Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Liberec

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 35 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2012 22:12 S Muž invalida [3881]
Když bych se utrh já tak můžu nabídnout heleny a možná krevetky...ale je to celodenní cesta...tak nemůžu výzt náročný tvory
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2012 22:07 Muž lhajek [1870] - Rostliny
No tentokrát o tom vím pěkně dopředu takže bych mohl dorazit. A pokud by se našel někdo, kdo by mi mohl přivést něco po čem toužím tak bude moje účast jistá :-)
Toužil bych bych zejména po krevetkách od obyčejných cherry přes crystalky red až k tigerovi a možná bych zkusil i nějaké makrobrachium (samo nečekám je úplně zadarmo). Také pár piskořek by se možná hodil. A nějaká nenáročná rostlina třeba Ceratophyllum demersum, Egerie densa, Limnophila sesiliflora, Ludwigia repens.
Jen se obávám že já toho nebudu moci moc nabídnout, ale pokud někdo bude mít nějaké přání tak se budu maximálně snažit ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2012 21:59 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Vidíš tam ty přihlášky na akci, jooooo? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2012 21:37 Muž půlpy [2131] – sraz
nevím jak ostatní, ale já se už nedokážu dočkat smich už aby bylo toho 24. hlavně jsem zvědavej jestli budu mít pravdu, že se nás sejde víc než minule :-P

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:49 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: invalida
snad se dohodnu s Půlpym a jinak na srazíku pokud přijedeš by to taky šlo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:43 S Muž invalida [3881] Re: nokoska
No máš ji u mě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:41 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: invalida
palec potlesk ok pokusím se teda, ale Helenu si pořídím mě se líbí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:37 S Muž invalida [3881] Re: nokoska
Až půjdeš v noci čůrat...koukni na skla stydim Třeba tam ti šnečci budou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:35 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: Kytka
na tabletu mi okamžitě skočí Japonica a zdrhá.... :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:34 Žena nokoska [21] - Miniakvária
jinak teda ano pokud budou na skel někde k hladině budu sbírat jak o život :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:34 Žena Kytka [2146] Re: nokoska
Jedna tabletka krmení a vyndavám je po hroznech :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:31 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: Kytka
jak jsem psala i SZ tak ještě to tady osvětlím, mám krevetky a hrozně ráda bych vám všem donesla něco na zoubek pro vaše miláčky, ale čím mín budu krevetky lekat tím líp. Pokud s tím má někdo jiné zkušenosti písněte, ale myslím, že se nepletu ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 12:24 Žena Kytka [2146] Re: nokoska
Pořizovat kvůli přemnoženým šnekům Clea Helenu je hřích stydim.
Hezky je vysbírej do skleničky a vem je na sraz, najdeš tam dost nadšených odběratelů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 11:41 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: lhajek
no já je původně krmila jednou týdně smich tak k tomu možná zese přistoupím až pokud budou prťata přikrmím častěji. mám tam celkem dost řas a teť jak jich tolik vychcípalo nestíhají spásat to je pravda. Jen pro info konečně jsem dala vodu s Ph pod 8 podle testu bych řekla tak něco možná i pod 7ph o čem se mi tady z našeho vodovodu ani nesní palec tak snad se rodinka časem rozroste. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 11:34 Muž lhajek [1870] - Rostliny
Zatím jsem měl jen cherry tak nevím jak u krystalek (na ne se teprve chytám), ale asi to nebude jiné - krevetky jsem prostě nijak zvlášť nekrmil. Vzali si co zbylo od ryb a pak se pásly s oblibou na molitanové kostce filtru. V tvém akva bych krevetky vůbec nijak extra ničím nepřikrmoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 11:23 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: lhajek
no jak víš, jelikož jsem netušila proč umíraj zkoušela jsem krmit víc i míň, ale rybkám dávám po drtkách a né každý den krevetkám taky už jen pár granulek a spíš tak ob den, někdy 2 až 3 dny zasebou, ale snažím se nepřekrmovat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 11:22 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: půlpy
tak super to bych byla ráda, tak pokud je to možné a můžeš nějak v příštím týdnu přijedu kamkoli...pokud to tam bude teda otevřené Liberec je tet strašnej masakr. Napiš SZ díky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.07.2012 10:54 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: nokoska
Kolik krmíš? Nepřekrmuješ? Já mám osobní zkušenost že množství krmiva sypaného do akvária je úměrné množství šneků. Kolik dní v týdnu třeba vůbec nekrmíš. Já třeba vynechávám minimálně jeden den, ale klidně i 3 dny nic nedám. Když odjíždím v létě na dovolenou tak se o akva nikdo nestará včetně krmení i 10dní a nic se neděje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 10:33 Muž půlpy [2131] Re: nokoska
mohu nabídnout, není problém ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 10:03 Žena nokoska [21] - MiniakváriaRe: souky
jééé děkuji akutní to není, ale rozmnožujou se mi tam echtění šneci a během měsíce tam z jednoho nalezeného je asi tak 20kousků, tak nevím jak rychlé to bude no nechci, aby mi požrali jediné dvě listové rostlinky ;-) tak uvidíme třebas někdo odsud bude mít navíc palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 09:57 Muž souky [592] - RostlinyRe: nokoska
kdybys nesehnala tak ti jí můžu přivézt z braníka až někdy pojedu do prahy.. pokud to teda není akutní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 08:51 Žena nokoska [21] - Miniakvária
Tak mám tad na vás dotaz nemáte někdo z Liberce Clea Helena stydim omlouvám se, že píšu sem, ale nevím kde je víc Liberečáků :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 22:14 Žena nokoska [21] - Miniakvária – Re: invalida
To ti budu moct za Helenku poděkovat osobně palec potlesk pokud se urvu a zvládnu se zastavit...na mateřské je to fuška :-P málo času
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 17:26 S Muž invalida [3881] Re: Tomas Enderson
když budu živej a budu nít na vlak aspoň tam ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 17:24 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: invalida
Venco tak to mám brát jako příslib účasti v Liberci. ano potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 17:15 S Muž invalida [3881] Re: Tomas Enderson
NA ženský sem tady já...teda přes jejich ledničky........ :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.07.2012 16:58 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Já už jsem ta udělal otisk ploutve a tím pádem se hlásím zas jako tvůj doprovod na nádraží. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 16:52 Žena Kytka [2146] – Srpnový sraz v Liberci
Ahoj, odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil. :-)
A protože sliby se mají plnit, tak posílám pozvánku na další Liberecký sraz:

Sraz se bude konat v pátek 24.8.2012 od 17:00 v hospodě "Na kopečku" v blízkosti autobusového nádraží Fügnerova. Prosím o přihlášení na akci zde rybicky.net/akce/933 (varianty ANO-NE) - budeme dle počtu korigovat množství objednaných prostor - buď stůl nebo celou hospodu :-D.
Vítáni jsou všichni, kdo chtějí dorazit - Liberečáci i přespolní, pozvaní i nezvaní, nováčci i kmeti, muži, ženy, děti, ryby velké i malé bez rozdílu ploutví smich

V případě dotazů jsem tu skoro pořád ;-).

Kytka

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2012 11:17 Muž Treeman [249]
No sešlo se nás komorněji spíše na garden party než na restaurační veselici ale přes to to bylo hezké sice sem si odskočil na chvíli z práce ale snad se příště bdu moct rozsedět déle:-) a také doufám že se do příště navýší počet závodníků X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2012 03:41 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
půlpy napsal: ...jen ostatní čekali ode mně více okružáků (pod tím názvem byli okružáci, okružníci i levatky )...
protože jsi je sliboval :-P
ale byli jsme spokojení. a naše akvárka taky :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 22:18 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
tak to není, jak jsi říkal, že zdolají (jeden) až tři kusy šnečků? , tos je tedy podcenil , nebo přecenil? :-D protože Ti jinak stačí na odchov po jednom kusu, tak neschovávej jich tolik a dopřej spíš rybkám ano a nebudeš vědět co s nimi smich a kde zbytek ??? Ne, omlouvám se dělilo se to na tři díly, příště začnu sbírat dřív ať se nemusíte tolik hádat o ty nezmary ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 22:07 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Jo jo chtěli ty statnější jsem si nechal na chov a roztřídil. Zbytek už ti moji prckové zdolali. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 22:04 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
tak aspoň nejsem sám smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 22:04 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
tak jsi to doplňil, pokusím se mít do příště i tyto smich snad ještě překřížím i ty co mám :-D když nejdou v krámě na odbyt ampulárky, tak třeba tito nezmaři a jejich kříženci půjdou lépe :-P ale nechtěli jste je snad pro Vaše miláčky ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:57 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Hele já to taky neviděl. No hold mi jel autobus dřív než začlo pořádně pršet. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:54 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
A jak jsi byla vůbec spokojena se srazem ;-) a počasí se skoro taky vydařilo :-D no, o ten déšť sis řekla sama oblečením, jen lituji že jsem přišel o MISS mokré tričko smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:53 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Ta tvoje sbírka šneku je super. Moc bych za to nedal, že se tam možná najde i nějakej neurčenej kříženec, nebo dokonce nepopsanej druh. smich Pro nezúčastněné. Ve skleničce kde měly být jen okružáci se našly: Okružáci (ty byli očekávaný), Kružníci (dá se splést mladejma) a Levatky. Chyběli jen oba dva druhy piskořek a ty má Kytka v kytce ode mne možná i s nějakou tou krevetou. :)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:49 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: glumča
V Liberci jsou jen a jen slušný lidi, vždyť pivo pila jen půlka osazenstva, zbytek se totálně zmamlal po tý hrozný malinovce. Když si vzpomenu, jak mi bylo ráno, tak už nikdy víc. :-P :-D smich Jinak chodíme i slušně z hospody, ono to je o tom, že pak šlapat 10 km do kopce a dalších 7 z kopce se nikomu nechce tak to radši řeší tím, že jede autobusem. Jo a to je jen můj případ, Kytka to má na chalupu ještě o něco dál. ano

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:47 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
raději ne!!!!!!!!!!!!!!!! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:46 Muž půlpy [2131]
mimochodem, všem zúčastněním děkuji za účasast potlesk těm co jim do toho něco přišlo a nemohli, ale chtějí příjít příště : dobrá zpráva, plánuje se další sraz na druhou polovinu srpna hop tímto Vás všechny pozívám na další sraz, hlavně dejte o sobě vědět, hlavně datumy, kdy se Vám to hodí ;-) já jsem byl spokojenej, jen ostatní čekali ode mně více okružáků (pod tím názvem byli okružáci, okružníci i levatky ) tak doufám v srpnu naschle ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:41 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: Tomas Enderson, půlpy
tak to jste zakončili celkem slušně..i když to byl vlastně první srázek ;-) ..
jinak půlpy,třeba ti to vyjde za čas a přijedeš se k nám mrknout.Třeba se někdo k tobě do nonstopu přidá ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:38 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
půlpy napsal: Tak to je docela zákeřný, uveřejnit mé foto, teď každý Kytce uvěří, že potřebuji tři židle smich smich
Za to já nemůžu, to byla tvoje hláška, já ji jen zopakovala. Jestli budeš rýpat, tak si dám tu práci a najdu ti to ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:25 Muž půlpy [2131] Re: glumča
asi do 22hod. pak museli Kytka a T.E. na autobusy, tak jsme šli taky dom, ještě jsme udělali se Soukim zastávku v Desperádu, ale jen na jedno a pak každý domu ;-) Ona by do těch Pcí byla i varianta přespat v L.B. kousek trolejbusem, ale spíš připadá v úvahu nonstop a pak cesta prvním vlakem do Lb smich na tento pátek to ale taky nevidím, bohužel ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:21 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: glumča
Já s Kytkou jsme to zabalili přesně v deset, jelikož to byl nejvišší čas dostat se na nádraží dřív, než dorazí bouřka. (Stihli jsme to přesně, jen co jsme přišli tak začlo lejt jak z konve.) Jestli to pánové táhli dál, tak to netuší, to se budou muset pochlubit sami.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:12 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: půlpy
fakt?? :-) taky jsem takhle v dřívější době párkrát přečkávala,než mi jel vlak zpátky.a nechceš to nechat na později,až se sejde víc lidí a víc se to rozjede?do kolika jste v hospodě vlastně vydrželi? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 21:05 Muž půlpy [2131] Re: glumča
přemýšlel jsem o tom zajet do Pcí, ale pak bych musel někam do nonstopu do prvního vlaku zpět než pojede do Lb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 20:59 Žena glumča [424] - Labyrintky
tak koukám,že v Liberci už to máte za sebou ;-)a že se vám to vyvedlo,pardubáky to čeká v pátek,tak doufám,že se taky rozjedou... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 20:54 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
Tak to je docela zákeřný, uveřejnit mé foto, teď každý Kytce uvěří, že potřebuji tři židle smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 19:21 Muž souky [592] - RostlinyRe: Kytka
zase nějaký kraviny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 19:14 Žena Kytka [2146] Re: souky
Nevím, cos mi v tu chvíli říkal, ale evidentně to ve mě moc nadšení nevzbuzovalo stydim

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [35] ...... 41

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 27617x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8216-setkani-akvaristu-liberec?od=1701