Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mražené, syrové, živé krmení

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 7 Žádná další stránka   1  
Mražené, syrové, živé krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2006 00:02 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Falcon-554
Jsou to takoví drobní ráčci...pro ryby ideální krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 23:58 Falcon-554 Re: wladys
Co to je ten Gamarus? ... u nás to je prodejna rybářských potřeb smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 23:56 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Falcon-554
..pokud ho ryby nesežerou a zůstane na dně tak určitě bude kazit vodu....takže krmit jen to co ryby sežerou hned...pokud něco zbyde tak je dobré to odsát.....já občas krmím strouhaným filé a gamarusem a ještě se mě nestalo,že by něco zbylo....nítěnky a podobné svinstvo mi do akvárka nesmí. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 23:52 Falcon-554 – Mražené, syrové, živé krmení
Opět se ptám obecně na vaše názory či zkušenosti s mraženým , syrovým krmením pro rybky. Slyšel jsem názory, že syrové krmení kazí vodu, živým a mraženým si mohu zatáhnout nějakou nemoc do akva. :-|

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 6 ...... [7]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 9791x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/762-mrazene-syrove-zive-krmeni?od=301