zjistil že je (něco/někdo bůhvíco) zahrabal do jemného štěrku a tam zahnívali
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2006 08:04 biginner Efik – ze by blackmolly?
a nebo ze by vazne blackmolly? mam dve. Ze by ho sezraly do posledni ploutvicky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2006 08:01 biginner Efik – Ice Ventura
hmm.. tak jsem z toho jelen:) stale hledam..mezi parketama hledam a Danio do herbare nikde. Vy jste uz taky nikdy nenasli zmizele rybicky? ale to prece neni mozne?? v tom musi bejt neco nadprirozeneho,jinak si to nedokazu vysvetlit. A myslite, ze Danio skoci 10cm??to je vul, kam si myslel ze skace??Ale zadny jiny zvire nemam, trebe kocku,ktera by ho sezrala..A taky je fakt paraorech=>ze by pancernicek vyskocil?tak to vyreste nekdo, Ice Ventura=>mas praci X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.06.2006 22:33 Muž [] – Vyskočila
Nepleťte do toho chudáka Satana.. Dánio určitě vyskočilo. Hledejte za akvárkem - bude pravděpodobně zralé do rybího herbáře. Ale že by vyskočil i pancéřníček? To asi ne..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2006 22:33 kačka – dania
Ahoj, mě se to taky stalo se dvěma zmizely neznámo kam, ale už vím co za tím bylo, aspon u mě. Při čištění a tudíž oddělání krytu ,ty potvory vyskakujou, tak pozor, našla jsem je ale už suché mezi lištou od plovoučky, tak bacha nato :-) :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2006 21:23 para orech – .
Jen bych podotknul, že je mezi námi jistá souvislost. Akvárium asi rybičky nepohlcuje, tak to vynecháme. Že by black mollky??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2006 21:21 para orech – ..
tak to mám podobný problém. Mám stejně veliké akvárko(že by náhoda?) v něm neonky mečovky a black molly. Asi před 3 týdny mi zmizel jediný krunýřovec ( asi 4 cm)a už se neobjevil. Jak z hororového příběhu, že? Čím to může být?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2006 20:46 biginner Efik – zahadne zmizeni Dania
mam akvarium 54l, 6xparmicky petipruhe, 2xblackmolly, pancernicek.Mela jsem dve danio. Rano tam byly jeste dve, vecer uz ne. Je mozne ze ji ostatni sezrali do posledniho kousku?opravdu nikde neni ani ploutvicka. Nechala jsem otevreny ten kryt, ktery byva nahore. Je mozny ze vyskocila?ale nikde jsem ji nenasla.Je to zahada..Stalo se to vcera 6.6.2006-dabluv den..tak treba v tom mel prsty on? :-O
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 11 ...... [12]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 11707x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14990-z-akvaria-se-ztraceji-ryby?od=551