Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit krevetky?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit krevetky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 18:28 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: misycka8
No tak to je jedině budeš muset sehnat od nějakého chovatele nebo akvaristy, protože ve zverimexech je mají spíš za min. 20 kč.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2011 11:16 misycka8
Nevíte, kde bych mohla sehnat krevetky red cherry v blízkosti Hradce Králové, cena asi tak do 10 kč/kus? Děkuju :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 18:24 Žena Naďa [33] – Krevety Liberec
Nemáte kontakt na někoho z Liberce a okolí, kdo pěstuje krevetky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 08:34 S Muž invalida [3881] – Re: malyLibor
No naší poštu používám a zkrátka balík zabezpečujuproti lidský blbosti..ale než začli ty nedávný 20 mrazy tak sem taky posílal krevetky...naše pošty je dokázali přepravovat 9 dní....za mrazů..přežilo všechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 00:40 Muž malyLibor [5371] - Asie – Re: invalida
Nevím, odkud přesně jsi. U nás na olomoucku je v tuto chvíli teplota 4 m nad zemí -8,3°C. Máš možnost experimentovat do aleluja. Já experimentovat nechtěl, ten experimetn provedl pošťák. Já jen popsal, jak to dopadlo. A musím říct, že poště od té doby nevěřím - nechal v autě celou noc balíky, někde před barákem. (Jak mám ještě někomu něco cenného posílat a věřit, že to dojde?? Vždyť to auto mohl kdykoliv kdokoliv vykrást!). Zato krevetky si získaly můj obdiv. Mám už 4 druhy, nebo spíš čtyři barevné varianty dvou druhů, ve třech akvárkách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 00:19 Muž malyLibor [5371] - Asie – Zkušenost
Fotka k příspěvku Inu, je to pouze moje zkušenost. Nevím, jak rychle ta teplota klesala a nevím, jak dlouho trvala. Když jsem box otevřel, tak jsem tam vrazil teploměr, který jsem měl náhodou po ruce. Když jsem viděl, že se v pytlíku něco hýbe, dal jsem ho do přehybu na pytlíku, ne do vody. Pak jsem nechal pytlík ležet při pokojové teplotě celý zbytek pracovní doby. Teplota vystoupala na 18°C. Potom jsem položil pytlík na akvárko a teprve večer vylil krevetky i s vodou do litrové odměrky a postupně začal "ředit" vodu - přilil jsem dvě fajfky z akvárka, odlil dvě fajfky z odměrky. Za deset minut zas. Krevetky jsem přelil do akvárka okolo desáté večer, všechny byly živé, neviděl jsem žádnou mrtvolku. Je to ještě moc krátká doba na to, abych zjistil, jak moc se to na nich podepsalo. Zatím žijí v "zelené džungli" a mají se celkem k světu, viděl jsem i samičku s vajíčky, jak moc mladých ale přežije s gupkama si teď neumím představit. Tu samičku přikládám na fotce. Ovšem čemu kdo věří či nevěří je čistě jeho osobní věc.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 22:10 S Muž invalida [3881] – Re: Bak
Jak ochladím teplotu na potřebnou teplotu? Udělal bych pokus..........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 22:08 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: Chem
Ta teplota nebude asi jen pro neocaridiny, oni caridiny tam v tom podhůří doma taky prý bydlí v potůčkách co v nich hrká dešťová voda z hor, takže i v létě bude dost studený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 20:06 S Muž invalida [3881] – Re: Chem
No mě přírodní vydrželi víc jak cherry a když odešlo v zimě v chodbě topení...jediný co zbylo byla tetra císařská...zkoušet to nechci ale je to asi fakt už kousek za hranicí zdravýho...ale přesvědčili jste mě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 19:57 Muž Chem [837] – Re: invalida
Podporim svou zkusenosti to, co krevetky snasi bez ujmy. Vcera odpoledne jsem posilal krevetky (N. heteropoda var. yellow a zeleny palmaty) na druhy konec republiky. Nebylo toho moc (40ks), tak jsem to nedal ani do polystyrenove prepravky. Vsechny v poradku dnes odpoledne dorazili k adresatovi a nyni jsou jiz pekne zbarvene. Asi vsichni vime, jaka byla teplota dnes v noci - u nas v jizanskem Brne kolem -15 stupnu. Pres den o neco lepe...

...vim, ze se obcas pustim na tenky led, ale ja jim verim - jsou krasne a odolne...

...krevetky pres pozdni jaro a leto na terase ci ve skleniku nejsou uplne neobvyklym jevem. 5 stupnu bych rekl, ze je v klidu. Proste je to zpomali.

P.S. Mluvim v tomto prispevku jen o rodu Neocaridina..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 19:40 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: invalida
No jo, už jsem i slyšel že cheryny a podobná stvořeníčka lidi doma zimují v bazénu na zahradě, prý to jde. Osobně bych měl asi problém s tím že je to nepůvodní zvíře vysazené do přírody tady u nás..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 18:16 S Muž invalida [3881] – Re: Bak
Ivane seš svědek..to sem rád..ale přes noc se mi to nezdá ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 18:07 Muž Barakainus [654] - Rostliny – Re: invalida
Ja mel RCS dlouhodobe (mesice) pri 10-13C a sice rostly strasne pomalu, ale i se mnozily. Zase, strasne malo. Populace se mozna zvojnasobila za pul roku, a mozna ani to ne.
Ale ty dospele nechcipaly.
A to pocitam, ze obcas v noci klesla teplota i k tem 5 stupnum. Ony fakt vydrzi hodne.
Jo, a to byly wildtype (prirodni forma)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 17:32 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: invalida
A co modrá krevetka která obživla po cestě vedle mraženého masa ? Myslím si že Neocaridiny vydrží hodně hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 13:59 Žena Kajka99 [229] – Re: invalida
Jeden pán (zkušený chovatel krevet) mi říkal svoji příhodu, jak v kýblu mu zůstalo pár krevetek, on si jich nevšiml, kýbl dal na balkon, a přežily, myslím také okolo 5°C :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 09:52 S Muž invalida [3881]
no mě se to nezdá..když to klesá v boxu tak pomalu..a to není krátkodobě..v řádu minut možná...vezl jsem je kámošovia na plastovku sklouzlo mražený maso...latentní smrt a probrala se a dokonce i snad množila..ale nezdá se mi že by přežila 5 ale hádat se nebudu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 07:49 Muž ondra [168] - Živorodky – Re: invalida
že to krátkodobě vydržely, tomu bych i věřil, ale otázka je jestli to na nich nezanechalo nějaké následky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 07:41 S Muž invalida [3881] – Re: malyLibor
Krevetky vydržej hodně ale 10-12 stupnů je fatální teplota...5 stupnů ti nevěřím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 00:43 Muž malyLibor [5371] - Asie – Re: Kadetza
Red cherry si můžeš s důvěrou objednat na aukru. Nevěřil bych tomu, ale pán mi je poslal s rostlinkami jako bonus. Zrovna udeřily ty velké mrazy před měsícem a pošťák si chtěl ulehčit, tak si naložil auto balíkama už večer. Dopoledne mi přišly rostlinky i krevetky, v polystyrénovém boxu byly 2°C, teplota vody u krevetek 5°C. Krevetky žijí všechny, rostliny se nakonec taky chytly, jen ta proklatá sagitaria ne a ne se chytnout... snad se taky probere. Jo, a š krevetky už mají vajíčka, tak snad brzy bude i potomstvo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 16:08 křupka – Re: Martin
Díky moc za radu v sobotu se tam půjdu mrknout.Co takhle v Plzni na aqua burze?tam je nemají?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 11:12 Muž Martin [3]
Viděl jsem v Plzni v Superzoo-Plaza japonicici, ale jelikož zkušené prodavačky je dali k čichavcům, tak už je tam nemají :) ještě je měli v Superzoo u Tesca, tam je mají hnedle furt i víc druhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 10:31 křupka – Re: Martin
No ty právě mám taky a scháním jiný druhy.Daji se v Plzni někde koupit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 18:59 křupka – dotaz
Chtěla jsem se zeptat zda je někde v Plzni možnost zakoupit krevetky Red Crystal a jiné druhy?díky moc za rady

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 20:49 Muž dikard [14] - Jezírkové ryby
V okrese Nove Zamky na Slovensku maju Red cherry mensie za 30centov asi 7,5kc a vacsie v ktorych uz napr. vidiet vajicka(myslim samicky) tak tie za 50cetov cize nejakych 13kc neviem presne aky je prevod kc a € tak sa ospravedlnujem vopred X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.01.2011 19:09 Muž marek21 [16]
Vie mie niekto poradit kde na vychode slovenska zozeniem krevetky japonica ? kosice ? michalovce ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 18:29 Muž dikard [14] - Jezírkové ryby
no u nas nizsie polozenych blizko madarov je cena takato 30centov nevyfarbena a vyfarbena 50centov v prepocte na kc je to cca 7kc a tych 11,5kc.... su to red cherry su takmer nenarocne stacia im rastlinky a klud a budu sa mnozit ako dive :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2010 18:20 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: bluedream
Ne, tak horké to není, psal jsem to jen abych to ze sebe vypustil, už jsem se spláchnul :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 18:12 Žena bluedream [245] – Re: Bak
Škoda, ale jestli tě to tak štve, tak to hnát přes Aukro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 18:10 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: bluedream
No jo, ale ona se neodpověděla. Ale už jsem koukal, moje fotka zmizela :)
Za ty peníze který si utrží za pár krevetek to nestojí za to, určitě s tím měla slečna taky dost práce, jako každý jiný. Jen co to dá trpělivosti si je vypiplat budulínky desetinový :) Jen mohla mít svou fotku :)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 18:04 Žena bluedream [245] – Re: Bak
Tak jí písni, kolik zaplatí za autorská práva :-D nebo že bys rád provizi z prodeje, když používá tvoje foto. Mě by to nedalo a už pro tu srandu bych napsala :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 17:34 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: Jindrik
Zrovna na aukru je jedna kočka co mi pije krev a používá moji fotku. Čert ji vzal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 17:03 Muž Vašek [56]
Já bych také koupil red cherry v Plzeňském kraji. Bydlím v Domažlicích a podle množství a ceny bych si pro ně přijel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 16:23 Muž roper [10] - Cichlidy
Ahojc
Já bych od někoho kolem Brna, nějaké cheryny za peníze vzal ano
Z krámu nechci, protože mi většinou chcíply hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 15:33 Jindrik – Re: lussy
podívej se na aukro, třeba budeš mít štěstí tam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2010 14:48 Žena lussy [15] - Raci, krabi, krevetky – praha 10
neví někdo za kolik a kde se v praze 10 dají pořídit krevetky.... nechcete mi je někdo prodat zde nebo v okolí stadionu slávie???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 21:20 Muž Yirka [9118] – Re: VasekK
Pro větší skaláru je i dospělá krevetka red Cherry jednohubkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 17:56 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: VasekK
Už brzo bude v Plzni dobrá akce ;-) rybicky.net/akce/417 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 17:30 VasekK – Re: Gis
I dospělé krevetky? Třeba těch 2 a více cm vzrostlou? U malých je mi to jasné, ale pokud bych tam vypouště jen dospělé z menšího krevetária. Krevetky jsem ve velké nádrži chtěl kvůli jejich "čistícím" schopnostech. Akvárium teprve budu zakládat. Možná že bych i ty skaláry přehodnotil a něco mešího ke krevetkám vybral. Nebo se poohlédnou po větších krevetkách.
Dík za odkaz, prostuduju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 17:21 Gis – Re: VasekK
Skalaři sezobnou krevetku jak malinu, lepší je je mít oddděleně, z webu zkus třeba www.akvakrevetky.wz.cz/… , bylo to tu už mockrát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 16:34 VasekK – Re: STU
Prosím mohl bys napsat kdy je nejbližší Aquatrh a kde bych to přesně našel? Bydlím 60km od Plzně a pro krevetky bych si chtěl zajet. V akcích sem se nějak nezorientoval. Na tomto vebu se teprve rozkoukávám.

A dotaz trochu mimo - je možné pustit dospělé red Cherry do zarostlé nádrže s párkem skalár? Chtěl bych si zřídit krevetárium a dospělé plně vzrostlé jedince vypouštět do velké nádrže. Ani zatím nevým jak je odchov krevetek náročný. Rak se mi množil až jsem z toho byl nešťastnej a pokud by se množily krevetky z poloviny, tak bych byl šťastnej. Případně jaký je dobrý veb zaměřený krevetkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 14:53 STU
Jednou měsíčně se konaj aquatrhy na košudce(viz.kalendář zooakcí). Koupyl jsem tak krevetky red cherry za 10kč velikost cca 1,5cm samice a 0,5 samce, maj se k světu a již se svlékly. Jinak ke zverymexu v plaze - vyděl jsem tam mrtvé rybyčky které požíraly ostatní přeživší, rybku s velkou plísní za okem. Prodavačky si tam kvákaly a nejevyly zájem. Je to stejná prodejna jak v chotíkovském Glóbusu, ale přístup úplně jiný. Spoustu rybek měly v karanténě než budou 100% zdravé. Žádná leklá nebo nemocná tam není vydět. Dobrej zverák a velkej je v Jablonského Maxexotik palec ceny docela dost dobré doporučuji.
Kdyby někdo věděl o jiných klydných krevetkách ať napíše (mám neocaridina red cherry 5x a caridina japonica 4x)díky.X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 22:52 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: PaDa
To spíš aby se mohli entropovat do prostoru a netrkali do sebe v jedné rovině. 24 hod balík pošty funguje, teď bych možná dal ten polystyren. Cena souhlasí a pokud pošta nezměnila podmínky, tak bezobratlí mohou stále cestovat ještě levněji než drahou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 22:42 Muž Chem [837] – Re: invalida
Zimu prezijou.. Pokud nejde o crystalky, nebo neco choulostivejsiho, tak bych se posilani nebal. Dalo by se rict, ze dokud voda nezmrzne, tak Neocaridina zije. Celkove jsou temer vsechny bezne chovane Neocaridiny od cervenych pres modre po zelene docela nezmari, kteri se pri vhodnych podminkach mnozi jako octomilky. Prezivaji venku na balkone od dubna do rijna a to musi mit v noci velkou zimu.. Hlavni je, aby pri preprave nezamrzla voda, nebo se neroztrhl sacek..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 22:31 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: invalida
v plastovce půlku vody
Prý je vhodné k nim přihodit jávský mech nebo něco podobného, aby se v neklidných okamžicích měly čeho držet ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2010 17:42 S Muž invalida [3881] – krev
Normálně je posílám v plastovce obyč balík půlku vody asi 50 kč nikdy problém počkal bych po mrazech a klidně je dám zdarma...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.01.2010 15:12 Žena Merkur [99] - Labyrintky – Re: JuraS
ČD kurýrem je to teď na nic.. Je to drahý a nevýhodný pro občasné odesílatele. Ptala jsem se však na České poště na službu EMS, kde se bezobratlí mohou posílat, plus jako křehké. Cena 140,- Kč. Paní mně řekla,že by byly doručeny druhý den. Nikdy jsme krevetky totou službou neposílali, proto sama nevím výsledek.. Za tento měsíc nás navštívili 3 páni z Prahy pro krevetky i rybky, měli cestu kolem. Naposledy včera. Škoda, mohlo se to nějak domluvit, jednou se to taky mělo tak řešit, předáním. V tento okamžik mohu nabídnout EMS. Ta úprava v ČD kurýru mě dost štve, je to padlý nahlavu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2010 10:21 Muž Urgy [3]
Krevetky zoženieš skoro všade, ale radšej skús popozerať nejaké inzeráty. Tu v Žiline stoja v akvaristikách zhruba 1,5 - 2 eurá a ja ich beriem od chovateľa po 0,5 eura...trochu rozdiel, nie?;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 23:27 Muž Lada2 [11] – Re: ustavprochore
tak cherry sem tam ani nevidel to je mazec cena:-)) Za ty japoniky to jeste jde.
v druhym Hochovi u Terna aspon majitel vi co rika i kdyz taky proda co jde.nejlepsi je akva na Rudolfovskej ta slecna se aspon snazi poradit a pak ta ve sklepe proti pande na nadrazi.Tam se majitel je ochotnej bavit a diskutovat jak se zlibi a je videt ze aspon tomu rozumi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 23:15 Žena ustavprochore [567] – Re: Lada2
"Globus" je vůbec kapitola sama pro sebe. Nedávno jsem tam koukala na cherryny za 48,- a říkala jsem si, že tu cenu snad nemůžou myslet vážně. hmm K tomu pár větviček jávského mechu ve vaničce za "padíka"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2010 22:06 Muž Lada2 [11] – Re: Bak
no se smej:-)))
v Zoohitu sem byl jednou papouskum pro zobani a byl sem svedkem nakupu a zarizovani akva:-)))
prisel sem si jak vietnamci:-)
Pane tenhel set je v akci super cena to jste vybral dobre.Pisek vam dam tuhle drt/5-6mm/ nakou kyticku v tomhle vam pujde uplne vsechno.A rybicky jste si vybrak kanciky?? Jo jsou krasni a k nim bych dala par pavich ocek aby bylo akvarium veselejsi.A koukam mate deticky mame tu hezky porapece nebo truhly s pokladama ke vzduchovani to by se jim libilo.To uz na mne bylo moc i jako na laika akvaristu.:-((( proste prodat co jse cim vic pruhu tim vic adihas tone
v Globusu zase maji na dvouch akva s krevetkama stejny napis krevetka AMANO-i vul pozna na prvni pohled ze jedna je takova a druha makova.Ale nemaj je jen v jinych akva ale zamotany mezi sebou:-((( hop
tak pak si vyber

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] 8

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 11566x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10448-kde-koupit-krevetky?od=251