Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Úvaly

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Burza Úvaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 18:04 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kuca
bída
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 16:42 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: rriki
A co nějací geophágové????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 16:38 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kuca
bývají tam běžně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2010 14:44 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: rriki
Mě by tam měl pán přévézt scalare rio manacapuru. Nepřiveze někdo akarky zelené????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2010 14:14 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kuca
Letos v Duisburgu za altumy je prodávali 13-15 eček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 10:43 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Já můžu přivézt mladé Geophagus Tapajos 3-4cm. 80 Kč/kus.

Pživeze někdo nějaké jihoamerické cichlidy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 10:12 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Danky
U nás jsou šnekáči doménou doktora Protivy, šéfa ČCK a IRIS.

to Mrakoplash: Včera jsem s Petrem mluvil. Jsou za 500,- á/Ks. A už dlouho nebudou. Má prakticky vyprodáno a do Úval přiveze pár ryb v pytlíkách a to co má nasmlouváno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 09:34 Danky Re: mlynář
neměl by jste nějaký kontakt prosím ? psal jsem všude různě inzeráty i soukrome zpravy lidem , ale zatim se nikdo neozval :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 09:19 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Kuca
Já si myslím, že za 500 už nejsou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 08:13 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: mlynář
Taky jsem nad těmi altumy přemýšlel,ale 500Kč za kus se mi opravdu dávat nechce.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 00:22 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Danky
Něco by se dalo sehnat snad přes cichlid klub.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2010 23:23 Danky
priveze nekdo šněkáče ? shanim skupinku 1+3-4 jen mensi druhy ale..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2010 23:16 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Petr Hák přiveze P.altum. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2010 21:07 Danky Re: Kuca
muzu privest 3 dospele Peru Altum jeden par ( ten si necham) prave nakladl jikry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2010 21:03 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: mlynář
Prosimtě,nemohl by jsi mi zjistit,jestli někdo přiveze divoké druhy skalár.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 19:43 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Ne. Na většinu ne. Ty má náčelník.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 18:12 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: mlynář
Nemáš na ty prodejce i nějaké kontakty???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 13:28 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Ten je permanentně zde a dle možností jej aktualizuji: www.akvacz.eu/…

Právě teď aktualizováno. "Zatím" je tam uvedeno přes třicet prodejců, dalších cca šest je v jednání. Pro skalní příznivce našich akcí mohu podotknout, že budou chybět někteří u nás známí prodávající a naopak tentokrát bude dost nových s novým sortimentem.

Myslím, že bys mohl být značně uspokojen, protože jak jsem se dnes dověděl, mělo by tam kromě Marka být více prodejců s terčovci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 18:44 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: mlynář
Potřeboval bych nějaké levné do 100Kč za kus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 15:56 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Tak to je jedna z věcí Jardo, co ti mohu garantovat. Sám Marek z Ledečka se svými pověstnými terči tam bude. A pak by měl být snad i Jarda Roučka z Práglu a ten mívá terče taky. No a možná i někdo další. ;-)
Zítra odpoledne budu dávat dohromady definitivní seznam a hned to zveřejním na spolkových stránkách.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 15:21 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Přiveze někdo terčovce???
Potřeboval bych 4ks mladých hnědoušů.
Gogle
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 12:00 Mrakoplash Re: romant
Nebo tady www.akvacz.eu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2010 21:49 R Muž romant [27987] Re: stetinka
ceskycichlidklub.eu/…
Tady je taky jako doma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2010 21:46 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: stetinka
On se pohybuje spíš na akvarista.cz, zkus vzkaz tam.
Nebo www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2010 21:36 Žena stetinka [270]
Nemáte někdo nějaké spojení na mlynáře? Tady na vzkazy asi nemá čas. Potřebuju něco kvůlivá Úvalům.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 19:41 RAP Re: Kuca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 18:25 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: bolek
Náhodou na nějakého chovatele jihoamerických cichlid kontakt nemáš???
Potřeboval bych akary Heckelovy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 18:10 Muž bolek [5] Re: Kuca
Zkus to tady www.piranacr.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 17:47 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Neznáte někdo nějakého chovatele Tanganických cichlid co pojede do Úval???
Potřeboval bych Neolamprologus brichardi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 16:46 Muž LiborSprysl [9015] Re: Moucha
No teda obávám se, že nejspíš nebude smich nejsem pořadatel, ale za Úvaly dýchám. Zkusím pro to něco udělat:-) palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 16:40 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
nahodou v kvetnu tam byl doooost slusnej vyber ruznych rasborek, nektery druhy se jen tak nesezenou.....

otazka na poradatele, bude tam nekdo prodavat gelove krmivo???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.11.2010 16:05 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Franta
To je otázka. Klidně Vám dám adresu na předáka sokolů, jimž areál patří a když nám vyjednáte, že bude sál zadarmo, nebudeme vstup vybírat vůbec a paní Jarošová, která mrzne u stolečku zadarmo, ušetří na Vánoce za kapesníky. hmm

Víte, ono něco jiného je, když pořádá takové akce "majitel areálu", jako je tomu ve Štítarech a něco jiného je, když si musíte areál pro takovou akci pronajmout... .. a za "tvrdé"! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 16:01 Muž LiborSprysl [9015] Re: Kuca
Standardní sortiment jako na každé burze a kdo přijede brzy ráno, tak stihne i špeky, které jsou brzy vyprodané
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 15:46 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nevíte co tam bude k mání za ryby ????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.11.2010 13:27 host Re: Franta
Milý příteli, jestlipak víte co stojí jen nájem sálu?
Dvakrát do roka jedeme 150km do Ouval a rádi zaplatíme vstupné (i když by jsme nemuseli!!).
Těch dnešních 40Kč jsou dvě piva a myslím, že každý (nebo aspoň většina) ráda zaplatí. Nebo snad myslíte, že by tato dlouholetá akce byla, kdyby to měli ti 4 či 5 Ouvaláků platit ze své kapsy? Pokud si akce nevydělá alespoň na nutné náklady (což je tento případ), tak prostě nebude. A nebyla by to škoda? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.11.2010 12:03 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Franta
Já bych to zase tak neviděl...To vstupné 20 kč bylo jedno z nejnižších co jsem kde platil..Jinak těch 40 kč je běžných..Jedu se podívat do Úval až z jižních čech.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2010 22:10 Franta Re: mlynář
:Je mi z toho nějak smutno.Hlavně,že si vyděláte.Franta :-( Přijeďte se podívat na trh třeba do Kolína,Štítary,Valy u Přelouče.Vstupné 5kč.A vydělají taky.Mají tam zvířata všeho druhu.Mužete mě zase dávat mínusy.Franta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2010 21:28 Muž mlynář [473] - Cichlidy – Re: mlynář
Fotka k příspěvku Seznam prodejců pomalu narůstá. Průběžně doplňujeme...
akvacz.eu/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2010 13:46 mlynář Re: 2lizard
Správná otázka, neboť ony jsou v naší republice skutečně ještě jedny Úvaly - u Mikulova.
Jasně, jedná se o ty u Práglu a akci pořádá Ú.s.a. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2010 13:21 Muž 2lizard [7]
Mohu se dotázat, které že to Úvaly jsou? U Prahy?
Neb bych se rád přijel podívat. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 16:45 mlynář Re: mlynář
Už to jede.
akvacz.eu/…

zde jsou ony stránky Ú.s.a.
akvacz.eu/…

...a tady bude počátkem příštího týdne i postupně doplňovaný seznam prodejců a pokud možno i jejich sortimentu:
akvacz.eu/…
Bude to samozřejmě na 90 %. Mnohokrát se nám stalo, že tři, čtyři i více jich to klidně i den předem odpískalo a my jsme narychlo doplňovali o čekatele. Takže "změny vyhraženy pořadatelem". V úterý odpoledne jdu předsedovi prohrabat seznamy....

;-) ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 12:49 mlynář
mlynář napsal: Vlastní stránky spolek nemá a ani je nebude mít. Nechtěného nejvíce, jak se říká u nás na vesnici. A ejhle, po necelém půl roce jsem nucen svou květnovou repliku opravit a dementovat. Ú.s.a. již stránky má :
akvacz.eu/… :-( ne hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 14:43 mlynář Re: hop
Ono jich tam nebylo méně než poslední léta na jaře, akorát všichni nenastoupili v první hodinu, ale tenrokrát byla návštěvnost tak nějak rovnoměrně rozdělena na celé dopoledne. Jinak je to trend posledních asi pěti let, že teď jezdí tak o dvěstě lidí více na Vánoční akvatrh než na jarní akci. Dříve to bylo obráceně a před nějakými osmi lety se člověk na Vánoce okolo desáté hodiny pomalu divil, když někoho ještě potkal na sále. Kolikrát jsme sál uklízeli už před jedenáctou a v půl dvanácté předávali klíče. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 14:38 Muž hop [26] - RostlinyRe: Danila
naprostý souhlas...já tam nechal hromadu peněz a nakonec jsem tam odtud musel zdrhnout nebo bych utratil i ty na naftu do auta.....taky mě dost překvapilo že tam bylo málo lidí, normálně tam člověk v lidech plave ( prostě nepropadne mezi nimi ani jablko) a ted "skoro" prázdno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2010 21:06 Žena Danila [4489] - Sumci
Úvaly byly super, ostatně jako vždycky a kdo nepřijel, udělal chybku:-)
Co se zastoupení ryb, krevetek, šneků a rostlin týče, výběr byl jako vždycky přepestrý a klasicky jsem tam narazila na "špeky" které bych okamžitě koupila... jak už to ostatně v úvalech bývá...
Dost mě překvapila menší návštěvnost, za normálních okolností tam není k hnutí...
Do Úval jezdím pravidelně a ještě nikdy se mi nestalo, že bych odtamtud odjížděla zklamaná.palec
Co se propagace akce týče, těžko chtít po organizátorech, aby vypisovali seznam prodejců a druhů ryb, to není téměř technicky možné.
Co se samotné akce týče, o Úvalech bylo na netu napsáno tolik, že při použití "gůglu" lze velmi rychle zjistit, o jakou akci jde.
Díky úvalskejm pořadatelům, díky za akci a setkání a na Vánoce jsme tam zase.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2010 18:16 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: mlynář
Budu Vám držet palce i na další akce, byl jsem na vánoční besídce úvalských akvaristů a stálo to za to, škoda že jsem tenkrát neměl víc času si projít vše.
Určitě jsem nechtěl rozpoutat žádnou smršť, za to se omlouvám. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.05.2010 15:16 Muž Sewer [99] Re: Pepan
Já bych rád přidal svůj názor k tomu vstupnému.
40,- Kč mi přijde jako směšná částka a komu to připadá moc, tak je idiot.

Člověk, kterému to připadá moc, by si měl uvědomit, kolik asi tak může stát pronájem prostoru...nehledě na starosti s organizací a podobně. A teď si vem, kolik tam přijde návštěvníků. 100? Tak to organizátoři "vydělaj" celé 4000,- ... 200? páni! tak to už maj 8000,-

Pořád někomu 40,- přijde moc? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2010 23:46 mlynář Re: volomcek
O tom jsem se tu zmínil již myslím včera. Ano, byl to pravděpodobně připravovaný portál AKVA CZ. Už visí na netu, ale ještě nebyl oficiálně spuštěn... je stále ve výstavbě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2010 22:06 Muž volcomek [10] - SumciRe: mlynář
Honzo vážím si toho jak jsi mi pomohl se skalárami "sp Nanai " všeho co děláte ohledně akce "Úvaly" ale přece jen by bylo lepší udělat aktivní web , kde by byly veškeré informace :)
Každý z lidí které znám osobně si toho váží , ale otázka je ohledně té informovanosti :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2010 21:58 mlynář Re: Yirka
Yirka napsal na jednu stranu si říkáte jaká jste báječná parta a na druhou si stěžujete že to táhnete ve třech lidech. Milý příteli akvaristo. Já nevím, kdo je náš pan kolega zjevující se zde pod nickem "host". Rozhodně to ale není ani jeden z těch dvou dalších, kteří se mnou AKVA ÚVALY či Vánoční akvatrhy v Úvalech připravují. To vám za Úsa mohu v naprostém klidu garantovat. Takže je myslím zbytečné, abyste zde míchal dohromady jablka s hruškami.
Co se obou zbývajících aktivních strůjců oněch akcí týče, tak vás mohu ubezpečit, že jeden nemá internet vůbec a druhému jsem na toto fórum posílal link cca před dvěma hodinami...
"mlynář" - Honza Burzanovský, jednatel Úvalského spolku akvaristů. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27322x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5136-burza-uvaly?od=201