Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Liberec

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 21 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2013 17:47 Muž Doublecow [70] Re: půlpy
Ano, bylo to bezvadné, asi bychom měli zvát i tamní personál, co má vztah k rybičkám a mohl by přesvědčit šéfa, aby tam instaloval nějaké americké akvárko, co? Udička je nahozena. I šéf si tě už pamatuje ;-)
Neschůzovali jste moc dlouho?
Doufám stále, že příště se sejdeme ve větším počtu, no, ono už bude zase trochu chladněji a temněji, a tak to bude více lákat do společnosti. Tipuji, že by nás mohlo být až 8 - 9 lidí (abychom se vešli, co?). Těším se na příště ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 23:34 Muž půlpy [2131]
děkuji všem co přišli za hezký večír, u těch co nemohli, se těším na setkání příští měsíc ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 16:22 Muž půlpy [2131]
tak už na Vás čekám, doufám, že dorazíte v hojném počtu a v dobré náladě ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 15:51 Muž souky [592] - RostlinyRe: CzechIdol
ok dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 15:50 CzechIdol Re: souky
přivezu ti je na sraz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2013 21:34 Muž souky [592] - RostlinyRe: CzechIdol
ahoj, my bychom si je rádi vzali, dám ti za ně dám aspoň pačuli nebo tě pozvu na pivko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2013 17:32 CzechIdol
Nechcete nekdo 4x parmicka ctyrpruha ( zdarma )? rybicky.net/atlasryb/parmicka_ctyrpruha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 18:54 Muž půlpy [2131] Re: Prdka27
nikdo mne nenapadá, opravdu nevím :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 16:21 Muž MarcoKing [32] - Tetry
Ahoj lidi, prosim vas nechova tu nekdo parmicky purpurove? Potreboval bych udat jednu samicku. dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2013 21:40 Žena Nikola90 [5] - Halančíci – Omluva
Ahojda lidi moc se omlouvám, vůli soukromým/rodinným důvodům se bohužel nebudu moct dostavit. :-( sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:06 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Kytka
Bezva. Když tam nebudu já, určitě tam bude moje dcera, nebo někdo z našeho týmu. Přípravy jsou v plném proudu, dovezl jsem tam 400 rostlin, bude to úžasné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:58 Žena Kytka [2146] Re: akvaristik
Nevadí, buď to zvládneme příště na srazu, nebo se stavím v Proseči ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:32 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Kytka
Ahoj, je možné, že v úterý tam nebudu osobně. Budeme se muset nějak prostřídat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:20 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: Nikola90
Jestli někdo má přebytky jáv.mechu tak můžete přinést sháním na zadní stěnu akva. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:15 Žena Kytka [2146] Re: akvaristik
Ahoj, stavím se v Rychnově v úterý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:15 Žena Kytka [2146]
Ahoj, tentokrát nedorazím, jedu v sobotu do Ostravy na nedělní burzu a začíná to už v pátek odpoledne v Praze hmm , takže se uvidíme opět v říjnu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 19:57 Žena Nikola90 [5] - Halančíci – 13.9.
Ahojda tak je to zařízený v pátek budu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 18:05 Muž půlpy [2131] Re: akvaristik
tak se tam asi uvidíme, plánuji tam zajet v pondělí nebo úterý dopoledne, abych měl klid na pár fotek ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 17:29 Muž Doublecow [70] Re: akvaristik
Za Liberečáky i ty ostatní zdravím. Rozhodně není třeba se omlouvát, protože to je dobrovolné setkání potlesk
Práce je práce a nakonec v oboru, takže snad příště, určitě se všichni těšíme ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 17:18 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Setkání v Liberci
Zdravím Liberečáky i ostatní. Já se tentokrát neúčastním, protože usilovně připravujeme výstavu v Rychnově nad Kněžnou, která v sobotu začíná. Vezeme tam toho hodně, takže tam už od pátku budeme. Samozřejmě Vás tam všechny zveme a těšíme se na Vás.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 12:48 Muž půlpy [2131] – posezení přátel rybiček, krevetek a raků
připomínám, v pátek 13.9. se koná posezení všech co mají čas a chtějí si pokecat o rybičkách svých či druhých, nebo jen posedět a poslechnout si radost nebo problémy druhých s akvárii, rybičkami, krevetkami, ráčky, rostlinkami, šneky atd.
setkání se koná od 17.hod. do pozdních hodin (dle Vašich možností či vytrvalosti) v Chicagu Grillu na Perštýně v Liberci
zváni jsou všichni ať jste návštěvníkem těchto stránek nebo jste se o tomto setkání dověděli jen od známých,ať jste z Liberce, ale i z blízkého či dalekého okolí
pokud víte už nyní, že dorazíte, prosím Vás o přihlášení v sekci "Akce" pro případnou úpravu rezervace míst ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 19:05 Žena Kytka [2146] Re: Nikola90
Je možný, že mražený pro ní bylo asi pohodlnější, než dolovat šneka z ulity. Když před tebe někdo položí řízek a picnutýho ušáka i s kožichem, co si vybereš? ;-).
Ale je fakt, že praktický zkušenosti s nima nemám, mě tahle parta záškodníků nesmí přes práh, já totiž šnečkama krmím rybky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 17:35 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: Kytka
no my jsme ji nikdy neviděli právě že by někoho vycucla...a šneků tam bylo pořád stejně...nemohlo to být třeba nějaký mládě? Je pravda že my jsme krmili ryby hodně mraženým tak že by byla přežraná a pak nežrala šneky? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 13:39 Žena Kytka [2146] Re: Nikola90
Helenka vegerariánka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 13:21 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: půlpy
heh to máš štěstí přítelova Helča nebyla šnekožrout a to se kolem ní šneci promenádovali celý den a nic neubylo :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 12:01 Muž půlpy [2131] Re: Nikola90
Kdyby ses ozvala před půl rokem, to jsem měl ampulárek ještě dost a před rokem jsem dokonce nevěděl co s nimi, ale dnes už nemám žádné - Helenky se dobře napapkaly ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 11:55 Žena Nikola90 [5] - Halančíci – ampulárky
Ahojda

má někdo přebytek ampulárek/měchýřovek/clithonů? Sháním amp.gold,modrou nebo měchýřovku a clithona. Toho 13.9.to vypadá, že bych dorazit mohla zatím nic v plánu není.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 14:30 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: lhajek
já je ve dnu nemám ale ráda bych je sehnala pro moje halančíky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 14:10 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Nikola90
No mě se z niče nic objevili v 25L ve dně nítěnky :-) Ve starém dně jsem je tam měl (něco zbylo z krmení), ale pak jsem vyměnil dno za Liapor, šli tam jiné rostliny a myslel jsem si že jsou pryč a najednou jich tam pár vlaje v rohu kde krmím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 13:31 Žena Nikola90 [5] - HalančíciRe: lhajek
nevím dnes jsem se ptala v superzoo a mají jen mražený ani objednat nejde...Vážně nevím kde bych sehnala násady jsem spíš z toho frustrovaná sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 12:45 Muž souky [592] - RostlinyRe: lhajek
nemaj, jen mražený
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 11:24 CzechIdol
Vcera povedena akce, pokecalo se poresilo a domluvilo, uz se tesim na priste potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 10:42 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Nikola90
Ani nemají v v akvaristice v Proseči? Poptej se ...
www.akvaristik.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 09:30 Žena Nikola90 [5] - Halančíci – živé kmivo
Ahojda mám dotaz zda se dá od někoho či odněkud z okolí Liberce koupit živé krmivo nítěnky, grindal a patentky či pokud odebíráte od někoho a jste spokojeni tak budu ráda za radu či kontakt. Hledám jak blázen na netu a v žádných zvěráčích to skoro nevedou. sad Vůbec nevím, kde bych to mohla sehnat.Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 23:52 Žena Kytka [2146] – Termíny srazů
Ahoj,
termíny podzimních akvaristických srazů jsou: pátek 13.9. a pátek 11.10. v Restauraci Chicago Grill na Perštýně. Prosím o přihlášení na akce zde: rybicky.net/akce/1170 a rybicky.net/akce/1171 (varianty ANO-NE), vždyť už to znáte :-) - budeme dle počtu korigovat množství objednaných prostor - buď stůl nebo celou hospodu :-D.
Vítáni jsou všichni, kdo chtějí dorazit - Liberečáci i přespolní, pozvaní i nezvaní, nováčci i kmeti, muži, ženy, děti, ryby velké i malé bez rozdílu ploutví smich ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 18:03 Muž lhajek [1870] - Rostliny
Tak si to užijte, krom hlídání potomstva mám k tomu jednoho marodnýho co se chce teď jen chovat. Tak ho mám v náručí a sedíme povětšinu času před akvárkama :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 16:47 Muž souky [592] - RostlinyRe: Treeman
hmm a já dorazim tak v 7, přinesu asi blyxu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 16:25 Muž půlpy [2131] Re: CzechIdol
Tak už vyrážím, krevetky nesu s sebou ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 15:40 CzechIdol Re: půlpy
taky uz se tesim a dneska neco i prinesu, tak snad se to bude hodit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 14:19 Muž Treeman [249] Re: půlpy
jak to vypadá tak dnes budu první cca 16:30 ale budu i první na odchodu nejpozději v 19:00 a už se na vás těším lidičky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 10:07 Muž půlpy [2131] Re: půlpy
Tak nezapomeňte, již dnes v 17hod. v Chicago Grillu v Liberci - Na Perštýně ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.08.2013 17:05 Muž půlpy [2131] – posezení přátel rybiček, krevetek a raků
připomínám, tento pátek 23.08. se koná posezení všech co mají čas a chtějí si pokecat o rybičkách svých či druhých, nebo jen posedět a poslechnout si radost nebo problémy druhých s akvárii, rybičkami, krevetkami, ráčky, rostlinkami, šneky atd.
setkání se koná od 17.hod. do pozdních hodin (dle Vašich možností či vytrvalosti) v Chicagu Grillu na Perštýně v Liberci
zváni jsou všichni ať jste návštěvníkem těchto stránek nebo jste se o tomto setkání dověděli jen od známých,ať jste z Liberce, ale i z blízkého či dalekého okolí
pokud víte už nyní, že dorazíte, prosím Vás o přihlášení v sekci "Akce" pro případnou úpravu rezervace míst ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 00:05 Jan host amateer
... omlouvam se vsem za OT ... jen musim jeste vyjadrit podekovani a Velkou poklonu Kytce za rady a hlavne za mooooc velkou ochotu (v patek vecer-neuveritelne...BIG UP :potlesk:)... rybicky jsem "vyzenil" a do ted se (paaar let) staral jen s nejzakladnejsi znalosti a tudiz i peci stydim ... v nasledujicich dnech zalozim profil,nahodim fotky (vyslechnu nejspis par kritik :) ) a rad si necham poradit i od vsech ostatnich ... krasny vikend vsem ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 23:20 Žena Kytka [2146] Re: invalida
V září to bude nejspíš v Praze, máš tam lepší spojení :-D

Vzhledem k Botance, pražskýmu srazu, Rychnovský výstavě a státnímu svátku včetně dětskejch prázdnin je pravděpodobný, že bude spíš jen Praha a Liberec až začátkem října. Loni se to osvědčilo. Dohodneme se na srpnovém srazu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 22:46 S Muž invalida [3881]
Kdy to bude v září? My z buranova za to platíme dnem dovolený když to není v sobotu stydim Ale přizpůsobím se když se nepohádáte ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 22:34 Žena Kytka [2146] Re: Jan host
odpovědi máš v mejlu, opravdu to bude rychlejší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 22:26 host Jan Re: půlpy
... akvaristika v mnisku je jiz bohuzel zrusena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 22:25 Jan host Re: Kytka
diky za reakci ... nemohl bych zavolat ? chapu,ze je dost pozde ... ale je to na dlouhy psani-pro me absolutniho amatera ... nicmene pokusim se ... rybka Kancik,cca rok stara,nemoc-laicky urcena dle internetu - asi vodnatost (nebo zanet plynoveho mechyre-nevim ci to neni to same ? :) ) nemoc jsem urcil pidle pricin-coz bylo hlavne znecisteni-200l akvarium-zanedbal jsem udrzbu a cistil ho ted asi po 2 mesicich ( stydim jiz se mi to stalo vickrat-takze rybky by mely byt v uvozovkach zvykle-zbytek ryb je ok) a cca tyden pred samotnym cistenim jsem nemohl kancika nalezt pri pohledu dovnitr-nasledne zjisteno,ze vlezl horem do filtru (nevim ci ho tam nejaky podtlak drzel?)kazdfopadne ryba mela jedno oko silne vystouple,lapani po dechu,vybledla cast tela a zacla si lehat na bok-ale tak pul napul s normalnim stavem,po premisteni do karanteny uz vicemene lezi na boku.akvarium mi zustalo po "nebozce" :)) a tudiz se o nej jen tak nejak se zakladni znalosti staram.nasel jsem na entu info o ENROFLOAXINu a zakoupiul tekuty u veterinare.bohuzel pres dve hodiny googlovani ne anee najit nejake davkovani-jedine co jsem nasel bylo,ze na 1litr vody 10ml-coz mi laicky prijde dost-proto bych se rad ujistil ... jeste k tem priznakum-ploutvicky jsou takove "okousane" a nez jsem sehnal ono atb,tak jsem dal alespon TETRA MEDICA GEBERAL TONIC a zvysil jsem teplotu z 25 na 30C ... predem diky za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 22:09 Žena Kytka [2146] Re: host Jan
Napiš, kterých ryb se nemoc týká a podle toho vybereme vhodné vlákno, kde ti určitě někdo zkušený poradí. Tomas mívá občas dost dlouhou pracovní dobu ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 21:54 host Jan Re: Tomas Enderson
zdravim ... potreboval bych prosim nutne poradit s lecbou ryb (jsem z liberce a goooglim a koukam,ze jste online-tak jsem si dovolil ...) pokud by jste mel par minut casu a neotravovalo vas to,tak by jste mne mohl prozvonit na 777 717 464 a zavolal bych zpet. chapu,ze je pozde-tak radsi dotaz i nejak zkracene napisu-potrebuji poradit s davkovanim ATB (enrofloxacin) ... jestli mohu pozadat odpoved pripadne na mail-bojim se,aby mi to tu neuteklo-projel jsem asi tak 100 stranek a mam v tom uz slusnej gulas :))) kdyztak mailto:FOJTKA@GMAIL.com dekuji moc-jeste jednou se omlouvam -ale jsem zoufaly ...diky za pochopeni :)s pozdravem Jan

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [21] ...... 41

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 27617x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8216-setkani-akvaristu-liberec?od=1001