Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 60 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 16:57 Jeenda
Takze nedorazim. Policajti uz u nas uzavreli silnice. Je to v p.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 16:15 kuba
Doufam,ze zitra dorazím,rostliny mám pripravene,uz me taky ten snih sere rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 14:44 Muž SAA [9] – Re: Suchy, Jeenda
Ano a ano, rostliny p. Luciga, léčiva jsem koupil u p. Dardy. Pokud se všem podaří dostat na burzu, ten sníh je fakt protivný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 13:47 Jeenda
Nevíte zda na burze někdo prodává léčiva pro ryby + nějaké vitamíny?? Moc díky za odpovědi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.01.2010 12:57 Muž Suchy [0] - Rostliny
Jsou na burze i prodejci rostlin?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 09:22 Muž SAA [9] – Re: Matýsek
Podívejte se na index burzy, vykoukne na vás fotka B. splendens a taky B. smaragdina:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2010 00:11 Matýsek
bude tam mit někdo bojovnice potřebuju pěkného samce. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 22:32 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Jiřmond
Doufám, že všichni dobře dojedete....ta předpověd počasí se mi nelíbí. Testy od Aquaru zatím na burze nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 21:53 Muž O.Tom [439] – Re: Věra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 21:39 Muž Jiřmond [16]
už se těším, chystám se tam totiž od začátku, co začla burza "premávať" a až teď mi to vyjde...nevíte, jestli by se tam daly sehnat testy od Aquaru?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 21:33 Věra
Nevíte kdy bude další burza?teď v sobotu mi to asi nevyjde:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 20:39 Žena darka [520] – Re: Skorica
Mám dojem, že je tam minule Clarkii nabízel ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 18:59 Skorica
Dá se na burze sehnat i tohle rybicky.net/atlasostatnich/plz_brotia_pagodula?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2010 15:42 Muž SAA [9] – Re: GAGAL
Já si taky myslím, že burza nedosáhne účasti posledních dvou, ale burza ráda překvapuje:-). Zajímavým jevem je střídání poptávky po určitých produktech... No a prodejce taky překvapí sortiment, návštěvníci si burzy v klidu projdou třeba několikrát, ale prodejce se často až od ostatních dozví, co vlastně mohl koupit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 23:42 Muž vladislav [106] - Cichlidy – Re: Karel
Já vím byl jsem tam..Ta druhá byla hodně povedená.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 23:00 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Je to přesně jak píšete:
0 napsal:
Není to žádné proroctví , ale ta burza lednová s datem devátého po Vánočních a Novoročních výdajích , různými ročními poplatky v lednu hrazenými , plus navýšení některých "veřejných" cen a navíc dost často ještě před mzdovými výplatními termíny , může mít podstatně oslabenou kupní sílu (- stlačí ceny dolů ; výhoda pro nakupující ). A ke všem těm negativům ještě navršit hrozící sněhovou kalamitu .... .

Pořádáme burzu pravidelně a musíme se toho držet. Nelze ji posouvat..... měnit data. První burzu probíhal v Porubě cyklistický závod, další byl v Avionu L. Mareš. Samozřejmě i letos se termíny burzy budou křížit s jinými akcemi které mohou návštěvnost značně ovlivnit. S tím se musí počítat. Největší obavy jsem měl z té červnové .....a nebyl jsem překvapen jen já kolik lidí dorazilo. Tak uvidíme co ta lednová ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 19:36 Muž SAA [9] – Re: Ploutev
Bývají stabilně Neritiny a Clea helena, měl by přijet i Clarkii, který měl nějaké Clithony a tuším fialové ampulárky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 18:39 Muž Vlada [2] - Labyrintky
Už se tam taky chystám, jsem na burzu zvědavý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 18:29 Ploutev – Re: Pavel
9.1.2010 od 8:00 do 12:00
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 18:29 Pavel
nevíte někdo do kolika hodin tam je otevřeno?mám čas až tak po třetí.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 18:17 Ploutev – Šneci
Nevite nekdo,jake druhy sneku se budou prodavat?Shanim nejake Neritiny a nezlobil bych se ani za nejake Piskorky nebo Anenotome Helena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 15:49 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: GAGAL
Jj dějkuji za info.Časem se možná přidám mezi prodejce. :-)Ale je třeba se na to teprve v klidu připravit.Nechcem nikam spěchat času je dost. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 15:05 Muž filipsi [1295] – Re: 0
Ma to i druhou stranku, prichod spousty novych "nadsencu", co nasli pod stromeckem prvni akva, vetsi akva .... Na burze se nenakupuji zpravidla prilis drahe veci vyzadujici dost "kupni sily", v zime je ve mestech min lakadel nez v lete.
Tahle stranka bych rekl, ze prevazi, nebo alespon vyrovna tu prni. Uvidime, necham se prekvapit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 13:33 0
K doplnění informací připíšu : nejlepší nákup na burze udělá ten , co se zúčastní jako prodejce , neboť má před zahájením prodeje bez tlačenice nepřebraný celý sortiment k dispozici , a když odečtu jak píše 'Gagal' vstupné , tak stačí mít k prodeji zboží za 50kč k úhradě prodejního stolu ; když je toho k nabídnutí víc , zaplatí se i cestovné a snaživější doma nelenošivý si vydělá i na zaplacení nákupu , který ho zaujme u ostatních prodejců . Důležité je nejít na burzu s představou rychlého zbohatnutí. Cenný je nejen nabízený artikl , ale i zážitek z akce vyznavačů společného hobby.

Není to žádné proroctví , ale ta burza lednová s datem devátého po Vánočních a Novoročních výdajích , různými ročními poplatky v lednu hrazenými , plus navýšení některých "veřejných" cen a navíc dost často ještě před mzdovými výplatními termíny , může mít podstatně oslabenou kupní sílu (- stlačí ceny dolů ; výhoda pro nakupující ). A ke všem těm negativům ještě navršit hrozící sněhovou kalamitu .... .

Určitě tímto výpisem nechci odrazovat potenciální prodejce , ale i tato kalkulace souvisí s 'podnikáním'. Hlavně , když budou nezdolní organizátoři. Skutečnost bude známa o sobotním poledni.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 22:46 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Bos01
Určitě si svých pár domluvených krevetek můžete na burze předat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 21:38 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: Skorica
Nevím ještě přesně chcem dorazit na 9H,ale záleží na tom jaká bude cesta do Ov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 20:28 Skorica
V kolik hodin tam budete? Já od otevření.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 17:50 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: Skorica
Jj třeba se tam potkáme,ale jestli se poznáme to nevím a krevetky už taky mít nemusím,beru sebou jen jeden pytlíček.Pokud se nic nezmění :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 17:45 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: SAA
Tak to jsem rád,že mí nikdo hlavu trhat nebu de to by bolelo.Ono stejně časem se možná přidám k prodejcům,ale zatím jsem radši když tam mohu v klidu mohu dívat zhánět co potřebuji a ne stát u stolku a prodávat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 16:47 Skorica
Se tam možná potkáme. Aspoň se podívám na ty krevetky o které budu mít brzy zájem.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 16:46 Muž SAA [9] – Re: Bos01
Myslím, že je to primárně určené pro inzerci prodejců a poptávku zákazníků burzy. Hlavu Vám snad ale nikdo trhat nebude:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 16:38 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: filipsi
Ale zas kydž tohle píšou na stránkách burzy tak bych řekl,že to asi nevadí?Zadejte inzerát k prodeji či koupi, nebo si domluvte schůzku na AQUABURZU.Tak jasně ven můžu jít vždycky?Ale i tak zajímalo mě to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 16:22 Muž filipsi [1295] – Re: Bos01
Urcite je :-) (ve skutecnosti nevim)
Ale nic vam nebrani vyjit ven, a predat tam ;-)
(to jsou ale veci)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 15:58 Muž Bos01 [0] - Raci, krabi, krevetky
Tak by mě zajímalo jestli na burze mohu prodat svých pár krevetek,které mám domluvené,že je přivezu a tam je předám dotyčné osobě.Není to v rozporu s řádem burzy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 14:27 Muž SAA [9] – Re: darka
Je mi líto, mám jen krmiva Easyfish...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.01.2010 10:51 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Jak to vidím já 4
Z pohledu Gagala.
Za téměř rok burzy jsem se seznámil se spoustou nových kolegů. Ti starší tvrdí , že akvaristika upadá .......nejsou zájmové kroužky kterým kdysi dělali vedoucí. Je zde něco úplně jiného a to je net. a stačí se kouknou zde na rybičky kolik mladých akvaristů zde je a návštěvnost stránek cca 5000 lidí/ den je síla. To se ovšem tito lidé nedoví .......protože oni net nepotřebují:-) I když i zde se pod „ nickem“ skrývají lidé kteří akvaristiku dělají hodně dlouho. Velmi rád bych na burze „ pokecal „ s harpunárem i pepanem a dalšími no samozřejmě i se sidem se kterým se zdravíme jen přes net. nebo ve dveřích :-)
No trošku jsem to s tím příspěvkem přehnal .....tak v sobotu na burze Čaooooooooo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 10:50 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Jak to vidím já 3
Z pohledu kupujícího.
Kde naleznu i 40 prodejců kteří ví o čem mluví. Jsou mezi nimi i takové kapacity které akvaristiku dělají hodně dlouho. ( např. p. Luciga u něho jsem rostliny kupoval ještě když jsem chodil do kroužku a to je hoooodně dávno) Nemívají třeba moc druhů, ale mají zkušenosti, dobrou radu a pro akvaristiku žijí. Jak je poznáte :-) Jsou to lidé kteří odmítají net :-)
Kde naleznu 4 druhy živého krmiva.“ čerstvé „ ryby, rostliny atd. ( většinou levnější) Samozřejmě se dnes dá objednat vše přes net., ale ne malý peníz ušetříte na poštovném !!
Mám pár rybek co s nimi ??? Malý stůl stojí 80 Kč – 30 Kč ( vstupné) je vlastně 50 Kč. Tak si nedám jednou „ cigára „ a pokusím se prodat přebytek na burze. Ne jednoho prodávajícího už zájem překvapil a jíž v 9 00. měl vyprodáno a šel domů :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 10:49 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Jak to vidím já 2
Z pohledu prodejce:
Burza = příležitost. Je na každém prodejci jak se v tomto světě bude orientovat. Organizátorovi se podařilo oslovit zatím cca 600-800 lidí což není malá kupní síla. Proto hledám ty druhy o které je zájem. A jak jsem zjistil zmizely obyčejné „levné“ druhy ..........no ony nezmizely, ale výkupní ceny jsou tak nízko ,že je nikdo nechce chovat. Že by příležiotost??? Burza??? Pár chovatelů mi již řeklo....než to nosit do výkupu to si raději prodám sám. Většinou jsou to ti starší. Většina obchodů nás bere jako konkurenci. Proč ???
I ONI jsou zváni mají ryby zboží není těžké vše nabalit a jít to nabídnou lidem. Ti kteří umí počítat tak ví, že cca 800 lidí v sobotu v kamenném obchodě asi mít nebude.Lidé zde přijíždějí i z velké dálky. Ti prozíraví tam již jsou a ví, že reklama v podobě 80 Kč za malý stůl je vlastně „zadarmo“. Proto nechápu jak chovatel z okolí Ostravka může tvrdit ,že se mu to nevyplatí (i když to nezkusil ) a jiný který sem dojíždí nebo naopak jezdí jinam říká
„ Vyplatí se mi nastartovat auto :-)“ Velmi šikovnou firmou je firma EXOT HOBBY která propojila svůj e-shop. s naší burzou. Objednáte ......., vyzvednete na burze a ušetříte na poštovném. Myslím, že v tomto směru jsme první burza třeba ...se časem přidají i další firmy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 10:48 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Jak to vidím já :-)
Žije ten o kom se mluví......a jak je vidět aquaburza je žhavé téma. Pod příspěvky kolegy SAA bych se mohl podepsat a 100% s nimi souhlasím. Tímto příspěvkem bych chtěl přidat pár osobních postřehů.
Z pohledu organizátora :
Jak zde bylo zmíněno. Každý je na burze sám za sebe a i když to ani netuší vytváří si tak vlastní reklamu (čistota akva. kvalita ryb atd.) Je opravdu nemožné kontrolovat každého prodejce. Prvních odvážných bylo 13 dnes je jich i 40. Už vidím jak před burzou kontrolujeme rostliny , ryby atd. Začne burza a prodejce vytáhne z tašky to co neprošlo kontrolu. ( rostliny bez kořenů , ryby bez ploutví :-) Hodně lidí se nás ptá zda mohou prodávat když už někdo nabízí ty samé druhy, krmivo atd. Tak samozřejmě ANO!!!
Kdybychom to zakázali brzy by podle mne burza padla. Po cca roce možná dříve by se ozývalo. „ Na burze je jen ten s tím knírkem ten malý a pak velký a hubený prodejce nic jiného tam není. Stejný sortiment nic nového tam není ........v podstatě bychom se stali „jen“ obchodem. Proto je potřeba mít na burze zastoupeny pravidelné „ velké „ prodejce a pak neustále obměňovanou část drobných prodejců kteří chodí/ nechodí pravidelně. Všichni totiž dělají burzu burzou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 00:17 Žena darka [520] – Re: SAA
Máte v nabídce i toto krmivo ? www.pepinuvutes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 00:08 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Dodatek
A tamtéž jsem viděl i tu Hygrophilu difformis, což je taky stonkovka. Taky submerzní a taky perfekrně zakořeněná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 00:06 Muž Pepan [5043] - Rostliny – RE-SID
OK. Prodejna v Porubě - Cabomba caroliniana. 5 perfektně zakořeněných stonků za 52 korun, přičemž se evidentně jednalo o submerzní kytky. Pro informaci - Prodejna u pejska a kočičky, bývalý Papouch. Ještě je to o ničem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 23:51 Muž Pepan [5043] - Rostliny – RE-SID
A kde berete jistotu, že všechny kytky v košíčcích jsou emerzní? Zkuste třeba pěstovat na emerzu Crinum natans, Echinodorus bleherae, E. amazonicus. To jsou typické submerzní kytky a všechny jsem v loňském roce viděl v ostravských prodejnách. A pokud vedle sebe dáte emerzní a submerzní rostlinu Hygrophila difformis, tak by málokdo poznal, ýe se jedná o tentýž druh. Přitom jsem před dvěma týdny v Porubě viděl hezké submerzní kytky v košíčcích. A co se týče kytky Chlorophytum. Kromě druhu Ch. comosum, který máte v květináči, je celá řada dalších druhů a konkrétně Ch. bicheti jsem nedávno viděl v prodeji jedné akvaristiky, přičemž tato kytka pod vodou vydrží jen několik dní a začnose rozpadat. NO a na závěr, pokud se vrátím k těm stonkovkám bez kořenů, nikdo mě nepčesvědčí, že to není vůči kupujícím nefér. Tady vysloveně prodávající hřeší na neznalost zákasníků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 23:16 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: Pepan
...pokud máte v akváriu třeba dostatek Piskořek páskovaných, které ryjí ve dně, je prakticky nemožné takovou kytku zakořenit (To je osobní zkušenost)...
U stonkových kytek - když víte, jak na to - piskořky ve dně nevadí, rostliny se sadí a ujímají docela dobře. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 23:12 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: Pepan
...Nezdá se mi fér, prodávat rostliny bez kořenů. Když to porovnám s obchodem, tak rostliny v košíku bývají obvykle zakořeněné a tudíž je s nimi při sázení menší problém. Vatu zhruba oberu, zbytky z kořenů opláchnu pod vodovodem a mám perfektní kytky připravené k sázení. Něco jiného je, když prodejce večer před burzou naškube Cabomby (nebo jinou stonkovku) a druhý den je tak prodává na tácku...
A jste si vědom toho, že ta vámi zakoupená stonkovka je emerzní rostlina, takže živiny přijímala (skoro) výhradně kořenovým systémem, kdežto kytka páně Lucigy (a dalších) je submerzní forma a jako taková je růstovým vrcholem vybaveným maximálně adventivními kořeny? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 22:58 Muž SAA [9] – Re: Pepan
Ostravská burza řád samozřejmě má, k nahlédnutí je zde: aquaburza.cz/…
Hned ve třetím bodě vidíte, že za zboží plně zodpovídá prodejce. Ohledně označení zboží, já a většina kolegů to dělá tak že u zboží napíše název a cenu, případně gramáž /Sušené listy mndlovníku 100g 195 kč/, v případě ryb bývají nádrže označené mečovka koi 25 kč a analogicky. Pokud není název zboží, předpokládám, že jde o přesvědčení o jeho "všeobecné známosti", které může být omyl. Snadno ale název zboží zjistíte doptáním u prodejce. Věřím, že mluvím za všechny, když řeknu, že rádi poskytneme jakékoli informace.
Z třetího bodu burzovního řádu jasně vyplývá, že pořadatel ani nemá právo zasahovat do sortimentu prodejce, v 11. bodě je demonstrován výčet zákonů, se kterými může prodejce přijít případně do konfliktu.
Řád je závazný, podle posledního bodu, nejen pro prodejce, ale i pro návštěvníky burzy. Je také veřejně k nahlédnutí na webových stránkách, proto má každý možnost se s nimi seznámit. S burzovním řádem asi žádný z prodejců "nehne" a my jej můžeme jen respektovat.
Rostliny jako je zelenec/Chlorophytum jsem na burze neviděl a nedovedu si je jako akvarijní představit, mám ji v chodbě v květináči:-)
Máte pravdu, že lidé nás mohou hodnotit i podle jednotlivců, ale pevně doufám, že většina tak neučiní. Setkla jsem se u jednoho pána s takovým přístupem, viz mé starší posty, kdy se urazil kvůli vysokým cenám novinek a vzácných druhů. Bohužel se ale jednak nemůžeme zavděčit všem a mimo to jsem přesvědčen, že takový přístup není zrovna rozumný...
Za sebe slibuji, že přinesu kytky jak s kořeny (Microsoria), tak i bez kořenů (na tom jávském mechu mi ty potvory ne a ne vyrašit:-)). Divoká forma pavího očka bude neprokřížený kmen který jsem jako divoký kmen koupil a krmiva Easyfish budou v Easyfish baleních až na artemku k líhnutí, která přišla do fy easyfish narychlo a je jen ve stříbrných neoznačených plechovkách. To je vše za co mohu ručit:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 22:31 Muž Pepan [5043] - Rostliny – RE-SAA
Každá burza by měla mít řád burzy, který by určoval, jakým způsobem bude prodáváno zboží. Mělo by být označeno názvem, cenou za kus, případně i informacemi o dotyčném zboží. Vyloučit by se měly ecidentně nemocné ryby, rostliny bez kořenů, případně rostliny, které nemají v akváriích výdrř. Nechápu, proč by měli lidé být neustále oblbováni nabídkou takových kytek, jako jsou třeba Hemigraphis, Selaginella, Chlorophytum, Chamaedora apod. Měl by být vyvíjen tlak na to, aby prodejci dodržovali určitý kodex slušnosti a nepoškozovali své kolegy. Protože, jak už jsem napsal, průser jednoho se sveze po Vás všech.
P.S. V sobotu se asi uvidíme, protože se k Vám chystám. Tak mějte hezké kytky, vždyť teď už víte, že jsem rejpal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 22:13 Muž SAA [9] – Re: Pepan
Díky za přání,snad se taky přijdete podívat:-). Myšlenka, kdy by pořadatelé tlačili na prodejce a kontrolovali kvalitu sortimentu je velmi zajímavá, jen si ji ve skutečnosti nedovedu představit. Burza je také tak koncipována, že za zboží odpovídá jen a jen prodejce a mimo to pořadatelé pokud vím chtěli prodejcům nechat volnou ruku a nechat je navzájem lehce konkurovat. Pevně doufám že na burzu lidé nezanevřou, jsme snad jediným městem v ČR které má teď pravielnou brzu co měsíc, kde si může akvarista pořídit opravdu vše co potřebuje (pro mě jako pro chovatele je atraktivní hlavně nabídka živých krmiv)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 21:06 Muž Pepan [5043] - Rostliny – RE-SAA
Omlouvám se za opakování mého příspěvku, ale zablbnul mi internet. Chápu, že nemáte čas obíhat burzu, ale jako prodejci byste asi měli i tlačit na organizátora celé akce, aby kontroloval kvalitu prodávaného sortimentu. Nekvalitní věci sousedního prodejce totiž poškozují Vás všechny. Ona totiž v diskusi i ta zmínka o kytce, co není akvarijní, ale dotyčná ji může dát pod vodu, nehovoří zrovna o seriózním přístupu. Nakonec by celá burza mohla skončit pro nezájem kupujících, protože pokud bude někdo párkrát napálen, zanevře na celou akci a to by asi byla škoda. Jedna z onchodnických pouček totiž praví, že spokojený zákazník to poví jednomu či dvěma dalším, nespokojený to roztrajdá po celém okolí. Tak v sobotu hodně štěstí, ať těch nespokojených máte co nejmíň.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2010 20:15 Muž SAA [9] – Re: Ploutev, Pepan
Plotev: Pěkný ozelot:-)
Pepan: U pana lucigy jsem si zatím koupil jen Aponogetony pro kolegu, po 15 kč, ani nevím co to bylo za druh, byly to nějaké mladé rostlinky. Opakuji, že s technikami prodeje které popisujete nejsem seznámen, nestíhám si obíhat burzu:-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [60] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2951