Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 56 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 15:35 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Tokuschew
perfektní, překopíruji i na stránky burzy. Jinak objednávka saku již pro Vás dorazila. Těším se na sobotu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 19:47 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak zde je soupis věci a živočichů z již přijatých přihlášek.(něco je uvedeno 2x jen jsem to překopíroval) Přijedou i kolegové ze slovenska a čech.
Tetra královská, Pamička purpurová, Guppy, Skalára zlatá, Cyphotilapia frontosa
dospělé tlamovce: Pseudothropeus elongatus, Zebra RED RED,
Akv. technika (filtry, čerpadla + molitany, topítka, um.rostliny, dekorace
vzduchovadla, atd.)
ancistrus závojový ,ancistrus ,mečovky neonka cervena, koridoras sulc, sumatranka, parmicka mechova,parmicka jednopruha
plata, mecovky, bojovnice, zavojnatky, zaby,
Terčovci Tyrkys red a San merah
Aph. australe, Hjerreseni, Striatum, Gabunense, Fundulopanchax gardneri gold
Fundulopanchax gard. Macurdi, Amieti, Sjoestedti
Chromaph. bitaeniatum Ibadan, Noth. forschi, güentheri,
Parosphromenus filamentosus, X. macul. koral, sáčky, živé krmení a jiné
Rastliny Tropica, technika EHEIM
neonky červené,neonky červené zlaté,neonky obecné,tetry červenoústé,ramirezky
- africké cichlidky - enantiopus melanogenis KILESA
- loricaria similima
- živorodka endlerova
- pestřenec žlutý
vločková,tabletová a mražená krmiva, sáčky, gumičky, skalár červený, tetra králov.super blue, měděná,mečovky gold comet,mary gold, mřenka nádherná,
Parmička mechová,4pruhá,duhová,šubrtova,oděsa
Cichlidka kakadu oranž
Neonka červená a černá,Dánio závojové,Tetra krvavá,červená,žhavá,královská-supr blue,citronová,Pancéřníček skvrnitý i závoj,albín i zavoj,panda
Corydoras similis,nanus,venezuel black,ancistrus super red,L201,L028,ancistrus LDA 16 i long fin,ancistrus gold long fin,Akvarijní technika-použitá i nová od 50kč
Neocaridina yellow a blue pearl, Caridina indian zebra a kardinal /denerle/. Rybyčky Corydoras nanus, Ancistrus sp., Plata pestrá. Rôzne druhy plátkových a tabletovaných krmív
Krmiva SAK , ostomilky mikry vířníci atd. atd. atd. v sobotu 11.12. menza VŠB Aquaburza Ostrava.




 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 18:28 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: 0
To je pravda. U prodejců bych se až tak nebál jde jim o "živobytí" tak se o své miláčky musí postarat. Pol.bedny se používají standartně. Cesta od auta ke vchodu je cca 20s. Horší je to s návštěvníky sáček s rybkami v igelitce a hurá na tramvaj. NO snad nás nepostihne sněhová kalamita jako na začátku roku. Prodejci již posílají přihlášky a je vidět ,že jsou "natěšeni" :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 17:58 0
Fotka k příspěvku Jestli budou o sobotě znovu takové mrazy jak dnes, tak dovoz rostlin a ryb na burzu bude vyžadovat od prodejců vyšší nároky na zajištění vyhřívaného, nebo dobře tepelně zabezpečeného dovozu, takže i to může ovlivnit účast prodávajících a nabídku sortimentu a ani nevíme jaká bude sjíznost cest v to ráno.

Proto bych dotaz nevkládal sem, ale na on-line stránky burzy, nebo rovnou tomu co tyto ryby má k dispozici, třeba po obdržení kontaktu na požádání od pořadatelů .

Kdo půjde nakupovat za nízkých teplot ryby, rostliny a jiné živočichy, tak ať si veme pro případ delšího pobytu venku, alespoň bublinkovou fólii na zabalení, když není k tomu vlastní předem vyrobená polystyrenová přenoska. Prodávající nejsou povinováni to u kupujících řešit.

Foto: Kartonová krabice vyložená polystyrénem na převoz ryb v chladném (i horkém) období.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 17:56 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Varden
Prodával je p. Darda když tak mu napište popř. firma Ryst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 16:51 Žena Varden [0] - Labyrintky – Přísavka leveretova
Nevíte náhodou jestli příští týden na burze budou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 20:51 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintky – Re: GAGAL
Ja uz hlasovala!!Skoda,ze jsme vcera nebyli.Maly je nemocny,tak to nevyslo.Ale priste snad uz jooo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 11:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci – POZOR POZOR
HLASUJTE O NEJKRÁSNĚJŠÍ OBRÁZEK www.aquaburza.cz
(velmi zajímajé obrázky, sám bych netušil co se všechno vejde do "nanoše" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 10:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Škoda, že jsem pořadatel/prodejce :-), protože bych si ji rád prošel v klidu, opravdu někdy až podle fotek zjistím co tam vlastně všechno bylo :-), a jen v rychlosti si popovídám s kolegy. Přiznám se, že rakokraby, kraboraky nebo jak se to jmenuje jsem viděl poprvé v životě. Sulawesky byly nádherné, jen škoda, že jsme na ně neudělali reklanu předem,stejně tak jako na rájovečky Parosphromenus to jsou opravdu drobná zvířátka ,které člověk lehce přehlédne. Určitě by si reklamu na první stránce zasloužili. Tady, ale musí chtít víc prodejci než organizátoři :-) Přitom reklamu děláme ZADARMO!!!
PS: Ještě přidám jednu maličkost všichni živočichové byli na burze zkontrolováni veterinárně 2x :-) Jednak našim veterinářem a jednak veterinární kontrolou, která dopadla na 1* U nás tedy radost dvojnásobná ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 10:05 harpunar – Jako kupující i prodejce jsem byl velice spokojen!!!
Hlavně mne potěšil kamarád ze slovenské Žiliny Janko Budaj,který mi přivezl svůj odchov sulawesek Caridina dennerli (dříve Car. cardinal).Bylo co vybírat a úroveň burzy díky pořadatelům je hodně vysoká!!!! ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 09:48 gringo – Re: MGK
Bylo to fajn. Opět jsem tam nechal hafo peněz, ale nelituju, koupil jsem vše, co jsem chtěl a byl i výběr. Tahle burza prostě nemá chybu palec . Moc chválím pořadatele ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 09:13 Muž MGK [2] - Cichlidy
Zdarec, tak co lidi, jak hodnotíte včerejší Aqua burzu ? Bohužel jsem se nemohl zúčastnit, ale podle fotek to vypadá že bych si určitě něco vybral :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 22:22 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotky z dneštní akce jsou na stránkách burzy : www.aquaburza.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 22:20 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: matlala
Tetry červenoústé mívá na burze pan Brokl z Opavy www.brokl.ic.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 22:07 Muž Bodlak [21]
zdravicko, objevuji se na burze dania??? diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2010 13:23 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: matlala
Je to ja píše Kuba.Zbylé dva druhy se na burze objevují taky, zdy budou i na této zatím nevím. Co se týká ceny tak nemohu sloužit, ceny prodejci v nahláškách neuvádějí a není v mých silách si je zapamatovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2010 08:07 kuba
matlala napsal: Ještě dotaz. Budu teď na burze tetry červenohlavé nebo červenoústé? U nás je mají, ale bez auta se tam těžko dostanu a taky nemám čas. Popř ještě clithony?



Popř jestli budeš vědět, za kolik bývají?




tetry červenohlavé na burze bývají pravidelně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 21:30 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: GAGAL
Ještě dotaz. Budu teď na burze tetry červenohlavé nebo červenoústé? U nás je mají, ale bez auta se tam těžko dostanu a taky nemám čas. Popř ještě clithony?

Popř jestli budeš vědět, za kolik bývají?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2010 19:34 Muž GAGAL [452] - Halančíci – SOUTĚŽ
Fotka k příspěvku Pozor pozor milí mladí akvaristé. Aquaburza Ostrava společně se ZOO PANDA, pro Vás připravili výtvarnou soutěž. Bližší informace naleznete na stránkách burzy www.aquaburza.cz
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 19:02 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Semtex
No to jó to jó. Ale oni se tak nějak neupí spárovat :-) Už jsem myslel ,že budu mít 50-60 Ks amieti, ale plave tam jeden kluk. Pokud by někdo měl zájem o holky není problém :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 18:45 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: GAGAL
a tak nechtějí, no jak si to můžou dovolit... :-|

... většinou čtu, jak je jejich chov, ale i odchov snadný, jak jim stačí dát rašelinu a okamžitě jdou na věc..... stydim

.... jsou to nádherné rybky, doufám, že se mě jich pár podaří vysedět....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 15:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Daniela
Napište firmě Ryst, nebo p.Darda kontakt je na stránkách burzy, myslím že na nějaké z burz nabízeni byli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 15:28 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Semtex
O halančíky zájem je, jen se nechtějí množit :-).... jsme s kolegou vyprodaní :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 16:08 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
dívám se, že za chvilku to bude Akva, Tera a Flora :)

Nikde jsem tam nezahlédl Halančíky, o ně není zájem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 14:20 Žena Daniela [0] - Cichlidy
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte o někom, kdo na burze prodává Bichirky. Nemůžu ho nikde totiž sehnat a ve zverimexech nic kupovat nechci. Co jsem si tam rybičky koupila, tak mi donesly do akvárka nemoc a chytly to i ostatní, takže zverimexy nepodporuju. Tak jestli envíter o někom na té Ostravské burze, kdo tam třeba bude toho 13.11. :) díky moc ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 12:32 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Rav. tak příště:-) Pán co prodává čichavce líbající se jmenuje Boudný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 11:57 OpalineLeFay – palec nahoru
Ten adventní kalendář ny burzu by to opravdu chtělo, sotva burza skončila, těším se na novou :) Jinak nevíte někdo, jak se jmenoval ten pán, prodávající mimo jiné čichavce zakrslé a líbající téměř na konci sálu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 11:45 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Raviolka
Taky jsem chyběl. Zatracené bacily. Do příště se určitě vyléčím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 11:16 Žena Raviolka [2154]
Hm... jak tak koukám na fotky, zase jsem o něco přišla a můžu jen litovat sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 22:08 Muž Lucky005 [197] – Re: GAGAL
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 21:41 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pro ty kteří nebyli ,nebo pro všechny co si chtějí projít burzu ještě jednou JSOU JIŽ FOTKY NA NETU!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 18:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: darka
Fotky nechybí budouuu ( a né do měsíce .-)
Jinak dík za pochvalu, už i sami prodejci tvrdí ,že je na burze neskutečně zboží a druhů ryb. Tak myslím, že se burza chytla už jsou přihlášení další prodejci co chtějí prodávat příště. Jinak prodejců bylo nakonec 50 !!!! Dorazili totiž ještě nějací nenahlášení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 18:32 Žena darka [520] – Re: GAGAL
Burza byla opět skvělá potlesk , ale nějak zase chybí fotky hmm
Dá se s tím něco udělat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 14:30 Muž grizly [145] – Re: goblizek
Panceřničci panda a lorikarie(oranžové) nebyli, pangio kuhli kuhli jako chcíplé niťenky a nějak divně vypadali....Takže co jsem chtěl jsem nekoupil, kromě samiček bojovnic, zato jsem koupil to, proco jsem tam nepřijel. No a samozřejmě na něco jsem i zapomněl.....Takže pozitiva vyvážila negativa. :)
Snad tam v budoucnu natrefím na nějaké zajímavé krunýřovce, co nedorůstají do obřích rozměrů....... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 20:28 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Doufám, že se všichni na sobotní burzu těšíte :-) přihlášky neustále chodí. V tuto chvíli je přihlášených 46 prodejců což je myslím rekord burzy !!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 19:58 Žena darka [520] – Re: peter
Napiš Yuky, mívá je téměř na každé burze ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 19:56 peter – piskořky
zdravím všechny tady, bude někdo z prodávajících prodávat piskořky věžovité ??? díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 19:15 Muž MGK [2] - Cichlidy
Ahoj, měl bych dotaz na nějakého prodejce rostlin který bude na Ostravské aquaburze dne 9.10.2010. Chtěl jsem se zeptat jestli budou k mání tyhle rostliny...

Sagittaria Subulata
Vallisneria Gigantea
Microsorium Pteropus
Echinodorus Bleherae

Pokud by se našel někdo kdo by prodával na burze tyto rostilnky tak prosím napište i cenu. Jinak díky za každou odpověď...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 20:06 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: GAGAL
Máte pravdu, protože kdyby je měl, když jsem tam došel, tak by je neměl, když bych odcházel. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 19:59 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Ano, je to jak píše Pepan, Hary byly Clarkiho. Říjnové burzy se ale neučastní (má tentokrát jinou akci) Když tak až listopad, určitě se s ním domluvte předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 19:03 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: johnx
Byl to Clarki, ale tentokrát ty Hary neměl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:27 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: Pepan
...Boraras urophtalmoides, která v Hornbachu stojí 5 korun...
Sklorex - 9,- Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:25 Muž goblizek [31] – johnx
podle mně na 90procent clarki ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:19 Muž johnx [2] - Raci, krabi, krevetky
Mohu se zeptat kdo tam byl s aquaburza.galerie.cz/…
dlouho jsem je sháněl tak bych se rád spojil s chovatelem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:13 Muž Lucky005 [197] – Re: goblizek
neni to dvojnasobek, ale napriklad pancernicek panda byl za 40,- a ja ho po ceste domu koupil ve zverimexu za 30,-.Velikost byla srovnatelna, akorat na burze meli trochu okousane hrbetni ploutve, ale to byla asi jenom vyjimka, jinak ceny jsou opravdu lepsi nez v obchodech, aspon co jsem si vsiml.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:12 Žena Varden [0] - Labyrintky – Burza
Také jsem byla na burze a musím říct, že jsme tam nechala dost peněz, ale jsem spokojená:-)
Nafotila jsem i pár fotek, tak kdyžtak přidám do akcí...jen mě mrzí, že tentokrát bylo málo krevetek a nesehnala jsem kardinálky čínské... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:10 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: goblizek
Jediná ryba, u které jsem to zaznamenal, byla Boraras urophtalmoides, která v Hornbachu stojí 5 korun a na burze byla asi za 25. Je ale fakt, že ta pětikačka je hodně dumpingová cena. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 18:04 Muž goblizek [31] – tomas
ahoj prosímtě jaké ryby byly na burze za dvojnásobek (normální zverimexové)ceny?? coze
většinou jsou ceny na burzách o min.polovinu levnější než ve zverákách!!např.neonka na burze za 12 až 14kč/ks a ve zverákách 20 až 25kč/ks a to samé u ancitrusů na burze 10 až 15 a ve zveráku 20 a víc!!
zajímalo by mně které ryby byly na burze za dvojnásobek!!! coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 14:02 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Pepan
No to je fakt :-D a nebo může ,ale musí to stihnout do měsíce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 08:35 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: GAGAL
Fotky jsou fakt hezké. A je Vám jasné, že dokud budete pořádat burzu, nesmí se nikdo z realizačního týmu stěhovat? :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [56] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2751