Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kvalitní jehlový ventil na CO2

 

NápovědaFórum » CO2  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Kvalitní jehlový ventil na CO2
jehlové ventily od camozzi a další věci ohledně CO2 z tlakové lahve
rybicky.net/clanky/1177-co2-z-tlakove-lahve-skladame-si-svuj-set-z-overenych-levnych-komponent…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2010 11:33 JuraS Re: kubasan
www.aukro.cz/…
www.aukro.cz/…
www.aukro.cz/…

srovnej ceny oproti výše nabízenému...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2010 11:24 Muž kubasan [18] - Rostliny
ja mam ihlovy ventil znacky amas mam ho z eshopu www.shopakva.sk som snim velmi spokojny bezi 3mesiace bez problemou je velmi presny. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2008 18:10 Muž chicko [124]
jehlák 5 Kč/5minut je super nápad, já ho používám u 3 akvárek(i ve 20litrech) a reguluje to super, chce to jen trochu šikovné ručičky a 5 minut času palec www.akvarko.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2008 13:54 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Přéma
ked chces nieco kvalitnejsie tak kukni sem ;-) www.profizoo.cz/…
ja bych radeji volil variantu aj s ukazatelom tlaku,pre pohodlnejsi chod X-)
Edit: nasiel som aj tu www.aquato.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2008 21:36 Muž xxsharkxx [19]
dikas za typ.Chtěl bych se ještě zeptat jestli je potřeba koupit nejdřív ten redukční ventil s manometrem a do něj se pak zapojí ten jehlový? nebo jsem to pochopil blbě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2008 08:28 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: xxxsharkxx
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.10.2008 20:55 Muž xxsharkxx [19] – Kvalitní jehlový ventil na CO2
Jaké máte skušenosti s ventily?Potřebuju pokud možno co nejkvalitnější provedení a na ceně mi jaksi nezáleží.Potřebuju jej pro Ca reaktor a tam musí být ventil poměrně přesný a hlavně trvanlivý.Porucha by mi odpravila AQ do věčných rybyšť hmm .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2008 19:27 Usine Re: ceklis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2008 22:04 ceklis – CO2 ihlovy ventil
Caute pozeral som po nete ventili a odporucili mi za nizku cenu ihlovi ventil cca 250sk v cyklo obchode ktori sa pouziva na hustenie CO2 do pneumatik mate nikto stim skusenocty??alebo jaky by sa dal kupit lacno ihlovi ventil??
jehlové ventily od camozzi a další věci ohledně CO2 z tlakové lahve
rybicky.net/clanky/1177-co2-z-tlakove-lahve-skladame-si-svuj-set-z-overenych-levnych-komponent…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 9355x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8490-kvalitni-jehlovy-ventil-na-co2?od=151