Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Liberec

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 22 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.08.2013 12:10 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Tak jak to tak sleduju, tohle bude hospoda za všechny prachy a pro silné nervy. Rovnou říkám, že na to nejsem zvědavej a tím pádem je jasné jaký je postoj k účasti na tomto a eventuálně i na dalších srazech. :-(

Sorry, ale dokud se v hospodě nebo i tady na webu handrkovat proti sobě dvě skupiny akvaristů (notorici a abstinenti), tak mně nikdo na setkáních neuvidí. Setkání by mělo být klidné a přátelské a ne ve vyostřené atmosféře a plné přetvářky kdy by všichni nejraději toho druhého sežrali jak žraloci.

Jen mně mrzí, že něco co se v Liberci povedlo vybudovat se díky několika jedincům zvrtlo v absolutní válku plnou nenávisti. sad

Tak snad někdy přijdu.

Martin Honzejk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.08.2013 19:14 Muž Doublecow [70] – Termín srazu
Srdečně zdravím a chtěl bych říci, že jsem moc rád, že jsou lidi mající zájem o rybičky a mají zájem se sejít také někde v Liberci.
Poslední sraz jsem vyprovokoval a následně upravil dle protinávrhu na jiný termín, ale sešli jsme se jen tři. Zde jsme se opět domluvili "Tres faciunt collegium", že bychom mohli další sraz uskutečnit ještě během prázdnin a v podstatě i navrhli termín, který by nám vyhovoval. Termín byl publikován ihned, protože kvůli dovoleným jsme nepředpokládali větší přínos k dotazníkové akci. Osobně bych byl nejraději, kdybychom se skutečně každý pátek mohli scházet a popovídat o akvaristice a dalších zájmech.
Já osobně na dřívější srpnový termín rezignuji, protože jsem v zahraničí. Nevím, jak ostatní, ale třeba se dostaví také a budou mít jistě zase trochu více radosti, že by si popovídali o zajímavých záležitostech a za týden se sejdou s dalšími lidmi ještě jednou a trochu pořešit snižování teploty v nádržích při aktuálních vysokých teplotách pivo
Kromě termínů se posledně také diskutovalo, zda by se nemohl sraz konat v sobotu, což by více vyhovovalo některým, kteří pracují na směny, ale zatím to nemělo takový ohlas jako pátek.
Rovněž, že by bylo možné se domluvit i na nějakém např. 1. pátku v měsíci bez další větší diskuze o termínech. Zatím to je na individuálních iniciativách a dohodách. Třeba dospějeme k nějakému všeobecnějšímu souladu.
Ještě jednou všechny zdravím a přeji nám více srazů v Liberci
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.08.2013 20:38 Žena Kytka [2146] Re: romant
No a co místo vzdychání ten sraz v Pardubicích uspořádat? Vždyť už byly dva a myslím, že úspěšný, jde jen o to, že se někdo musí "obětovat" a vzít si na starost tu organizaci. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.08.2013 20:25 R Muž romant [27981]
Přátelé nedá mě to, abych nereagoval. :) Řekl bych, že tady řešíte nesmrtelnost chrousta a tak trochu zabíjíte to, co se docela slušně rozjelo, za což my kolegové a kolegyně z jiných krajů můžem jenom závidět. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.08.2013 19:17 Žena Kytka [2146] Re: CzechIdol
To se tam můžem taky scházet po jednom, každý si vyhlásí svůj vlastní termín a možná se někdy i dva lidi potkaj. hmm
Vždycky byla snaha vybírat termín tak, aby vyhovoval co nejvíce lidem. Proto fungovaly anketky. Pokud je to tak, že se dva dohodnou v hospodě, něco vymyslí a neoznámí a předpokládají, že se jim ostatní přizpůsobí, tak je to nejlepší cesta k pohřbení srazů.
Když se mi díky loňský dovolený v Jizerkách podařilo vzkřísit Liberecký srazy, který nefungovaly už několik let, měla jsem radost, a nejen já. Takže je vcelku logický, že se je snažím udržet tak, aby fungovaly ke spokojenosti co nejvíce účastníků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 19:05 CzechIdol – sraz
To je takovy problem, kdyby byly dva srazi? Pro ty co muzou a nemuzou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.08.2013 16:01 S Muž invalida [3881]
A mě to nebaví...abych poslouchal kdo co říkal...na mě je to daleko a až se to uklidní možná se ukážu. V zimě teda nic moc...Zůstávám na noc. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 15:33 Muž Treeman [249] Re: Kytka
Já sem pro ten 23,8,2013 a nešpičkujte se himbajz:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 14:08 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
půlpy napsal: Jak koukám v akcích na datum zapsání termínu srazu, tak jsi ho zdvojila TY, na toho 23.8. byl nahlášený dříve a je i více přihlášených lidí love
Zajímavé, že termín 23.8. nikdo nezveřejnil, jen ho v tichosti dal do akcí. Příště by to chtělo alespoň oznámit ve vlákně, když už se neobtěžuješ se domluvit s ostatními na termínu.
Jediný zveřejněný termín ve vlákně byl 16.8. a většina ho v SZ i odsouhlasila.
Víc lidí o jednoho, to je teda terno smich

Každopádně jsem rozeslala rychlý dotazník, aby se termín sjednotil. Každotýdenní srazy jsou pro Liberec luxus, tolik lidí tu není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 14:03 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
půlpy napsal: Sraz byl 19.7. že jsi nedorazila za to nemůžem a nebo se počítaj jenom srazy kde jseš TY?
Ne kde jsem já, ale kde je většina.
Z toho, co vím, tak 19.7. to byl sraz aktivních alkoholiků, nikoliv akvaristický.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 13:49 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
Jak koukám v akcích na datum zapsání termínu srazu, tak jsi ho zdvojila TY, na toho 23.8. byl nahlášený dříve a je i více přihlášených lidí love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.08.2013 13:45 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
Sraz byl 19.7. že jsi nedorazila za to nemůžem a nebo se počítaj jenom srazy kde jseš TY?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 13:08 Žena Kytka [2146] – Srpnový sraz
Takže jelikož máme momentálně dva termíny srazů na srpen, odhlasovaný pátek 16.8. a nový 23.8., posílám přes SZ rychlý dotazníček. Podle výsledků sjednotíme termín na jeden z těchto pátků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 13:05 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Poslední sraz byl 3.5. a tam se žádný takový termín nedomlouval.
Červencový termíny se nikomu nehodily, takže sraz nebyl.
A pokud chtěl někdo udělat v srpnu sraz 23.8., tak tady ve vlákně o tom nebyla ani zmínka, předpokládám, že se dotyčný nikoho neptal, jestli se ten termín hodí i ostatním.
Bylo by vhodný to tady alespoň zveřejnit, když už někdo něco takovýho vymyslel.
Pokud to bude tak, že termíny srazů bude vyhlašovat každej v den, kdy si zamane, bude v tom jen bordel a srazy opravdu skončí na úbytě.
Dělat srazy každý týden, na to je Liberec moc malý město.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 12:38 Muž půlpy [2131] Re: souky
na posledním srazu a v akcích je to zapsáno již od 26.7. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 09:09 Muž souky [592] - RostlinyRe: půlpy
hele kdy se zase domlouvalo toho 28? ke mě se to nějak nedostalo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2013 08:47 Muž Treeman [249] Re: půlpy
16. se taky omlouvám v tomto týdnu mám ještě troufale dovolenou takže sem se manželky ptal a říkala že mám jiný plány takže se pokusím dorazit jak sem předběžně slíbil na termín 23,8
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.08.2013 21:55 Muž půlpy [2131] Re: CzechIdol
23.8. jak bylo původně a stále je plánováno i zamluveno :-P
16. taky nemůžu to budu nejspíš někde v Ústí ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2013 21:46 CzechIdol
Tak 16.8.2013 budu chybet, rad bych prisel ale mam odpoledni! Tak mozna nekdy jindy sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2013 16:12 Žena Kytka [2146] Re: Treeman
V pátek 16.8. Většina lidí odsouhlasila tento termín.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2013 15:14 Muž Treeman [249] – sraz kdy je tedy
Tak kdys se kona ten sraz ? 16 nebo o tyden dele ????????? Abych vedel jakou lobovaci techniku nasadit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2013 11:01 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
No neříkej tak doufám, že budou hvězdy svítit, aby se měl podle čeho orientovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2013 10:48 Žena Kytka [2146] Re: Kytka
Jo, a když bude v pralese správná konstelace hvězd, tak dorazí i šéf :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2013 10:33 Žena Kytka [2146] – Srpnový sraz
Ahoj,
tak po rychloanketce vyšel nový termín srazu na pátek 16.8., takže tímto veřejně oznamuji, že další akvaristický sraz bude v pátek 16.8. od 17:00 v Restauraci Chicago Grill na Perštýně. Prosím o přihlášení zde: rybicky.net/akce/1159 (varianty ANO-NE), vždyť už to znáte :-) - budeme dle počtu korigovat množství objednaných prostor - buď stůl nebo celou hospodu :-D.
Vítáni jsou všichni, kdo chtějí dorazit - Liberečáci i přespolní, pozvaní i nezvaní, nováčci i kmeti, muži, ženy, děti, ryby velké i malé bez rozdílu ploutví smich ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 22:31 Muž půlpy [2131] Re: Doublecow
mně to vyhovovalo smich a myslím. že i Czechdolovi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 17:53 Muž Doublecow [70] Re: invalida
No, trochu to vypadalo, že jsme ten sraz měli udělat přímo ve Svijanech. Pokud se opravdu pilo svijanské pivo. Jinak v okolí je několik pivovarů, kde bychom při vhodné volbě názvu asi přitáhli více akvaristů :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2013 17:43 CzechIdol – Sraz
Také si myslím, že to byla povedená akce, rád příjdu na další pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.07.2013 20:56 Muž Doublecow [70] – Sraz 19.7.
Tak jsme se sice sešli jenom 3, jak jsme se přihlásili, ale dobře jsme pokecali. Ať žije další, i když by měl být ještě o prázdninách, tak snad přijde více lidí. Těšme se ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.07.2013 20:53 Muž Doublecow [70] Re: Nikola90
Zdravím, škoda, že jsi nepřišla, kytky jsme si povyměňovali a bylo pěkně. Snad tedy aspoň se ti zkouška povede, to je důležitější. Plánujeme, že bychom tak kolem 20. srpna zase mohli zorganizovat sraz. Hodně štěstí při zkoušce.
X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.07.2013 20:26 CzechIdol Re: půlpy
půlpy napsal: kromě toho že jsme pokecali o všem možném a vyměnili pár kytek a krevetek , tak chlastáme pivo
chybili kdo nedorazili ahoj


To byla zase akce, priste to zopakujem potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 23:09 Muž půlpy [2131]
kromě toho že jsme pokecali o všem možném a vyměnili pár kytek a krevetek , tak chlastáme pivo
chybili kdo nedorazili ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 17:08 S Muž invalida [3881]
Já jenom zdravím a myslím na Svijany........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 17:00 Muž Treeman [249] – Přátelé
Přátelé užite si to příští sraz dorazím ale tento sraz mě zastihnul v plné práci a přípravou před dovolenou takže příjemné posezení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 16:46 CzechIdol Re: půlpy
půlpy napsal: tak já jsem na místě s rostlinkami i krevetkami pivo
ja dorazim do pul hodky pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 16:33 Muž půlpy [2131]
tak já jsem na místě s rostlinkami i krevetkami pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2013 11:50 CzechIdol – Sraz
Tak koukam, ze dneska to vypada na VIP akci ;) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2013 20:38 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: Doublecow
JJ neboj všimla jsem si tě :-) Ale spíš tam nepůjdu potřebuju se učit na zkoušku jsem na VŠ.Ale na příští sraz třeba přijdu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2013 18:13 Muž Doublecow [70] Re: Nikola90
Svého času jsi sháněla nějaké kryptokorýny. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2013 15:50 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: Treeman
Tak třeba příště ;-) pokud je teda neseženu na Akva Exo v RK. Do budoucna stejně chci větší akva tak rybek nebude nikdy dost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2013 06:40 Muž Treeman [249] Re: Nikola90
Škoda zrovna včera sem podaroval asi 11ks Rasbora galaxy:-(


Nikola90 napsala: No třeba bych mohla přijít na pochycení nových zkušeností a rad. Jinak já se snažím vybudovat si svůj mini chov bett a pak i čtverzubců...mám 4kousky v akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2013 21:51 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: půlpy
No třeba bych mohla přijít na pochycení nových zkušeností a rad. Jinak já se snažím vybudovat si svůj mini chov bett a pak i čtverzubců...mám 4kousky v akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2013 21:17 Muž půlpy [2131] Re: Nikola90
Lorikálie kopinatý sice mám, ale bohužel je nemnožím :-( mám za to, že jsem je ale viděl v akvaristice v Proseči
www.akvaristik.eu
já jsem ty své pořizoval v Praze v ZOO Bráníku ;-)
přijď se na nás v pátek od 17hod. podívat do Chicaga Grillu Na Perštýně, kde máme sraz
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2013 20:40 Žena Nikola90 [5] - Halančíci – Dotaz na okolní akvaristy
Ahojda

Můžu se zeptat zda někdo z okolí Liberce chová Rineloricarie lanceolaty, dánia perlové, gavůnky či betty???Sháním osazenstvo do akvária :-) Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2013 20:00 Muž Doublecow [70] Re: Treeman
Zdravím,
to byl odkaz na mou nehodu, kdy jsem byl před posledním srazem na team buildingu a sjížděli jsme do Špindlu na koloběžkách a já jsem vyletěl ze silnice a rozbil jsem si hlavu a skončil v nemocnici. Lehký otřes mozku a deset stehů na čele. Dopadlo to jinak celkem dobře, nic zlomeného. Takže už delší dobu se těším na sraz a doufám, že někdo dorazí. Doufám a těším se na viděnou. Vašek ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2013 16:54 Muž Treeman [249] Re: Doublecow
Jaký koloběžky??


Doublecow napsal: K této diskuzi jsem se dostal až nyní. Už mi je fajn, zůstala mi jen jizva a trochu mne pobolívá vazy krku, když jedu autem a musím otáčet hlavu, zda do něčeho nevrazím nebo aby do mne někdo jiný nevrazil. No, v obleku jsem obvykle, protože jsem vždycky jel rovnou z práce. Ty koloběžky jsou zajímavé, jen pro mne to bylo krátké a ostatním jsem poněkud pokazil náladu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2013 17:21 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: lhajek
Někdo tomu říká zákazník někdo ekonomika. To je jedno, hlavně když se penízky točí a některý končí v mojí kapse. (chybí mi smajlík Satana)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2013 17:11 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Tomas Enderson
Aha, ale to neždímeš ekonomiku, ale zákazníky :-) Ale když se nechaj tak dobře jim tak ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2013 15:16 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: lhajek
Ždímat jo jsem prodejce. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2013 13:33 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Tomas Enderson
Ždímat? To snad ne ... spíš držet a makat na nás co máme dovolený :-) (Akorát my co o dovolený jsme ještě v práci už jsme zralý na odstřel tone )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2013 13:28 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: souky
Já to nedám ani v pátek ani v sobotu. Když je období dovolenejch, tak přece někdo tu ekonomiku ždímat musí. :-D

Martin Honzejk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [22] ...... 41

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 27617x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8216-setkani-akvaristu-liberec?od=1051