Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hadice filtru - údržba, příslušenství, problémy

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Hadice filtru - údržba, příslušenství, problémy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2008 11:47 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Lorsson
poznas taku kefu na cistenie flias od vnutra? odrez stetiny s ruckou tak aby zostalo asi 3cm stetiniek a asi 1cm rucky,pripevni o ten kusok rucky nejaky obybny drot,ja som pouzil bowden z bicykla :) ,vycisti ti to hadice,kolena budes musiet umyt pod tlakom vody aby tie necistoty vyplavilo X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2008 11:24 Lorsson – Jak vyčistit hadice a příslušenství vnějšího filtru...
Ahojte, chtěl bych se zeptat, jak čistíte hadice, a hlavně příslušenství - třeba kolínka u vnějšího filtru. Dneska jsem se do toho zase po půl roce pustil a žádná sláva. Nakonec jsem do kolínek nalil savo a nechal to odležet a pak se skoro všechny chuchvalce řas odlepily, ale i tak je to šílená piplačka. Hadice jsem jakžtakž zvládl řetízkem a hadříkem. Máte někdo nějaký osvědčený postup a vychytávku? Mám Tetru Ex 600, počítám že kolínka atd budou i u ostatních filtrů podobné.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 4717x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8509-hadice-filtru-udrzba-prislusenstvi-problemy?od=201