Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 64 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 23:01 kreten – Re: FranzFritz
Budou k mání i starší čísla časopisu Aquaristik:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 18:10 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: NHKG
Myslíš ten na Rudné :-) Měl už viset dávno.....menší tech. problém. No hlavně, že jde vidět :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 18:04 dodmo – Re: NHKG
Ty jo oni jsou i bilboardy?Tak to se rozjíždí,já myslel že je jen reklama na netu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:56 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci – Re: GAGAL
JJ, reklamy je dost. Přímo naproti baráku mám velký bilboard s reklamou akvaburzy. Ta reklama už musela stát peněz... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:43 dodmo – Re: koblihcz
Nasady miker budou za 35 :) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:23 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Clarki.....tak toho by tu chtělo víc lidí :-) Z Vídně je to přeci jen trošku dál....Jinak aby přijel Clarki tak tu musí být pořádná návštěvnost a taky se mu nebojte "písnout" Pokud uvidí, že by měl kšeft určitě by přijel. Burza má od počátku svůj web:-) www.aquaburza.cz Té reklamy máme myslím dost jak na netu tak i mimo něj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:20 koblihcz
Pipu napsal:
Chtělo by to založit nějakou oficiální webovku aquaburzy kde bude galerie a kde se dozvíme kdy se bude konat... palec
http://www.akvaburza.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:14 Muž Pipu [5] - Tetry – Taky přijedu... :-)
Jsem z Opavy a student Bánské, taky přijedu...je to dobrý nápad konat burzy v Ostravě.... proč pořad kupovat rostliny a ryby na internetu + poštovné a balné a předražené ryby v zooobchodech. hop
Chtělo by to založit nějakou oficiální webovku aquaburzy kde bude galerie a kde se dozvíme kdy se bude konat... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 17:02 koblihcz – Re: dodmo
dodmo: pokud mas vem prosim nasadu miker, mel bych zajem ano

Bude nekdo nabizet na burze nasadu grindalu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 16:43 Muž agent007 [47]
Přijede i Clarkii?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 14:40 dodmo – Re: GAGAL
Jasne,už se celkem i těším,i když tam budu jako malej mezi váma :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:42 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: goblizek
Ok malý stůl je není problém. Těším se zatím ahoj.Jo a pro kolegu prodávat tam budu ....pokecáme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:35 Muž goblizek [31] – re:dodmo
poznáš mně na burze podle toho že tam budu s dcerkou(možná s oběma ;-) )
mám pro tebe speciální domečky pro ancíky(vlastní výroba ano )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:32 Muž goblizek [31] – re gagal
ahoj jako obvykle budu tam a přihlášku si vyzvednu a zaplatím na místě ;-) kdyby byla nějaká zmněna tak mi napiš jinak jestli bude možnost malého stolu za 80kč tak beru bude mi stačit palec
jako obvykle budu mít ancistrus sp.,ancistrus sp.brown(lda16) a vídně(jestli nějaké zbydou) a novinka budu mít keramické domečky pro krunýřovce ano
zatím ahoj a držkolezcům zdar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:11 dodmo – Re: GAGAL
Ty budeš taky prodávat? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:04 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: dodmo
Super jsem rád ,že to vyšlo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 21:02 dodmo – Re: GAGAL
Jo,budu tam jako prodejce:) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 20:49 Muž GAGAL [452] - Halančíci – burza
Jen připomínám,že 12.9.09 začínáme !!!:-)Kdo má zajem prodávat, již může poslat přihlášku. A ostatní, myslím, že se máte na co těšit. Více na aquaburza.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 19:46 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: ketupa
Děkujeme za pochvalu......a taky jsem moc rád, že tam ty cedulky v 5 ráno netluču zbytečně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 19:38 Muž ketupa [0]
Tak jsem dnes taky tuto burzu navštívil poprvé a i já musím všem organizátorům poděkovat. Velice se mi líbí stranky věnované burze, kde je se možné dozvědět co kdo bude nabízet a velké množství fotek z každé akce. Taky mě potěšily naváděcí cedulky, které mi umožnily po vystoupení z tramvaje rychlé nalezení místa burzy. Ti kterým se prostor zdál "zahušťěný" měli navštívit letošní jarní Tropickou Ostravu v Čapkově sokolovně-tam bylo opravdu "husto". Ještě jednou všem děkuji. Martin :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 19:34 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: beowulfx
Ono je to s těmi návštěvníky složité. Jak jsem se bavil s ostatními organizátory z jiných akcí tak jsou vždy "hluché " místa. Když to vezmu od naší první burzy tak na první lidé chodili průběžně. Na druhé od 9 do 11 do 12 jsme si povídali :-) No a třetí od 8 do 10:30 jsme se nezastavili a pak už byl "klid" Jenže nemůžeme lidem říkat přijdte v 11 nebo v 10 :-D Jo FOTKY UŽ JSOU NA STRÁNKÁCH !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 18:33 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy – Re: FranzFritz
Myslím co se týče prostor, tak tato burza jistě disponuje dostatečnými rezervami, myslím, že v tomto ohledu je tato burza víc než nadstandartní oproti podobným akcím, avšak dovedu si představit menší dilema, když by na tuto akci přislo tolik návštěvníků naráz jako na nedávnou Aqua-Tera akci v ostravě, která se konala v docela velkém sále, kde se již téměř od rána nadalo skoro hnout, avšak myslím, že problém bym v menší pravidelnosti či větších časových intervalech od jednotlivých termínu této akce, kdy Aquaburza má na své straně poměrně pravidelné a časté termíny. Jednoduše řečeno tato burza je po organizační stránce docela promakaná a promyšlená, přeji opět hodně zdaru i v dalších termínech ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 17:40 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: GAGAL
Byl jsem zatím na všech burzách. Ta první byla opravdu velice komorní. Máš výhodu, že ji můžeš v případě vzrůstajícího zájmu opravdu rozšířit. Prostoru máš dost. Super je, že je tu vždy dost místa k zaparkování, což je pro mimoostravské dost zásadní palec
Protože je to v místě menzy, která je cítit jídlem, vždy mne při vstupu a stoupání do schodů napadne, zda budete na oběd podávat rybí polévku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 16:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: TomasOxx
Já se musím maličko zasmát ohledně zhuštěného prostoru . Jak mi zde někteří prodejci a návštěvníci potvrdí tak první burza to byla "komorní atmosféra". Na té by se Vám líbilo víc :-)Pokud bude počet prodejců a návštěvníků narůstat takovým tempem stoly určitě uspořádáme jinak...... místa máme ještě dost:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 16:02 Muž O.Tom [439] – Re: GAGAL
Ja se zucastnil poprve, nahodou jsem se, tusim pres tyto stranky pri nedavne registraci, proklikal az na info o nejake akvaburze :) Privitani na burze prijemne, darecky ke vstupence az necekane bohate :) Pocity z prodejcu smisene, ale tak to uz je burza :) A chvilkama mi ten prostor pripadal az neprijemne zahusteny , asi nebyla ocekavana takova navstevnost. A agamky byly fajne, myslel jsem ze budou vystresovane a vypadaly na pohodarky ktere nic nerozhodi, hlavne kdyz se maji na cem vyhrivat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 15:37 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tuto burzu bych nazval "překvápko". Většina chovatelů očekávala "okurkovou sezonu", ale jak někteří přiznali vzali málo ryb :-D Podle návštěvnosti z minulých burz jsme očekávali, že rostlinky od AQUA- DAHO vydrží cca hodinu. Musím přiznat,že to bylo přesně 19 minut :-D Kdo již nestihl rostlinku dostal časopis FAUNA......a taky nebyl dofám zklamán. Jak jste si již někteří všimli tak počty prodejců pomalu narůstají první burzu prodávajíchích bylo myslím 12-13. Nyní jich bylo 19 (ne všichni chtějí být uveřejněni na stránkách burzy). Většina přislíbila účast na každé burze proto není problém se přes net s nimi domluvit....... Počty návštěvníků taky pomalu rostou a bylo jich dnes víc než na burzách předchozích. Fotografie z akce by se měly co nejdříve objevit na stránkách burzy. Prodejci, pořadatelé a snad i většina kupujíchích byla spokojena. Tak tedy 12.9.2009 NAVIDĚNOU ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 15:29 Muž O.Tom [439] – Re: Danjar
cau, taky jsem se zucastnil... poprve a pri prichodu jsem dostal rostlinku a ted jak na ni koukam, ma na spodni strane nekterych listu miniaturni bile kulicky :) Asi nelze odhadnout, s jakym to bonusem jsem ji dostal ? :) Kulicky jsou bile asi pulmilimetrove... mozna uz jsou mrtve... kdyz rostlinka byla nejaky cas bez vody v sacku... Muzu se v pripade zajmu pokusit a foto, ale mam tu jen zebrackou hracku od canonu, za kterou by se meli stydet ze to nazvali fotoaparatem .)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 12:46 Muž Danjar [0] - Rostliny – Re: Sid
Ovsem, ze prvni co bylo jsem guglil. Ale nic-moc prukazneho jsem nenasel. Tak jsem tu hodil udicku, ze se nekdo chytne. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 10:39 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: Danjar
Přijel jsem výjimečně už kolem 8:30 a dostal jsem ....., pardon, dva časopisy :-D Zdá se mi, že je na této burze čím dál více návštěvníků i kupujících. Jako zvědavce by mne zajímalo kolik lidí navštívilo 1. burzu a kolik tu dnešní. Jsem zvědav, zda nám to GAGAL prozradí ;-)
Tak jsem dnes koupil další Red cherry. Doufám, že to už konečně budou samečci a ne zase maskované samičky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 10:31 Muž Danjar [0] - Rostliny – :)
Tez jsem tam byl tesne po osme. :) Jako darek se mi stala koristi rostlinka, Rotala russila a kupodivu jsem o ni na netu nenasel zadne info. Tak pokud nekdo neco o ni vi, budu rad za kazde info. ;-) Burza me jinak velmi potesila, jak ucasti, tak i nabidkou. Nemuzu, nez chvalit. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 09:58 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Taky už jsem z akce doma, je to přesně tak jak jsem si myslel, taky jsem tam byl v 8:10 hod. a na stolku už ležely jen 4 kytky, kdy místnost plná lidí, opět vydařená akce, opět jsem koupil i to co jsem nepotřeboval :) a celkový dojem, spokojenost X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2009 09:54 Muž deathfoe [58] – akce rostliny
No myslím, že tato akce přinutila dost lidí, aby přišli hned v 8 :-D. Já tam byl v 8:07 a bylo tam snad 40 lidí a rostlinek na rozdávání už málo, ale ulovil jsem poslední kus Echinodorus Indian red, takže jsem spokojen. No účast prodejců byla podobná jak minule, takže taky spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 15:54 Muž goblizek [31]
zdař bůh všem
už se nemůžu dočkat zitřka a dcerka takytak palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 13:17 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: GAGAL
OK, tak kvůli časopisu to snad stihnu v 9:55 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 13:15 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: FranzFritz
;-) Nikdy neříkej nikdy :-D Myslím si, že časopis se bude dávat i po 10 00 hod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 12:34 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: GAGAL
Zase nic nedostanu :-D Vím zcela jistě, že to na 8 ráno nestihnu. Ale určitě přijedu kolem desáté palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2009 11:42 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Dnes jsem převzal 50KS rostlin od AQUA-DAHO pro prnvích 50 návštěvníků. A musím říct ,že jsou moc pěkné ( jedná se o směs druhů) Tak tedy zítra v MENZE VŠB naviděnou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 19:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: beowulfx
Daho je opravdu super. S tím "narváno" :) uvidíme přeci jen pomalu začíná sezóna okurek ;-) Teoreticky by předání rostlin šlo, ale prakticky nevím jak by proběhla platba. Co kdyby někdo chtěl moc rostlin které by si nevyzvedl??? Muselo by se to dořešit (nejsem na to sám ...taky nevím zda by byl ochoten někdo od Daho)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 19:23 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy – Re: GAGAL
žeby taky nějaká motivace?, už to vidím, jak tam bude před 8 narváno, vypadá to, že se opět stavím, člověk tam najde vždy něco k nakoupení, ikdyž nic nepotřebuje X-) Je super, že se Daho, takto angažuje, jen takový dotaz myslíte, že když bych si objednal kytky na netu od Daho, že by si je bylo možno převzít rovnou na burze, tuto burzu už to asi nestihnu ale o te další bych možná i zauvažoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 15:06 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Termín určitě platí. Pro prvních 50 návštěvníků máme od AQUA-DAHO malý dárek. Ostatní nemusí být smutní pro ty máme taky něco.....více na stránkách burzy. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 10:13 Kubis – Re: FranzFritz
Termín burzy rozhodně platí. Budu tam krevetky Red Cherry opět prodávat tak se určitě stavte. Nalovit samečky by neměl být problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 09:41 Muž FranzFritz [207] - Tetry
Doufám, že termín Ostravské aquaburzy v sobotu 20.6.2009 platí. Potřebuji sehnat samečky krevetek Red cherry. Už jsem je koupil několikrát, vždy zaručeně samečky. Nakonec se z nich vždy vybarvily po čase samičky :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2009 09:01 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotografie z akce již jsou na stránkách burzy. Docela mne na nich zaujalo akvárium do dětského pokoje ve tvaru pirátské truhly. Nejdříve jsem si říkal "blbost" . Na straně druhé dobrá věc. Odpovídajíci rozměry, technika atd. Určitě vhodnější pro začínajíci junior akvaristy než "koule" a jiné nesmysly. Tak mají dětičky zlaté rybičky pěkně v truhle :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2009 08:33 Muž agent007 [47]
Já chválím, tleskám a přeji si, aby to takhle šlo i nadále. Byl a stále jsem nadšený. Víc prodejců, víc zboží, parádní klidná atmosféra a....tak.
Jsem rád, že jsem se mohl setkat a popovídat si s Clarkiim, protože je to velice příjemný chlap, nadšenec a člověk znalý věci. Nebojí se menších experimentů a hlavně je sběratelem zkušeností. Škoda jen, jak sám říkal, že jsou rybičky atd. které by mohl dovézt, ale za cenu za kterou by je prodával, by u nás byly asi neprodejné. Konkrétně u jeho stolu jsem se zdržel hodinu a ukončil jsem to nákupem. Perfektně jsme si popovídali.
Této akci jsem od první chvíle prorokoval dobrou budoucnost a myslím si, že pokud si udrží tato událost dobré chovatele, můžeme se opravdu těšit na akci, která bude nabírat na kvalitě čím dál víc. Už teď se těším na 3. AQB.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 21:32 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: goblizek
Tak to jsem rád, že jste spokojený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 21:26 Muž goblizek [31]
ano ano musím potvrdit (ze strany prodejce)akce vydařená zdá se že i více prodejců i nakupujících
nakoupil jsem žrádlo,šneky,krevety a prodal páár vídní a ancíků a příště přijedu zase ano
sice sem musel odjet dřív ale příště vydržím do konce ano
velké dík pořadatelům potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 18:08 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Jsem moc rád ,že se burza líbila. I když mám akvária plná, neodolal jsem překrásným šnekům od Clarkiho a přikoupil jsem i nějaké to krmivo New Era, které je, jak jsem se dověděl, vyráběno novou technologií. Přiznám se, že krmiva, která nabízel Clarkii (myslím pro krevetky¨), jsem ještě u nás neviděl. I ostatní chovatelé měli perfektní ryby. Ty super Koi mečovky p.Šabršuly neměly chybu........ty už se mi do akva ale opravdu nevejdou :-) Noeonky p.Brokla svítily překrásně i v sáčcích (snad spokojených :-)odcházejících návštěvníků. No a pořadatelé ti nebudou spokojeni nikdy :-) .....už teď plánujeme, jak oslovit další a další návštěvníky, aby k nám zavítali a byli spokojeni jak oni, tak "naši" prodejci. Pro ty, kteří nedorazili, budou na stránkách burzy k vidění fotografie z akce. Samozřejmě již teď mužete kontaktovat prodejce a domlouvat se na další burzu. Také jsem velmi rád pohovořil jak s prodejci, tak a nakupujícími.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 14:37 Kubis
Tak taky reaguji, tentokrát však ze strany prodejce. Nicméně pocit mám stejný jako návštěvníci, burza byla skvěle organizována a to hlavně díky bratrům Kopečkovým a panu Kellerovi, takže velké díky organizátorům. Dokonce jsem si pokecal jak s vystavovateli tak s návštěvníky. Jinak FranzFritzi, krevetky které jsem prodával jsou již pohlavně dospělé, jak samci tak samice. Je sice pravda, že ještě porostou, ale o moc už ne. Takže příště na burze klidně nalovím jen samice, případně mne kontaktujte a můžete si pro krevety přijet i jindy. Kontakt najdete na stránkách akvaburzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 13:28 MartinPHX
Tak tato burza byla velmi vydařená, vyběr pestrý od rybiček přes krmení až po techniku.
A konečně jsem se seznámil s Gagalem a Kubisem, a tímto je také zdravím. ahoj
A Halančíčí perfektní, díky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 12:32 Muž FranzFritz [207] - Tetry
Tak jsem se byl taky jen kouknout. Prakticky mám v akvárku vše, co jsem chtěl. Jen jsem chtěl dokoupit případně nějaké krevetky cherry red. Mám v akvárku jen asi samce. Jenže když jsem jsem u prodejce viděl velice drobné krevetky, musel jsem dát za pravdu, že bych asi zase třeba nakoupil jen samce. Všichni prodávají jen velice mladé jedince, já bych raději už dospělce :)
Jinak musím pochválit pořadatelé. Dostatečně velké prostory, které se v případě potřeby dají rozšířit, takže nevzniká žádná strkanice jak ji známe z jiných burz. Více prodejců, více lidí, možnost v pohodě zaparkovat. Jde vidět, že se pomalu tato burza začne dostávat do povědomí.
I když jsem nic nekoupil, stálo za to přijet. potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [64] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=3151