Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nejlepší dno

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Přejít na předchozí stránku 9 Žádná další stránka   1  
Nejlepší dno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.05.2009 23:22 Muž wladys [291] - Cichlidy – dno
Fotka k příspěvku Tak nějak nechápu,proč vyhazovat prachy za nějaké aquaclay ground?? Stačí zajít někam k řece a nabrat si co hrdlo(či nádrž) ráčí.Je to zadara a vypadá to mnohem lépe,než nějaké kuličky. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 23:14 Žena Snowy [24]
Děkuji za reakce, pěkný večer všem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 22:37 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky
Nejlepsi dno je to, ktere se ti bude hlavně líbit! Samozrejme tu jsou dalsi faktory jako zrnitost, ostrost, složení...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 22:25 Muž Tomasovic [6]
Take mam v akva aquaclay a pd nim stare dno, ale myslim ze je to zbytecne. Pod vetsi rostliny staci nejake hnojivo typu Bivoj (Rataj) nebo taleta a ostatni toho ze startu moc nepotrebuji a pozdeji se o hnojeni postara detrit, pripadne nejake Vami vybrane kapalne hnojivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 21:39 MilanRada
Já pod tim AquaClay mám staré dno a rostliny jsou pěkné... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 19:39 Žena Snowy [24] – Aquaclay
Asi se tu již probíralo, mám taky Aquaclay a protože jsem si nevšimla, že jsou dva - čistý a staré dno, dala jsem tam jen ten čistý. Myslíte, že to stačí, že ty rybí a šnečí exkrementy "uživí" rostliny? Nebo, až to budu znovu osazovat, tam mám dát nějaké staré dno? Nebude se to vířit? A jak to odkalujete? Já "trubkou" a vždy se mi to tam nasaje, pomáhám si přerušováním toho tahu vody, ale nebyl by zvon lepší? Díkec za reakce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.05.2009 18:19 Usine – Re: Mirek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 15:49 wobbler
Mám také aquaclay ground > spokojenost + dobre vypada X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 15:03 Muž PentueR [256] – Re: Mirek
Dokolečka dokola? rybicky.net/rady/dno-akvaria-a-kameny
Podívej se po prezentacích, počti si forum.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 14:59 MilanRada
Já mám AquaClay a jsem s tim spokojený.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 14:46 Mirek – Nejlepsi dno
Zdravim, mel bych otazku.. chtel bych se zeptat jake je nejlepsi dno do akvaria 250l.. barva, velikost... vim ze zalezi asi na tom co budu chtit pestovat ale radeji se zeptat

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 8 ...... [9]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 20741x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11348-nejlepsi-dno?od=401