Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 14 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 19:18 RAP Re: Alena.sv
Ano, ano pan Zahrádka hezky píše, škoda že tak málo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 18:48 R Muž Mrakoplash [1776] Re: provokater
Jen co se přestěhuju, tak ho taky předplatím. Nechce se mi pak vyřizovat další změnu adresy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 16:48 Žena Alena.sv [89] Re: kreten
Já jsem dvojku taky četla a moc se mi líbil článek o razborkách galaxy,doprovázený krásnými fotografiemi.
Časopis se mi moc líbí,krásné fotografie taky a tak si určitě koupím i další číslo,ale předplatné zatím nemám. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 15:30 Žena Somali [98] Re: kreten
Jedničku jsem nečetla, dvojku ano, neb ji Horác nechal doma na místě veřejně přístupném všem obyvatelům bytu :-D Stoprocentně se zavděčit všem nejde, my se třeba s Horácem neshodneme na těch cestopisných článcích (on je nerad, já jo). S těmi články českých autorů máte pravdu, já občas přispívám do jednoho kočkařského chovatelského čtvrtletníku a občas je problém ten časopis zaplnit... Prostě psát se nikomu nechce, navíc když to mají být články o něčem a fakticky správné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 09:16 Muž Horác [3942] Re: kreten
Pocity z dvojky? Omlouvám se, ale nějak nestíhám. Zatím jsem to jen tak zběžně prolistoval ... Mimochodem, já jsem nekomentoval ani to první číslo :o) ... Já nerad kritizuju (vzít chuť do práce, to umí každej trouba), časopis je na začátku, takže se spíš snažím respektovat "dobu hájení" :o) ... Každopádně projektu věřím natolik, že jsem se stal předplatitelem :o) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 08:10 kreten
Tak čekám pořád na pocity z dvojky a nic, vím, že tři velké české matariály ještě nejsou tolik, ale je to počátek. Jinak k tomu že jsme velmoc bych poznamenal, že ne každý příslušník je natolik psavý, aby dal do kupy dobrý materiál. I když i horší se dá upravit. Ale jsou autoři, kteří nevnímají ani shodu pomětu s přísudkem a to se pak s textem pracuje fakt těžko.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 15:35 kreten Re: fischlar
Pokud vezmu filozoficky, že fotografie je pravdivým zachycením reálu, tak s tím zase tak moc nenadělám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 14:59 fischlar
Pane šéfredaktore, nechcete použít lepší svoji fotku u editorialu? Vemte si příklad z konkurenčního časopisu, rozepnutá košile až na zem, mužná hruď na pospas čtenářstvu ... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 18:59 kreten Re: Horác
Inu tak to si rozumíme:-) I když zrovna za ten cesťák Romana ve dvojce bych se přimlouval, protože ne každý se tam koukneme. Jinak ten režim, po kterém volají všici, hodlám dodržovat.:-) I když to fakt bez té inzerce nejde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 18:49 Muž Horác [3942] Re: kreten
V tom případě bych si dovolil ocitovat něco z kritiky časopisu Akvárium živě na mém webu (třeba to využijete): "Vadí mi nekvalitně přeložené texty (mnohdy bez jakékoliv informační hodnoty). Mnohastránkové cestopisné reportáže mě moc neberou. Postrádám zejména články domácích autorů (himlhergot, vždyť jsme akvaristická velmoc, nebo ne?), nějaký seriál pro začátečníky (vděčné a v podstatě nekonečné téma :o), něco o chemismu vody, o rostlinách (hl. postřehy z praxe), testy srovnávájící výrobky různých firem, poradnu atd. Tohle všechno by podle mě měl kvalitní akvaristický časopis obsahovat. Ne jenom reklamy (i když bez nich to dneska už asi nejde)".
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 18:25 kreten Re: Mrakoplash
Nuž jsem potěšen že druhé číslo je přijímáno lépe než první, doufám, že tomu bude i u třetího. Sbírám náměty....:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 12:07 Mrakoplash
Kdyby někdo čistě náhodou shnáněl druhé číslo v Hradci Králové, tak jsem na něj narazil ve velkém Tescu.
Druhé číslo je o poznání lepší a těším se na další. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 09:48 kreten Re: fischlar
Pokud je to tak, je to dobře, přece jen ne všechno chodí tak blízko kolem mne, abych měl o tom povědomost:-)
Edit: Musím říci, že jsem byl mile překvapen znalostmi našeho čtenářstva. Tedy platí, že přeplatitelská firma SEND vám zašle skutečně jakékoli číslo časopisu Aquaristik, které vám bude chybět. Kontakty na ni jsou uvedeny v časopise.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 09:36 fischlar Re: kreten
Nemusíš nic zařizovat, poptej se u sebe ve vydavatelství - je to dávno ošetřené.

Pro všechny - ano, je i teď možné objednávat i od prvního čísla. Ale nepřijdou všechna čísla najednou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 09:14 kreten Re: Rebbie
No není na to nastavený režim v rozesilatelské firmě, ale řekl jsem (napsal jsem) že to zařídím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 21:16 Žena Rebbie [71] Re: dodmo
Dyk je tam volba od kterýho čísla to chceš poslat :-)

Provokater - je to tak? Když dam posílat od č. 1 tak přijdou dvě čísla najednou? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 20:31 kreten Re: Kuca
Budeme se snažit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 19:57 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: kreten
víš co udělal bych tam třeba foto seriál jak to celé udělat(dno,dekorace,rostliny)
abych se konečně něco naučil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 19:53 kreten Re: Kuca
Teď do trojky bude příprava na prázdniny a jedny velké a také malé cichlidy mohu slíbit. Biotopní akvárium, určitě čtyřka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 19:38 Muž Kuca [43] - Cichlidy
kdy bude vyhlášena křížovka?
uvítal bych taky třeba článek o zakládání biotopního akvária,nebo o správné kombinaci ryb a rostlin
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 19:22 kreten Re: Kuca
Jako ctitel velkých cichlid na ně určitě nezapomenu:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 19:11 Muž Kuca [43] - Cichlidy
tak kdy budou nějací geophágové :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 17:26 kreten Re: dodmo
Já si myslím, že bychom to nějak vymysleli, dejte mi do vzkazů odkud jste, vyplňte si kupon předplatného a já to nějak zařídím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 17:23 dodmo
kdybych si ted objednal přeplatné můžu dostat i to první číslo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 17:12 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy
druhý čislo o dost lepši:-)těšim se na dalši X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 17:16 kreten Re: martin
To je jen šíření poplašné zprávy. I druhý ročník se zatím připravuje. Ono nelze říci, co bude zítra, natož za třičtrtě roku. Zkoušeli jsme i další možnosti, jak Paĺovi pomoci, aby stíhal, nikdo se k tomu neměl. Zdá se, že to bude zvládat česká přeplatitelská firma...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 17:07 martin – Mam predplatne a casopis nikde...
U Sedlaka som si zaplatil namiesto 18 euro 21 eurove predplatne a uz prve cislo mi neuveritelne meskalo. Spolu s kolegom z vychodu SR sme predplatne uhradzali, on daaavno mal jednotku a ja nie. Proste Sedlak nestiha...:-|
Dvojka je na svete a ja ju este stale nemam. Hlavne, ze sa vsade pise, ze predplatitel ho bude mat skor...Zacinam lutovat, ze som predplatne vobec uhradil. Ak to pojde takto dalej, tak sa na to vykaslem. I tak jeden rocnik nema vyznam davat dokopy, ved sa verejne na SK vravi, ze druhy rocnik ani vydavate neplanuje. Tak co... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 16:54 kreten Re: harpunar
Já u dvojky nevím, která trafika kolik objednává a zda vůbec. Jednička byla k mání téměř všude. Pravda je, že mi kolegyně u jedničky tvrdila, že časopis v Ově není a drc, měli v trafičce naproti její baráku. Na burzách jej prodává Radek Blaško, v Brně tutově Sklorex. Z Ostravy se mi zatím neozval nikdo, kdo by chtěl uspokojovat akvaristy jako první. Pracuji na tom.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 10:33 harpunar – Dotaz:
První číslo jsem koupil-myslím že je to hodně povedený časopis,ale jen dotaz,kde se dá v Ostravě sehnat? Já se ptal snad v deseti trafikách a nikdo o něm neví.Vyřeším to předplatným (pokud mu zůstane kvalita),ale zatím ho chci kupovat klasicky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 08:32 kreten Re: DrBolíto
Tak to už je pro naši grafiku, poptám se
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 22:05 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Já bych se přimlouval za méně doostřování, obrázky jsou evidentně kvalitní a není nutno je přeostřovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 21:43 kreten Re: mch.sokolov
Nuž nejste první kdo potřebuje výrazné rozlišení, mezi jednotlivými čísly. Spodní proužek bude mít jinou barvu, to pro příště, aby to bylo jednodušší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 16:31 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: provokater
tak konečně volno a konečně jsem se dostal do trafiky,kde na mě už čekala dvojka:)kterou mi včera měla vyzvednou ''žena''ale nezdařilo se:-))))pamatovala si zadni stranu z prvniho čisla a tak řekla,že dvojku už mám a nepřinesla mi ho:-O snad se na něj dneska dostanu,páč sem byl na rybniku trochu nalovit,takže kýbl na zamražení,práce na x hodin...(dělám do toho jiný věci ještě)pak dám vědět X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 08:45 kreten Re: Silent
Nuž na zhušťování se pracuje. Trochu je problém to ustát v souladu s licenční smlouvou, neboť ksicht toho časopisu by měl být dodržen. Některé stránky už se "utěsnit" podařilo:-) a bude se v tom pokračovat. Jen to nejde moc hr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 08:14 R Muž Silent [5949]
Tak jsem si včera pročetl druhé číslo. Je vidět pokrok, články jsou opravdu kvalitní a prostě je celkově fajn. Jen mám pocit, že je tam poměrně dost nevyužitých bílých míst kam by se vešla ještě spousta zajímavého textu. Za sebe ale redakci včetně šéfredaktora ( předpokládám provokater) chválím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 16:38 kreten
Rád bych upozornil slovenské kolgy, že od zítřka bude časopis k mání i ve slovenské distribuční síti. Leč narozdíl od českých firem mi slovenské nebyly schopny říct kde.:-) Z toho plyne, že bude potřeba trochu pátrat. Jinak zatím stále platí cesta přes Paľo Sedláka z Bratislavy.
V české distribuční síti je časopis též od zítřka, akvaristiky jej dostanou kolem středy. Což se ovšem týká především Prahy 10 a 4. Na Mělníce, v Zoolandu v Mladé Boleslavi bude časopis ve středu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 13:41 kreten Re: DrBolíto
Předplatitelé ho budou mít dřív:-)
Když už to tu přetřásáme, tak si dovolím lákat:-)
Z obsahu druhého čísla:

Slunečnice nejen od van Gogha – studenovodní ryby znovu bojují o přízeň

Kardinálka a Venušina rybka – pro mnohé informace zcela nové

Klidná síla – afričtí říční pestřenci

Sturisomy a jejich příbuzní – nové postřehy Ingo Seidela

Fantom? – Corydoras weitzmani

Trochu historie – Galaxy

Razbory – ryby téměř neznámé

Mangrove – Aquaristik na cestách, tentokrát v Keni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:07 Muž MarcoKing [32] - TetryRe: DrBolíto
Jeste ne, az 21.4. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:25 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Mám běžet do trafiky už vyšlo č2?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:08 Žena Danila [4489] - SumciRe: kreten
Jde vám to šéfredaktorování dobře, jen tak dál ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 22:22 kreten
Čekám na tu snůšku kritiky:-). Proti jedničce jdeme nahoru. Ale trojka bude ještě lepší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 19:07 kreten Re: Prdka27
Přibývá předplatitelů. Jen houšť.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 10:17 Muž MarcoKing [32] - Tetry – HM
Tak 1. cislo mam za sebou a jdu do predplatneho... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:48 Muž Yirka [9137]
Díky za avízo, i když nejsem předplatitel a své časopisy si nejraději vyzvedávám ve své oblíbené trafice. Věřím že to bude ještě lepší než ten výkop, dám si to jako dárek k svátku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:45 kreten Re: agent007
Seznam prodejních míst jsem dal k dispozici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:36 Muž kon [9]
Pro začátek slušný průměr,věřím že to bude lepší a lepší.I když je dnes všechno na netu, rád si s časákem sednu a v klídku si listuju a čtu.Těším se na dvojku.Držím palce a přeju co nejvíce čtenářů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:32 Muž kon [9] Re: Prdka27
Po urputném hledání a shánění cca 7 trafik v Liberci, jsem na něj narazil v Dunaji (Kendík,KFC).Paní ani nevěděla že ho má a po chvilce společného hledání jsme ho našli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:14 Muž agent007 [47]
Nechceš tot u dát pro celou ČR? Ať se tu pořád někdo neptá kde to koupit? Formou přílohy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 16:30 Muž MarcoKing [32] - Tetry – casak
Cauky, nevidel tento casopis nekdo v Liberci? hmm Diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 16:21 kreten Re: Imii
Určitě v obou městech

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [14] 15 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038-casopis-aquaristik-?od=651