Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krycí sklo

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 11 Žádná další stránka   1  
Krycí sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.10.2007 06:53 Muž hanz [27]
Ja jsem kvuli usazovani vodniho kamene,ten kryt zrusil,pac me nebavilo kazdy mesic odstranovat tuny toho vodniho kamene. Ryby mi zatim neskakaly ven :-D . Nekde jsem cetl ze to je kvuli tomu ze je tam malo prostoru,nebo kvuli malemu poctu rostlinek. Pokud budes mit to akva zabudovane nebo na nem budes mit svetelnou rampu po cele dylce,tak by se ti mohla objevit plisen(muj pripad)...
PS:Urcite se ozve vice lidi a budou psat ruzne nazory,je to na tobe jaky nazor si vyberes... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2007 23:28 olous
zdravim vsechny akvarijniky... chci se zeptat, jestli je kryci sklo nezbytne...
vim, ze brani rybam, aby vyskocily, vode, aby se odparila, prachu a tak dale, ale zase se na nem neustale srazi voda a jsou na nem bile mapy. to je snad jediny duvod, proc se me nelibi. a taky se rad divam do akvarka se shora. zatim akva nemam v provozu a tak zjistuji posledni detaily a nezbytnosti. abych neco nepodcenil. opravdu jsou ty ryby takove sebevrazedkyne? dik za odpovedi a nazory.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 19:56 zoo – macrolon
ja mam svy mini akva prikryty macrolonem. pokud nemas moc vyhrevny svetlo, taxe to da skvele pouzit. je to lehky, takze kdyz ti to nahodou spadne.. :-D a svetla to propousti habakuk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.04.2007 19:53 Muž matlala [798] - Rostliny
ne do rohů po celé délce akva rohy to neudrží jednoho dne bys to našel v akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 15:14 scalpel
Díky! Nalepit rantly do rohů akva mě taky napadlo, ale rád se poradím se zkušenějšími akvaristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.04.2007 14:59 Muž matlala [798] - Rostliny
nalep si zevnitř kousek na hladinu pásky skla a na to to polož
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 14:50 Muž wayn [79] – gumičky
Já mám krycí skla položené na rozříznutých kroužcích z tlakové hadice.
Dnes většinou bývají skla na příčných výstuhách uvnitř nádrže, ty tam nemáš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 13:18 scalpel – krycí sklo
Jak mám na akva nasadit krycí sklo, když je na centimetr napresované do výklenku (jen vzadu mám cca 3 cm fóra na techniku)? Samozřejmě existuje varianta bez skla a jeho nepřítomnost suplovat např. plovoucími rostlinkami, ale pro můj klid a klid budoucí osádky bych ho raději měl... Osvětlení bude viset nad akva, kryt kvůli omezenému prostoru nepřipadá v úvahu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 10 ...... [11]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 13422x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4282?od=501