Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Aquaristik

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Časopis Aquaristik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 18:12 MatroneK Re: Usine
No, nejhorší je že mě nebude vrácen rozdíl v ceně časopisu (předplaceno 89kč, dostávám časopis za 49kč) a kdybych předplatné a chtěl si ho vzít znovu za cenu 49kč tak to taky nejde hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 18:06 Usine
I horší časopis je lepší než žádný. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2010 11:08 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: MatroneK
Tak to mají smůlu. Po tom co předvedli, si myslím, že každý kdo bude nespokojen (doufám že všichni) to udělá ihned, stejně jako já. smich :-P

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2010 22:32 MatroneK Re: bluedream
Nevím, asi doufají že to lidé nebudou stíhat zrušovat, a proto do určitého data. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.07.2010 22:26 Žena bluedream [245] Re: MatroneK
Nějak nechápu, proč se musí dát žádost o ukončení předplatného do 17.8.. Normální předplatné jde snad zrušit kdykoliv, ne? Aspoň já jsem přes stránky firmy Send vždy ukončila předplatné jakéhokoliv časopisu, když jsem chtěla místo něj předplatit jiný. A to kdykoliv během roku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2010 05:44 kreten Re: elko
Nikdy jsem si nemyslel, ža jsem "z obliga" a vím, že jsem ovlivnil mnoho předplatitelů. Koneckonců měl jsem být za to ovlivňování odměněn, což se doposud ani nestalo.Stále to však souvisí jen s politikou vydavatele, jehož pokyny jsem byl nucen plnit. Abych se pak dozvěděl, že jsem plnil je špatně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.07.2010 02:22 Muž elko [30] - SumciRe: Tomas Enderson
nemyslím že by p.Šprysl byl tak úpně z obliga.Spousta lidí získala důvěru pro tento časopis právě obhajováním jeho tehdejším šefredaktorem. Byl to on kdo razil důvěru v tento časopis.Sám jsem málem propadl.Je od něj hezké a slušné že když sám poznal že se lod potápí tak to dal vědět(na rozdíl od např.od p.Nováka který něměl tu slušnost lidem vysvětlit krach atf a tím se očistit)ale přesto nese odpovědnost za mnoho předplatitelů.Vysvětlete mi proč bych měl věřit případnému novému produktu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 23:02 MatroneK Re: kreten
Fotka k příspěvku Je tam vložený list papíru a na něm napsané informace od Le a Andre (neumím psát to angl. a)jak zrušit přdplatný, a kdo si předplatný nezruší, bude mít slevu na další rok, nevím jestli zrušit nebo ne sad .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.07.2010 22:11 Muž BART [3] – no myslím že je to labutí písen
Prostě realita toho že se akvaristický časopis na křídovém papíře v tak malé zemi asi neuživí. Když to dobře dopadne tak třeba pošlou zbytek čísel letošního roku. Ale pochybuju že to přežije rok 2010. Popravdě když se potřebuju něco dozvědět jdu sem na web. Bylo to docela pěkné čtení mám to předplacené na letošní rok ale zjevně je to ztrátové proto ted mín stran, horší papír atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 20:03 Muž Miras [111] Re: Příba
no počkám ještě nějakej pátek na ten časopis s tim vloženym listem a pak si ho koupím v trafice smich :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 19:49 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: kreten
Mě přišel taky vložený list
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 19:44 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: kreten
Hele když jsem to rozbalil, myslím to dnešní číslo 3/10, tak tam byl hned pod obálkou dopis od redakce, že kdo chce tak ať jim písne že chce zrušit předplatný a že to zaříděj. Já tomu teda moc nevěřím, ale zkusit se musí všechno.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 19:24 kreten Re: Tomas Enderson
Jaké poslední číslo a jaký vložený list? Co to zase na mne valíš, já to mám vcelku...???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 19:15 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Miras
Podrobnosti najdeš v časopise. Jinak se to dá uděl přes mail na Send nebo redakci časopisu. Počkej si na poslední číslo a tam to vše najdeš včetně podrobného návodu na samostatném listu vloženém do časopisu.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 19:02 Muž Miras [111] Re: kreten
to je pěkný, tak se ho snad taky dočkám. Mě totiž předplacený časopis nedošel. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 18:59 kreten Re: Miras
Je to na předposlední straně časopisu:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 16:55 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Právě jsem dorazil domů a ve schránce našel tu hrůzu. Předplatné jsem již zrušil. Libore jestli něco chystáš tak nezapomeň dát v čas vědět. Zákazníků bude dost. ;-) ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 16:48 Muž Miras [111] Re: Příba
a kde to jde udělat, šel bych do toho taky hned, jelikož jak už tady bylo, i já jsem ho dnes objevil u nás v trafice, ale doma ho nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 16:39 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: kreten
Jak jsem již psal, s předchozí podobou jsem byl více než spokojen...Takže až bude něco nového pod "tvojí taktovkou" dej vědět - rád se přidám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 16:08 kreten Re: Příba
Nedivím se...No upřímně řečeno, nedávno jsem dostal vycinkáno, že jsem stihl z tohoto vlaku do záhuby vystoupit za vteřinu dvanáct. Dokonce bylo i dost těch, kteří říkali, že jsem se již kutálel po náspu, když vlak vykolejil. Tak jsem si dneska to číslo přečetl a je pravda, že vydavatel nebyl sviňa, uvedl, že jsem chtěl, aby ten časopis vypadal dobře a bylo tam co číst. A to zase on nechtěl financovat. Dobrá, respektuji, zkusím se s tím porovnat, vytvořit něco nového...Jsem jen zvědav, kolik z těch volajících na poušti po vodě, bude ochotno jít s námi...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 15:36 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetky – Re:
Tak dneska dorazilo 3.číslo a hned jsem požádal o ukončení předplatného a vrácení finančního rozdílu. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 15:05 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Aquaristik 2009
Zdravím lidičky,

vzhledem k tomu, že se od vydavatele již nedá sehnat starší čísla Aquaristiku, mám na vás prosbu - najde se někdo, kdo by mi okopíroval, či jinak nasdílel článek o krevetkách Atyopsis moluccensis - vyšlo na dvě čísti v posledních dvou číslech ročníku 2009.

Díky za pomoc.
Gabro
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 14:13 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Silent
Neboj nejsi sám, na západ a na jih to jde asi naposled :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 13:16 R Muž Silent [5949] Re: Jammes
A já ho ještě nemám. No možná jich mají málo a losují kdo ho dostane :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 13:06 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Miras
dneska konečně došel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 08:09 Muž Miras [111] Re: Lukasson
no spousta lidí už ho aspoň viděla, jako předplatitel ho stále nemám rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 07:47 Muž Lukasson [40] Re: Usine
Tak třeba to že tam není ani slovo o krevetkách, rostlinky jsou jen na dvou stránkách a obsah je snížen jen na 36 stran...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 17:01 Usine Re: Lukasson
Co je pro tebe nedostačující? Přestal jsem kupovat AT protože polovina byla teraristika a část moře. Pokud to v Aquaristiku nebude tak mě to nevadí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 16:34 Kuba Re: Kalupinka
Send prý dostal časopis až dnes, zítra by tedy snad měl být expedován.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 09:01 Žena Kalupinka [32]
Jako předplatitelce mi dnes žádný časopis nepřišel :-( Škoda.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 08:00 Muž Lukasson [40] Re: Usine
Ono je fajn, že nějaký akvaristický časopis vyjde, ale na druhou stranu, pokavaď bude jeho obsah nedostačující, tak si ho nokdo nekoupí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 21:03 kreten Re: Gabro
Přehnaná skromnost škodí...ale že bychom to před tím dělali lépe? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 19:23 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: Usine
Na jednu stranu jsem "aspoň" rád, že něco vychází, ale když to vezmu z druhého konce, byl jsem moc a moc spokojený s tou podobou časopisu, který měl předtím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 19:09 Usine Re: Gabro
Nevím co si stěžuješ, buď rád že vůbec nějaký časopis vychází. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:28 R Muž Silent [5949] Re: Gabro
Tak to ať to raději zabalí rovnou. Lidi jsou už takhle naštvaný. Teda ještě trojku nemám a už ztrácím chuť ji otevřít :-| .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2010 12:21 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: Silent
Ještě pro upřesnění...nový Aquaristik má 36 stran...o krevetkách ani slovo, jen rybicky a jedna dvoustánka o rostlinkách...jinak další info...předposlední straně je inzerce s novým číslem, které vyjde (dle toho co je tam napsáno) 9.9.2010...jak jsem napsal, moc z tohoto kupu spokojen nejsem...oholili to kde se dalo...již nebude v Aquaristiku rubrika - Caridina (sam. časopis), Zahradní jezírka (sam. časopis) - obojí dle zájmu čtenářů, Mořský aquaristik se ruší úplně, Terárium (se ještě neví co s ním bude)...
Podle vyjádření pana Škvara - to již nemá být odborný časopis, ale časopis pro širokou veřejnost...tak nevím, kdo mu to bude kupovat kromě široké veřejnosti akvaristické (která je dle mého soudu taktéž odbornou částí čtenářů - člověk, který se zajímá o vláčky si přece jako širší veřejnost nebude kupovat časopis o akvaristice, i když stojí "jen" pod 50 korun...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2010 12:17 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
hmm V prodeji už tedy je a já jako předplatitel ho zase dostanu jako poslední coze Jsou to zloději a podvodníci rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:05 R Muž Silent [5949] Re: Lukasson
Obávám se, že budeme. Viz Gabro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 12:01 Muž Lukasson [40] Re: Silent
tak přecejenom vyšla...huráááá, doufám, že nebudeme zklamaní, když už vyšel o 2 měsíce později...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 11:49 R Muž Silent [5949] Re: Gabro
Samá "příjemná" překvapení. Tak možná tvé dilema o koupi dalšího čísla rozhodne sám vydavatel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 11:20 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – 3/2010
No tak jsem si byl hned ráno zakoupit trojku, při placení jsem musel vypadat jako tele čumící na nové vrata, když po mě paní chtěla "jen" 49,-, ale záhy jsem pochopil, časopis je poloviční a dle mého i co se týče obsahu chudší...
Musím usoudit, že budu hodně přemýšlet, zda si další číslo koupím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2010 09:07 R Muž Silent [5949] Re: Pepan
No, myslím, že na nějaké akce je ještě brzo. Dnes by měla vyjít trojka a uvidíme kdy a jestli vůbec vyjde čtyřka. Nikdo zatím oficiálně nepotvrdil ukončení časopisu. Tak zchladíme horké hlavy a počkáme i přes pochopitelnou rozmrzelost jak se situace vyvine.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 07:21 Muž Pepan [5044] - RostlinyRe: agent007
Zkuste zatím ČOIku. Možná by to pomohlo. Soud je poměrně nákladná záležitost a je to až poslední možnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 06:33 Muž agent007 [47] Re: Tomas Enderson
Vždyť jsem to říkal, podejme hromadnou žalobu. Ne kvůli těm 300 stovkám, i když dohromady od předplatitelů to hodí slušný ranec, ale z principu, aby si uvědomili, že mají závazky a cizí peníze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 19:59 kreten Re: Tomas Enderson
No ještě nezmatkuj....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 19:54 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: Tomas Enderson
Nezmizela tak úplně, když se podíváte do pravého sloupce, je tam uvedeno Aquaristik 3/2010 s datumem vydání 21.7.2010.
v seznamu číesl jim vypadlo, ale je uvedeno někde jinde...snad nebudu zítra u stánku zklamaný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.07.2010 19:46 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Jestli jste někdo koukali na stránky Sendu, tak vám musí být jasné, že trojka už prostě nevyjde. Dokonce zmizela ze seznamu vydaných i čekajících na vydání. Docela slušná číselná řada 1/10 2/10 4/10, to je snad jediný periodikum na světě, který si dovolí vynechat číslo a tvářit se jako, že se nic nestalo. Každému musí být jasné jak to je s dalšími čísly a kde skončili naše peníze.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 17:28 kreten Re: Yirka
No s tou tiskárnou.... fakt nevím, kde se nachází....:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 16:45 Muž Yirka [9137] Re: kreten
Tak snad ještě existuje nějaké spojení na tiskárnu.... Pokud se vytisklo, nějak se to do distribuce dostane, aby se ztráty nenásobily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 15:47 kreten Re: Silent
Nuž doufejme, navzdory všemu, je mi toho mého miminka líto, že se tak moc bude muset prát o život...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 55508x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10038-casopis-aquaristik-?od=151