Rozhodli jsme se s kamarády z Českého cichlid klubu navštívit burzu v Třeboni. Když jsme dojeli do Třeboně, tak jsme začali zjišťovat, kde to vůbec je. :-) Otázka, víte někdo, kde to je? Jasně, je to někde naproti lázním Aurora, po zaparkování a následném telefonátu Mílovi, který byl už na místě, jsme zjistili, že jsme na druhém konci města. :))) Následovalo půl hodinové bloudění po celém městě, ale nakonec jsme sice se zpožděním, ale zdárně dorazili. :) Potkali jsme spoustu známých tváří, dobře pokecali a dostali i pozvání na návštěvu u p. Moce a p. Haidingera. Velmi povedená akce a byl jsem docela rád, že musím řídit. Na některých fotkách je vidět, že akvaristika je někdy pěkná dřina. :)))
Že by zkoumali kvalitu vody? :)
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 18x • Nelíbilo se: 1x • Zveřejněno: 01.04.2012 • Upraveno: 01.04.2012 • Přečteno: 399x
Schválili: alpaka ![]()
![]()
14.01.13
| 21.05.2013 | Mořský svět Praha (2.část) | 400x | |
| 02.06.2018 | Akvaristika v ZOO Londýn | 433x | |
| 07.05.2012 | Návštěva u Zdeňka Dočekala | 1380x | |
| 05.11.2014 | Akvaristika ZOO Braník | 1095x | |
| 26.09.2014 | Výstava Akvárium 2014 | 848x | |
| 19.09.2014 | 38. výstava akvarijních ryb a terarijních zvířat v RK | 676x | |
| 29.05.2017 | Teplické gymnázium-prohlídka skleníku spojená s Akva-tera burzou | 309x | |
| 22.12.2013 | Rejnoci v rybářské škole ve Vodňanech | 644x | |
| 11.12.2011 | XIII. Vánoční akvatrh Úvaly 2011 druhá část | 339x | |
| 02.04.2012 | Návštěva u Jana Haidingera II.část | 683x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele