Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Liberec

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 41 Žádná další stránka   1  
Setkání akvaristů - Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 20:21 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Rekapitulace květnového pobytu: v Intersparu jsem byla - rybičky zrušený, v Plaze jsem byla - standard, ve Fóru jsem byla taky, v OC Nisa jsou dvě - SuperZOO a pobočka Peukera z Jablonce - rybek málo, ale hezký a krásný kytky, ale hrozně drahý - na webu mají, že od 1.6. dočasně zavřeno, funguje jen pobočka v Jablonci - tam se chci podívat. Ul. 1.máje - kytky žádný, rybky si nepamatuju a Tovaryšský vrch není akvaristika ale živá kafilérie. K těm ostatním prosím asi nejlépe adresu, zašla bych se podívat. Vzhledem ke svým cyklocestám mě eventuelně zajímá nejen Liberec, ale i přilehlé okolí do okruhu asi 50 km. Jo a prý je ještě jedna pěkná v Mníšku u Liberce přímo u hlavní když se jede do Frýdlantu - tam se chystám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 19:59 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
Do Intersparu nechoď rybičky zrušili, v Plaze hezké ale drahé, OC Nisa ztráta času, Tesco ( Fórum ) to jest Super ZOO, tam se občas zajdu podívat, ale plavou tam mrtvolky stejně jako už zmiňované OC Nisa. Nejlepší v Lb je asi prodejna vedle Tesca za budovou bývalého kina, nebo jestli ještě promítá???. V Globusu to je pěkné ale taky dražší v Super ZOO nad Globusem jsem byl jen jednou u nás na Franťáku průměr. V aqwaristice nad vápenkou jsem ještě nebyl a ještě vím o jedné prodejně ve středu města, ale jak se to tam jmenuje? Tovaryšův vrch nebo to je ještě o náměstí dál? Byl jsem tam před 2roky a aqwa (skla) měli zarostlý řasou :-O tak takový malý souhrn ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 19:13 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Jednoduchý: strejda má chalupu v Oldřichově v Hájích (tam budu upíchnutá celý týden. teda strejda se to dozví až zítra ;-)), jezdím tam na kolo a na lyže už skoro deset let několikrát ročně. No a když se rekonstruuje chalupa a nemůžu být tam, tak jsem ubytovaná v Liberci v Miléniu. Když se mi nechce jezdit na kole, tak courám po Liberci: zologická, botanická, květinářství, cukrárny. A od letoška ještě akvaristiky potlesk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 19:09 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
To já zas netušil, že to tu znáš jak vlastní boty stydim Dyť jsi psala, že tu budeš celý týden , tak co ten vlak ;-) Já se tam dyštak zastavím "Na kopečku" zeptat jak jsou vytížení a zítra dám vědět(dnes se tam již nedostanu a telefénovat jsem líný)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2012 18:51 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Nevím, co mi chceš popisovat, do Liberce jezdím už pár let a přestože jsem ženská, vím, k čemu je dobrá mapa smich
Termíny nám z toho teda asi vyplývají dva, resp. tři: pondělí 2.7., úterý 3.7. a neděle 8.7. Čas plus mínus rozumný, aby to lidi stíhali z práce a ti co budou dojíždět, aby se stihli z hospody dopravit domů posledním spojem (mě jede poslední vlak z Liberce v 22:34).
Jakmile si vyberete termín a místo, tak se tady dá s Rexem domluvit přihlašování na akci, funguje nám takhle Praha a je to super.
K pivu v pizzerce se vyjadřovat nemůžu, neb tohle nepiju, ale kuchaře tam maj super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 17:34 Muž půlpy [2131] Re: souky
restaurace na kopečku mi byla taky doporučena, teď jak to popsat Kytce a případně jiným neliberečákům jak se tam dostat smich a další problém jak přesvědčit liberečáky aby přišli :-O co se týče termínu,tak se přizpůsobím(oželím pár hodinek spánku) :-D ale radši bych byl za nepracovní den P.S.: Kytko, pizzerku bych nebral, nemaj dobrá piva i když tuto neznám ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 15:34 Žena Kytka [2146] Re: souky
Jelikož jsem k počátečnímu dotazu znectila Pražské vlákno, tak to opíšu ještě sem: Kytka napsala: Termín si teda vyberte v mém týdnu dovolené jakej chcete (nejraději až od pondělí 2.7.), v tom případě by možná byla fajn neděle 8.7., aby mohli dorazit i ti, kteří budou o víkendu (nebo svátcích) pryč. Nekuřáckou hospodu nechám na vás, kdybych to vybírala já, tak skončíme v cukrárně :-D. Teď mě napadá, že v Baarově ulici je moc fajn pizzerie, prostory super, byla jsem tam ubytovaná, oficiálně tam mají do 23, znám personál i majitele, domluvit se tam dá opravdu cokoliv. www.pizzamilenium.cz jo, tam by se mi to líbilo, tím byste mi udělali radost ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 14:32 Muž souky [592] - Rostliny
Byl nápad, že bychom se někdy mohli sejít. Vzhledem k tomu, že k nám pojedou nějací pražáci :-D přichází v úvahu termín od 30.6. do pondělí 9.7. Našel by se nějaký alkoholik co by s námi vyrazil?
popř kam bychom šly, ideální by byla nějaká nekuřácká hospoda v centru, za sebe hlasuji pro www.na-kopecku.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2008 00:37 Page
Tak večer X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2008 19:34 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Mikejr
Jo ty maily dorozily a ne jeden někdo hold nemůže a ostatní se rádi zůčastní. jelikož těch mailů bylo hodně tak jsem neodepisoval ale mam vše v evidenci a doufám že se nás zítra sejde co nejvíce. potlesk hop ;-)

Tomas Enderson LBC
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2008 13:54 Mikejr – Omluva
Jak už jsem psal e-mailem tomášovi, rád bych dorazil, ale bohužel jsem již na toto datum zorganizoval třídní sraz naší základní školy, takže se nemůžu dostavit... Nevím jestli "panu" Tomáši dorazil tento můj e-mail, protože my neodepsal, tak se omlouvám i zde... Jsem rád, že někdo další se snaží něco takového pořádat, a že to dopadne dobře a bude se takováto akce opakovat a "rozrůstat"... Jak jsem psal tak rád pomohu s jakoukoliv organizací a přípravami čehokoliv co se bude týkat akvaristiky...
Ahoj Mikejr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2008 12:00 Page – Re: tatli
Přečti si topic je tu přímo napsáno v kolik a kde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2008 11:55 tatli – Re: Page
já taky příjdu,stačí říct kam X-) a možná i marver,když jí řeknu palec
tak 4.10. nemůžu,to jsem pořád v Polsku,ale kdyby to bylo někdy po 11.10,tak to pak klidně.Tak sry,ale nedorazim sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2008 00:19 Page
Zájem veliký koukám. Tak to jste mě liberečtí akvaristi zklamali!!! :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2008 18:17 Page – Re: Sprachys
smich Můžem zajít k vočkovi o víkendu viď na to nemusíme až do města :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2008 17:41 Muž Sprachys [48] – Re: Page
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2008 14:04 Page
Tak kolik lidí potvrdilo účast?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2008 08:50 Žena Naďa [33]
Ráda bych se zúčastnila, ale v sobotu 4.10. už něco máme, snad příště. Pro mě by byl lepší všední den, protože mám 2 malé děti, tak víkendy jsou spíš pro ně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 23:18 filo – nojo
skoda ze nejsem v liberci... az tak za pul roku.
no nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 19:39 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Paraziti
Chlapi takhe to asi nebude ono udělejte svoje téma a neparazitujte na jiném okrese. ;-) potlesk smich

Přeji hodně štěstí

Tomas Enderson LBC
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 10:49 Page
Liberečáci nestyďte se :-P!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2008 10:32 Muž Sprachys [48]
zdravim, dostal jsem se na net az ted, ale Page mi tu zpravu volal tak to sem napsal i za me :-) tak se tesim... a at nas prijde co nejvic... zatim zdar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2008 21:23 Page – Re: Tomas Enderson
Dorazím s Sprachysem. Kdyby někdo kdo taky dorazí měl přebytečné šneky vemte je prosím s sebou. Pro hladové čtverzubce je to ta největší pochoutka. Díky moc! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2008 12:05 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Už je jasno
Tak a je jasno. hop Každý do má zájem tak může 4.10.08 v 18:00 přijít do Organza kafé Liberec v Široké ulici. Na všechny se těším a doufám že nás bude co nejvíce. Kdo neví kde to je tak tady je mapa www.mapy.cz/…

Účast potvrďte na můj mail martin.honzejk@gmail.com nebo v této diskuzi.

Tomas Enderson LBC potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2008 10:10 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: oldkiwinka
Před časem tady taková iniciativa byla - zkoušel to Malina. Ale nějak se nezadařilo... :-O
Je to na vás, Kiwi. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2008 06:19 oldkiwinka – Re: Tomas Enderson
Kdyby se k něčemu takovému odhodlali i Olomoučtí Akvaristé...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 22:21 Žena Jiřka [15] – Re: Tomas Enderson
Je to na Sokoláku... Zemská vinotéka. Musíš mi ale dát vědět termín. Kdyžtak mi napiš na mail (Renenet@seznam.cz)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 20:57 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Jiřka
Jiřko díky ale přemejšlím o něčem v centru aby to každý znal a taky tam trefil ale díky za nabídku jestli ji mají vaši v centru tak to bude super. potlesk smich X-)

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 12:14 Žena Jiřka [15]
Hele, Tome, jestli chceš opravdu jen posezení v hospodě, můžu ti to schánění ušetřit. Mým rodičům jedna patří a nebude problém to tam domluvit:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2008 18:53 Muž filipsi [1295] – Re: Tomas Enderson
Když se dobře vyseje, třeba se to pak hezky rozroste. ;-) . Ja se předem omlouvám, nejsem moc spolecenský, ale mozná někdy ....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2008 18:22 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Page
hele zatím jich je celkem 6 ale asi se to bude rozrůstat nechám to vyset na netu do pátku potom najdu hospůdku a všechny obešlu mailem kde a v kolik se sejdeme samozřejmě dám dostatečný náskok cca týden aby se každý mohl připravit. Co se týká reakcí zatím připravuji i leták do aqua prodejen ale nevím jak se na to budou tvářit.hop ne

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2008 18:18 Page – Re: Tomas Enderson
Kolik lidí reagovalo? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2008 18:11 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Jiřka
jo jo vypadá to sliběn tak už začínám schánět hospodu a vymejšlet termín potlesk

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2008 11:45 Žena Jiřka [15]
Super nápad. Už dlouho mě mrzí, že se v Liberci nic takového neděje. Je super, že se do toho někdo chce pustit potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2008 18:54 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Sprachys
Nečekejte hned nazačátek narvanej kulturák stánkama a všude veškerý věci za kačku je to jemon posezení u piva nebo něčeho tekutého a pokec o rybách kytkách a td. Co se týče burzy tak si myslím že když bude chuť někoho zvás se účastnit organizování tak nebude problém ale sám to asi nezvládnu.

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2008 13:41 Muž Sprachys [48] – Re: Tomas Enderson
jj je to pravda... minuly skolni rok sem tam sel nateseny a vracel se zklamany :-(... jinak na nejaky sraz bych se klidne rad dostavil.. jen urcit se musime dohodnout na datu a casu... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2008 21:47 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Chaotic
To co je na Fauna trhách nemá s akvaristikou nic společnýho :-O jelikož oni se specializují jen na teraristiku a o rybách nechtějí ani slyšet. Proto se pokouším zatím jen uspořádat sraz a potom teprve možná příjde i něco dalšího. :)

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2008 21:43 Chaotic
V Liberci několikrát ročně probíhají Fauna trhy - www.faunatrhyliberec.wz.cz Možná by stálo za to zkusit je kontaktovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2008 21:22 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Jablonec neplánuji ale když je trocha dobré vůle tak to třeba i tu cestu zvládneš a navíc Liberec je centrem regionu a myslím si že si nějaké takovéto akce zaslouží. Co se týká burzy taky jsem to zvažoval ale je to hodně papírování tak zatím nevím jestli se mi do toho bude chtít samotnému ale jestli se někdo přidá ke srazům myslím si že nebude potom problém uspořádat i nějakou tu burzu.

Tomas Enderson LBC X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2008 21:13 Muž LangMaster [24]
No netuším jak bych se tam nejlepe dostal nevlastním auto a vlakem a tranvají se mě nechce z Desné bylo by pro mě lepší kdyby to bylo v Jablonci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2008 21:08 Page – Re: Tomas Enderson
Myslím že úžasnej nápad. Doufám že bude podpořeno a budou se konat i akva burzy :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2008 21:03 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Sraz Akvaristů v Liberci
Sraz Akvaristů v Liberci

Rád bych oslovil všechny akvaristy z Liberce a i dalekého okolí (Meze cestovatelům se nekladou). Rád bych uspořádal sraz akvaristů tohoto regionu dle vzoru Romana a dalších z Brna. Jelikož po dlouhodobém pátrání jsem zjistil že v Liberci neexistuje žádný aqua spolek tak bych rád oslovil všechny zájemce o setkání s dalšími akvaristy a podělení se o svoje skušenosti z akvaristiky. Jestli Vás tato nabídka zaujala prosím kontaktujte mne na mail a určitě by jsme se domluvili. Bohužel zatím neurčuji přesný termín ani místo jelikož čekám na odezvu od Vás, ale určitě se budu těšit na setkání. Případný termín dám vědět všem.

Tomas Enderson LBC

martin.honzejk@gmail.com

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [41]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 27617x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8216-setkani-akvaristu-liberec?od=2001