Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Úvaly

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Burza Úvaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 13:17 Muž dimmur [283] Re: glumča
mate javskej mech? Kousek shanim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 12:39 Žena glumča [424] - Labyrintky
kdo pojedete do Úval,nechcete někdo jávskej mech a mix krevetek červených a cherry?Můžu vzít s sebou.Vyměním nebo daruju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 05:47 Muž LiborSprysl [9015] Re: vlk9
Protože už mám na nějaké ryby objednávky pro lidi, kteří například "do Čech" zajíždí jen občas, ale Úvaly si ujít nenechají, tak lze přes vzkazník objednávat (seriozně) divoké živorodky i různé barvy mečovek z kmenových chovů. Lze i cichlidy...T.aureus, A.rivulatus, H.nicaraguense,P.multicolor a nicholsi. Přijíždím hned při otevření smich

Edit: Ze živorodek je k mání G.metallicus a falcatus, omezeněji P.prolifica, N.elegans,X.kalmani, P.amates, P.caudomaculatus reticulatus...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 20:27 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: snehulda007
asi dva měsíce zpátky jsem na ně narazil v zoo branik palec no neodolal jsem stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 19:53 Muž snehulda007 [850] Re: tomchamik
Super!!!Tak ještě by tam moh někdo nabízet štikovce prstencové a nemělo by chybu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 19:29 tomchamik Re: snehulda007
Bude a bude opět nepřehlédnutelný smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 17:47 Muž snehulda007 [850]
Doufám,že tam zase bude pan Slaminka.Potřebuju zas nějaký kytky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2012 22:00 Muž mlynář [473] - Cichlidy
UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ JSOU ZVYKLÍ JEZDIT DO ÚVAL OD SEVERU (R10,D8,D11, ze směru Brandýs n/L, atd.)
V Úvalech je v rekonstrukci most přes železnici a není tudíž možné projet do Úval po silnici č. 101 od Jiren, atd.
Jedna objížďka je pře Šestajovice, Klánovice, Újezd nad Lesy a následně dle místní úpravy trasy do Úval (od Prahy) a druhá přes Nehvizdy, Horoušany, Tlustovousy.
Ti, kteří hodlají jet do Úval po D11 mohou využít i exit Sadská a přes Poříčany a Český Brod se dostat na Kolínskou a dále pak do Uval.
Rekonstrukce mostu má být hotova v průběhu léta a my doufáme, že tyto potíže na Vánoce již nebudou.
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 18:56 tomchamik
Již tuto sobotu akva burza Uvaly ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2012 09:41 Muž mlynář [473] - Cichlidy – AKVA ÚVALY
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 11:29 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Bak
Ten "vytáhlej pán" byl p. T.Slaminka přímo z úvalského spolku. Ono je to vidět právě i na něm, jak u nich doma všechno utěšeně roste... Nejen rostliny. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 08:35 Muž snehulda007 [850] Re: Bak
Vážně?Tak to jsem guma.Kupoval jsem u něj nádhernej anubias a cryptošku,ale hemiantu jsem si nevšim tone Tak holt budu muset zajít na oční...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 23:19 RAP Re: Bak
Ano, měl zajímavé druhy rostlin i přehled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 22:55 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: snehulda007
hemianthus byl u vytáhlýho pána uprostřed sálu, měl pekelnej přehled o kytkách a taky měly kytky krásnou barvu a byly dobře rostlý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 17:56 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: tomchamik
Já jsem byl taky spokojený ,ale jak již jsem napsal tak prodejců bylo málo (ty co tam byly, tak prodávají na Pankráci) takže žádné velké překvapení se nekonalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 17:36 tomchamik Re: Usine
škoda,že jsme se minuli...já tam byl od 5 ráno a asi v 10 jsem jel dom to dospat..
Dost prodejců mělo víc stolů a sortiment roztažený,jinak se domnívám,že kapacitně to je vytížené,,pak už by se nedalo projít.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 17:25 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Já jsem byl taky spokojený.....Super...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 16:53 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: tomchamik
Hned na začátku ( 8 hod).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 16:53 Usine Re: tomchamik
Jsi na omylu prodejců bylo tentokrát opravdu málo o proti jiným letům. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 16:42 tomchamik Re: rak
V kolik jsi tam byl??Nakonec krom jednoho prodejce přišli všichni co měli zadané stoly,žel to není nafukovací a nacpat tam víc prodejců není možné,,nedalo by se procházet,na cca 20 zájemců o stůl se nedostalo. :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 13:15 Muž AlQuds [161] – letosni Uvaly
Ja osobne jsem byl s letosnimi predvanocnimi Uvaly vic nez spokojen. Konecne jsem si poridil galaxky, zakoupil i par plzu Clithon corona, oboji za super ceny. Pribral jsem zive krmeni, par krevetek a spokojene pelasil domu. ano Prislo mi, ze i nabidka zeleniny byla o neco bohatejsi nez pri mych dvou predchozich navstevach, v kazdem pripade diky organizatorum, ze tuto akci poradaji. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 12:00 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: snehulda007
Taky jsem tam byl, a byl jsem dosti překvapen jak tam bylo málo prodejců ( některé stoly byly prázdné). :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 10:28 Muž snehulda007 [850] Re: Bak
Tak nakonec tam zas takovej nával nebyl ale tim líp...teda aspoň pro mě :-) Tak jsem koupil kytky a krevetky. Kytky měli za dost dobrý ceny. palec Akorát jsem tam teda nesehnal hemiantus...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 18:38 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: snehulda007
Na vánoční Úvalské burze bývá docela nával ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 18:12 Muž snehulda007 [850]
Můžu se zeptat jak to na burze vypadá (probíhá?) Jde mi o to jestli sebou můžu vzít tříletého syna nebo ho mam radši nechat doma?Myslim kvůli tlačenici..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 15:34 tomchamik Re: vladislav
tentokrát je to ještě určitě na "svém" místě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 12:44 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Takže už v sobotu..Docela se těším..Jen doufám,že to bude tak jako vždy na stejném místě???.Abych se v Úvalech neztratil.. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2011 23:57 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: snehulda007
Fotka k příspěvku No. S tím jsme začínali v roce ´98. Na první přišlo 120 návštěvníků, na druhou 40 a na třetí dvanáct. Pak probělo ještě pár akcí po měsíci a zabalili jsme to. Od dalšího roku se rozjely dnešní obligátní dvě akce. Na konci května a před Vánocema.
Jinak platí pro zájemce, že se (nejen) ouvalští akvaristé scházejí v poslední době každý měsíc u Koldy... (viz: ceskycichlidklub.eu/… ). Přesto, že na ně chodí skoro výhradně cichlidáři, jedná se o setkání přístupná pro každého zájemce. ;-)

Edit: Ještě drobná poznámka. Vzhledem k tomu, že nájem za prostory sokolovny stoupá vělmi rychle (snad měsíc od měsíce...) a pro náš spolek začíná být dost drastický, hledáme nové prostory, aby akce vůbec mohly pokračovat. Buď se to co nejdříve povede a nebo to zabalíme. Naděje trochu svítá, tak uvidíme. Něco se rýsuje o cca sto metrů výše nahoře na náměstí (blíž k nádraží). Dáme včas vědět! :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2011 22:36 kulich Re: vladislav
Uvaly letos vychází tuším na 10.12
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2011 06:18 Muž rriki [818] - CichlidyRe: snehulda007
No kdyby jsi věděl co je stím za problém a ne vždy ten sál je volný.A pokud Ti nevadí jezdit do Bráníka tak každou neděli je burza na Pankráci a v neděli ráno je po Praze klid
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 19:49 Muž snehulda007 [850] Re: Macik33
juju o Českym. Je to tu fakt bída. Hm tak tam to neznám. Já jezdim do Braníka,ale vytáčí mě ta cesta po Praze. A přitom by stačilo udělat v Úvalech burzu trochu častějš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 17:21 Žena Macik33 [3] Re: snehulda007
Jestli mluvíš o Českým Brodě, tak to je pravda, že tady žádná pořádná akvaristika není. Vím o jedné v Kutné Hoře, ta docela stojí za to :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 16:42 Muž snehulda007 [850]
A co to udělat už zítra? :) Potřebuju nějakou tu kytku a tak a tady v Brodě ani v okolí není pořádná akvaristika. Nebo aspoň o ní nevim :-( A že by se mi chtělo čekat další měsíc... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.11.2011 11:15 host Re: vladislav
Viz.: www.akvacz.eu
akvarista.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 11:14 Muž LiborSprysl [9015] Re: vladislav
Výdycky je to v půlce prosince resp. podle toho jak to vychází - dva víkendy před Štědrým dnem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 11:11 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: LiborSprysl
Já měl na mysli upřesnění datumu konání burzy.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 11:08 Muž LiborSprysl [9015] Re: vladislav
hop ahoj smich propagace netřeba...to je jako bychom museli připomínat, třeba že jsou Vámoce nebo že se ráno člověk probudí...(někdy )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 11:06 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Já se tam chystám..Ale žádná velká propagace burzy zatím není.. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 20:24 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: mlynář
Opět aktualizován seznam prodejců.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 18:26 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: mlynář
Seznam prodejců doplněn o další.
akvacz.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 17:27 Muž mlynář [473] - Cichlidy – AKVA ÚVALY 2011
Fotka k příspěvku Začínáme se seznamem prodejců: www.akvacz.eu/…
;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 19:01 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Lola
Report z Vánočních Úval:
akvacz.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2010 14:30 Žena Lola [28] Re: Danila
Danila je dobře informovaná :-D Potvrzuji prakticky totéž. Lidí okolo desáté bylo tak akorát a i v tuhle dobu se daly ulovit pěkné rostlinky a dobré rady a kontakty X-) A že tam nebyly mega špeky v podobě ryb se ani nedivím - ztráty by asi byly značné a stačí hodit řeč a dá se domluvit na místě kde co ano
Za sebe děkuji pořadatelům i všem ochotným prodejcům potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 21:24 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Danila
Měli jsme doslova a do písmene "stažený zadnice" díky tomu počasí. Prodejci se vytáhli a včas dorazili až na dva všichni! Smekal jsem před nima, protože když jsem před pátou juchal do Ouval stavět sál, málem jsem uvíznul zprvu za Zelenčí a pak mezi oběma Jirnami se svým svižnikem v závějích.
Lidí přišlo díky meteorologickým podmínkám něco přes polovinu počtu, co vloni na Vánoce (...zplať pánbůh a díky jim. V osm ráno jsme to viděli veskrze černě!). Takže jsme si s Koldou po desáté utřeli studený pot z čela, protože nám majitelé sálu zase přitvrdili.
Bude reportáž na stránkách Akva CZ. Snad do středy. Dneska jsem nebyl schopen, protože jsem byl zbitej jako pes a přiznám se, že jsem celou neděli proválel.... Sál jsme v sobotu ráno připravovali a v po poledni likvidovali "už jen ve třech", protože jeden obvyklý dříč se hodil marod a další se probudil až někdy okolo desáté dopoledne. Dám sem avizo.
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 18:34 Žena Danila [4489] - SumciRe: LiborSprysl
Zprávy z Úval:

My tam taky nebylismich,
protože jsme nemohli opustit Branickej očistec, ale bylo tu na návštěvě dost akvaristů, kteří si protáhli výlet z Úval až do Braníka.
Hlásili, že tam bylo hodně lidí, velkej výběr potřeb pro akvaristy a kytek, ale co se týče ryb, tak nikomu nelezly oči z důlků a nepopisoval nějaké mega špeky...
Tak se někdo pochlubte, co jste ulovili. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 18:30 Muž LiborSprysl [9015]
Před chvílí jsem přišel z rybárny a tak kontroluji poštu a co se děje na akvarijních webech a jsem nějak znervoznělý...Konaly se vlastně letos Úvaly? Ještě jsem se nikoho ze známých neptal, ale vždycky byly minimálně dva weby plné dojmů a názorů a dnes je ticho po pěšině. Na akvaristovi se řešilo jen jarní žrádlo ke vstupence a jinak ticho po pěšině....Tady je úplné ticho. Po deseti letech jsem chyběl, tak kdo bude referovat? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 18:49 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Ohledně altispinos se můžeš domluvit s Greenfishem na ČCK fóru. On je dělá a má tam o nich myslím i témátko s obrázky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 18:48 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Jetta
Fotka k příspěvku Samozřejmě, že jsou veliké. Do 5 km od Práglu na východ je to největší město.... :)
Autobusy jezdí do Ouval tři a myslím, že minimálně dva z nich z Čerňáku. Stanice na náměstí je hned u hotelu Sokol za kterým je sokolovna. Jinak z Fleischkravalbanhofu každých cca 30 minut vlak a z nádraží je to pěšmo ani ne deset minut.
Pro jistotu jsem mrknul na jízdní řády a zjistil jsem, že přes den z Černého mostu jezdí do Úval jen č. 304 a končí u nádraží.:-(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 18:40 Muž Jetta [11] - Živorodky – živorodky
Poradí mi někdo? Jsou Uvaly velký město? Když pojedu autobusem z Černýho mostu kde mám vystopit? A jak dlouho pak pujdu po svejch?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 18:39 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: rriki
Rád bych si koupil třeba microgeophagus altispinosus či nějaké druhy laetacara.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27322x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5136-burza-uvaly?od=151