Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit krevetky?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit krevetky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2013 08:21 Muž Ganjamir [87] - CichlidyRe: Dita
Proto nikdy neplatit předem ale na dobírku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2013 07:14 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Dita
hmm To je celkem smutné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2013 06:02 Dita – MK-ZOO
Tak pan Knotek prostě nereaguje, peníze nevrátil ani zboží po půl roce neposlal. Předávám k soudu. Jestli kamenný obchod v Plzni funguje nevím, ale přes e-shop NEOBJEDNÁVEJTE!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 09:40 Dita – MK-ZOO
Ahojte všichni. Co se týče pana Knotka a firmy MK-ZOO, tak pokud je někdo z Plzně a může si nakoupit přímo v prodejně MK-ZOO, asi je to bez problémů. Já z Plzně nejsem, takže nevím jestli obchod funguje nebo je zavřený. Nicméně přes internet důrazně doporučuji nic neobjednávat!!! Od ledna jsem se snažila s MK-ZOO spojit aby vyrovnali své závazky a respektovala jsem "potíže s personálem", "nemoc majitele", opět "potíže s personálem", "zapomněli odeslat" a pořád dokola. Koncem února přestali reagovat úplně. Nepomohlo ani upozornění SMSkou a mailem, že celou věc jsem nucena předat právníkovi. Což jsem udělala, ten poslal MK-ZOO návrh žaloby s termínem do kdy se může ozvat a problém vyřešit (jednalo se o již zaplacené a nedodané zboží - jeho část - v hodnotě 1.500,- Kč). Ani na toto nijak bohužel nereagoval. Dnes mi, nejspíš omylem, po půl roce zvedl telefon a písničku pěl stejnou: "zdravotní problémy" a "potíže s personálem". Dlužnou částku sice slíbil poslat zpět, ale zatím nic nepřišlo. Pokud má ovšem skutečně tyto problémy už půl roku nepřetržitě, chci varovat všechny: PŘES INTERNET SI NEOBJEDNÁVEJTE! Pokud funguje v kamenném obchodě, pak asi ano. To nevím. Pro nás ostatní, kteří si nemohou do obchodu zajít či zajet - raději PŘES E-SHOP NEOBJEDNÁVAT!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2013 09:37 Dita Re: Chem
Děkuji i Tobě za příspěvek, podporu a názor. Pan Knotek stále nereaguje, telefony nezvedá (aspoň mě ne), takže ač mě to mrzí - předchozí zkušenosti velmi dobré, ba výborné; celou věc už jsem předala právníkovi. Také doufám, že se pak pan Knotek ozve a svým závazkům dostojí. Uvidíme. Potom vám všem sem napíšu jak to dopadlo, aby si ostatní buď v klidu mohli u MK-ZOO nakoupit přes net nebo aby se mu vyhnuli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2013 12:00 Muž Chem [837] Re: Dita
Dita napsal:Panu Knotkovi z MK-ZOO nechci dělat potíže a nepříjemnosti, zvláště když předešlé objednávky byly fajn a pan Knotek ochotný, ale máte pravdu že závazky se plnit musí a mě u nich "visí" bezmála 1.500,- Kč. Zkoušela jsem volat, psát, urgovat; vše bezúspěšně. Dokonce ani nereagovali na moje upozornění, že pokud se neozvou, budu nucená to řešit právní cestou. Ono mi nic jiného nezbývá, od února (!!!)

Terka pekne naznacila, co v techto pripadech jde delat. Kvuli jeho webu krevetka tecka cz se na nej pred par lety obracelo par lidi skrz plagiatorstvi stranek Jendy Dvoraka i dalsich webu a v podstate - taktez bez jakekoli odpovedi a reakce. Potom presel na to mk-zoo, ale krevetku nechal dal bezet jako "reklamu" na svuj shop. Samozrejme, nesouvisi to s dodavanim zbozi a spise vidim, ze ma velmi kladne reference, takze verim, ze to s Tebou tento obchodnik vyresi k Tve spokojenosti.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.04.2013 06:47 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetky – Re: DrChila
No nevím, jak u vás, ale v Ostravě je výběr krevetek opravdu dost velký. potlesk potlesk . A když jsem mněl chuť a čas, tak jsem vždycky i super o nich pokecal. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2013 06:44 Dita – MK-ZOO
Ahojte. Moc díky za příspěvky malyLibor i Terezce! Vážně díky za podporu! Panu Knotkovi z MK-ZOO nechci dělat potíže a nepříjemnosti, zvláště když předešlé objednávky byly fajn a pan Knotek ochotný, ale máte pravdu že závazky se plnit musí a mě u nich "visí" bezmála 1.500,- Kč. Zkoušela jsem volat, psát, urgovat; vše bezúspěšně. Dokonce ani nereagovali na moje upozornění, že pokud se neozvou, budu nucená to řešit právní cestou. Ono mi nic jiného nezbývá, od února (!!!) čekám na dodání zaplaceného zboží. Myslím, že trpělivá jsem byla až dost. Ještě jednou díky vám všem za podporu a názory, eventuelně dám vědět jak to celé dopadne. Začnu s tou předžalobní upomínkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 14:14 Muž Kaplan007 [51]
Má někdo z Plzně a okolí zelené palmaty? Mám zájem o 10-20ks (podle ceny). Upřednostňuji osobní odběr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   14.04.2013 11:09 Tereza Re: malyLibor
Libore, prosim tě přestaň se furt ohánět policií! Taková blbost co tu lidem pořád dokola radíš! Dito, pošlete jim předžalobní upomínku v obálce s dodejkou a případně normálně zažalujte. Pokud si s tím nevíte rady, obraťte se na právníka. Závazky se musí plnit a po dobrém jste to zkusila několikrát. Pak si snad dají pozor a pomůžete tak, aby se to opakovalo u dalších lidí.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 11:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Dita
MK ZOO funguje, jen teď nějak vyrostli ve velkoobchod a zdá se, že nějak nestíhají. Zkusil bych jim ještě slušně, ale důrazně napsat, že pokud nebudou svůj závazek řešit, že se obrátím na policii a obchodní inspekci. Já měl s MK ZOO taky vždy velmi dobré zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.04.2013 10:59 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DrChila
Japonky jsou složitější?? A na to jsi přišel kde? Japoniky jsu na chov ty nejméně náročné krevetky, ještě méně náročné než red cherry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 08:30 Muž DrChila [243] Re: Jjapan
neco takoviho sem si rikal ze bude i tady kdyz sme tu meli aqua tetra burzu a meli jen krystalky a japonky a vzhlede, k tomu ze japonky sou slozitejsi mam jen krystalky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.04.2013 06:42 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: Dano64
Za týden je burza na Černé louce v Ostravě. Tam budeš mít výběr jak pan velkomožný potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 02:00 Dano64 – Krevetky-Havířov
Zdravím není zde nějaký chovatel z havířova který by měl na prodej krevetky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 17:24 Žena vondr001 [674] Re: Barbara
To nevím, ja tam koukám hlavne po rybičkách. :-D Klidně jim napiš mail, určitě ti napíšou jaké druhy mají a za kolik. mailto:info@zoo-market.cz
Komunikace je dobrá, jsem s nima moc spokojená. ;-)
V Ústí jsem krevetky nikde neviděla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 17:13 Žena Barbara [5] - Raci, krabi, krevetkyRe: vondr001
A nevíte za kolik? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 17:05 Žena vondr001 [674] Re: Barbara
v Teplicích zverimex UNIDO ZOO (u červeného kostela)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 16:36 Žena Barbara [5] - Raci, krabi, krevetky
Nevíte o někom, kdo prodává krevetky v okolí Teplic nebo Ústí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 11:35 Muž LiborSprysl [9015] Re: Dita
No to je každá rada drahá... :-P Já takhle prostě nanakupuji, tak to moc posoudit neumím...Ani na té poště jsem to tedy řešit nemusel...
Pro mne prostě musí být živý člověk proti mně a pak mohu utrácet... ;-) Co přišlo kurýrem, to jsem prostě napřed zkontroloval a pak teprve zaplatil...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 11:13 Muž DrChila [243] Re: LiborSprysl
no když se to tak vezme tak kolikrát na poště to musíš zaplatit než ti daj balík a když pak máš blbou pokladní tak když řekneš že to je rozbitý tak máš taky po srandě když si to nemůžeš zkontrolovat atd
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 11:13 Dita Re: LiborSprysl
Nechci se nijak hájit, samozřejmě máte úplnou pravdu! Jen to malinko upřesním: nebyl to první nákup u této firmy, to bych NIKDY předem neplatila. Předchozí nákup byl rychlý, služby perfektní a krevetky zabalené přímo profesionálně. Proto jsem až po těchto zkušenostech a opětovném nákupu volila platbu předem. Spíš mi připadá, jako by firma přestala existovat, nelze se dovolat, "dopsat", prostě na nic nereagují. Plzeň je pro mě trošku z ruky, tak jsem se chtěla zeptat jestli tu náhodou není někdo plzeňák a třeba neví, jestli pan Knotek funguje. Jak říkám, žalovat je sice nechci, ale co dělat když mi u nich visí peníze a nikdo nereaguje... Co by jste poradil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.04.2013 10:38 Muž LiborSprysl [9015] Re: Dita
Neplaťte předem, neplaťte předem, neplaťte předem....kolikrát to již zaznělo v mnoha různých souvislostech... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 08:37 Dita – MK-ZOO
Často tu zmiňujete MK-ZOO, prosím není tu někdo z Plzně; nevíte jestli pan Knotek ještě funguje??? Brala jsem od nich vícekrát a vždy maximální spokojenost a profesionalita. Ale teď se mi stalo, že jsem objednala zboží za necelých 7.000,- Kč s platbou předem. Nějak se to zvrtlo, s omluvou mi poslali část zboží až po dlouhých urgencích, ale pořád zbývá polovina zboží které už jsem zaplatila. Nevím co dělat, žalovat se mi je nechce protože pan Knotek byl vždy suprový, ale co dělat, když na zboží čekám od února; na maily nikdo nereaguje, telefony neberou a na SMS taky nikdo neodpovídá... Poradíte mi někdo prosím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 19:12 Muž DrChila [243] Re: LinaDee
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 18:36 Žena LinaDee [167] - Aquascaping – Krevetky v Ústeckém kraji
Nevíte někdo, kde v okolí Teplic sehnat Krevetky White pearl, Babaultky a palmaty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:02 Muž Burik [727] - AquascapingRe: FelidaeS
spíš to bude vyčůranost českých chovatelů:-)Ale hodně štěstí,dej pak vědět,jak jsi pochodila:-)Taky by se mi hodily do akva:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 13:58 Žena FelidaeS [61] Re: Burik
Měly by být sytější a lépe držet barvu....jsou i dražší....co jsem četla tedy...ale naživo jsme je vedle sebe neviděla, možná by byly stejný. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 13:48 Muž Burik [727] - AquascapingRe: FelidaeS
já bych řekl,že to je jeden a ten samý druh..jen SAKURA ORANGE označení se používá ve světě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 13:47 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: FelidaeS
V inzerátech tady na stránkách je nabízí pruny.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 13:44 Žena FelidaeS [61] Re: DrChila
www.mk-zoo.cz/… Tam mají právě 0 ks a jinde na burze jsem viděla klasiku orange www.mk-zoo.cz/… . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 13:32 Muž DrChila [243] Re: FelidaeS
No musíš si proběhnout všechny zveráky aby věděla kde co maj:) je to rada hadr ale nevím já maximálně znám ty petcentra u obchoďáků velkejch a nebo na tim černym mostě ale ani nikde je nemaj si myslim jakože v černym mostě nebo na chodově sem je neviděl jako krevetky vůbec. Nebo zkusit nějakou burzu až bude v praze nevim kdy jí tam máte:)
Nebo www.mk-zoo.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 11:29 Žena FelidaeS [61] – Neocaridina heteropoda var. Sakura Orange
Neví někdo, zda se dají někde v Praze sehnat Neocaridina heteropoda var. Sakura Orange?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 12:53 Muž DrChila [243] Re: malyLibor
no top vypadá na ten fotbal hned při naložení bohužel.. upřímnou soustrast... tak za tekovejch peněz objednat zviřátka do aqua... tam už máš tu velkou slevu ne? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 12:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DrChila
Fotka k příspěvku Jen jednou se mi stalo, že jsem objednal u jednoho chovatele krevetky (navíc ne pro sebe), a 2/3 přišly mrtvých, ta 1/3 byla místo zelená hnědá či červená. Nejhorší bylo, že to byl dárek pro kamarádku a když ho rozbalila, našla tam toto. Co s tím ta přepravní služba dělala, že to takto dopadlo, se nikdy nedozvíme, asi s balíkem bráli fotbal nebo fakt nevím... ale je fajn, že se jí těch 7 krevetek podařilo zachránit, po půl roce už jsou zase zelené a mají několik desítek potomků.
Chovatele zde nejmenuji, protože vím, že to nebyla jeho chyba, ale chyba přepravců. Na fotce mrtvé krevetky, kdo to nepoznal, je to zelená palmata... tedy, byla, dokud žila.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 12:47 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DrChila
No, mně ve středu přišly od MK ZOO - to, cos na něj dával odkaz - krevetky za 3.500,-Kč, perfektně zabalené, s topícími sáčky v termoboxu, naprostá spokojenost. Byl to můj několikátý nákup u nich a vždy vše naprosto OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 12:11 Muž DrChila [243] Re: malyLibor
nono kdyby ti došel pytlíček mrtvejch krevetek by ne potěšilo kdyby to stálo 500 což u některejch druhů by jich bylo i málo :-D protože některý stojej skoro 150:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 11:18 Muž DrChila [243] Re: malyLibor
myšleno to je tak že víš že ti 100% všechny žijou že se jim nic nestalo. já to vim že jsou všichni zbělalí a já osobně poznal samečky a samičky až akvariu po 3 dnech kdy vylezli a začli normálně žít
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 09:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DrChila
Neřekl jsem, že jsou nejlepší, ale jsou v pohodě. To, že si je tam může osobně vyzvednout je dobré v tom, že nemusí platit poštovné, ale to je vše. To co píšeš, že je k nezaplacení, když je můžeš i vidět, jsem tedy trochu nepochopil. Víš vůbec něco o krevetkách a o jejich stresovém chování? Víš, jak vypadá krevetka v prodejní nádrži? Byl jsi třeba někdy na burze a viděl tam, jak tam vypadají krevetky??? Krevetky ve stresu vyblednou či dokonce zcela změní barvy. Je proto zbytečné na burze ukazovat, že chci tu nebo tu krevetku, protože doma, v klidu krevetkárka, budou vypadat úplně jinak. Prodejci krevetek prostě musím věřit, že prodává to, co mi říká, že prodává.
Já krevetky kupuji tak, že se s chovatelem (nebo v některých případech dovozcem) domluvím, co chci, a on mi krevetky pošle, pokud je moc z daleka. Často mi je taky předá na burze, když jsme předem domluveni, a nebo si pro ně zajedu k němu. Musím říct, že zatím jsem měl vždy štěstí na samé seriozní prodejce a vždy jsem dostal to, co jsme se dohodli, že dostanu, a vždy jsem byl spokojen. Přesto, že po vybalení je v sáčku pokaždé jen hejnko nějakých víceméně bezbarvých tvorečků.
Takže se psaním o tom, jek je k nezaplacení to, když je může vidět, bych byl opatrný. Mnohem větší výhodou je to, že ty kreveťule nemusí nikam cestovat a ušetří si díky tomu další stres. Ale pokud nejsi expert na krevetky - a to já rozhodně nejsem - tak tím, že si můžeš krevetky osobně vybrat nic nezískáš. Spíše si můžeš uškodit, protože většina krevetkářů ti sama vybere mnohem lepší krevetky, než by sis vybral ty sám. Mají zkušenosti, vidí, co je samec a co samice, a odhadnou, jak se ta která krevetka v klidu vybarví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 07:57 Muž DrChila [243] Re: malyLibor
no to já sice nevím že jsou úplně nejlepší nebo v pohodě jak řikáš.. já jen vim že jsou z plzně a že si je tam může i osobně vyzvednout a to je terpve k nezaplacení když je může i vidět a nemusí je nikam posílat:)já bych chtěl tu filtrující krevetku. jenže mám male aqua:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 02:54 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DrChila
Skvělá rada. Také od nich kupuju a jsem s nimi spokojen. Zrovna předevčírem mi od nich přišly Caridina rubropunctata, ale bral jsem od nich už poněkolikáté a vždy naprostá spokojenost s krevetkami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 20:41 Muž DrChila [243] Re: Kaplan007
www.mk-zoo.cz/…
A dokonce to je tohle v plzni a můžou to předat i osobně po domluvě a výběr mají velký
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 17:36 Muž Kaplan007 [51]
Chtěl bych 10 krevetek do akva. Nějaký nenáročný druh, pokud možno tmavší barvy (mám dno do červena, tak aby vynikly). Může někdo dát tip v Plzni nebo okolí? Nespěchá.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 14:58 AmSeok – Krevetky
V aldisu na burze se dají sehnat jen red cherry a občas white. V Dřítči měli (tento pátek) Rilli, Tiger, Japonica, Red cherry a Babaultovi. Jinak red crystal, sakura a tiger se dají občas sehnat ve zverimexu Panda v Globusu v PCE nebo v Březhradu...Ceny se pohybují cca 40-169 kč (nejdražší red crystal) ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2013 18:27 Muž Ondrasss [7]
Ja se chci zeptat na krevetky v okoli Horic v Podkrkonosi??? Nebo Hradec Kralove, Dvur Kralove
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2013 18:21 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kateřina
v sokolove u pajtase
(ale nechapu ty 2 kusy... hmm )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2013 16:06 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Kateřina
:-D Co budeš dělat se dvěma krevetkama?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2013 15:03 Kateřina – koupě krevetky
nevíte někdo kde sehnat 2 krevetky v karlovarském k. děkuji :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 06:57 jake98
neví někdo kde bych mohl sehnat krevety v okolí Jindřichova Hradce ? (za rozumnou cenu)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 20:53 AmSeok Re: romant
Ahoj, díky za radu ale tam právě bývají jen red cherry a ty se mi doma množí o 106 :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 8

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 11566x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10448-kde-koupit-krevetky?od=151