Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.07.2020 12:14 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybky – Nákup
Dnes jsem navštívil tuto prodejnu a musím říci, že je v dobré kondici. Ochotný personál mi neprodal čerstvý import krunýřovců napských. Mám si počkat, až se aklimatizují. Tomu říkám férové jednání.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   25.04.2020 20:08 R Muž ctibum [6907] Re: Jan Jonáš
No tam jde spíš o ten text. V souvislosti s Dášou exZíkovou, bývalou duší obchodu. Kdo neví detaily, nepochopí smysl toho "wtf"...
Dášu si můžeš najít na FB, máš-li, tam si u ní můžeš i dohledat podrobnosti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2020 19:32 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Avona
Jojo, to jsem už zažil tento týden.
Je to takový průvodce webem.
No proč ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.04.2020 19:27 Žena Avona [107] – WTF ?
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   11.10.2019 20:08 Žena Danila [4489] - Sumci – Díky, byly to úžasné roky
www.facebook.com/…

Moje nejsmutnější reportáž o rybách. Nejsmutnější proto, že je poslední.
V neděli 13. října v 11:55 na Primě.

Musela jsem opustit práci, kterou jsem milovala.
Skončil sen, který jsem devět let budovala úplně od nuly a nechala tam moře dřiny, potu a slz. Zanechala jsem za sebou kus svého srdce a všechno, co jsem uměla a dokázala dát.
ZOO Braník pod vedením Pavla Zíky pokračuje dál.

Děkuju vám všem, zákazníkům, kamarádům, nadšencům, milovníkům zvířat a akvaristům. Dali jste mi za ty roky tolik podpory sympatií a přátelství, že se to nedá vyjádřit slovy a všechny si vás odnesu s sebou. Z celého srdce děkuju. Děkuju vám všem, kdo jste mě znali a podporovali. Byly to krásné roky a kus mého života a srdce zůstane v Braníku. Děkuju. ❤️
Dáša Hurychová ( Zíková)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2019 15:25 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Shimi
Sledujte RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ v neděli v 11:55 na Primě! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2019 13:42 Muž Shimi [683] Re: rak
Tak to je nemilé. Je někde veřejně k dispozici ta reportáž?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2019 19:49 RAP Re: Luky13
Anebo si tam minule byl těsně po závozu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2019 17:08 Muž Luky13 [60] Re: Luky13
Tak jsem v Braníku dnes byl a vše v naprostém pořádku, asi jsem minule trefil jen na špatnou várku.
Ryby jsem nakoupil a jsou moc pěkné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2019 11:52 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Luky13
Ahoj, já tam byl před deseti dny a je fakt, že v některých akvárkách to vypadalo unaveně, ale razbory jsem tam koupil krásné. Z rostlin jsem si též nevybral.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2019 11:49 R Muž Anthrax [4762] Re: Luky13
Já ještě neviděl obchod, kde by byly ryby úplně vždycky v dobré kondici. Nemocem nikdy zaručeně nezabráníš, při tom počtu ryb co se tam otočí. Někdy se to prostě sejde. Já tam byl koncem ledna a naprostá většina ryb byla OK ale zase bych si asi zrovna nevybral z rostlin... To se prostě stane. jindy zase rostliny ok. Když se mi ryby nebo rostliny nelíbí tak je nekoupím a přijdu jindy. Jinak mám s Braníkem dobré zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.03.2019 11:36 Muž Luky13 [60]
Ahoj, byl teď někdo v Braníku? Já tam nedávno byl a bál jsem se tam koupit ryby. Čichavci měli rozklad ploutví, nebo co to bylo a celkově na mě ryby nepůsobily zdravě. V těch jejich výstavních nádržích ryby vypadaly dobře, ale ty na prodej moc ne. Nechci pomlouvat, ale fakt se mi ryby nezdály v kondici.
Máte někdo takovou zkušenost, nebo jsem se špatně trefil?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.01.2019 21:11 R Muž ctibum [6907] Re: Prašan
Teď dávala na Facebook novoroční video, které natočila a předtím i příspěvek o tom zkoněpádu, takže žije a funguje ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2019 21:06 -
Neviete ako je na tom pani z tejto predajne.Pred sviatkami mala dosť nepríjemný úraz. sad
Skoré uzdravenie.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.10.2018 15:21 S Muž invalida [3881]
Hvězdě gratulace palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.10.2018 11:31 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku JOO ! Boříme mýty v televizi! Bylo to super!!! Mrkněte do Braníka hop hop

www.seznamzpravy.cz/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   05.09.2018 00:14 Muž rudolf [4681] – Po osmi letech
Fotka k příspěvku Původně jsem chtěl fotit jenom ryby, ale pak mi to nedalo a v půl desáté večer jsem zmáčknul i personál. Popiska by mohla být: ZOO Braník po osmi letech a třech měsících ;-)
(Na ryby posléze dojde taky.)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2018 18:52 Muž půlpy [2131] – fotky z července 2018
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku více fotek najdete na:
www.zonerama.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.08.2018 18:50 Muž půlpy [2131] – fotky z července 2018
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zářnoočko Normanovo, Vrčivka trpasličí, Tetra červenoskvrnná, Razborka skvrnoocasá, Parmoun síťkovaný
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.08.2018 18:46 Muž půlpy [2131] – fotky z července 2018
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Anténovec peruánský, Dánio myanmarské, Duhovka lososová, Hrotočelec zebrovaný, Mřenka annamská
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.03.2018 17:14 R Muž romant [27987] Re: Yirka
Požadoval bych zpětně půlku akvária. :) :-D pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 17:09 Muž Yirka [9126] Re: Danila
První půlku názvu jsem tehdy trefil. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 14:34 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: Danila
-bodejt bych nepamatoval smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 14:26 Muž powery [250] Re: Danila
Bude nová soutěž? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 14:23 Žena Danila [4489] - SumciRe: Moucha
PAMATUJETE? Před osmi lety touhle dobou, jsme vyhlásili soutěž o nejlepší název akvaristiky - která ještě neexistovala.... šílenej nápad dvou absolutních bláznů.... Tehdy vyhrál Moucha a dostal za to nový akvárko :-) A název byl nakonec úplně jinej....

Moucha napsal: Bránická zoo
Kus přírody v Bráníku
Exoti
Domácí žoužel
Obludné obludárium (je to dost Potterovské?)
Animalmex (neco jako zverimex)
Danilex
Chlupy a šupiny (do každé rodiny)
Dřápky a zoubky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2017 07:24 Muž půlpy [2131] – Fotky
Ahoja
udávám adresu na pár snímků ze zářijové návštěvy prodejny
www.zonerama.com/…
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2017 19:37 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rybickar
Tak se zeptej v Braníku já to všechno viděl teď nevím jestli to bylo tady nebo spíš na fecebooku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 19:29 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: vaaclav
Díky. Tak právě tady jsou pouze ukázky: www.facebook.com/…

Ne celé díly... O těch celou dobu mluvím. Doufal jsem, že si to tu třeba nějaký nadšenec nahrává;)... a nebo si to snad stáhl někde na uloz.to apod;) Případně, že si někdo dodal kuráž a nahrál konkrétní reportáž přímo na youtube;)

Česká Televize má i-vysílání veřejně dostupné bez poplatků a registrací. Nova bohužel...;/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 15:22 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rybickar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 14:55 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: vaaclav
Všechny odkazy na které jsem narazil jsem proklikal, ale nenašel jsem ta zmiňovaná videa (skok do jezírka, "kousnutí" rybou). Ani nevím o čem ty díly celé byly. Dostaly se ke mně pouze upoutávky...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 14:20 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: rybickar
Kdyby jsi si prohlédl tohle vlákno tak na odkazy narazíš. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 14:05 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: MartinH
ok. každopádně máme na mysli tentýž díl;)... Právě, že jsem díl(y) neviděl, tak je sháním;)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 11:21 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: rybickar
To nebyli piraně, ale nějaká jiná dravá ryba z jejich 2500 litrů, normálně prý nelouše, ale musela se prý před kamarami předvést. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 08:34 Muž rybickar [16] - Společenské nádržeRe: lenkalor
Díky za rychlou odpověď. Toto video jsem taky neviděl ;) Ale pak byla na fcb Zoo Braník avizovány 2 reportáže (v jedné Danila skočila do jezírka, v druhé se prý měla nechat kousnout piraněmi;)?) Díky případně i za ně;) Tuším, že byly v TV Nova duben a říjen 2016...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2017 12:39 Žena lenkalor [580] Re: rybickar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2017 12:19 Muž rybickar [16] - Společenské nádrže – Televizní vystoupení ZOO Braník online?
Moc se mi líbí kvalitní reportáže o akvaristice natáčené právě ve Vašem ochodě;). Viděl jsem je skoro všechny. Ty, které mi schází budou nejspíš z TV Nova (Rady ptáka Loskutáka). Jsou někde zdarma ke shlédnutí? Dáte sem prosím případně odkaz? Díky moc. PS: Na Voyo předplacený účet nemám;/

Na ČT jsem viděl: Zakládáme Akvárium, Jeden Díl s Vydrou (ucházející) a jeden s Bohdalovou (obdivuji trpělivost p. Ziky;) Pokud náhodou víte o dalších na ČT prosím o odkaz rovněž;)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.09.2017 12:17 Muž půlpy [2131] – Pár snímků z prodejny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Sumec sklovitý, Terčovec, Tetra ozdobná, Vrubozubec paví, Zubatice liščí
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.09.2017 12:15 Muž půlpy [2131] – Pár snímků z prodejny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Motýlkovec africký, Panak černopruhý L190, Panceřníček Schwartzův, Plata skvrnitá var.Mickey Mouse, Sevelie pruhovaná
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.09.2017 12:12 Muž půlpy [2131] – Pár snímků z prodejny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku než stačím upravit všechny fota ze včerejší návštěvy ZOOBraník, aspoň malá ukázka:
Anténovec pruhovaný, Cichlidka Ramirezova, Duhovka lososová, Kančík červenohrdlý, Kančík papouščí
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2017 20:55 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: invalida
Na mě nezamachruješ. Já si dokonce na ty kostice sáhnul, když byla kdysi v Ostravě vystavena kostra velryby. Teď je, tuším , v muzeu v Praze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2017 20:53 S Muž invalida [3881] Re: Pepan
Tak zamachruju skopčeným textem..Aby to bylo rychlý.

Kostice jsou útvary v ústní dutině kosticovců - neozubených kytovců[1], používané k filtrování potravy. Ve fázi plodu mají kosticovci zuby, které ale postupně mizí a jsou nahrazovány kosticemi, které má kytovec při narození už téměř plně vyvinuté. Vyrůstají z horní čelisti kytovce a jsou tvořené z keratinu[1] (stejné látky, která tvoří vlasy či nehty).

Tvarem připomínají velké ohebné hřebeny. V závislosti na druhu velryby dosahují délky od 30 cm u plejtváka malého až po 4,5 m u velryby grónské a váhy až 90 kg. Jejich počet je též různý - od 140-150 u plejtvákovce šedého až po 375-400 u keporkaka či plejtváka obrovského.

Kostice byly lidmi využívány k mnoha účelům, od zpevňování luků po vyztužování deštníků, límců košil, korzetů a podprsenek. V současné době jsou již nahrazovány plasty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2017 13:32 Muž Driv3r [236] Re: Danila
Boží mořská pana.moc pěkný.!! palec palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.06.2017 12:57 R Muž ctibum [6907] Re: Danila
Jsem trochu rozčarován vaší reakcí. Řekl bych, že jste to přehnala, aniž by k tomu byl důvod. Máte můj respekt a tohle mi k vám moc nesedí...
Předně nejsem redaktor, ale správce. A jsem kategorie "Franta z Horní Dolní". A pokoru bych mohl krájet a rozdávat.
Za další, jsem tu celkem často a talentů, co to do akvárka házejí bez rozmyslu, třeba proto, že to někde viděli, je tady fakt hodně. Stačí si projít fórum. Celý fórum, ne jen tohle vlákno... ;-)
EDIT
V mém světě neznamená "Franta z Horní Dolní" debil nebo retard, ale NĚKDO. Třeba Josef Novák z Plzně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.06.2017 12:45 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Kdyby byl Krejčíř co k čemu, tak se potopil taky a ten dialog byste natočili pod vodou. A ještě jedna poznámka - vedlyby mají kostice. Můžu se zeptat, kde? Jo a podprdu dopředu vylučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.06.2017 12:31 Žena Danila [4489] - Sumci
A ve 12:45 na NOVĚ vysílají reportáž o potápění do našeho velkého akvária 2500 litrů a kdo mi zkusí vysvětlit, že já do něj nepatřím....
Má pravdu, velryba nemá v jihoamerické nádrži o objemu 2,5 kubíku co dělat :-D :)

Video s upoutávkou zde:

www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2017 12:26 Žena Danila [4489] - SumciRe: romant
Proč se nedoporučuje??? Já v tom absolutně nevidím problém a zároveň nechápu, co má znamenat věta : účelově zařízené akvárium, silně zavádějící.... Jako sakra co???? tone

Na fotce je bezchybně fungující 540 litrové akvárium, které při minimální údržbě ( jednou za 14 dní odkalit + hnojivo průběžně) funguje a dobře.
Takže mi to z pozice funkce odborně vysvětli.

TO CTIBUM: Franta z Horní Dolní nenaházel do nádrže??? Tenhle příspěvek vidím jako urážku vmetenou do tváře akvaristům jako celku. Jako že jsou Frantové a akvaristi kr...ni, které je nutno vychovávat a my redaktoři jsme jediní povolaní????? Trochu pokory by neškodilo.Netvrdím, že jsem megamozek přes ryby, ale sedm let se čtyřmi tisíci ryb , šest dní v týdnu, dvanáct a více hodin denně mi něco málo dalo. Minimálně to, že absolutní pravda v akvaristice neexistuje:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2017 04:27 R Muž romant [27987] Re: RAP
Vlasto, laskavý čtenář jistě promine, ale právě proto že to "jde" jsem to napsal. X-) Jinak kolega ctibum moje pohnutky vystihl naprosto přesně. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2017 23:20 R Muž ctibum [6907] Re: RAP
Jak tak šéfa znám, tak to určitě psal jen z toho důvodu, aby kdejakej Franta z Horní Dolní bez zkušeností nenaházel ony druhy do jedný nádrže, protože v Bráníku to tak mají a na rybičkách to bylo na fotce... Viz "nedoporučuje se v obecné rovině kombinovat..." Koneckonců píšeš to i ty...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2017 23:12 RAP Re: romant
Romane víš, že tě uznávám pro tvé zkušenosti, ale skaláry a terčovci není špatná kombinace. Bohužel chyba není v této kombinaci, ale v lidech bez zkušeností nebo nerespektující potřeby. Zrovna tohle akvárium by mohlo být příkladem, že to jde. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2017 20:52 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: romant
Tak já jsem přez rostliny a co tam plave za vyválené pomeranče nebo jiné placky mě ani tak nezajímá. :-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zoo-branik-