Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit krevetky?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Kde koupit krevetky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2009 15:17 Žena bluedream [245]
Ono je to o trpělivosti (kterou já osobně nemám). V akva mám totiž pidikrevetky, ze kterých ale zatím ani nevím, co se vyklube a do Jihlavy jezdím poměrně často. Jinak, mě došly krevetky poštou taky v pořádku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2009 11:57 J
Jsem z Nového Města a asi je budu muset koupit až v Brně. O ničem tady nevím. To mě mrzí, že nejsou ani v Jihlavě. ne Nebo je možnost po internetu je koupit. Když jsem takto kupovala něco šneků, všichni došli v pořádku. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2009 16:48 Žena bluedream [245] – Re: terča
Má, ale zatím hrozně malinkaté ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2009 16:02 terča – krevetky
pro fantasu,děkuju moc,ale asi tady stejně kolem Jihlavy nikdo krevetky nemá,moc děkuju,a ještě jednou dají se chovat ve společném akva s pavíma očkama,tertama,ancistrusema,panceřníčkama,a molly?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2009 14:26 terča – krevetky
Ahoj,chtěla bych dát do společenského akvárka krevetky,rybky mám snášenlivé ale kde sehnat krevetky,a taky jaké mají krevetky nároky na čistotu vody(máme kohoutkovou)a druhá věc,kde je sehnat?jsem z Jihlavy a toho času na mateřské tak že dojíždět nikam nemůžu a není tady na foru někdo z Jihlavy?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2009 09:00 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Yankee23
jen take rypnuti: cherryny sou neocaridina, ne caridina.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 20:41 Leon
Vim ez velkej vyber krevetek meli nahore za tescem jakoby jeste dal nez je electro world ted nevim pod co to presne patri ale asi je to zoomarket normalne a uplne vzadu naproti rybka na takovym stolku meli betty a pod nima krevetky...cenu uz nevim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 19:10 Yankee23 – Re: švíco
Tak jsem tam zašel, měli poslední dvě, samičku a samce. Velikostně jak si psal. Přeš 3 cm..
Samička byla plná vajíček a po vložení pytlíku do akva a následném vyrovnáním teploty mě "porodila :o))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 13:07 švíco – Re: Yankee23
Myslím že stály do 40Kč za kus. Mají se čile k světu a už se všechny svlíkly.... Aktuálně čistí kořen od řas. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2009 12:39 Yankee23 – Re: švíco
Tak v Perlovce nic moc, aktuálně k odběru mají Caridina red Cherry, velikostí max. do 1 cm../ks á 38,-/ takže někdo s klidným společenstvím v akva jistě uvítá i takovou mikro velikost.

Já si pro zkoušku vzal hned čtyři, protože dle mých zkušeností s rychlostí plavání krevetek a dosavadním soužitím; pravda, trošku větších krevetek; caridina japonica s parmičkama čtyřpruhýma, jsem usoudil, že společně s dostatečným množstvím úkrytů mají dobrou šanci k přežití.
Bohužel jsem svůj úsudek zametl brzy po půl hodině od vypuštění do nádrže pod stůl.
Paradoxně rychlost vylekaných krevet parmy tak nabudila, že jsem byl svědkem neúprosného lovu, krevetky neměly šanci a parmy měly opravdu drahou sváču.. :-O

Do Kauflandu se zajdu podívat. Kolik za tak pěkné kousky chtějí? zatím mám 3, velikostně kolem 2,5cm a rád bych ještě alespoň dvě další, ani by nemuseli být tak velké..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 16:35 švíco – Re: Yankee23
Před týdnem jsem kupoval Japonica krevetky v plzeňském Kauflandu. Jsou to krásné dospělé kousky dlouhé 4cm ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 15:01 Yankee23 – Re: švíco
jj, máš pravdu, krevetky caridina japonica prodávají v Plaze, kde jsou celkem trvale k dostání. Cena ks á 39,- , dle oka jsou velikostně od 0,5cm do 2cm..
dnes zkočím na roh Perlovky, rád bych sehnal ještě nějaké neocaridina, info jsem vložím.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2008 15:11 švíco – Re: švíco
Takže se moje domněnka potvrdila...mají na místě které jsem zmiňoval...má jich tam několik desítek velikost kolem 1cm...tuším za 35-39Kč/ks (dneska jsem tam byl) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2008 15:07 Lorsson
Občas mívají krevetky v akvaristice v Globusu na Košutce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2008 09:21 švíco – Re: kukulin
Před dvěma týdny je měl pán na rohu Veleslavínské a Perlovky... Nějaké krevetky mají i v Plaze, ale nevím jestli red chery...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2008 09:10 kukulin
Najde se někdo v Plzni a okolí, kdo by prodal krevetky "Red cherry"? Ve zver. jsem je nesehnala. Dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2008 09:10 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
casem budu mit mozna na prodej par kousku black crystal, jinak momentalne mam neocaridina denticulata přírodní(velmi levně)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 19:07 Muž Lukysek [8] – Re: filo
byla to nejaky obyčejny(asi sladkovodni) a stala 30 Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 18:11 filo
Lukysek:
diky za tip palec kolik stala jedna krevetka červená?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 16:25 Muž Lukysek [8] – Re: filo
Minulý týden jsem je koupil v Třebíči
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 15:38 Muž agent007 [47]
Mě by zajímali prodejci v okolí Ostravy, Nového Jičína, Hranic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 15:07 filo – krevetky na vysočině
Poohlížím se po nových obyvatelích akvária a v Jihlavě nikdo nemá k mání krevetky. Už i ten prodejce je navždy přestal prodávat. Má někdo nějaké informace? Nebo několik málo krevetek navíc?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2008 10:53 groal
Mají je na Palackýho ve zveráku..... tuším asi 25 kc ale nejsem si jistý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2008 09:47 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: jajajajenomja
Taky jsem byl včera v ol. Hornbachu, ale ničeho hrozného jsem si nevšiml. (Teda - krom ruduchy na kytkách; už tam některé mají příliš dlouho...)
Krevetky by měli mít kluci v akvaristice na Palackého ul. u Nádraží Ol.-město.
Mimo "klasiky" (Red Cherry) minulý týden prodávali "nějaké žluté". (Dostal jsem hlášku od kolegy, který je koupil.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2008 08:44 jajajajenomja
O Hornbachu jsem ani neuvažoval, tam to vzdycky bude hrozny. Chtel sem je koupit od nějákýho chovatele ale nenašel sem žádnýho v blízkosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2008 08:40 Muž MatesKGB [4] – .
Čus být tebou tak bych dal pár inzerátů, přece jenom takhle od lidí co si nějaký vychovají jsou mnohem levnější než v obchodech a navíc vidíš v jakém prostředí vyrůstají a máš jistotu s jejich zdravím. Jinak v Hornbachu mají nějaký krevetky, ted o výkendu sem se tam mrknul a děs jako vždy takže ybch tam nic nebral, žrádlo hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2008 07:35 jajajajenomja – krevetky v Olomouci
Dobrý den měl bych prosbu, nevíte někdo kde by se dali v Olomouci pořídit krevetky za rozumnou cenu???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 20:47 Joecz – Re: petrys
já jsem v Plzni koupil nějaký červený krevetky (asi chery) ve Zverimě za 30 Kč

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 14:16 Harryk – Brno
Asi je to docela novej web, takze v listopadu o nem mozna nikdo nevedel. Kazdopadne krevetky v Brne ma tady tento - www.krevetky.wbs.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2007 16:46 Vladi
Občas si zajděte v Brně na Táborskou - do Aqualife. Mívají tam red cherry za dobrou cenu (v úterý jsem jich dodala 50 ks - bohužel jsem si nepřečetla fórum, jinak jste je mohli mít :-( ;-) ).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2007 12:27 Radka – .
U těch 1cm krevetek ani pohlaví nepoznáš,ještě nejsou dospělé a tak u samic nejsou vidět vaječníky(nejpatrnější rozpoznávací znak).Možná ty 1,5cm už některé dospělé jsou,takže tam by nějaká šance byla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2007 15:05 Žena Lucianetta [43]
alofok: maniakva.sweb.cz/…
podobných webů je víc a pořád se opakujou... koukni se do fóra X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2007 15:01 Alofok – .
Můžu se jen zeptat jek se ty krevetky(red "cosi") snáší s rybama -hlavně na dně a co žerou atd.. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 17:48 Muž Eff [417] - Rostliny
Tak jsem sehnal kontakt na chovatele. Měl by asi 50 kousků red cherry cca 1,5 cm. Tak se rychle domluvte, já můžu poskytnout telefonní číslo. Už jsem s ním mluvil a krevetky může dodat ve středu, a když to nestihnete do středy, tak až příští týden. Mimochodem cena se vám bude líbit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 14:20 Muž Nik [191]
tak tady je www.akvakrevetky.wz.cz/… a Mihl jak teda zitra mas nejake prebytky rostlin ?
Prodej dočasně přerušen ;-) :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 14:15 adamav
tak tady je www.akvakrevetky.wz.cz/… a Mihl jak teda zitra mas nejake prebytky rostlin ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 14:14 adamav
v jihlavě jeden je ale to by tak hromadne levne krevety a asem ty za 300kc kvuli obtiznosti poslu potom adresu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 14:09 Muž MiHl [55] - Cichlidy
taky by mě to zajímalo... (se přidávám, než se to zamkne s odkazem na inzerci :) )

možná by stálo za to udělat soupis kdo kolik by chtěl z Brna a pak si to nechat (větší množství) od někoho poslat, to už by se možná vyplatilo i s cenou poštovného a krabice s polystyrenem. Osobně mám vlak zdarma, tak bych pro ně případně mohl i přijet (kdyby je někdo prodávající byl schopen dostat na některé z nádraží Ústí n.Labem,Praha hl.n., Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Č.Třebová, Brno, Jihlava), distribuci v Brně bysme už zvládli. Nebo je v Brně nějaký chovatel?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2007 12:20 adamav – Chovatelé krevet v Brně nebo nejakej obchod kde je prodávají
Chovatelé vím dva Effouš a ufinka ale ty nemaj na prodávaní a obchod sklorex ale tam jsou drahé.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2007 21:16 Drakar
Myslel jsem si to, ale presne tohle jsem nechtel slyset... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2007 20:59 R Muž Mrakoplash [1776]
Jasnee dej ho tam, budou mu smakovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2007 20:22 Drakar
Tak ve zlaty rybce mel dedula posledni dve krevetky a z toho nam jeste jednu vyfouknul pred nosem halancik coze Ale objevil jsem chovatele, takze se mi uz prohani v akvarku 8 krevetek...Co myslite, moh bych k nim dat samce od bojovnice, nebo by je sezral???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2007 08:02 Žena darley [12]
Kai, vystihol si to. Len minimum z narodených krevetiek budú mať modrú farbu. A aj preto sa predávajú tak draho - 300kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2007 17:10 Kai
:-) Krevetky Blue Tiger nejsou nic jiného,než odlišně zbarvení jedinci Caridina sp.Tiger.Navíc,když má samice Blue Tiger malé se samcem téže barvy,z malých krevetek bude jen přibližně 10% Blue(nebo taky nemusí být žádná modrá!)-ostatní budou normálně zbarvení Tigři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2007 16:36 Radka – ,
Krevetky blue Tiger se ti nepodaří jen tak sehnat .V Česku je mají jen ti,kteří si je za velké peníze objednali z ciziny . Docela těžce se rozmnožují,takže je hned tak nenabídnou k prodeji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2007 19:36 Žena petrys [107]
ahoj, pokud vím, tak naposled je měli za 38kč v akvaristice zlatá rybka na rohu perlovky a veleslavínské ulice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2007 19:13 Drakar – Prodej krevetek v Plzni???
Ahoj všem, nevíte o nějakém chovateli krevetek (neocaridina cherry nebo caridina sp. blue tiger) z okolí Plzně? Chtěl bych si je pořídit do akvária a ve zverimexech je nemůžu sehnat... Díky moc.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [8]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 11566x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10448-kde-koupit-krevetky?od=351